|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:20:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:27:14   
ronja
Material je isti, ultrapas, odporen na udarce, kar se tiče čiščenja, pa je treba malo bolj podrgnit. Nekak tako kot je v tvoji bivši mini tini, a uporabni kuhinji, isti šmorn.

No, tisto mi je bilo sprejemljivo. Vsekakor mat, visoki sijaj nama niti všeč ni, poleg tega, da je bolj občutljiv, zaradi česar je že takoj izločen. Pri nas niso samo otroci tisti, ki butajo okoliuser posted image .

Ni popolne, žal, treba bo na kolena in podrgnit

to ne bi bil tak problem, samo pucanje, to se mi ne dauser posted image

kar vem, da pri tebi bo vse mogoče notri

Ja, samo to mene skrbi - da ne bi bilo ultra nametano, ker kot si pravilno ugotovila, pri nas bo vsega vraga not... pisane otroške slikice, ki jih bom ponosno razstavljala na štrikcu pod stropom, recimo... Ej, trije so, če vsak nariše samo 1 risbico na teden in jih imaš samo 2 tedna razstavljene, je to 6 listov ... treba mislit:D.

Aja, pa še to: rada bi tako kuhinjo, da lahko dam kakršnekoli barve prt gor, ne da se mi kaj tepe: recimo všeč mi je turkizna, živo rumena, rdečkasto rjava, živordeča,... skratka zelo različne barve in bi rada menjavala dekoracijo kakor bi mi pasalo (enkrat, ko bomo lahko imeli dekoracijo, ki je ne bo nihče poizukšal prežvečituser posted image ). Pa kakšno živo bitje bi kdaj imeli - rastlino in žival nekoč... A to kaj nagne tehtnico na katero stran?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:28:31   
ronja
Lahko pa narediš tako kot v tv serijah, vse oblečeš v plastično folijo in je kuhinja popolnoma zaščitena
user posted image
Se vidi, da nimamo tvja... O čem, hudiča, govoriš? Mi smo dali plastično folijo samo, ko smo pleskali... a to misliš ali je kaka druga reč?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:30:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:32:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:32:09   
ronja
Oprosti za zvodenel vic... Me pa spominja ta kavč na taščin porcelan - je še vedno v vitrini, zapakiran kot ga je dobila -lepo aranžiran in nedotaknjen - mogoče ga ima pa res pač za okrasuser posted image . Res da v sobi, kamor nikoli ne hodiuser posted image ... ampak če jo razveseli, ko gre po krompir, pa tudi superuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:53:11   
ronja
Ja, h macesnu. H orehu ne gredo vse barve, preveč močnih barv na kupu, turkizno si lih ne predstavljam zraven.
Eh, pa lih sem se ogrevala za uno toplo varianto... Ampak bi res rada imela možnost kombiniranja vsega mogočega, sploh modre so mi všeč... Pa poleti bi bilo vse bolj modro v školjkicah, se mi zdi;) Če bi bile tam samo rumenkaste visoke omare in rjave samo na drugi strani - bi bilo še vedno ful močno? Ker ravno to je bil glavni argument proti kaki rdeči, recimo. Pa tudi lubiju ni tako všeč, pravi, da bi se je najedel. Uf, to je težje kot sem mislila - ko maš dejansko možnost izbireuser posted image

Moram priznat, da si ful ne predstavljam, kako zgledajo te stvari na "grand scale" ,vsaj ne dovolj jasno, da bi bila ziher... Ker do zdaj sem pač imela, kar sem dobila, se nisem obremenjevala s tem, kako i lahko bilo, sem naštimala lučke, dokupila manjkajoče omarice, očeta nafehtala za pult,... in je bilo super (če odšteješ kateder - kakor je ta miza grda, je bil on še grši:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 12:09:40   
ronja
Se čist nič ne mudi, pošlihtaj ti najprej "taprave"stranke, mi lahko počakamo, saj veš, da še ne bo čisto takoj...

Ampak sem razmišljala, ker v prostoru zgleda tale topla varianta luškano, res je isti ton kot pri tleh not... Sem postavila vse na tla: vzorce, pa prte, pa vse:D. Turkizna še nekak gre, čeprav seveda v uno belo varianto vseeno veliko boljše, svetlo modra je pa živ obup zraven... Ok, ta prt je itak premali za uno mizo, tak da to ni glih problem. Samo rada bi nekaj prostora za igranje z dodati, če me štekaš. Iz istega razloga kot si ga navedla.

Mimogrede, se samo igram z idejo, ampak sanjat je dovoljeno, ne? Kam bi ti postavila pečico, če bi jo mela dvignjeno? Najverjetneje bo kar ta štedilnik ostal, ker je en strošek manj, logično... Ampak da vsaj vidim opcije... Se tudi ne mudi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 12:17:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 12:39:09   
ronja
Dobra ideja! Sploh nisem pomislila, da bi jo dala tja, v jedilnico! Sem razmišljala, da bi bila kje v tej moji liniji, pa tam vsak cm pulta rabim (saj veš;), v uni drugi liniji, kjer sta hladilnik in zmrzlič, pa ostali strojčki, rabim plac za strojčke, pa še pečica je globlja in potem ne bi bilo placa med njo in otokom... Na tisto se sploh spomnila nisem...
Eno vprašanje: a se da to potem naknadno naredit? Če maš recimo omaro tam, a se da naknadno dat pač dvoja vratca in vmes pečico? Ali je trba v tem primeru zamenjat omaro? ker mi je malo škoda dat ta štedilnik stran, ker dela, pečica gre do mojih omiljenih 250 (skor kot moj moj štedilnik, ki gre do 275), pa 4 pline ma, to mi je zelo simpatično, ker nam dostikrat en zmanjka. In tele stare zadeve znajo še dolgo delat, pa Gorenje je, meni so njihovi štedilniki dobro delali... Če/ko bo pa ta crknil, bi bilo pa fajn met to možnost - pa dam spodaj eno omarico pod novi štedilnik in pečico fliknem tja...

Do samostojne varovalke el. ziher ni speljana, saj veš, kako smo meli... vsi stroji, s pečjo vred, na eni sami varovalki... idioti... No, so popravili, še vedno si pa mislim svoje. Elektrike tam še ni, če bi bilo treba, bi jo pa potegnili. Elektrika je v sosednji sobi, čisto pri tleh, verjetno bi lahko iz iste doze potegnili na drugo stran... Itak bo verjetno še kaj treba - prej ali slej zamenjat omarico, ker so še une ta stare varovalke itd... Ampak ni to prvo v planu (ne me vprašat, kaj je prvo v planu, ker ta seznam je še daljši:D)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 12:40:01   
ronja
Poleg tega pa tudi optično razbije celotno linijo visokih omar.

zato se ne sekiraj, ti zagotavljam, da bo ta prostor gotovo optično dovolj razbit in razgibanuser posted image , tam bo en kup stvari in ljudi, hehe.
Vse za peko bo pa res tam, kot si pravilno uganila, ja:) V kuhalnem delu pa tisto, kar sproti rabim - je že tega dovolj:).

< Sporočilo je popravil ronja -- 3.12.2013 12:41:08 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 13:56:35   
Vijoličarka
Berem tole in obupavam, ker KJE SO SLIKCE TLORISA??? user posted image

OK, vseeno mogoče lahko kaj pametnega pripomnim.

Glede barv se strinjam z Ankico. Colin in Justin tudi pravita, da je zelo praktično, če prostor opremiš v  čim bolj nevtralnih barvah in potem jih poživiš s premičnimi in potrošnimi živahnimi dodatki. (Colin in Justin sta škotski par, ki med drugim tudi hara po Kanadi, 'zaseda' ljudem hiše in jih spreminja iz grozljivk v čedne bivalne prostore).

Glede na prebrano tudi mislim, da bi bilo dobro preveriti, koliko varovalk vodi direktno do kuhinje. Ti hočeš vsaj 15 vtičnic in imaš lepo zalogo pogoltnih strojčkov, ki morda ne bi delali vsi hkrati, ampak v kombinacijah pa. Potem bo tvoja pečica najbrž dosti bolj garala, kot je doslej, pa še o napi razmišljaš. Dobro bi se bilo posvetovati s kakšnim električarjem, kaj je izvedljivo, da ti ne bo stalno varovalk ven metalo. Mogoče so bili ljudje, ki so delali to hišo, izjemno varčni in so hoteli prihraniti pri kablu, ker v kuhinji 'itak ne potrebujejo dosti elektrike'. Drugače pa ti privoščim ne le 15, ampak 20 vtičnic. user posted image


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 15:00:42   
ronja
Ti hočeš vsaj 15 vtičnic in imaš lepo zalogo pogoltnih strojčkov, ki morda ne bi delali vsi hkrati, ampak v kombinacijah pa.
To je rešeno, vtičnice so že, električar je pa vedel, kako to mora bit in imamo 16 A varovalke, tak da gre. Ljudje so bili res izredno varčni in sploh vse skup zelo švoh naredili, vse podometno in kable poševno vlekli ipd... (ne praši), ampak mi smo elektriko v tanovi bodoči nekoč kuhinji nanovo naredili, ker tako kot je bilo prej ni bilo varno. tako da to je električar že zrihtal in bi moralo vse delat in če ne bo, ga bom zvlekla nazaj, da popravi. Tak da v kuhinji me že čaka 16 vtičnic pri mojih strojčkih in dve za tavelika stroja in štedilnik bo itak direkt vezan in luči in še kaka vtičnica kje:). To sem povedala, da je moj must in na srečo ma tudi lubi rad tako, da je vse vštekano in spredaj stikalo, da vse skup izklopiš, ko kam greš. Tak da to sem dobila:) Elektrika, odtoki, tla - to je rešeno - zato je pa postavitev že precej dorečena. POšlji mi mail na zs, pa ti pošljem tlori slikce:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?