|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 15:20:51   
*tedy*
ima nek rjav izcedek, upam da mi ne user posted image prinaša slabih novic. Bom jutri zjutraj še enkrat test naredilauser posted image

(odgovor članu miamama)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 15:51:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

ima nek rjav izcedek, upam da mi ne user posted image prinaša slabih novic. Bom jutri zjutraj še enkrat test naredilauser posted image


tedy jaz sem v obeh nosečnostih imela rjav izcedek... ostani pozitivna!! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 17:16:25   
Wishes
*tedy* pošiljam pozitivne misliii!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 20:50:53   
miamama
Še tri dni... Ko me v kakšnem trenutku tišči v trebuhu, me kar prestraši da prihaja M, a se je še vsakič izkazalo da je le prebava. Očitno živčki tud delajo. Vendar zaenkrat še ne kaže na M, nobenih napadov lakote ali bolečih prsi kot običajen pms. Upam da ni vse samo v moji glavi...
Tedy, držim pesti!

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 21:10:00   
Anonimen
tedy-vse moje nosečnosti se spremljaji rjavi izcedki in tudi velike krvavitve in vedno se je končalo vse okuser posted image . Srečno, držim pesti da bo vse ok!
miamama-ja vem kako je..jst tudi nestrpno čakam, da ugledam user posted image user posted image ker M ne bo, sem se odločila da bo tko in nič drugačeuser posted image .
A sva samo še medve ki čakava, ali še katera? Držim pesti za vse nas..naj bo februar naš mesecuser posted image
anonimna user posted image

(odgovor članu miamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo februarja 2014
18.2.2014 21:56:10   
Katte
Jaz tudi še čakam. Ampak se bom še načakala, ker sem šele 2 dni po O.

Tedy, močno držim pesti, da bo s fižolckom vse v redu.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 6:37:57   
*tedy*
Test kaže še malo bolj močno črtico , čeprav še vedno ni enako močna kot testna, rjavega izcedka trenutno ni in naj tako tudi ostaneuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 7:00:58   
*misi*
Tedy- super user posted image
Kdaj pa bi ti mogla dobit M oz. kdaj ti imela O?

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 8:16:55   
*tedy*
*misi* moj dragi je rekel "napredujemo" ko je danes zjutraj videl tretji testuser posted image . Sicer pa bi morala M dobit med 14 in 18.2. (zadnje dve sem imela na 24 dni sicer pa na 28dni). O pa mislim da sem imela 5.2, vsaj takrat so me so me jajčniki ful boleli, tako da mislim da je bila takrat.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 9:22:33   
perla*
user posted image Živjo punce, se pridružujem na novo! :-)

user posted image  za vse nove črtice in pluske! Vesela sem za vas in čutim skupaj z vami! Vizualiziram in fantaziram. Upajoč, da dočakam čimprej tudi sama! user posted image

Do petka nekako bi tečko morala dobiti. Test zjutraj je bil negativen. Ena sama ljuba belina. Pojem za belo barvo bi morala biti belina negativnega testa! user posted image
Tako da se danes nekako tkole vlečem okoli: user posted image  user posted image

Džite se! :-*

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 11:04:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

*misi* moj dragi je rekel "napredujemo" ko je danes zjutraj videl tretji testuser posted image . Sicer pa bi morala M dobit med 14 in 18.2. (zadnje dve sem imela na 24 dni sicer pa na 28dni). O pa mislim da sem imela 5.2, vsaj takrat so me so me jajčniki ful boleli, tako da mislim da je bila takrat.


tedy, ta rjav izcedek si potem mela ravno v obdobju, ko bi drugače morala dobit M... tko, da pomoje je vse kul... si se že naročila na prvi pregled?

Iza

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 11:39:57   
*tedy*
anonimna nisem se še naročila na pregled, moja G ga dela po 8 tednu. DRug teden gremo še smučat in potem bom poklicala. Glede na slabe izkušnje in dva SS zapored se še ne upam preveč veselit in bo pravo veselje po 12 tednuuser posted image , no saj v tretje gre rado tako da sedaj mora bit vse okuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 12:35:56   
Anonimen
tedy, kaj pa če bi jemala progesteron za podporo nosečnosti? Tudi jaz sem imela izcedke do 6. tedna, ki so popolnoma prenehali, ko sem začela jemati Utrogestan.

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 13:09:56   
*tedy*
A se dobi brez recepta? Meni G ni nič omenila na zadnjem pregledu po ss,rekla je da se vidiva po osmem tednu,če se bomo seveda odločili še enkrat probat. Mi je pa rekla da so ss zarad emšo,sem čez 40....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 13:41:21   
Tara9
Tedy mislim, da progesteron dobiš samo na recept, oziroma jaz sem ga dobila na recept in ga moram jemati v drugem delu cikla in v primeru nosečnosti do 12. tedna.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 17:36:52   
perla*
Ja punce, samo na recept se dobi. Zdej namesto Utrogestana ponavadi dajejo Estimo. Gre za hormonsko varijanto, oziroma če popušča rumeno telo. Jst ga mam že zdej vsak mesec do M. V primeru user posted image pa bi nadaljevala do 12. tedna. Pomoje velja vprašat, da te ne skrbi bz.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 18:21:19   
snika
Živjo, imam eno vprašanje.
Že 3 cikle si tipam MV in me zanima sledeče, ali naj bi se spustil tik pred M ali takoj po O. Ker meni se spusti takoj po O in takrat dobitm tudi rjav izcedek...Kaj pri ostalih se spusti tik pred O in zato nimate rjavega izcedka??

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 18:23:01   
miamama
No, če sem prav razbrala smo tri ki še čakamo februarske črtice :) perla midve lahko torej odštevava skupaj. Jaz sem si že naredila zalogo testov. Sem hotla že enega naredit danes, pa sem se le prepričala, da raje počakam do petka, ko je ne bo. Torej, še dva dni...

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 18:29:20   
perla*
Uh, čeprav user posted image še nisem dobila, me je tista belina zjutraj na testku že prepričala, da ne bo nič. user posted image
Sej razumem, da teoretična možnost še obstaja. Ampak sem se že user posted image kot da je konec sveta. Sama sebi sem prov smešna, ker trenutno se pa režim user posted image . Moj je pa itak car, ker me prenaša user posted image

(odgovor članu miamama)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo februarja 2014
19.2.2014 21:10:16   
Anonimen
Ja jaz sem danes 8 dni po O in sem danes naredila testek, ki je pričakovano negativen, ker je še čisto prehitro. Ampak sem tok neučakana, da je joj, sem pa kupila nazadnje kar 15 O testov in 15 N testov, tako da zaloge dosti user posted image .
Imate kakšne znake? Jaz standerdne kot pred M, boleče prsi in to je touser posted image .
Tedy mogoče bi bilo res dobro da bi ti dali progesteronsko podporo, sploh če imaš že splave za sabo. Škodit nima nič, lahko pa pomaga!
anonimnauser posted image

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.2.2014 7:19:12   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

*misi* moj dragi je rekel "napredujemo" ko je danes zjutraj videl tretji testuser posted image . Sicer pa bi morala M dobit med 14 in 18.2. (zadnje dve sem imela na 24 dni sicer pa na 28dni). O pa mislim da sem imela 5.2, vsaj takrat so me so me jajčniki ful boleli, tako da mislim da je bila takrat.


Se pravi si po dobrih 10dnevih po O zagledala user posted image .

Jz bom cez ene 2 dni prvic lulala, tara9 bos ti tudi? user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.2.2014 8:16:43   
Tara9
Res je, po novem dajejo Estimo kot podporo v drugem delu cikla. Tudi sama jo imam, preneham par dni pred predvideno M in v primeru user posted image  nadaljujem z njo.

misi za enkrat še nimam zaloge testov doma, sem kar pridna user posted image , nisem še nič razmišljala kdaj bi prvič lulala, se nekako spet bojim beline, mi je že prav antipatična postala user posted image . Drugače jaz tečko pričakujem v sredo, tako da sem mislila zdržat s testi vsaj do torka. Ne vem pa kako uspešna bom user posted image
 

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.2.2014 9:42:31   
Matti
Pozdravljene, danes je bil moj dan D po najdaljšem možnem ciklu. Na testu in tko pa popolna belina, ni menstruacije in minus na testu. Po dolgem boju ko se mi je 8 mesecev nazaj končno uredila menstruacija je sedaj spet nekaj narobeuser posted image Kako to vem? Prvič nisem imela prej user posted image nikakršnih znakov PMSja, nič bolečih bradavic, nič špikanja, samo občasno en čuden občutek spodaj. Prav tako naj omenim da nisem zasledila obilne količine sluzi v času ovulacije, je sicer bila malo vlečljiva ampak veliko manj kot običajno. Prav tako se je na dan ovulacije dopoldne in en dan kasneje dopoldne na dnevnem vložku pojavilo malo sveče krvi (predvidevam ovulacijska krvavitev). Sedaj sem v dvomih, zakaj prvič krvavitev sredi ciklusa? Seveda bom test ponovila čez nekaj dni ampak brez znakov sem težko noseča kajne? Sem precej obupana ker čakava user posted image že eno leto in pol, kljub temu da imam redne user posted image šele sedem mesecev. Že tako imam dolge cikle, na 35 dni, in posledično manj možnosti v enem letu, potem pa še take težave ves čas. Pri ginekologu sem bila konec januarja, dober teden pred O in je videl folikel velik 1 cm, sorazmerno dosti velik glede na čas ciklusa, torej kaj je sedaj. Ali mislite da je mogoče luteinska cista? Ali če imaš ciste občutiš kakšne bolečine? Lahko pa je samo stres, res ne vem. Koliko časa priporočate da počakam preden pokličem G, namreč res ne bi rada izgubila zopet 3 mesecev kolikor priporočajo da počakaš če ne dobišuser posted image . Namreč toliko sem že lani čakala.

Ahhh, upam da boste ostale čimprej zagledaleuser posted image user posted image , ker nobeni ne prvoščim takih nevšečnosti. Kako je šele nekaterim ki čakajo po veliko več let. Občudujem vas, jaz sem že po enem letu in pol čisto fertik z moralo in upanjem.user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.2.2014 10:41:36   
perla*
Draga Matti,

najprej en user posted image  za vzpodbudo! Ne bom ti dala enega izmed klišejskih nasvetov ala Odmisli, ne sekiraj se, sprosti se. Ker smo vse punce v tem in vemo kako nam gre to na živce in se ne da odmisliti user posted image
Predlagam ti, da ne ugibaš. Vsaka punca je unikat in primer zase. Zato te različna mnenja tukaj gor lahko tudi precej zmedejo. Na tvojem mestu bi vprašala dr. Pušenjaka na forumu ali svojega ginekologa.
Resnično ti želim, da negotovost čimprej mine in ti želim vse dobro! user posted image

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo februarja 2014
20.2.2014 10:47:04   
*misi*
matti zal mi je da si v taki situaciji, ampak lahko te le potolazim s tem, da ti iz prve roke povem, da ni nujno da imas kaksen znak. Jaz v prvi nosecnosti nisem imela prav nobenega znaka, razen izostanka M. Par tednov kasneje so me zacele boleti joske pa imela sem vrtoglavico. To govorim o prvih tednih nosecnosti. Kot da ne bi bila noseca, samo user posted image sem imela dokaz nosecnosti.

Zdaj, ko se trudimo za drugega, iscem sivanko v senu, vse mozne izcedke, zgago,slabost, spikanje...ni da ni, kot da sem obsedena, ker si tako zelim zagledat user posted image . Ampak bo prisel cas, za vsako od nas. Vem pa, da se moram umirit, samo je tako tezko user posted image .

tara9 ma jamsej vem, prehitevam user posted image bom tudi jaz pocakala do naslednjega tedna. Jaz jo pricakujem med torkom in petkom. Mogoce celo kasneje, ne vem....

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?