|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 22:09:23   
jabuk
Zvoncica, koliko casa pa traja menstruacija?

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 4:48:08   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: zvončica88

Sem imela dva meseca nazaj močne bolečine v spodnjem delu trebuha, urgentno sprejeta v bolnišnico, kjer sem imela tudi ginekološki pregled. Nardil mi je ultrazvok in sem bila tik pred ovulacijo. Drugih nepravilnosti pa niso ugotovili. Tudi ta cikel sem imela podobne krče vendar ne tak mocnih in nekje 14 dni po tem je prišla user posted image . Tak da za ta cikel sem se odločila, da si kupim ovulacijske teste in bom probala delat v tem času, če bodo zopet podobne bolečine, da bom vsaj vedla na čem sem. Čeprav nočem, da se potem samo s tem obremenjujem, ampak mislim, da drugače ne bo šlo.


Zvončica88 tudi sama imam tako boleče ovulacije da so hujše od M. Ker sem bila sigurna da je nekaj na tem sem 2 meseca delala O teste in tisti dan ko je bila moja bolečina na vrhuncu, da sem se zvijala celi dan je O test pokazal tako močno pozitivno da je bila močnejša od kontrolne črtice. Tako da sedaj takoj vem kdaj je O. Zato ko se začnejo bolečine začneva pridno user posted image , kajti tisti dan ko je pozitiven O test me tako boli da ne morema nič, zato en dan prej in po user posted image


(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 8:09:25   
MauMow
Moja user posted image pa je danes prišla. Z tridnevno zamudo kar še nikoli ni....user posted image Tako da testa ne bodo delal in bomo mogli čakat na nov mesec in upat da bo krog št. 5 uspešen.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 5.6.2014 8:21:04 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 10:12:38   
zvončica88
No bom jaz tudi pozorna na te bolečine in v tistem času delala O test, pa da vidim če je to to v tem času. Ker v teh nerednih ciklih sem čist zmedena. Potem tudi vem, kdaj pričakovati oz. nepričakovatiuser posted image .
Jabuk približno 5, 6 dni traja menstruacija, pa niti ni močna razen prvega dneva. Tak, da vsaj tukaj je ena prednost user posted image
MauMaw le pogumno v nov krog, mogoče pa bo poletje prineslo user posted image . Se ti verjetno kmalu pridružim v mesecu juliju, glede na moje dolge in neredne cikle.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 10:13:14   
maja2014
Jutro, punce.

MauMow, žal mi je. Bo pa naslednji krog user posted image

Zvoncica, dobrodošla user posted image Tudi tebi želim, da kmalu zagledaš user posted image user posted image

Pri meni še nič novega,...vsi znaki so še vedno prisotni, test kaže -, nazadnje sem ga delala v petek, zdaj ga ne bom več, bom poačakals do user posted image , če bo prišla. Skušam odmislit, mislim da bi mi bilo malo težje, če ne bi imela mojega sončka doma user posted image



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 10:30:59   
jabuk

IZVIRNO SPOROČILO: zvončica88

No bom jaz tudi pozorna na te bolečine in v tistem času delala O test, pa da vidim če je to to v tem času. Ker v teh nerednih ciklih sem čist zmedena. Potem tudi vem, kdaj pričakovati oz. nepričakovatiuser posted image .
Jabuk približno 5, 6 dni traja menstruacija, pa niti ni močna razen prvega dneva. Tak, da vsaj tukaj je ena prednost user posted image
MauMaw le pogumno v nov krog, mogoče pa bo poletje prineslo user posted image . Se ti verjetno kmalu pridružim v mesecu juliju, glede na moje dolge in neredne cikle.


Moja menstruacija je pa zadnje case zelo blaga, traja pa 3 dni. Bom videla, kaj bo sedaj, bi jo morala dobit danes, ko je 43. dan.

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 11:07:58   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk


Moja menstruacija je pa zadnje case zelo blaga, traja pa 3 dni. Bom videla, kaj bo sedaj, bi jo morala dobit danes, ko je 43. dan.


Ko bi tudi moja bila bolj blaga se nebi prav nič branila. Zdalje sem mogla že tableto pojest, ker drugače nebi preživela, poplave mam pa take da hodim na 1 uro na wc, drugače prepusti... Še sreča da je tako močno samo kakšen dan ali dva potem pa gremo v normalne meje pretoka user posted image

Zvončica a tvoja številka zraven pomeni letnica rojstva? Ker pol sva isti letnik user posted image pa kolikor vidim tudi ti za prvega user posted image delaš.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 12:45:56   
Dgirl
Maja2014 js sm zadnjič ko naj bi bila noseča, delala teste od 1 dne zaostanka pa pol se po 1 tednu, in mi je tudi vedno kazalo negativno. Šele po enem tednu mi je pokazalo rahlo črtico. Tako da me je itak izučilo da ne delam takoj testov.

A tako vse čutite ovulacijo. Js nimam nič znakov in me kar malo skrbi, kaj če sploh nimam ovulacije in se zato nič ne prime. Moj se je sedaj naročil tudi na spermogram, tako da vidim če je mogoče pri njem kaj bol počasno user posted image . Zdej morm sam še 1 teden počakat, da spet zagledam user posted image , ker itak vem da spet nič ni bilo. Pa res sva vsak dan delala na tem..

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 15:52:34   
lillith82
Evo tudi pri meni rdeča poplava. Sem že vajena da pride vsak mesec user posted image Sem se odločila da testov ne delam več, dokler mi ne zamuja vsaj 10 dni. Če se bom pa tega res držala, bom pa še vidla user posted image Ker tale zdaj mi je res dal vetra.

Zdaj pa navijam in držim pesti za vse ostale, ki čakate na user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 15:55:11   
MauMow
Lillith82 se mi lahko v sosednji temi pridružiš, da bova že dve ki čakava user posted image . No jaz sem tokrat zdržala da nisem šla prvi dan zamude delat in se je pokazala en dan pred tem ko bi ga pa dejansko delala... Kaj čmo... Noče stran od mene me ima preveč rada (js pa nje ne preveč user posted image )

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 16:05:20   
jabuk
To bi jaz tok rada zdržala, da ne delam testa, pa sem preveč živčna. Glede na to, da imam že tak dolge cikle, ne zdržim čakat še 10dni-potem bi morala delat tam okoli na 55 dan. user posted image .. user posted image ...Sem se odločila, da bom teste delala na 45.dni-če prej ne pride M, dokler me finančno in psihično ne bo iz tira vrglo in bom potem delala na 60 dni teste user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 16:09:05   
jabuk
Aja, drugače pa jaz samo navijam v tej temi. Če se slučajno prikaže user posted image , se potem vselim k MauMow julija na počitnice user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 16:20:30   
MauMow
Zmenjeno jabuk user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 16:23:06   
MauMow
Ostale punce prosim da veliko plusekov pridelate. Držim pesti še naprej za vse user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
5.6.2014 16:41:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:07:27   
jabuk
Nihče noče nič delat, vsi bi šli že kar julija na počitnice user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:08:46   
ana_marija

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen
Vaginalno? A to se kupi kak poseben termometer, ali je v redu kar tisti obični za pod pazduho?


Glede merjenja BT, je moje mnenje nekoliko drugačno, kot od anonimne. Jaz sem si jo vedno merila v ustih, imam digitalni termometer in v 5 sekundah zmeri temperaturo. Prva dva meseca je res pomembno, da si dosleden, da pogruntaš, kako to deluje pri tebi. Potem pa ni več pomembna taka doslednost. Če ti konkretno na svojem primeru pojasnim. Jaz sem si jo vedno merila, takoj ko sem vstala, uro gor ali dol, sem ugotovila, da ne igra razlike. V prvi polovici ciklusa imam BT ok. 36,3 37,4, v drugi polovici pa od 36,7 do 37. Zdaj si ne merim redno le okrog ovulacije preverim, če je že mimo in pred (ne)pričakovano user posted image , da vidim, če je nastopil padec, ki napoveduje prihod nezaželene tetice s Krvavca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:16:40   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Nihče noče nič delat, vsi bi šli že kar julija na počitnice user posted image


No me smo pridne delavke, ki bodo tudi julija delale user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:17:45   
ana_marija

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow
Tako da sedaj takoj vem kdaj je O. Zato ko se začnejo bolečine začneva pridno user posted image , kajti tisti dan ko je pozitiven O test me tako boli da ne morema nič, zato en dan prej in po user posted image


Zakaj si ne vzameš kakšne protibolečinske tablete in si ne privoščiš user posted image user posted image na dan ovulacije. In si mogoče izboljšaš možnosti za zanositev. Dan po O ti ne pomaga prav dosti, jajčece je pri večini primerno za oploditev le dobrih 12 ur.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:37:06   
MauMow
Ja samo ko ti test pokaže pozitivno nastopi O dejansko šele 24 ur po tem. Tako da na to računam, pa ker en dan prej pa po mislim da bi moglo biti.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 17:57:39   
ana_marija
Ja, imaš prav, sem površno brala. user posted image


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
5.6.2014 18:06:13   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: ana_marija

Ja, imaš prav, sem površno brala. user posted image




Ni problema user posted image

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
6.6.2014 7:09:19   
zvončica88
Omg punce, sploh ne vem zakaj ampak, ker zadnja mestruacija ni bila čist takšna kot ponavadi in imam na trenutke krče kot da bouser posted image prišla sem zdaj zjutraj iz firbčnosti nardila test first sign in je čist rahla črtica, ampak se vidi. Sploh ne vem a je dejansko lahko ali sem test kaj zasrala...... Moram cb kupit in ga v nedeljo se ponovit.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
6.6.2014 7:18:18   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: zvončica88

Omg punce, sploh ne vem zakaj ampak, ker zadnja mestruacija ni bila čist takšna kot ponavadi in imam na trenutke krče kot da bouser posted image prišla sem zdaj zjutraj iz firbčnosti nardila test first sign in je čist rahla črtica, ampak se vidi. Sploh ne vem a je dejansko lahko ali sem test kaj zasrala...... Moram cb kupit in ga v nedeljo se ponovit.


Čisto vse je možno, tako da le ponovi test pa boš videla na čem si. Vso srečo. user posted image

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
6.6.2014 7:40:20   
jabuk
Jaz sem naredila test in je bil -. user posted image pa se ni... Kar neki vse skp.:(

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?