|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 13:44:23   
tajazan
Ancy js mislim da je to to...da si srečna nosečka,ker drugače ti ne bi niti rahle pokazal...jutri zjutraj s prvim ponovi in bo vse jasno,samo jaz sem skor zihr da je to to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 13:51:24   
ancy69
Nekako se mi kar zdi se prezgodaj da bi pokazalo :) do sobote oziroma petka je le se kar nekaj dni.
pol sem pa se razne forume brala....da lahko pokaze pozitivno tudi zaradi ovulacije....ceprav to sem itak delala teste pa je bila 14.ti dan, za ovulacijo je pa zdej itak ze prepozno da bi bila. Joj sem kar nase jezna da sem sla zdej test ze delat, da nisem vsaj do petka pocakala. Zdej bom nervozna do koncaaaaa. :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 13:55:16   
tajazan
Če imaš možnost pojdi samoplačniško na odvzem krvi in ti bo v parih minutah popolnoma jasno...ker če je tuki rahla črtica je tam 100posto pozitiven...odvisno je tudi od vsake posameznice kdaj pride do vgnezditve in kako hitro raste hormon...držim pesti user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 13:57:38   
ancy69
Bom kar pocakala :) cez 2 dni bo itak ze bolj jasno, cez se dva dni pa zelo jasno :)
morda sem tudi zato sla delat test ker sem sla danes ponoci 10x lulat v eni uri. Javim ko bo kaj novega :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 14:30:53   
chocolatecake
ancy69 koliko časa pa je minilo od ovulacije? Oz dveh črtic na testu ovulacije?
Pomoje, da lahko pokaže par dni prej.
Če se danes črtica malo pozna, bi se pa morala jutri zjutraj že precej bolj, ker se vrednost hormona podvojuje.
Joooj držim pesti, da boš polepšala naš seznamček.user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 14:44:06   
ancy69
Od pozitivnega ovulacijskega testa je..kaj pa vem...cca 9 dni. Ali 10. Po testih sodec imam ovulacijo dejansko na sredi i 28 dnevnega cikla.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 14:59:59   
Tikie
ancy69 držim pesti,da je to to.Če se je malo poznala črtica,se bo čez 2,3 dni sigurno že bolj,ker se vrednost podvaja na 2-3dni,kot ti je ze chocolatecake napisala.Jooj...ko bi vsaj bilo.Jst navijaaammmuser posted image user posted image
biba88 hvala za podrobne informacije-saj v bistvu to vse že vem.Kje si pa dala merit ta prolaktin?V Adrialabu baje ne izmerjo 3x,ampak samo enkrat,ker 'kao' nimajo pripomočkov za to?user posted image a mogoče veš kolk stane ta test? Mah mene tudi zelo pogosto pred in med m boli glava in to full,tako,da me skrbijo ti hormoni...

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 15:04:26   
chocolatecake
Vidim, da si kakšen dan pred mano imela ovulacijo, pa mi je takoj klik naredilo in sem mogla pol še jst test naredit. user posted image
Imam une 10ul, ko so še bolj občutljivi od baby check, seveda ni pokazalo nič user posted image . No sej logično, ob vsakem primeru bi pokazalo, ker jst sem pa res še prezgodaj ga delala. user posted image
Ponovi čez kakšen dan, ampak mislim, da ti lahko čestitamo.
Dokler je test -, oziroma še ne pokaže 0 je še vedno možnost, da kaj pokaže. Če je + oz user posted image je pa ponavad to to, oziroma so lažno pozitivni testi baje zelo redki.
Mene je moj user posted image čist napsihiral, ker se zdej boji, da bi bila jaz slučajno noseča, ker imam pljučnico in jemljem antibiotik in pravi, da to potem sigurno nebo vse vredu user posted image . Meni je sicer moja zdravnica rekla, da naj nebi vplivalo, pa tudi na forumih piše, da tako zgodaj se lahko samo zgodi, da se jajčece ne vgnezdi, ni pa zato potem posledic na otroku. Vseeno sem zdej čist prestrašena user posted image .

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 18:11:07   
Tikie
chocolatecake pr teb je itak še čist prezgodaj za test.Zato pa nič ne pokažeuser posted image
Nikar ne paničari zarad antibiotikov (sej vem lažje je rečt kot...)user posted image ampak moja mami je jedla antibiotik zaradi pljučnice (zbolela zanjo kar 3x),ko je bila noseča z mano 1 mesec in sm jaz živ dokaz,da ni nobene panike.Mi nič ne manjka,ali pačuser posted image lepo se pomiri,jej velik vitaminov (kar vem,da že itak počneš),pa mogoče še kakšna folna ne bo odveč.Pa upam,da nam kmalu poročaš o plusku.Jaz tako navijam zate,da te bom kar objet priteklauser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 18:38:36   
biba88
TIKIE jest sem napotnico dobila pri svoji G...kri sem dala v zd kamnik (tle kt sm doma) so mi ga samo enkrat vzel ...pa so rekl da kri za prolaktin lahko dam samo na napotnico...medtem ko za fsh in lh sem plačala in dala 21.15 to odvzem 2x9.pa še nki + pošiljanje materiala....drgač pa na net poglej je kar nekaj klinik ki naredijo pool prolaktina......dajo ti kanilo notr in odvzamejo 3x na 20min....jest bom šla tut na tole če bo povečan......
chocolatecake jest mislim če je usojeno bo...kljub vsem zdravilom...eni kadijo pijejo jejo samo mcdonalds...pa so kuj nosečiuser posted image ...ne razumem hihihi
ancy69 jest mislim da je to to iiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 18:39:13   
biba88
aja pa samoplačniško bom šla pregledat še hormone ščitnice user posted image da bo ziher aneuser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 18:53:12   
Tikie
biba88 hvala.Jaz bom tudi vidla,kaj bo rekla g in se pol odločala naprej.Magar samoplačniško,če bo treba.user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 19:10:21   
chocolatecake
Hvala Tikie, sej vem, da je prezgodaj, sam jst mam že od malga tak čredni nagon, sem prov mogla test nardit, sam zato, ker ga je tut ancy. So zmer kričal name, a če bi "Francka" s strehe skočila bi pa tut ti! user posted image
Naslednjega delam v nedeljo, če me prej ne presneti user posted image .
Sem se tako nasmejala tvojem postu in tistem ali pač user posted image . Sej sem že ful takih zgodb in mnenj prebrala kako to nič ne vpliva itd, sam moj me je s svojo pretirano skrbjo čist napsihiral. Ah tej moški user posted image . Folno pa jem, menda že skoraj pol leta, oziroma dobrih 5 mesecev, odkar delava na user posted image .
Jst se šla tudi na testiranje ščitničnih hormonov in je vse v mejah normale. Sem šla pa dober mesec nazaj, ker mi zadnje čase precej lasje izpadajo, no ni tako kritično, ampak jaz opazim, da je malo več kot ponavadi.
Tako, da če bi katera rada dala ščitnične hormone testirat, ena ideja, kako do napotnice, če vam jo ginekologinja noče datuser posted image .

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.9.2014 20:52:45   
Dgirl
Pri meni se dons niuser posted image na obisku. Kokrat sem šla pa dons na wc pa ni normalno. Skoz sem gledala če je žeuser posted image . Prou psihotično. Skoz si slatam joske če me še bolijo. Pa mislim da me manjuser posted image . Se dva dni morm zdrzat. Ker meni itk nikoli ni pokazal plusa. Se takrat ko sem bila noseča je šele en teden po izostanku pokazal. Ne razumem kako enim že kar en teden pred user posted image pokaže.. user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 21:10:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 8:44:06   
tajazan
Jutro punce :)
Kkao ste?Kej novega dogaja?No pri meni je blo včeraj vse nekaj čudno...sm mela kr močne bolečine,špikanje v sp.delu trebuha...sploh zvečer je blo najbol intenzivno...lulam skos...nevem a sm si kej prehladila al kaj hudiča se dogaja...Jest mi sploh ni pasal:(
Nevem mogoče bo pa tale user posted image močnejša kot so ble do zdej,ker sem prvi mesec pila krvomočnico in mam tok močn PMS...nimam pojma,ampak kmal bo vse skup jasno kaj se dogaja :)
Dgirl in Ancy so kaki znakci user posted image ?Kej drugač kot ostale mesece?
Js seveda kr upam da so to znaki za user posted image čeprov so itak isti k vsak mesec pred user posted image sam bl močni

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 9:27:41   
chocolatecake
Jutro tajazan! user posted image
Jaz sem v isti fazi kot ti in Dgirl, čakam nedeljo, da končno delam test, vmes pa analiziram vse namišljene in nenamišljene simptome. Ker še vedno zdavim pljučnico je še kakšen dodaten na račun tega. Recimo pogosto mi je slabo, ampak mislim, da je to od antibiotika. Pa na čase me špikne v predelu rodil, sem tut že imela občutek, da bo vsak čas prišla menstruacija, pa je ni bilo. Se mi zdi, da imam prsa rahlo bolj polna al kako bi se izrazila. Sem vesela, da senekaj dogaja, pa tudi če bo nakoncu user posted image .
Tudi mene zanima kako sta Dgirl in ancy69 in nestrpno pričakujem, da katera izmed vas polepša tale seznamček, najboljše bo pa itak, da ga kar vse. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 9:35:09   
tajazan
Chocolatecake....močno stiskam pesti tako kot za ostale da smo vse user posted image
Ja tudi mene tole špikanje matra kaj se dogaja...ampak dan D ni več tako daleč kot je blo nekaj časa nazaj user posted image user posted image user posted image .
Tudi meni je danes nekaj čudno slbo,ampak to je res psiha pomoje...pustmo se presenetit :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 10:02:07   
Dgirl
Tajazaan tud Js sm prvi mesec pila krvomočnico in sm imela dons tok močne krce da Adijo pamet. Zbudili so me. Tako je kot da bom Lihkar dobila Menstro. Ampak je še ni. Ali misliš da je krvomočnica vzrok?
Čokolada ali si jo ti tudi pilauser posted image .

Js poleg tega pijem se maco. Bomo vidl Kako bo. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 10:19:38   
chocolatecake
Dgirl tudi jaz sem ta cikel prvič (če ne štejem par dni v prejšnjem ciklu) pila čaj krvomočnice cca 2-3 skodelice na dan in maco cca 4 kapsule na dan, do dne ovulacije, se pravi malo več kot 3 tedne. No vmes sem enkrat za kakšen dan al dva prekinila, ker sem bila 100%, da bo vsak čas ovulacija, potem je pa ni bilo in sem jemala dalje.
Baje, da zna povzročit močnejšo menstruacijo, čeprav sem jo jaz pila že par dni pred in ene dva dni na začetku menstruacije, ker nisem vedla, da se kao ne sme in ni bila nič močnejša zato, niti nič daljša. Sem pa imela občutek, da je zato malo prej prišla, ker tiste "predpriprave" na menstruacijo, v smislu mini izcedka in raznih znakov PMS niso tako dolgo trajale. Pa v času, ko sem jo pila se imela občutek "toplote" v spodnjem delu trebuha, prov taka vročina.
Sta vidve imele kakšne podobne znake?

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 10:51:23   
ancy69
Jutro punce :) evo danasnje stanje...sem naredila se en baby check mini danes zjutraj.....spet rahla crtica ampak se za odtenek manjsa kot vceraj cez dan....zdej mi je se manj jasno. Itak bi morala pocakati do petka ali sobote, ampak me je ta crtica vceraj tako zmedla da ga bom naredila tudi jutri zjutraj. Ampak ne vem ce je to to, se vedno se mi zdi prekmalu da bi pokazalo. Sicer za ovulacijo da bi jo kazalo je zdej res ze pozno, ampak kaj pa vem...lahko so kaksni hormoni da tako kaze....uglavnem cist sem zmedena. Ce bi bila crtica danes vsaj malo mocnejsa kot vceraj bi se morda ze veselila...tako je pa za odtenek manj vidna.
Znakov nic...rahlo bolece prsi, kot pred vsako menstruacijo. Znakov nisem imela niti pri prvi niti pri drugi nosecnosti.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 10:59:39   
tajazan
Jaz pri pitju nisem mela nič podobnega...nehala sem o pit 3 dni po O...No od včeraj naprej pa take čudne bolečine v sp.delu...dans neka slabost v trebuhu,k da mi vse gor leze :(
Nevem a je res tok močn pms

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 11:04:44   
tajazan
Ancy hormon se podvaja na vsake 2-3 dni...sam sj vem da je težko čakat...sj sm že js dans skor delala test k si me mal zasvojila,ampak sem se pol skulirala pa si rekla naj ga ne serjem...ker tud moje čudne bolečine niso normalne...na šiht sem že komi pokonc k me vse okol boli...tud v križu...bomo vidl kaj se bo zgodil...
Navijam pa tud zate user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 11:21:20   
ancy69
Ja sej to mi je jasno da se podvaja na 2,3 dni ;) ampak sem ga mogla naredit glede na vceraj :) jutri ga bom pa itak spet verjetno....ne da mi miru ta rahla crtica :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 11:51:20   
chocolatecake
ancy69Nisem še slišala, da bi imela katera 2x zaporedoma vidno črtico, potem pa nebi bila noseča. Je imela pa moja kolegica ene 3 mesece nazaj identično situacijo v zgodnji nosečnosti. Tako, da mislim, da ti lahko že kar čestitamo, ker se bo jutri ali konec tedna narisal en lep debel + oz.user posted image .
Lažno pozitiven test bi lahko bil ob ovulaciji, kar je pri tebi že zdavnaj mimo, ali v primeru, da imaš PCOS je baje tut ta možnost.
A imaš že dva user posted image doma? Koliko sta stara ?

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?