|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:33:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, pri enih so celo opazne.


ja zelo.. opaziš jih ti (to cilaš na moje luknje a ne) , opazim jih tudi jaz pri drugih, kljub megli okoli mene in mojim luknjam...


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:35:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, pri enih so celo opazne.


ja zelo.. opaziš jih ti (to cilaš na moje luknje a ne) , opazim jih tudi jaz pri drugih, kljub megli okoli mene in mojim luknjam...




Če se sama hvalištri poste nazaj..bi morala biti zelo blonT, da jih ne bi opazila.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:35:52   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



ja, seveda je.. dolgo nazaj sem to brala, ker me je zanimalo.. ne bi zdaj po spominu brskala, raje kje na netu najdi bolj podrobno razlago



Eno sem našla....kjer pravi tako: Tako npr. Taschner (glej 2002, str. 73) meni, da razdelitev na mehke in trde droge zamegljuje ustrezno obravnavanje drog, saj pridevnik 'mehko' vzbuja pozitivne občutke in s tem osvobaja celo skupino drog svaril pred nevarnostjo, kot da o njihovem uživanju ni potrebno imeti nobenih pomislekov. Po njegovem gre le za droge......


jah, ena od razlag, druge nisi našla?... si jo prav iskala, tako, ki zamegljuje?.. megla user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:36:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



ja, seveda je.. dolgo nazaj sem to brala, ker me je zanimalo.. ne bi zdaj po spominu brskala, raje kje na netu najdi bolj podrobno razlago



Eno sem našla....kjer pravi tako: Tako npr. Taschner (glej 2002, str. 73) meni, da razdelitev na mehke in trde droge zamegljuje ustrezno obravnavanje drog, saj pridevnik 'mehko' vzbuja pozitivne občutke in s tem osvobaja celo skupino drog svaril pred nevarnostjo, kot da o njihovem uživanju ni potrebno imeti nobenih pomislekov. Po njegovem gre le za droge......


jah, ena od razlag, druge nisi našla?... si jo prav iskala, tako, ki zamegljuje?.. megla user posted image




Daj, boljšo user posted image .
Aja, to pa ne...naj si sami poiščemo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:38:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



ja, seveda je.. dolgo nazaj sem to brala, ker me je zanimalo.. ne bi zdaj po spominu brskala, raje kje na netu najdi bolj podrobno razlago



Eno sem našla....kjer pravi tako: Tako npr. Taschner (glej 2002, str. 73) meni, da razdelitev na mehke in trde droge zamegljuje ustrezno obravnavanje drog, saj pridevnik 'mehko' vzbuja pozitivne občutke in s tem osvobaja celo skupino drog svaril pred nevarnostjo, kot da o njihovem uživanju ni potrebno imeti nobenih pomislekov. Po njegovem gre le za droge......


jah, ena od razlag, druge nisi našla?... si jo prav iskala, tako, ki zamegljuje?.. megla user posted image




Glej....vprašala sem tebe......ti mi boljše nisi bila sposobna dati in si me napotila, da si naj sama poiščem.......kdo prodaja večjo meglo.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:39:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, pri enih so celo opazne.


ja zelo.. opaziš jih ti (to cilaš na moje luknje a ne) , opazim jih tudi jaz pri drugih, kljub megli okoli mene in mojim luknjam...




Če se sama hvalištri poste nazaj..bi morala biti zelo blonT, da jih ne bi opazila.


eh, navali narode na mene zdaj... kak postane debata zatežena... ni več govora o travi in alkoholu, zdaj se piše o nekih mojih luknjah v glavi ...
Kaj pa ti naj odgovarjam na take komentarje? Butast odgovor dobiš nazaj, če se bo debata tako nadaljevala

se trudim, da neumno pišem, da te vsaj zabavam, pa še koga, ker ona debata od prej je itak končana izgleda

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:41:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, pri enih so celo opazne.


ja zelo.. opaziš jih ti (to cilaš na moje luknje a ne) , opazim jih tudi jaz pri drugih, kljub megli okoli mene in mojim luknjam...




Če se sama hvalištri poste nazaj..bi morala biti zelo blonT, da jih ne bi opazila.


eh, navali narode na mene zdaj... kak postane debata zatežena... ni več govora o travi in alkoholu, zdaj se piše o nekih mojih luknjah v glavi ...
Kaj pa ti naj odgovarjam na take komentarje? Butast odgovor dobiš nazaj, če se bo debata tako nadaljevala

se trudim, da neumno pišem, da te vsaj zabavam, pa še koga, ker ona debata od prej je itak končana izgleda


Niti ni butasto, še manj zabavno; je pa žalostno.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 20.5.2014 21:42:48 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:42:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glej....vprašala sem tebe......ti mi boljše nisi bila sposobna dati in si me napotila, da si naj sama poiščem.......kdo prodaja večjo meglo.....?



ja valjda, da si poišči strokovne članke... jaz nisem v tej stroki, da bi ti strokovno odgovarjala.. je pa malo bedno, da sprašuješ, ker se imaš namen zahebavat iz znanja nekoga... sem za trenutek pomislila, da te res zanima... naivna jaz

ja, jaz priznam, da ne vem o vsem vse.. kot nekatere tukaj user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:43:00   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Niti ni butasto, še manj zabavno;  je deloma neumno, še bolj pa žalostno.


še kaj? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:43:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Niti ni butasto, še manj zabavno; je pa žalostno.


še kaj? user posted image


Pobrskaj po luknjah, če te zanima user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:44:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Niti ni butasto, še manj zabavno; je pa žalostno.


še kaj? user posted image


Pobrskaj po luknjah, če te zanima user posted image .


tvojih? To pa tudi ne znam, priznam user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:48:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu




ja valjda, da si poišči strokovne članke... jaz nisem v tej stroki, da bi ti strokovno odgovarjala.. je pa malo bedno, da sprašuješ, ker se imaš namen zahebavat iz znanja nekoga... sem za trenutek pomislila, da te res zanima... naivna jaz

ja, jaz priznam, da ne vem o vsem vse.. kot nekatere tukaj user posted image


Saj sem poiskala strokovni članek....diplomsko delo na temo drog.......po moje je vsaj na ravni wikipedije......in spraševala sem te povsem resno......****i pa si se začela ti iz "mojega iskanja", ko si omenjala meglo......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 21:54:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Saj sem poiskala strokovni članek....diplomsko delo na temo drog.......po moje je vsaj na ravni wikipedije......in spraševala sem te povsem resno......****i pa si se začela ti iz "mojega iskanja", ko si omenjala meglo......



meglo je meni stanislava pripisala, da jo prodajam, in to, da si liliana poišče razlago na netu, če jo bo zanimalo... ni v tem bilo niti pikce zahebavanja...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 3:08:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Razlika je tam, kjer bos svoji hcerki z enako ljubeznivostjo skuhala kofe , kot ji bos na mizo dala joint.... Od veselja se ji bodo zasvetile ucke ( od trave dosti dlje kot od kave.... )...


točno to. treba je ločit med odvisnostjo od droge in odvisnostjo na splošno. ker na splošno odvisni smo vedno. in rečt da je vse brez česa ne moreš funkcinirat kar odvisnot enaka drogi, je zavajajoče.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 3:26:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj so sploh trde in mehke droge.....? Kakšna je razlika......?


razlika je tudi po načinu odvajanja od njih... odtegnitvene krize so različne
od trdih je odvajanje hudič, je dobro, da je pod strokovnim nadzorom, pri mehkih pa se lahko folk sam doma odvadi, brez zdravil ali kakega terapevta


razlika je med fizično in psihično odvisnostjo. ker povzročajo trde droge fizično odvisnost (in je telesna kriza), mehke pa psihična odvisnot (ker ti je v lepem spominu), spada alko med trde droge (dostikrat pokriva oboje - fiz. in psihično odvisnot in se fizična pojavi kasneje). noben človek, ki je dolgotrajno užival marihuano, nima fizične krize (psihično mogoče ja, če je nehal, ko mu je še pasalo). pri alku pa je fizična odvisnost ob dolgotrajnem uživanju prisotna.
no, tko na hitro - to je osnovna razdelitev.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 3:39:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ja, seveda je.. dolgo nazaj sem to brala, ker me je zanimalo.. ne bi zdaj po spominu brskala, raje kje na netu najdi bolj podrobno razlago


Eno sem našla....kjer pravi tako: Tako npr. Taschner (glej 2002, str. 73) meni, da razdelitev na mehke in trde droge zamegljuje ustrezno obravnavanje drog, saj pridevnik 'mehko' vzbuja pozitivne občutke in s tem osvobaja celo skupino drog svaril pred nevarnostjo, kot da o njihovem uživanju ni potrebno imeti nobenih pomislekov. Po njegovem gre le za droge......


ja, sej so droge. zato skušam enim dopovedat da hrana ni droga, četudi smo odvisni od nje. user posted image
droga = mamilo
in mamilo omamlja - TO je razlika med drogami in ostalimi stvarmi. zato odvisnot od drog ni ok, drugo pa ni gldano kot odvisnost, ker če jemo hrano, da ne umremo, nismo zato še zasvojeni s substanco, samo - lačni.

mamila so snovi, ki primarno vplivajo na delovanje osrednjega živčnega sistema in tako vplivajo delovanje možganov, spremenijo zaznavanje, počutje, zavest in vedenje. tako da če hrana tega ne počne, in smo od nje odvisni, hrana ni droga.

zdaj tako:
verjetno se njen status spremeni, če začnemo nekontrolirano jest, samo to ne spremeni hrano v drogo, ampak je človek začel "nedrogo" uporabljat kot drogo. v bistvu je weird če tko pogledaš, in to JE neka psihološka motja. hej - tud uni fetišarji čevljev grejo overboard in obuvalu pripisujejo prevelike vzburjevalne lastnosti (pripisovanje privlačnih spolnih kvalitet čevljem ali drugi obutvi, kot del spolne preference, spada pod psihoseksualno motnjo)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 6:11:31   
ronja
Torej, tisti, ki vedo - kako in na kaj vpliva?

Na reflekse, na dojemanje realnosti (recimo se dostikrat ljudem vse zdi smešno;), pa še marsikaj se najde, samo to dvoje recimo da se vse raziskave strinjajo;).

Po mojem je delitev na mehke in trde droge malo zgrešena, ker daje občutek, kot da je pa mehko ok in ni škodljivo, kar je varljivo (če ne bi bilo tako, potem lulu ne bi imela prav nobenega problema prižgat pred otroci;). In ja, odvisnosti so vedno problem, tudi če sama stvar ni nujno droga v klasičnem pomenu, je pa droga za tistega človeka. Mislim, da je problem v glavnem v tem, da se ljudje prepozno zavejo, v kaj tonejo - če prekineš, dokler je še samo fajn in se samo zaveš, da ti je težko brez, boš to lažje naredil, pri mehkih in trdih drogah, kot tisti fant pri travci, kot mnogo navadnih ljudi, ki si rečejo stop, ko ugotovijo, da brez tistega enega piva zvečer ni tako luštno, kot veliko ljudi, ki skine igrico iz računalnika, ker čutijo, da jih je preveč obsedla... Tu je pa lahko problem dojemanje realnosti;).

Lulu, stroka ne deli na mehke in trde droge, to je laična delitev in to dejansko piše skoraj povsod. Zato ne moreš dobit strokovnega članka o mehkih/trdih drogah, ampak samo o vplivu posamezne droge ali skupine drog na določeno aktivnost.

treba je ločit med odvisnostjo od droge in odvisnostjo na splošno.

Se strinjam, čeprav je lahko tudi na splošno odvisnost problem in se ga je fajn pravi čas zavedat.

razlika je med fizično in psihično odvisnostjo. ker povzročajo trde droge fizično odvisnost (in je telesna kriza), mehke pa psihična odvisnot (ker ti je v lepem spominu)
Trava povzroča tudi fizično odvisnost. Odvisniki se tresejo, če ne dobijo svojega odmerka. Če kadiš 1x/teden mogoče ne, vendar ni res, da trava ne bi povzročala fizične odvisnosti.
Se pa strinjam z razlago glede hrane in odvisnosti.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 6:25:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ja, sej so droge. zato skušam enim dopovedat da hrana ni droga, četudi smo odvisni od nje. user posted image
droga = mamilo
in mamilo omamlja
- TO je razlika med drogami in ostalimi stvarmi. zato odvisnot od drog ni ok, drugo pa ni gldano kot odvisnost, ker če jemo hrano, da ne umremo, nismo zato še zasvojeni s substanco, samo - lačni.

mamila so snovi, ki primarno vplivajo na delovanje osrednjega živčnega sistema in tako vplivajo delovanje možganov, spremenijo zaznavanje, počutje, zavest in vedenje. tako da če hrana tega ne počne, in smo od nje odvisni, hrana ni droga.




Tako je.....pa naj gre za alkohol ali marihuano.....zadet oz. omamljen si od enega in drugega......torej je razlika le ta, da pri alkoholu preti nevarnost, da se ne boš mogel sam odvaditi, ko boš želel, pri marihuani pa tega primerna ne boš imel......in se je boš odvadil tako kot recimo čokolade, ko se boš odločil (zato mogoče primerjave s hranouser posted image ) ker nam je to bliže)......

Dejstvo pa je, da tako alkohol kot marihuana omamljata......sta drogi.......pa je vseeno ali trdi ali mehki.....ker če bi bila marihuana spet tako nedolžna ne bi nekateri prenehali z njo, ampak bi jo še danes kadili in ne zgolj občasno za "omamljanje"......pa kolikor mi je znano, ljudje ravno ne gredo na šiht tako, da si enega zvijejo prej in pokadijo ali za malico kak kolaček pojedo......

Mene je zmotilo, da je bilo na tej temi kajenje marihuane predstavljeno enemu navadnemu laiku (ki nima osebne izkušnje s tem) kot zelo nedolžna zadeva......pa čeprav ste replicirali zgolj na odvisnost od drog......

Verjamem pa, da tako marihuana kot alkohol ne škodita pretirano človeku.....če se uživata zmerno in tu in tam......pa čeprav sta drogi......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 7:54:56   
jabuk
Lahko, da ima tvoj moz nek hud problem, za katerega se ti ne upa povedat in se potem kot obrambni mehanizem tako obnasa ( mogoce ni dolzan samo 1000)... Lahko, da se vec ne vidi v vajini vezi in trpi... Lahko je svasta narobe....Zato se moras nujno z njim pogovort in mu povedat, kako se obnasa in skupaj morata poiskat vzrok. Ti ga pa ne obsoji, ne kritiziraj, samo poslusi ga in se z njim lepo pogovor, ne ga neki kontra njegove misljenu preoricevat.
Jaz sem dobila obcutek, da se moz ob tebi picuti nemocno, zguba, zato mu je mogoce fajn dat vedet, da ga potrebujes.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 8:20:20   
Anonimen
Ne mislit da če je večino časa doma in zvečer nikamor ne hodi, da ne more imet ljubice. Jo ima lahko, pa tudi če ni smsov, mejlov. Lahko jo ima sam o2x na mesec, za 1 uro, pa je to dovolj, da se tako obnaša.
Mi je znan tak vzorec obnašanja enega partnerja do drugega in v ozadju je bilo ravno to. je pa res da partnerka ni nikoli izvedela za prešuštvo - se kje prej zaključilo, je pa trajalo kar nekaj let.

Drugače pa ne vem, usedita se dol in pogovorita, drugega nasveta nimam. Lahko je vse, ali pa ga samo nekaj močno mori, pa to filtrira skozi tebe na tak način, s takim odnosom...

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 11:13:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene je zmotilo, da je bilo na tej temi kajenje marihuane predstavljeno enemu navadnemu laiku (ki nima osebne izkušnje s tem) kot zelo nedolžna zadeva......


a res? zanimivo kako različno vidimo isto stvar. jaz sem pa dobila vtis, da se predstavlja kot heroin (prvih nekaj strani je bil dooms day, ko jo je omenila). zato je imo tudi Lulu omenjala razliko med mehko in trdo drogo.

pa čeprav ste replicirali zgolj na odvisnost od drog......


jaz sem replicirala bolj na to, da ne moreš kar vse imenovat droga, če si od tega odvisen.

Verjamem pa, da tako marihuana kot alkohol ne škodita pretirano človeku.....če se uživata zmerno in tu in tam......pa čeprav sta drogi......


tudi moje izkušnje kažejo tako. je pa res, da spet - vsak ima svojo mejo in kar se tebi zdi ok, se drugemu hitro lahko zdi preveč. skrivnostne so poti zmernosti user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 11:44:52   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
valjda si bo joint prižgal, ko smo veni, v držbi, ne poleg otrok in joint hitro spusti (ta domači) in si lahko naslednji dan pred in z otrokom čisto tak, kot si ti in tvoj mož, pa otrok pojma ne bo imela.. in sem zelo proti, da bi pa otrok to vedel. Se da, da ne ve in tako tudi ne bo potrebe po nerodnih situacijah, ali pripeljati sošolca domov ali ne


Zakaj bi skrival pred otroci, ce je to povsem nedolzno in ok?


BTW: temi ustrezna pesmica ( http://www.youtube.com/watch?v=5ZKteHZg6zQ )
ali dve - http://www.youtube.com/watch?v=bPczU9flFJ0 :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 11:48:21   
ronja
Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 11:54:04   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Razlika je tam, kjer bos svoji hcerki z enako ljubeznivostjo skuhala kofe , kot ji bos na mizo dala joint.... Od veselja se ji bodo zasvetile ucke ( od trave dosti dlje kot od kave.... )...


točno to. treba je ločit med odvisnostjo od droge in odvisnostjo na splošno. ker na splošno odvisni smo vedno. in rečt da je vse brez česa ne moreš funkcinirat kar odvisnot enaka drogi, je zavajajoče.


Zal, v tem obdobju clovekovih pravic in relativizacije razuma, etike in morale - zgolj zato ker se jih tezko definira in so s tem relativizirane in zavrzene - je to ustaljena praksa in pot na kateri je vse dovoljeno :(
Po enakem principu obravnavati, relativizirati in zavrci vse kar nam ni vsec ter doseci, da imamo opravicilo za vse. Samo cakam kdaj se bo tudi pri nas tovrsten princip zacel uporabljati za cloveska zivljenja.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 11:58:22   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.


Najhuje je , da otroci sledijo zgledu in ne besedam. So pa strokovnjaki videti tisto, kar naj ne bi user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?