|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.1.2014 13:39:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lily32

NAVIJAM!user posted image user posted image

V nove boje se ne bova podala. Je preveč stvari pod vprašajem. V prihodnjih nekaj letih bo z mojo službo bolj skromno. Zidali bomo in jaz se približujem 40, zato bomo verjetno ostali pri dveh. Si ne upava še enega privoščiti. Po eni strani sem malo žalostna in kar sanjam še eno nosečnost, po drugi strani se tolažim in sem vesela, da imam dva sončka doma.

Zato bom trepetala za vaše user posted image , da vsaj še malo podoživim veselo pričakovanje. user posted image



o lili škoda, mogoče pa uspe, ko sploh ne bosta pričakovala (tko je nastala moja mlajša sestra)...

moja M je še v največjem zagonu, še mal počakam potem pa novim zmagam naproti!

Iza

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.1.2014 13:48:21   
lily32
o lili škoda, mogoče pa uspe, ko sploh ne bosta pričakovala (tko je nastala moja mlajša sestra)...


Hvala za sočutje in spodbudo. user posted image Pri meni so se pojavile neke zdravstvene težave in bom mogoče morala tudi pod nož, zato letos nosečnost ni opcija. Po 40 pa nočem več razmišljati o user posted image , zato sva začela razmišljati v drugo smer. Načrtujeva dodatno sobico v naši novi hiški in mogoče bova čez tri štiri leta vzela kakšnega otroka v rejo. Se še pogovarjava, a nekako nagibava v to smer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.1.2014 13:01:48   
mala_miš
Tudi jaz se pridružujem februarkam ... user posted image
user posted image ne pričakujem 11.2., ta teden se spraviva v akcijo! user posted image
Sicer pa stiskam pesti in navijam tudi za vse "soupajoče"!user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.1.2014 14:38:12   
NikaAnna
mala_miš NE pricakujeva user posted image na isti dan (11.2.) user posted image
srecno vsem user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.1.2014 14:46:11   
zlatolasek
Živjo punce, danes bom vzela zadnjo tabletko klomifena, jupiiiiiuser posted image Zaenkrat nisem imela nobenih stranskih učinkov, vem pa da jih lahko pričakujem v naslednjih dneh. Me ne skrbi preveč, važno da bo prišlo do O in da jo bova ujela user posted image Še razmišljam o uporabi O-testov, po eni strani bi mi prav prišlo vedet kdaj/če sploh bo O (tut zato ker nisva več mlada zajčka-beri kvaliteta nad kvantiteto), po drugi strani pa se nočem preveč napsiherat glede tega in potem obupano razmišljat kdaj je čas za hkm khmmm user posted image Dilema pač....user posted image

Skratka, recimo da je ne pričakujem nekje na valentinovo(14.2. za bodoči seznamček), se upam napovedat, da do takrat ne bom listkov namakala v rumeno tekočino, če pa ja (itak sem se že najedla zarečenega kruha) pa boh pomagej, sam da bo user posted image ....user posted image

Navijam za vse so upajoče na magične črtice in res močno stiskam pestke, da nam uspeuser posted image user posted image

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo februarja 2014
21.1.2014 10:45:22   
mala_miš
NikaAnna, upam, da jo letos ne dočakava, ... no, mogoče tam enkrat konec letauser posted image !
Stiskam pesti za vse nas, naj bo ploden februar in potem rodoviten oktober!! user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo februarja 2014
21.1.2014 21:20:34   
Katte
No, če me ne bo na januarskem seznamu, bom pa na februarskem user posted image .
Včeraj je bil ovulacijski test še povsem negativen, danes pa je bila testna črtica enako močna kot kontrolna. Čas za user posted image . Če user posted image ne bo, bom testirala 5.2.
Držim pesti za vse nas.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo februarja 2014
21.1.2014 23:32:52   
Endri
jaz sem žal izpadla z januarskega seznama in se pofočkam za 17.2.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo februarja 2014
22.1.2014 0:15:22   
lilalo
Hojla punce! Tudi jaz pricakujemuser posted image 16.2. To je prva user posted image po odmrtju ploda v 10. Tednu.., prej sma se trudila skoraj leto, potem pa se je zal tako koncalo :( prestali smo splav z tabletko ki se je grozno odvijal....potem pa se abrazija ker se ni vse scistilo.... dolga pot je za nama, sma pa sedaj v upanju pripravljena na nove boje :) user posted image

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo februarja 2014
22.1.2014 9:11:42   
bobica
oj..a se vam lahko pridružim? tud jst ne pričakujemuser posted image v februarju....

upam na en lep user posted image konec februarja nekje...točnega datuma ne vem, ker imam različno dolge cikluse...

imamo doma pa že fantka, ki bo letos imel 3 leta. V oktobru sem imela pa abrazijo, ker ni bilo ploda, in sedaj gremo v nove boje...

(odgovor članu lilalo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo februarja 2014
22.1.2014 18:47:29   
Anonimen
Lep pozdravček!
Tudi jaz se vam pridružujem v ne-čakanju na user posted image , ne čakam je 5.2. user posted image
Zaenkrat bom kar anonimna, ker nič javno ne objavljamo, da "delamo" na mali bibi user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu bobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo februarja 2014
22.1.2014 20:01:08   
Iskrica 86
Tudi js NAVIJAM in držim figice za čim več user posted image in user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo februarja 2014
22.1.2014 21:47:24   
HeLenčica
Po stotih letih pridem na RR in me žalosti, ko vidim, da ste nekatere moje stare borke še tukaj... LS&Viva....močno, močno stiskam pesti za vaju, še vedno.

Katte, tudi zate v drugo.

Mi smo super, fantek me vsak dan razveseljuje. Morda pa se vam tudi jaz pridružim spet v pričakovanju. Do takrat pa....srečno!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo februarja 2014
23.1.2014 7:41:47   
Matti
Jutro, evo mene tudi na seznamček, samo za info jaz sem Anonimnauser posted image iz januarja, pa sedaj ne bom več anonimnauser posted image . Jaz ne pričakujemuser posted image okoli 20.ga v mesecu, pa da ne bom zopet prestavljala datuma, kar rečemo x.2., bolj točno bom vedela šele po O.

Iz srca upam da bo februar bolj uspešen kot januar, saj je le mesec ljubezniuser posted image in bo čim več svežih user posted image .

Lily32 hudo mi je zaradi tvoje odločitve in si predstavljam kako težko je sprejeti vsa dejstva. Ampak imaš dva sončka ki te razveseljujeta. Nikoli ne veš lahko pa te življenje preseneti, živi in pusti živetiuser posted image user posted image .

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo februarja 2014
23.1.2014 9:07:20   
Anonimen
evo, približujem se mojemu zelenemu plodnemu obdobju (na koledarčku)...
seznam se dela jutri, ne pričakujem je enkrat 8.2. in se že veselim potencialnega user posted image user posted image

Iza

(odgovor članu Matti)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo februarja 2014
23.1.2014 10:04:27   
mamica deklicam
tista, ki bo delala seznam, naj mene da pod X.2.

Sem na začetku napisala, da je ne pričakujem 5.2., a se je gospa že včeraj blagovolila nenajavljeno povabiti. Upam, da to pomeni, da so se cikli normalizirali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo februarja 2014
23.1.2014 11:47:35   
Sisley
Evo lahko dodate tudi mene na seznamček user posted image NE PRIČAKUJEM 1.2. !!! Danes sem 6 dan po IUI-ju... joj kako se te dnevi vlečejo. Groozaa!! Je bila pa ta noč zanimiva, jaz sem sanjala da ne bo nič uspelo.. isti trenutek se pa moj zbudi in mi reče, več kaj sem prvič sanjal.. da sva zibala, fantka po imenu Marko user posted image No zdj pa da vidimo kdo ima prav, tokrat upam da on - in naj kar njegova obvelja, čeprav se za druge stvari trudi da moja obvelja, hihih user posted image

Helenčica, lepo da si se oglasila.. Koliko je pa že star tvoj malček? user posted image user posted image

Vsem puncam trepetalkam želim SREČNO!!! user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo februarja 2014
24.1.2014 13:04:49   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

01.02
Sisley

05.02
Katte
Anonimnauser posted image

08.02
Iza

09.02
wishes

11.02
NikaAnna
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02

17.02
Endri

x.02
*viva*
bobica
Matti
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica



user posted image v februarju:

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo februarja 2014
24.1.2014 13:08:16   
Wishes
Evo srčice, seznam je posodobljen (malo preverite, ker je kar zmedeno tole delat user posted image )

Oh upam da bo tale sneg romantično vplival, in se bomo samo doma stiskali in user posted image :) hihi.
Pa januar nas ni preveč ubogal, čeprav smo ga polivale z roza barvo user posted image
Upam da se bomo vse prestavile v novemberčice 2014 user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo februarja 2014
24.1.2014 13:18:34   
Matti
Wishes ti si super !Lep seznamčekuser posted image
Se strinjam, februar je čas za spremembo pri vseh na seznamu in upam da bo že Sisley prvega zagledalauser posted image user posted image .

Pa lep prvi snežni dan v tem letu, škoda ker je tako moker sneg ampak se ne bom pritoževala ker sem ga čakala tako dolgo. Malo bom skočila še na smučke preden mi bo to onemogočeno (upam)user posted image .

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo februarja 2014
24.1.2014 13:21:04   
NikaAnna
Wishes zlata si user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa mocno navijat za vse in vsako posebej user posted image

sisley bo pa predala štafeto! In naj bo cimvec uspesnih! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo februarja 2014
25.1.2014 9:37:56   
Anonimen
user posted image pismo ej, ko se odločiš, da otročka, se vsaj pri meni no, možgani preprogramirajo in največji del zavzame prav misel na to... pri moških pa, vsaj pri mojmu no, očitno ni tko... uglavnem, moja O je al bla al pa lihkr bo in midva sva totalno odtujena in skor jezna en na drugega...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo februarja 2014
25.1.2014 14:29:35   
curly
Navijam, navijam, navijam!!!
Še posebej za stare borke! Pa tudi za ostale, da čim prej nalulate +.
Stiskam pesti na rokah in nogah za čim bolj roza februar. Nisem veliko na RR se pa velikokrat spomnim na vse, ki upate na user posted image in držim pesti, da se želje čim prej uresničijo!
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo februarja 2014
25.1.2014 14:30:30   
curly
Navijam, navijam, navijam!!!
Še posebej za stare borke! Pa tudi za ostale, da čim prej nalulate +.
Stiskam pesti na rokah in nogah za čim bolj roza februar. Nisem veliko na RR se pa velikokrat spomnim na vse, ki upate na user posted image in držim pesti, da se želje čim prej uresničijo!
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo februarja 2014
25.1.2014 14:30:40   
curly
ojoj, se opravičujem. user posted image
vidim, da se ni dosti spremenilo na RR, bi lahko to malo updejtali! user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 25.1.2014 14:37:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?