|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 23:47:12   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ocitno ste se spravile name. Pa kaj. A vi hranite mojo hci? Mi vi placujete? Mi vi pospravljate po hisi? Japajade. Prosim, da se ne vtikate v mojo vzgojo!

No, če sem prav seznanjena, tudi ti ne počneš nič od tega. user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 23:58:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
...
Matejči- tudi tole mi je "zapelo za oko" , ko sem šnofala po starih temah. Že v preteklosti si jih dobila po glavi zaradi tvojih , velikokrat brez veznih foto vložkov, še posebej , takrat, ko nimaš kaj pametnega povedat ( kar je milo rečeno očitno velikokratuser posted image ). Hja, še k sreči, da lahko človek kaj takega prebere in vidi, da ni le on tisti, ki mu je to velikokrat mimouser posted image . A kaj konkretnega ne bi uspela spraviti skupaj in znala povedati- mislim tako- brez foto vložkov?


A se ti mal ven vadiš?


ja, res je odvetnica - menja temo, namesto da bi odgovarjala miši; patrino, kako lena si pa ti danes?! ccc.. user posted image
in še selektivno bereš moje stare poste in zraven nakladaš, da sem jih dobila "po glavi zaradi foto vložkov" (bi rada vidla kje - link prosim) in - da naenkrat "nisi edina" ki tako misli user posted image - lol, spet nekonsistenca; patrino, ti ne moreš biti v jati! sama si rekla da ne. torej šu, bejži stran user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 7:14:11   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ocitno ste se spravile name. Pa kaj. A vi hranite mojo hci? Mi vi placujete? Mi vi pospravljate po hisi? Japajade. Prosim, da se ne vtikate v mojo vzgojo!

No, če sem prav seznanjena, tudi ti ne počneš nič od tega. user posted image

user posted image user posted image user posted image
Lukka sam prosiš, da se utikamo-s tem ko odpiraš teme o športu, jezikanju,..user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 9:28:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.

  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.



odvetnica P. ?

zagovor si že spisala?



Miška jaz sem ti odgovorila in to precej na dolgo. Kaj imaš recimo ti povedati v odgovor na moj post. To ponavljanje o tem , da Lukka da Polži po riti nima veze s tem ( in tega nikoli nisem odobravala) . Ker sem že povedala, da jaz ne govorim le o njem temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje. Tvoj komentar v zvezi s tem? Tudi ti si, če se ne motim iz tistih časov in glede tvoje udejstvovanje pri tokratnem linču Lukke, ni čudno, da si še tule gor.

Matejči- tudi tole mi je "zapelo za oko" , ko sem šnofala po starih temah. Že v preteklosti si jih dobila po glavi zaradi tvojih , velikokrat brez veznih foto vložkov, še posebej , takrat, ko nimaš kaj pametnega povedat ( kar je milo rečeno očitno velikokratuser posted image ). Hja, še k sreči, da lahko človek kaj takega prebere in vidi, da ni le on tisti, ki mu je to velikokrat mimouser posted image . A kaj konkretnega ne bi uspela spraviti skupaj in znala povedati- mislim tako- brez foto vložkov?



A se ti mal ven vadiš?

Ne zakaj tako misliš? Ne vem zakaj bi se morala jaz " vaditi ven", ko pa le komentiram grdo ravnanje določenih- sori, ampak žal ni več hecno, zabavno in simpatično branje, ker so se nekatere res začele še bolj neprijetno obnašati, kot so se že. Kot sem že večkrat rekla, mi skakanje po nekom in spravljanje na določeno osebo , ki ima že sama dosti težav, deluje daleč od zabavnega in smešnega na tem forumu. Vsaj meni.
Stanislava je dobro povedala:
Ni v redu, je pa del slabe folklore ali osebne nekulture.
Fajt je eno, hecanje na račun drug drugega tudi, stalno potrebno in nepotrebno obrekovanje pa drugo.


Mateja zate pa: Miška je dobila svoj odgovor- pa še kar dolg je bil. Mogoče si ga nisi znala razložiti, ker ni bil v barvah in fotografijah.Pa ne bom se spuščala na tvoj nivo. Kar je bistveno- kadar si žaljiva ( in žal ugotavljam da je to velikokrat- sedaj in že prej) nisi zabavna. Dejstvo je , da ko si stisnjena ob steno in bi morala kaj pametnega izustiti, flikneš gor fotko, mečeš ven popačene angleške fraze in kratice v smislu, da smo vsi preveč neizobraženi, da bi jih znali interpretirati in če še to ne pomaga, zliješ na sogovornika vedro gnojnice. Da to počneš že od prej, sem razbrala včeraj iz starih postov. Tudi to, se je dalo prebrati, da je to marsikomu mimo. Če želiš točne podatke, pa še ti malo pobrskaj- meni se sedajle res ne da več. Lahko ti le povem, da si na podobnih temah skoraj vedno v istem stilu kot zadnje čase z mano zapela z večino uporabnic, ki sem jih naštela višje na temi in se iz debate poskušala potegniti s fotkami iz vseh koncev in krajev.
Lahko bi rekli, da ima vsak svoj stil- vendar ko le ta moti, žali in na splošno blati ostale, ga je po moje potrebno malo spremeniti. Se ti ne zdi?


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 10:16:34   
mami2in1
patrino, saj je fajn, da se boriš za nemočne, vendar je v tem primeru prava oseba polža in ne Lukka, kaj praviš?
Polža je tista, ki bi rabila nekoga, da jo brani. Ne pa da pišeš, da se s fizično zlorabo v njegovi ubogi družini ne strinjaš, vendar to kar pometeš pod preprogo in vzdihuješ kako je Lukka sicer fajn. A tako zagovarjaš tudi druge, ki se spravljajo na otroke? Na ta del zamižiš in se ukvarjaš s simpatičnostjo drugega ali kako?
Ja, potrebno je izpostaviti, da nekaj NI DOBRO, še več, NEDOPUSTNO in to tudi upoštevati v dejanjih. Ali pa se dajmo raje stran obrnit in se sladko smehljat v narejene fasade.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 10:18:17   
skuštrana
Patrino, pa ti to resno da si sla snofat po temah starih skoraj 10 let? Imas pa res viska prostega casa....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 10:27:05   
mateyka
patrino, spet mi svoj veter prodajaš - če je kdo dolgočasen in (poskuša bit) žaljiv, poln izmišljotin in napihovanj, si to ti. sama si rekla, da imaš karikiran pristop na RR in da si daš duška tukaj. če je kdo over the top in neokusen, poglej v ogledalo.
in to non-stop ponavljanje le-tega kaka sem in kake hude vile so druge; booooring user posted image

(odgovor članu mami2in1)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 10:27:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Patrino, pa ti to resno da si sla snofat po temah starih skoraj 10 let? Imas pa res viska prostega casa....


pa sej ni nič našla, zato se ji pa "ne da iskat". lena "odvetnica"..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 11:30:04   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mami2in1

patrino, saj je fajn, da se boriš za nemočne, vendar je v tem primeru prava oseba polža in ne Lukka, kaj praviš?
Polža je tista, ki bi rabila nekoga, da jo brani. Ne pa da pišeš, da se s fizično zlorabo v njegovi ubogi družini ne strinjaš, vendar to kar pometeš pod preprogo in vzdihuješ kako je Lukka sicer fajn. A tako zagovarjaš tudi druge, ki se spravljajo na otroke? Na ta del zamižiš in se ukvarjaš s simpatičnostjo drugega ali kako?
Ja, potrebno je izpostaviti, da nekaj NI DOBRO, še več, NEDOPUSTNO in to tudi upoštevati v dejanjih. Ali pa se dajmo raje stran obrnit in se sladko smehljat v narejene fasade.


Mami,po moje me bolj malokdaj bereš, če ne ne bi tule spraševala tega. Tisti, ki me, najverjetneje dobro vedo, da mi najbolj dvignejo pritisk tiste teme, kjer se zlorablja otroke.Toda tule se ne gre za to. To smo obdelali že takrat in ženske so to privlekle na dan pač, ker drugega niso imele oz. ker iščejo usmiljenja vredna opravičila in izgovore, da se že par let grdo izživljajo tule gor. Šikaniranje, blatenje in izživljanje nad določenimi- trenutno nad Lukko, se je začelo daleč prej, predenj sta se Lukka in njegova Polža sploh "rodila" tule gor. Že večkrat sem povedala da je Lukka tule bolj kot metafora in predstavlja v bistvu le enega "srečnega izbranca" .
Nikoli nisem zagovarjala nikakršnega nasilja in se tudi nisem obračala stran pred njim. Tako se tudi ne strinjam s tem kako naj bi Lukka svojo Polžo v tem primeru " učil" nevarnosti elektrike.
Te pa jaz sprašujem, če si že slišala za virtualno nasilje? Ali misliš, da je to dopuščeno? Ali misliš, da se zato lahko obračaš stran od njega in ga toleriraš, ker ga prekineš pač tako, da ugasneš računalnik ali greš iz določenega foruma dol? S tem ga ne prekineš, tako se le obračaš stran oz. to narediš, ko nimaš drugega izhoda. Zato se je pač tole tule gor to tako zelo razraslo.
Zanimivo je predvsem to, če boš malo pokukala par "listov" nazaj, da že dolgo na tej temi ni uporabnic, ki se ponavadi ne spuščajo na takle nivo. Tiste, ki jih je najbolj luštno brati, tiste, ki imajo ponavadi kaj pametnega in zanimivega povedat, tiste, ki imajo svoje mnenje, pa zato ne zmerjajo drugih z različnimi izrazi v zvezi z uporabnikovo spolno usmerjenostjo, njegovo občutljivostjo, njegovo " po niihovem" nerazgledanostjo oz. se ne spravljajo na posameznike in ne odpirajo tem o posameznih uporabnikih na forumu, le zato, da bi si dvignile ego in se izživljale. Luštno je ko se krešejo mnenja, luštno, ko letijo posti sem in tja, ko iščemo načine drug drugega " politično " prepričati... Tole pač ni. Mogoče vsi ne delijo z menoj tega mnenja ali pa se jim enostavno ne da več vpletati. Bistvo je to, da so se teme žaljenja in podobnih zadevščin razrasle tule gor kot kuga in tule vsaj zadnje čase, ko nekatere veselo vzklikajo ( ni dileme katere), kako je forum zaživel, tule pač ni več luštno.
V mojih očeh nasilje nikoli ni bilo dobro in dopustno, pa naj je bilo to tako ali drugačno. Kaj pa v tvojih? Ali ga ti selekcioniraš na dopustnega in nedopustnega?

Mateja, tebi pa žal resnično nimam več kaj povedati. In če meni zmanjka besed, to pomeni, da sem obupala in ne vidim smisla več v razlaganju.


< Sporočilo je popravil patrino -- 26.1.2014 11:33:49 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mami2in1)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 12:37:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
.. ker iščejo usmiljenja vredna opravičila in izgovore, da se že par let grdo izživljajo tule gor. Šikaniranje, blatenje in izživljanje nad določenimi- trenutno nad Lukko, se je začelo daleč prej, predenj sta se Lukka in njegova Polža sploh "rodila" tule gor.

Te pa jaz sprašujem, če si že slišala za virtualno nasilje? Ali misliš, da je to dopuščeno? Ali misliš, da se zato lahko obračaš stran od njega in ga toleriraš, ker ga prekineš pač tako, da ugasneš računalnik ali greš iz določenega foruma dol? S tem ga ne prekineš, tako se le obračaš stran oz. to narediš, ko nimaš drugega izhoda. Zato se je pač tole tule gor to tako zelo razraslo.


če bi bilo v tem sestavku vsaj zrno resnice notri, bi se admini in RR že leta nazaj odzvali, nam pošiljali opozorila ali pa nas blokirali v nekem določenem času po večkratnih opozorilih. in to se nikoli ni zgodilo.
samo v tvoji glavi seveda.


Mateja, tebi pa žal resnično nimam več kaj povedati. In če meni zmanjka besed, to pomeni, da sem obupala in ne vidim smisla več v razlaganju.


že v redu. sem vesela da boš nehala virtualne scenarije zame pisat user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 13:03:56   
mami2in1
patrino, upam, da je Lukka polnoletna oseba (naj bi bil a v virtualnem svetu se nikoli ne ve) in se z zrelostjo odloča kaj bo napisal in za tem stoji s svojo odgovornostjo. Njegov otrok pa nima tega razkošja.
Meni se zdi, da Lukka zagovarjaš bolj zaradi mnenj, ki si jih delita, kot zaradi tega, da bi bil res napaden. Torej zagovarjaš njegova stališča. Če se z nekom ne strinjam, še ne pomeni, da ga napadam. To je velika razlika. Pa četudi svoje mnenje, ki je drugačno od njegovega, jasno povem. Saj to počnemo na forumu, kajne, tresemo različna mnenja?
Za nasilje pri meni velja nulta toleranca. Tudi virtualno. Vendar: ali se ga nad Lukko res izvaja ali se le zažene vik in krik, da bi ga ubranili pred nestrinjanjem in določenih primerih moralnim presojanjem?
Kaj bi storila, če bi stal pred tabo otrok in ti povedal o kolobarjih? Bi te skrbelo, kako se bodo starši počutili ob moralnem neodobravanju in obsojanju ali bi te skrbelo za otroka?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 13:12:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



če bi bilo v tem sestavku vsaj zrno resnice notri, bi se admini in RR že leta nazaj odzvali, nam pošiljali opozorila ali pa nas blokirali v nekem določenem času po večkratnih opozorilih. in to se nikoli ni zgodilo.




kaj govorišuser posted image

mene souser posted image user posted image user posted image user posted image
zaradi komercialnega nasiljauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 14:54:44   
patrino
Mami, prosim, če se še enkrat sprehodiš čez moj post in boš dobila vse odgovore na vprašanja, ki si mi jih zastavila. Potem , pa se daj mogoče še čez nekaj ostalih, ki si jih zaradi komaj vpisanega sodelovanja očitno zamudila, potem pa se zopet srečava tukaj. Prav ?Seveda, če boš želela še kaj vprašati. Resnično nadležno je ves čas isto ponavljati.Vem, da nisi kriva , ker si komaj prišla, vendar vse to je bilo že neštetokrat prežuljeno in trenutno beseda ne teče o problemu, ki ga ponovno odpiraš ti..

Toliko, da boš vedela na kaj mislim in kje začeti branje...:
Mami,po moje me bolj malokdaj bereš, če ne ne bi tule spraševala tega. Tisti, ki me, najverjetneje dobro vedo, da mi najbolj dvignejo pritisk tiste teme, kjer se zlorablja otroke.Toda tule se ne gre za to. To smo obdelali že takrat in ženske so to privlekle na dan pač, ker drugega niso imele oz. ker iščejo usmiljenja vredna opravičila in izgovore, da se že par let grdo izživljajo tule gor. Šikaniranje, blatenje in izživljanje nad določenimi- trenutno nad Lukko, se je začelo daleč prej, predenj sta se Lukka in njegova Polža sploh "rodila" tule gor. Že večkrat sem povedala da je Lukka tule bolj kot metafora in predstavlja v bistvu le enega "srečnega izbranca" ...

< Sporočilo je popravil patrino -- 26.1.2014 14:58:40 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mami2in1)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 15:12:45   
mami2in1
patrino, zdi se mi, da mi odgovarjaš kot to počno (velikokrat) politiki: veliko poveš, a nič o tem, kar naj bi vprašanje spraševalo. A nič zato, tudi to je odgovor.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 15:13:51   
patrino
No, kaj ti ni uspelo razbrati in te še zanima? Vprašaj...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mami2in1)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 15:59:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
kaj govorišuser posted image

mene souser posted image user posted image user posted image user posted image
zaradi komercialnega nasiljauser posted image


in pomisli, jaz sem bila prostovoljna žrtev le tega in ni mi žal user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 19:44:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Te pa jaz sprašujem, če si že slišala za virtualno nasilje? Ali misliš, da je to dopuščeno? Ali misliš, da se zato lahko obračaš stran od njega in ga toleriraš, ker ga prekineš pač tako, da ugasneš računalnik ali greš iz določenega foruma dol? S tem ga ne prekineš, tako se le obračaš stran oz. to narediš, ko nimaš drugega izhoda. Zato se je pač tole tule gor to tako zelo razraslo.


če bi bilo v tem sestavku vsaj zrno resnice notri, bi se admini in RR že leta nazaj odzvali, nam pošiljali opozorila ali pa nas blokirali v nekem določenem času po večkratnih opozorilih. in to se nikoli ni zgodilo.
samo v tvoji glavi seveda.


Portal ne selekcionira nasilja, razen v izrednih primerih, niti ne opozoraja, ko je virtualno nasilje prisotno. Drugače - reagira šele, ko teče kri. Žal nima funkcije, ki bi jo portal za starše že sam po sebi moral imeti. Verjetno za to nima motiva - če bi ga imel, bi to preprečeval enako dosledno kot preprečuje komercialno nasilje. Na kratek rok je to dobra strategija - naj se kokoške same pozobajo, na dolgi rok pa se brez dela ne pride nikamor - in to se je tudi pokazalo v drastičnem zmanjšanju uporabnikov foruma v času, ko je virtualne komunikacije bistveno več kot takrat, ko je bil portal ustanovljen.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 19:53:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
..na dolgi rok pa se brez dela ne pride nikamor - in to se je tudi pokazalo v drastičnem zmanjšanju uporabnikov foruma v času, ko je virtualne komunikacije bistveno več kot takrat, ko je bil portal ustanovljen.


imaš čisto prav - brez dela se ne pride nikamor. ko je portal skoraj nehal delovat in ga eno leto ni noben popravil, pa se je folk odpravil drugam, to ni imelo nobene veze s kokoškami in zobanjem, ker takrat noben ni mogel nič zobati, ker se strani enostavno niso nalagale in odpirale. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 19:59:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
..na dolgi rok pa se brez dela ne pride nikamor - in to se je tudi pokazalo v drastičnem zmanjšanju uporabnikov foruma v času, ko je virtualne komunikacije bistveno več kot takrat, ko je bil portal ustanovljen.


imaš čisto prav - brez dela se ne pride nikamor. ko je portal skoraj nehal delovat in ga eno leto ni noben popravil, pa se je folk odpravil drugam, to ni imelo nobene veze s kokoškami in zobanjem, ker takrat noben ni mogel nič zobati, ker se strani enostavno niso nalagale in odpirale. user posted image


Kdaj ni deloval?

Vem, da je bil oobdobje. ko je trajalo, da so se okna odprla- večinoma je bilo to tečno, ampak ne spomnim se, da bi bil to razlog.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 26.1.2014 20:01:17 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 20:34:28   
mateyka
jaz se spomnim vsaj 2 primera, ko je kopica odšla in odprla FB skupino, ker se tukaj ni dalo normalno komunicirat.

aja, v vsakem primeru ni bilo neke hajke proti kupu uporabnikov s strani drugega kupa uporabnikov - ni bilo državljanjske vojne na RR user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.1.2014 20:36:17 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   [Brisano sporočilo]
26.1.2014 22:17:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 23:12:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Portal ne selekcionira nasilja, razen v izrednih primerih, niti ne opozoraja, ko je virtualno nasilje prisotno. Drugače - reagira šele, ko teče kri.


a sm jz kaj zamudila? kaka kri tece? user posted image


Tvojih tem najbrž ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 23:20:22   
Kerensa
Se mi niti pod razno ne da brati vseh strani, samo...

Lukka, a sem prav videla, da ti otroka mlatiš? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Kako bi reagirale, če...
26.1.2014 23:45:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
Lukka sam prosiš, da se utikamo-s tem ko odpiraš teme o športu, jezikanju,..user posted image


Lukka vam je izgleda zdravnik. Toliko gnojnega primitivizma kot ga je potegnil ven, bi bilo tezko ven dobiti celo z gradbeno mehanizacijo. Skoda edino, da se obnavlja.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Kako bi reagirale, če...
27.1.2014 0:07:38   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Patrino, pa ti to resno da si sla snofat po temah starih skoraj 10 let? Imas pa res viska prostega casa....


Ampak res.user posted image jaz sem bila na RR sto let nazaj (ok, enih 5-6), sicer pod drugim imenom, ko smo pač imeli dojenčke in se res spomnim nekaterih punc, ki jih je Patrino omenila par strani nazaj: Jančika, Viv, Raho itd...ful rada sem jih brala in se jih res spomnim... Zdaj ne sledim več tolk nickovuser posted image . Ampak Patrino zase praviš, da si bolj nova uporabnica. Imaš res čas prešnofat vse za nazaj, da si zapomniš in našteješ vsa ta imena in očitno bereš cele teme, da potem vlečeš take trdne zaključke ne samo o osebah, ampak tudi o celotnem dogajanju, zgodovini, trendih, migracijah... Milo rečeno malo nenaavadno.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?