|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 14:52:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.....pa saj ni problem, če živiš sama......če si nekaj časa brez moškega........




enim ženskam to predstavlja velik problem, ne znajo ali nočejo... saj jih ziher kaj takšnih poznaš

/(ne leti na avtorico teme)


Ufff.....precej jih poznam, ki pravijo "bolje vrabec v roki kot golob na strehi".......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 14:55:42   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nekateri med njimi so prijazno pripisali, da bi se radi kar takoj srečali z mano, nekaj jih je želelo le da jim potrdim prošnjo za prijateljstvo, štirje pa so bili tako direktni, da raje ne bom napisala kako. Verjetno so vsi preko moje " seksi" fotke in " bogatih " podatkov o meni, dobili tisti občutek, da sem jaz tista prava - ena in edina zanje.user posted image


A v reali te pa nihče ne "osvaja" user posted image


user posted image V reali so čisto zares tako napadalni samo kakšni starejši strici ( npr. en tak je naš sosed, ki zaradi starosti težko hodi in mu vozim zadeve iz trgovine ali pa naš prijazni poštar, ki je že pred penzijo,...) , ki si na nek simpatično sprevržen način želijo pokazati naklonjenost ali hvaležnost , ker jim pač polepšaš dan ,že če jih opazišuser posted image . Spogledovanja in " ovohavanja" pa imam ravno dovolj, da potrjujem pravilo, da če si poročen, še ne pomeni, da si mrtevuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tja se zateka večina tistih, ki želijo f.u.k......user posted image

Lili, ti se pa tako včasih pogovarjaš kot moj onemogel star sosed- bo treba usta z milom zdrgnitiuser posted image

A me osvajaš?....user posted image

[b]Sori ni bil moj namen, da prideš do napačnih zaključkov- vidiš, to dela virtualno spoznavanje- nikoli ne veš pri čem siuser posted image



Patrino, ne bom šla iskati tvojega sporočila, ko si napisala, da si se prijavila na tak forum. A ravno s tem, ko si napisala pomankljive podatke, so vsi mislili, da ti je v zakonu dolgčas in iščeš kaj za povrh. Ravno zato ti je toliko takih pisalo, ki so iskali sex. In še nekaj moraš vedeti, ko se ženska na novo prijavi na tak portal, so prva sporočila vedno od teh, ki iščejo samo lahko zabavo. Ker prav čekirajo, kdaj bo nova gor.



O šit no ej. Se pravi, da so zaradi tega mislili vsi, da sem zdolgočasena , razuzdana poročena koka, ki doma stradauser posted image Ja no fino. To je tako, če je ženska v virtualnem spoznavanju in navezovanju stikov popolna devica. user posted image
Ronja ima prav. Virtuala vse na glavo obrne oz. je v njej vse kontra. Device so označene za razuzdane pohotnice, te , ki pa to so, pa izpadejo največje nedolžnice.


ps. upam, da razumete hec in da ne bo katera spet od ogorčenja rabila umetno dihanje. Preko virtuale ga je težko nuditiuser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 29.3.2014 14:57:40 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 15:00:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Lili, ti se pa tako včasih pogovarjaš kot moj onemogel star sosed- bo treba usta z milom zdrgnitiuser posted image




Ja...seks smrdi....user posted image

Sori ni bil moj namen, da prideš do napačnih zaključkov- vidiš, to dela virtualno spoznavanje- nikoli ne veš pri čem siuser posted image


Te zgolj malo za.frkavam.......tako med vrsticami povedano......user posted image .....drugače pa ti itak želiš, da pridemo na virtuali do napačnih zaključkov glede tebeuser posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 29.3.2014 15:03:29 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: končno resen moški?
29.3.2014 15:15:01   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Patrino, ne bom šla iskati tvojega sporočila, ko si napisala, da si se prijavila na tak forum. A ravno s tem, ko si napisala pomankljive podatke, so vsi mislili, da ti je v zakonu dolgčas in iščeš kaj za povrh. Ravno zato ti je toliko takih pisalo, ki so iskali sex. In še nekaj moraš vedeti, ko se ženska na novo prijavi na tak portal, so prva sporočila vedno od teh, ki iščejo samo lahko zabavo. Ker prav čekirajo, kdaj bo nova gor.



O šit no ej. Se pravi, da so zaradi tega mislili vsi, da sem zdolgočasena , razuzdana poročena koka, ki doma stradauser posted image Ja no fino. To je tako, če je ženska v virtualnem spoznavanju in navezovanju stikov popolna devica. user posted image
Ronja ima prav. Virtuala vse na glavo obrne oz. je v njej vse kontra. Device so označene za razuzdane pohotnice, te , ki pa to so, pa izpadejo največje nedolžnice.


ps. upam, da razumete hec in da ne bo katera spet od ogorčenja rabila umetno dihanje. Preko virtuale ga je težko nuditiuser posted image


saj sem bila sama tudi gor ena bolj med naivnimi, a mogoče sem imela srečo. Drugače pa sama nimam nobenega problema glede drugačnosti. Sem sama tak virtualni pristop naredila šele takrat, ko sem sprevidela, da drugače ne bo šlo. Se mi na žalost drugače ni izšlo.

In ravno sedajle, ko pišem, vidim kako se moj dragi in mlajša hči tamle na kavču igrata. In mi ni žal, da sem šla takrat v korak iskanja na forum. Sem imela res srečo in upam, da jo bo buča tudi našla

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: končno resen moški?
30.3.2014 18:38:06   
buča
mamica deklicam, hvala ti, in tudi vsem ostalim...upam, da sem na pravi poti, pa tudi če ni prava, mi je pač taka bila začrtana, da jo prehodim...ko bo, bo, če ne bo, pa pač ne bo...

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 130
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?