|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 6:47:03   
mony213
Se selim v naslednji mesec user posted image . Vsak dan vas berem in držim pesti. Upam, da bo konec meseca bolj uspešen in bo polno srečnih user posted image !

Biba88 držim pesti user posted image . Kako je?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 7:22:11   
biba88
naredlia sem babycheckmini in je negativen sem 10-11 dan po ovulacijiuser posted image ...mogoče je pa res samo moja glava noseča...user posted image
čez dva dni bom ponovila test......če štejem najdaljši ciklus imam M itak šele v četrtek 25.9....
chocolatecake o šit an...zakaj pa ne greš do g pa ji mal zateži naj te spremlja......morš bit sitna če hočš kaj doseči hihihiuser posted image ...jest bom teste delala dokler ne bojo +...user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 7:46:01   
tajazan
Biba prekmal si ga delala :) še kak dan pa se bo narisu plusek,boš vidla user posted image .Držim pesti :)
Sam res tale mesec pa nam ni usojen,ker se vse selijo v naslednji krog....je kej v zraku? user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 7:54:26   
biba88
tajazan hvala za spodbudo.....ta mesec sva se tok trudla...sva se mela fulllllll rada ...je moglo uspet user posted image user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 8:36:33   
tajazan
Sj je uspel zihr....js ful držim pesti :)
Takoj ko pa zagledaš plusek pa javi da se veselimo s tabo...
Maš kakšne znake?je kej drugač?

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 8:57:27   
biba88
mony123 user posted image user posted image naj bo naslednji mesec...mesecuser posted image user posted image
tayazan mal me špika v predelu jajčnikov( ne skos parkrat dnevno)...pol sem tok vesela k me špikneuser posted image ......joške me bolijo(pol skos preverjsm če me kej bolj bolijo[sm=jezicek.gif
]...pa čudno nimam tok mozoljev kot ponavadi..ponavadi sem čist mozolasta...in to podkožne boleče...vedno...ta mesec jih niuser posted image
neki se mi je vrtel pa slabo mi je blo...sam je blo hčerki tut je ponoč bruhala...tko da lohk je mini viroza hihihiuser posted image ...glavobol sem mela ene dva dni...(kar je pri meni tut znak pms)...utrujena sem....
tko da lahko da so znaki lahko da ne....pa na nogi se mi je pojavila koprivnica...(v prvi nosečnosti sem fasala neke alergije)....moja želja je tako velika da nisem objektivna user posted image

pa še to je če zanosim ta mesec ...bom imela pdp isti kot pred 4 leti....sem mela na isti dan O user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 8:59:43   
tajazan
o kok lepo :) bosta točno 4 leta narazen...:)
Močno stiskam pesti in navijam da bo plusek user posted image user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 10:23:03   
biba88
tajazan sem se zmotla 5 let nazaj...jojuser posted image user posted image hčerka je stara 4.5 let user posted image user posted image točno pet let razlike bi blo......to je gotovo nosečniška pozabljivostuser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 10:27:16   
chocolatecake
biba88 pomoje imaš tudi še ene par dni fore, enim testi prej pokažejo kot drugim. Tudi jaz držim pesti, da se posreči in da tvoja punčka dobi 4 leta mlajšega bratca ali sestrico user posted image . Moja nečaka sta 4 leta razlike in je super kombinacija user posted image . Glede slabosti sem nekje prebrala, da se zaradi količine hormonov pojavijo šele okoli 6.tedna, ni pa nemogoče, ljudje smo različni.
Sem se naročila h ginekologinji, pa mi je dala datum šele čez en mesec, tako, da bo prej prišla user posted image in bom na ta način vedela, če sem imela ovulacijo ali ne.
Potihem, ampak res zelo potihem, upam, da se mogoče izognem vsem preiskavam in obravnavi v neplodnostni in h ginekologinji nebom šla na posvet glede težav s plodnostjo, ampak pa prvi ginekološki pregled v nosečnosti. Sam to se tako lepo sliši, da je skoraj prelepo, da bi bilo res.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 10:59:33   
biba88
chocolatecake jest tut mislm da sem prehitra... M bom najkasneje dobla 25.9. to je čez 6 dni upam da bo čez ene par dni test pokazaluser posted image . kot pravim znake mam jaz itak v glaviuser posted image pa v prvi nosečnosti mi itak ni blo nikoli slabo..... jest tut upam da boš zagledalauser posted image brez posebnih obraVNAV.....user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 17:07:10   
chocolatecake
Veš, da bo user posted image , ni razloga, da nebi :). Vidim, da si se malo poglobila v te zadeve, kdaj potem svetuješ meni, da delam test ? Če sta bili dve črtici v soboto dopoldne 13.9. ? Ne rabim čakat do 30. ali pač? Sem sicer nameravala, sam nevem če mi bo uspelo.

< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 19.9.2014 17:08:38 >

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   [Brisano sporočilo]
19.9.2014 18:36:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   [Brisano sporočilo]
19.9.2014 18:45:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 21:07:57   
chocolatecake
LadyJen jaz tudi večkrat počivam po službi. Pomoje, ko si enkrat mamica ti otrok daje energijo, oziroma, ko si postavljena pred dejstvo itak vse zmoreš, to samo me mislimo, da ne gre ali da je težko. Kaj pa delaš, bolj fizično ali kje v pisarni?
Jaz sem mejčkeno boljše, hvala ker vprašaš. No še vedno zelo grdo kašljam, zato več ali manj počivam. Sem tudi jaz zelo zelo sladkosneda in sem ravno prej zmazala en tiramisu - apetit se mi vrača, kar je najbrž dobr znak user posted image .
No jaz Mr. Beana drugače ne gledam, sem ga tudi jaz gledala kot otrok, ampak mi je ful smešen nevem zakaj. Ne njegovo igranje, ampak sam videz mi je tak "prizadet", tist pogled retardiran user posted image .
Jst sem zdej nekaj začela upat, da mogoče sem pa vendarle user posted image in odštevam dneve do testa, sem računala, da v bistvu niti ne rabim čakat do 30 tega, da bom vrjetno že prej vedla na čem sem. Pomoje bo že okoli 28, če jaz to prav razumem. Me je kar strah tega, da spet nek optimizem dobivam, čeprav vem, da je zelo zelo malo šans.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.9.2014 21:28:18   
Tikie
chocolatecake, če si imela črtici 13.9. pomeni, da je čez 24-48 ur od teh črtic bila O.Jajčece se vgnezdi nekje 6-12 dni po O in takrat se začne sproščat bhcg,po 3 do 4 dneh ga je že dovolj v krvi, v urinu pa še nekaj dni kasneje (kar pomeni nekje 14 dni po O).Torej, če vse skupaj pretvoriš v neko uporabno informacijo in upoštevaš vse ta dolgo,bi po moje lahko že okoli 28.delala test.Držim pesti. Sicer sva pa nekje na istem, ker jaz tudi čisto potiho upam, da mi h ginekologinji ne bo treba na ubadanje s hormoni, temveč na pregledekuser posted image .S tem, da imam jaz še en mesec več čakanja kot ti, sam, kot praviš, bi bilo kar prelepo, da bi blo resuser posted image vsaj zame.Zate sem ti pa itak že rekla, da mislim, da imaš full možnosti ta mesec.
LadyJen jaz mislim, da takrat, ko dejansko imaš otročka, ti nič pretežko in za njega narediš vse.Itak, ko te otroček prosi, da se igraj z njim, si lahk še takooo zmatran, pa nimaš srca, da bi rekel ne.
Ahhh...kje je še to.Vsak dan bi se še tako crknjena ukvarjala z otročkom, sam, da mi bo sploh dana možnost, da bom enkrat to doživelauser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 1:20:12   
chocolatecake
Tikie saj ti bo dana možnost, boš videla user posted image . Jst sem spet grozno optimistična (grem iz ene skrajnosti v drugo) in kar vrjamem, da bomo že drugo leto jaz, ti, LadyJen, biba88, tajazan, _pika_ in ostale punce, ki čakajo na user posted image tukaj jambrale kako smo zmatrane, ker naši user posted image nočejo spat, pa kako so izbirčni glede hrane, pa vse prefilozofirale glede oblekic, vozičkov, previjalnih mizic, otroške kozmetike, dudic, flašk, dojenja itd. user posted image
Tale forum in dolgočasne debate o ovulacijah, menstruacijah, črticah debelih, suhih, manj vidnih, bolj vidnih, nič vidnih, namišljenih itd bomo pa novim članicam pustile, pa nej se še one mal načvekajo o temuser posted image user posted image .
Res ne se obremenjevat, če do zdaj nisi imela nobenih težav, ki kažejo na hormonsko neravnovesje, potem je najvrjetneje za tvoje probleme kriva samo prevelika želja nič drugega. Ne bit žalostna, vse bo še vredu user posted image user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 8:17:02   
biba88
CHOCOLATECAKE kok lepo napisanouser posted image user posted image naj se vse uresniči.....jest sem čist naštudirala reprodukcijouser posted image
jaz sem danes spet nardila testuser posted image je biu lihk doma...je kar prosil da naj lulam goruser posted image nardila sem medismart za zg. odkrivanje nosečnosti ...piše gor da lahko delaš 6-15 dni od odnosa.zazna 25ul..no meni je pokazal -
tko da mal obupavam....ne vem no....danes pa nisem nič optimistična.....danes je 11-12dni po O....

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 10:36:57   
Tikie
chocolatecake tvoj optimizem me prav navdušujeuser posted image upam,da se res srečava do novega leta nekje v čakalnici s trebuščkiuser posted image ,pa še vse ostale zraven.Da bomo dale 'prostor' na forumu novim deklinamuser posted image
biba88 nč obupavat,za nič še ni prepozno.25ul je kar veliko.Mogoče pri tebi samo še ni dosti hormona.Saj veš-dokler ni user posted image ,je vedno vse odprto.Mi je bila všeč misel iz enega foruma,ko je ena punca napisala,da dokler se ne ugotovi,da nisi nosečka,se je treba prepričevat,da siuser posted image ...in,kot sem že 100x rekla-test se z razlogom dela po izostanku tečke.Žal je narava tako narejena.Tiste,ki jim plusek uspe zagledat že prej,so pač srečnice,ni pa to pravilo,da nisi.Sproščeno počakaj na svoj čas,bo tudi zate prišel,boš vidla.Saj vem,da je lažje rečt,kot naredit,ker sem bila še nwdolgo nazaj jaz ista.Pa vendar,obremenjevanje nč ne koristi.
Tole današnje vreme,pa tudi ni prav nič pravljično.Med tednom,ko smo po službah,nas od zunaj draži sonček,za vikend pa toleuser posted image .Upam,da nas kljub temu razveseli kakšna srečka in nam polepša vikend,če je že vreme nesposobnouser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 12:13:39   
chocolatecake
biba88 če piše do 15 dni, potem imaš še 3-4 dni časa, da se kaj pokaže. Držim pesti, tako, da me že členki bolijo user posted image .
Si me pa tako zasvojila s temi testi, da se zdaj še jaz spogledujem s tistimi v omari in z nestrpnostjo odštevam... še 8x grem spat user posted image . Sem kot otrok v osnovni šoli, ki čaka na počitnice.user posted image Imam pa tako zalogo testov, še dva first sign od prejšnjega meseca z občutljivostjo 25ul, pa 5 ProMatris z občutljivostjo 10ul, tako, da bom vrjetno že kakšen dan prej kaj pogledala.
Hvala Tikie naj se ti besede uresničijo!!! Če te srečam, s trebuščkom ali brez, te pa na eno kavo povabim.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 12:51:11   
biba88
dobila menstruacijo...prekmalu...user posted image user posted image user posted image user posted image rabm čas...

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 12:59:14   
chocolatecake
user posted image user posted image user posted image jooj biba88 res mi je žal, ker vem kako si si tole želela.
Malo bodi slabe volje, imaš pravico bit, potem pa glavo gor in pogumno v nov krog, jutri je nov dan in čez mesec dni nova priložnost, da dočakaš tako željen plusek.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 12:59:48   
biba88
jest sem tok jezna pa žalostna....mogoče mi je pa le eno dete usojeno....cel mesec na dva dni potem okrog ovulacije vsak dan...g reče da je vse ok...pa ni nič...ful sem jezna nase ker sem preveč upala na cel svet.....user posted image user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 13:37:13   
chocolatecake
Biba 88 po tako kratkem roku poizkušanja in še sploh zato, ker ti je ginekologinja rekla, da je vse OK, pa res neboš kar obupala. Vsak ciklus imajo zdrave ženske okoli 20-25% šans, da zanosijo, mlajše malo več, starejše malo manj, tudi če točno zadanejo dan D, ni nujno, da se prime, pa to še zdaleč ne pomeni, da je kaj narobe, ali, da ti otrok ni usojen.
Ker si v prvo tako hitro zanosila, ker si še mlada in ker je s tabo vse OK, boš v roku enega leta sigurno user posted image . Le še vprašanje časa je. Kaj je še par mesecev ali celo par tednov , v primerjavi z nagrado - user posted image , ki nekje čaka nate in na pravi čas.
Glavo gor punca pa en user posted image ti pošiljam.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 13:59:43   
biba88
CHOCKOLATECAKE hvala za spodbudne besede.....čudn mi je ker je komaj 11-12 dan po ovulaciji pa mam že M ...ma lej bo že bolje danes sem na psu...jutri pa je nov dan....

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.9.2014 15:11:41   
3hearts
Živjo. Da se vam še jaz pridružim... Bila sem že v temi Aprilčice 2015, ampak sem se na žalost morala posloviti user posted image Na mojo veliko srečo pa se je vse na hitro samo spucalo in torej že spet pridno delamo na otroku ;) Ko sva prvič poskusila, sem zanosila v prvo in nič ne bi imela proti če bi spet imela tako srečo... Veliko sreče vsem - držim pesti!

< Sporočilo je popravil 3hearts -- 20.9.2014 15:19:13 >

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?