|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 11:38:21   
NikaAnna
Lotkla user posted image user posted image res si zmagala s temi folikli. Po moje, ce bi blo kako tekmovanje, poberes vse nagrade user posted image pridna! Zdej pa akcija do konca in da nalulamo user posted image user posted image februarja Jaz sem od vceraj tudi na Gonalu, ga sploh cutla nisem, ker diphereline me kr boli. 17.1. imam naslednji UZ - komaj ga cakam, da vidim kaj smo pridelali. Zdej pa pogumno na transfer, bom mislila na tebe! velik objem user posted image
Asperadrzi se punca, vse smo s tabo! user posted image

< Sporočilo je popravil NikaAnna -- 12.1.2014 11:39:09 >


_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 14:10:59   
jona klara
nika ana- mene pa zanima kako ti je bilo po dipherlinu? jaz sem že po tem full napihnjena, a si ti tudi bila? jutri grem do reša, da me pogleda

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 14:26:38   
dekca
Jaz grem šele v sredo dat kri in bodo povedali, kako in kdaj dalje.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 14:52:27   
jona klara
dekca-srečno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 17:16:51   
dekca

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

dekca-srečno


Enako nazaj, pa ne se mu pustit.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 17:46:39   
ančiča
OHOJ
SE SPET JAVLAM PO ZELOOOOOOOOOOOOOOOOO dolgem času,vidim da ste še vedno nekatere tukaj zanima me kako napredujete.ZARI,ASPERA.....skupina ivf/icisi junij julij je bila vrjetno spremenjena.a gre kera konec januarja začetek februarja v lj na punkcijo?
pozdravljem vse stare članice in nove.lp

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 17:50:44   
ančiča
monsy a v lj

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 18:47:34   
aspera
ančiča, zari je med nosečkami, ji je uspelo z zamrznjenčkom user posted image . Meni pa je tudi uspelo v prvem postopku, ampak mi je potem v 9.tednu odmrl plod in imam v torek abrazijo user posted image .

(odgovor članu ančiča)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 19:24:55   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: ančiča

monsy a v lj




Ne jaz sem v PO user posted image

(odgovor članu ančiča)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 19:35:52   
ančiča
O,ASPERA BODI MOČNA,na tem sem bla jaz v avgustu.sedaj pa končno veselo romam na postopek 2.
sem vesela za zari.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 22:03:25   
NikaAnna
Jona Klara meni je diphereline groza! Napihnjena ful, zaspana, brez energije, spika ful boli.. ampak zdej ko pa imam se gonal zraven, je pa ful boljse. Se mi zdi, da se je vse skupaj malo 'poslihtalo'. Imas tudi ti gonal? ko sem prvic dobila spike, misila kako hud je gonal, ampak je proti diphereline zakon user posted image Srecno na pregledu, javi kako je bilo. Jaz imam UZ v petek.
Dekca fajn zrihtaj v sredo user posted image
Ancica pozdravcek, Aspera veeeelik objem user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu ančiča)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 8:10:56   
jona klara
jutro

za mene že dolgo jutro, saj sem bila pri Rešu že ob 5 ih, tako, da sem še po temi poslušala njegove levite, mi je res žal da sem šla k njemu, če ne uspe ne grem nikoli več, ta pa res nima odnosa, se prav izživlja nad ubogimi ženskami.
NO V SOBOTO KO SEM GA KLICALA ZARADI NAPIHNJENOSTI MI JE REKEL, DA VE, DA GA KLIČEM, KER ME SKRBI, da se mu kr naj pridem pokazati, da od diferlina ne smem biti napihnjena, da pa ni to okej, da je treba najti vzrok, da ni to ok.Danes me je pa tulil, kaj sem panična, da ma že zdej težave z mano, da mi sploh ne bo dal 4 amp menopurja, ker bogve kake težave mu bom pol delala, da itak, 3 lata nazaj ko sem rodila seem še bila mlada, sedaj sem 35, da mam malo možnosti glede na moje malo št celic, glih tolk, da ni rekel zakaj sploh grem v postopek...saj ga jemljem z rezervo, ni mi pa ta odnos všeč.Kaj pa bo, če me bo na punkciji bolelo in bom kaj jamrala, se bo drlu name? to ni normalno

rse škoda Tomaževiča, bil je zakon, prijazen in imel spoštovanje, no saj bom preživewla kakorkoli.

nika ana- jaz imam menopur, samo še nisem z n njim začela.Kaj ti si bila napihnjena že pred gonalom?
sem imela goinal lanoi, sem slabo reagirala, 2010 pa zanosila na gonal.vso srečo.KJje pa si v lj?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 8:13:46   
jona klara
dekca- kateri postopek pa je to tvoj? a ti ponavadi slabo reagiraš?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 9:10:11   
tara.81
jona klara user posted image user posted image pri meni je delal enako. Po telefonu mi je rekel naj se pridem pokazat, ko sem prišla pa pol, da kaj si zmišljujem, da on pa nima nič s tem in kaj vem še kaj vse. Mislim tip je idiot. Vem, da je hudo, sam poskusi stisnit zobe in se zavedat, da ima mož 73 let in da je utrujen. Še malček in bo. Boš videla, da se bo splačalo, da bo vredno vsakega slabega trenutka. user posted image user posted image še pikice za srečo.

Jaz pa štartam čez eno uro proti MB. Komaj čakam, da zvem pri čem smo in kako bo vse potekalo. Zdaj sem že čisto živčna user posted image . Čez 3 ure bo upam, da vse že za mano in bom poročala.


(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 10:59:05   
Vesna_a
Lep pozdrav vsem skupaj!
Občasno zaidem sem gor, običajno takrat, ko grem v "akcijo" :) Predvidoma okrog 25. januarja. Želela pa dodati nekaj okrog Reša;
Vse je res kar pišete in z vsemi dela enako, ampak človek ima nadpovprečen uspeh, torej ve kaj dela in to je bistvo. Ena je enkrat lepo napisla, da bi jih "podelal vsaj pol manj, če bi ukvarjal še z našimi čustvi.
Če imaš pred seboj jasen cilj potem se splača stisniti zobe. Jaz to vem. Doma imam že enega krasnega "Reševega" sončka ;) in tudi tokrat ga ne zamenjam za nič na svetu, ker mu kljub njegovi nemogoči naravi popolnoma zaupam.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:02:50   
NikaAnna
Jona Klara adijo pamet!! Pa kdo je ta clovek? Sem zasledila njegov priimek dostkrat na netu in izgleda, da vas je kr nekaj pri njemu, ampak tak odnos ?! ko smo ze itak vse na trnih, pol te se pa zdravnik takle ''obdela''. Sram ga bodi... ampak ja, zaenkrat nimas druge kot stisnit zobe in pocakat da tole mine. Sej ves kok pravijo - zakaj imamo dvoje uses - cez enega notri, cez drugega ven - poskusi to naslednjic, ko bo imel take izpade (sem pa fuuuuul jezna, da obstajajo taki zdravniki, sploh na ginekologiji). Js sem v MB in ne morem prehvalit vseh - od sester, do zdravnikov. Nikoli nisem naletela niti na enega, ki bi bil zadircen al pa vsaj malo slabe volje pokazal, pa se mi zdi, da sem v vsem tem casu cisto cel kolektiv spoznala. Moja zdravnica je dr. Kovaceva, ampak nje itak nikoli ne vidim, razen na posvetih, drugace je pretezno Rejlic al pa kdorkoli je ze na UZjih. Po Diphereline sem bla tudi js bolj napihnjena kot ponavadi, ampak tudi mozno, da je bilo to zaradi prihajaoce user posted image , ker zdej sem spet cist ravna, ko je sla mimo, pa si se vedno dajem Diphereline + Gonal. En velik objem zate user posted image
tara81 fajn zrihtaj, drzim pesti da gre vse tip top. Js imam UZ v petek.

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:04:52   
NikaAnna
vesna_a se kr strinjam s tabo - rezultati so vazni... ampak, ce si na tleh in te potem se zdravnik nahruli, ne vem no, ampak verjamem da ni fajn.

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:14:51   
Vesna_a
Vem Nika....spomnim se lani junija, ko sem prišla prvič-drugi dan- nahrulil me je zaradi ene brezvezne birokratske zadeve, da sem šla že ob petih zjutraj vsa objokana domov. Vem tudi, da smo ljudje različni, da smo eni bolj, drugi manj občutljivi da imamo dobre in slabe dneve. Tudi jaz si želim, da bi bil drugačen, ampak ni in že zdaj se psihično pripravljam na ponovno srečanje :)

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:20:19   
NikaAnna
Vesna_a bodi mocna in se mu ne pusti user posted image drzim pesti za vse, da bo tale dr. Res dobre volje vsakic ko boste imele preglede... sej po moje, ce pa rata user posted image user posted image bi ga imele pa vse ful rade user posted image take smo punce, kaj ces. girls power me vse zmoremo!!

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Vesna_a)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:25:17   
Vesna_a
In, da se mu na punkciji ne bo tresla roka, ane haha.
Hvala za lepe želje!

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 11:33:15   
dekca

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

dekca- kateri postopek pa je to tvoj? a ti ponavadi slabo reagiraš?


Četrti IVF in ja, slabo reagiram na terapijo oziroma pridelam toliko kot bi v spontanem ciklusu (max 3 folikle), zato imam zdajle predpisan modificiran spontani postopek. Ker s stimulacijo so rasle samo cisteuser posted image . Reš je meni rekel že dve leti in pol nazaj, da sem zgubljen primer, pa sem prišla celo do blastocist.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 12:29:07   
Vesna_a
Pri meni je tudi podobno. Slab odziv in ciste. Sicer je pa tako, da če Reš ne verjame, da lahko uspe, te sploh ne vzame v postopek.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 14:35:03   
pišanec
Pozdrav vsem,

da se še jaz javim...naj bi ta teden štartala z novim (četrtim) postopkom ICSI pri Dr. Reševi.
Pa so mi žal na pregledu prejšnji teden ugotovili nepravilno delovanje ščitnice, v petek sem dobila diagnozo (hipertiroiditis), tako da sem sedaj na zdravljenju ščitnice in če bo vse po sreči, grem šele marca v nov postopek.
Seveda žalostna do konca, se mi zdi, da se problemi samo nabirajo (celo življenje sem bila zdrava kot dren), pa vsak dan imam manj možnosti zaradi starosti. user posted image

Vsem vam držim pesti in upam, da bo ta mesec za vas user posted image
p

(odgovor članu Vesna_a)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 14:45:01   
Vesna_a
Dvakrat se okol obrneš in že bo marec ;)

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.1.2014 15:35:36   
tara.81
pišanec se bova spet skupaj pikale user posted image user posted image in se tolažile ena drugo, ko nam bodo dnevi šli prepočasi, tako da nič slabe volje, ok?! Še dobro, da so ti to ugotovili in da te bojo zdaj poštimali. user posted image

Glede Reša samo še to...ja, se strinjam, da se mu ni treba z našimi čustvi ubadat, sam nas nadirat, nam lagat, vsakič si nekaj novega izmislit, nas podit iz ordinacije,...pa še kaj bi se našlo. Mu pa tudi ni potrebno. Saj dobi plačo na naš račun, ne dela zastonj.

Tako tudi jaz lahko samo pohvalim osebje v MB. Danes je bil Reljić full dobre volje in smo se nasmejali, na vsa vprašanja nama je odgovoril, me pomiril. Res imam dober občutek. Naslednji mesec začnem s Femodenom, konec marca nekje imam potem transfer. user posted image user posted image

(odgovor članu Vesna_a)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?