|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle
13.1.2014 11:32:50   
jasag
Pozdravljeni,

Pari in posamezniki v postopku posvajanja iz Rusije smo od odvetnice v soboto, 11.1.2014, dobili informacijo, da do sklenjenega sporazuma Rusi v Slovenijo ne bodo več dajali otrok. V smislu izvajanja pritiska na Ministrstrstvo, da bi se le premaknili pri sprejemanju tega sporazuma, smo prišli na idejo skupne akcije. Pripravila sem dopis, z idejo, da se podpišemo vsi (ali vsaj čim več) zainteresirani. V prvi fazi bi bil to le seznam ljudi (ime, priimek, naslov, faza,v kateri je s svojim postopkom obtičal).
Potem pa vas seveda prosim, da se pridružite in/ali delite to z vsemi, za katere veste, da so v postopku - in imate seveda njihov kontakt. Tudi vsi tisti, ki otroke že imajo doma, s katerimi sem v kontaktu, se nameravajo pridružiti, tako da če je v vašem krogu znancev tudi kdo tak, mu prosim posredujte poziv. Več nas bo, več je možnosti, da kaj dosežemo.

Torej, če ste za, mi prosim posredujte svoj mejl na ZS, pa vam pošljem pripravljen dopis za ministrstvo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
13.1.2014 16:49:28   
Anonimen
podpiram akcijo, verjamem, da se bodo pridružili vsi, ki imajo otroke že doma ...pa saj ni mogoče, da bi našemu ministrstvu uspelo zaustavit posvojitve najprej s tem, da so na silo naredili sporazum z Makedonijo, tam, kjer pa je nujno potreben za nadaljevanje posvojitev torej Rusija, pa zavlačujejo prek vseh mej

(odgovor članu jasag)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
14.1.2014 8:44:31   
Anonimen
Pravkar sem prišla na forum, da bi videla, če je res, da so ustavili posvojitve in vidim tvojo temo.. user posted image
Groza.. Me prav zanima kako bo potem, ko bo sporazum.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
14.1.2014 10:07:58   
Anonimen
eno vprašanje: napisali ste "pari in posamezniki".. kaj pomeni to posamezniki? da pri nas lahko tudi samski posvojijo otroka v Rusiji? Je šel kdo v to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
16.1.2014 21:47:32   
jasag
Ja, kar nekaj mamic je samih speljalo akcijo...

(odgovor članu jasag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
17.1.2014 9:13:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jasag

Ja, kar nekaj mamic je samih speljalo akcijo...


se da dobit kakšen kontakt?

(odgovor članu jasag)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
8.2.2014 21:19:17   
čebelko
Kolikor je meni znano so Rusi res imeli možnost za posvojitev s strani samskih žensk, a so to možnost za mednarodne posvojitve zaprli, prav tako kot za istospolne pare.
Kolikor je meni znano lahko samske ženske posvajajo v Nepalu (to vem), kako pa je s posvojitvami v Nepalu ne vem.
Baje naj bi po aferi pred leti (dajanje otrok v posvojitev brez privolitve staršev) zdaj nazaj zalaufali?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
11.2.2014 7:47:22   
Anonimen
Pa obstaja v SLO kdo, ki bi posvojil iz Nepala? Očitno nam bo kmalu preostala samo Afrika. user posted image

(odgovor članu čebelko)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
11.2.2014 9:23:21   
RIJA*
Upam, da se zadeve čimprej uredijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet s...
23.6.2014 9:08:48   
limonca*
Je kaj novega v zvezi z Rusijo?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?