|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.9.2014 20:44:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 20:57:03   
biba88
ANCY69 WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ČESTITTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 21:08:51   
ancy69
Hvaaaaaalaaaaa punce :)
Sassika hvala :) pdp je 6.6.po mojih izracunih. Zna bot da bo maj, ker je bila prva tudi teden prej....bolje prej kot zamuda :)
No danes sem povedala tud mojmu...prej ga nisem hotra morit z rahlimi crticami :)
Sassika kako si ti? Kako dalec si ze?

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   [Brisano sporočilo]
24.9.2014 21:14:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 429
   [Brisano sporočilo]
25.9.2014 5:43:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 7:43:27   
tajazan
Ancy69 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ful sem vesela zate res....lepo nosečnost ti želim...user posted image
Chocolatecake...če te matra kar naredi test...tud če bo - je še vedno upanje dokler ni user posted image
Držim pesti tudi zate...pa kmal poročaj da mi členki ne zaskočijo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 10:59:40   
chocolatecake
AylaF včasih je še več uspeha, če ne načrtuješ preveč, oglasi se še kaj ob vsakem primeru. user posted image
tajazan jaz danes nisem delala testa, če čez par dni nebo nič bom pa vrjetno ponovila, imam take mal čudne simptome, ki jih ponavadi nimam pred M. Ponavadi imam trebuh napet kot žoga, da se komaj zbašem v kavbojke, zdaj je lepo ploski, ponavadi me prsa vsaj malo bolijo, zdaj me samo malo špikajo ob straneh in so precej večje kot ponavadi, ali pa samo bolj polne in tako izgleda.
Ponavadi imam že prej bolečine v trebuhu, zdaj je vse samo na levi strani, kjer me vsake toliko pošteno špikne. Je pa oduser posted image do user posted image različno, tako, da si niti ne delam utvar. Imam pa tak čuden izcedek, nima barve, nima vonja, samo obilen je, do te mere, da ne rabim lubrikantov pri user posted image , pa sem jih vedo rabila. Pa ves čas hodim na wc gledat, če imam user posted image , ker imam občutek mokrote, pa je ves čas samo izcedek. No to zadnje mi je res nenavadno. Drugo se vse opraviči tudi v primeru prihajajoče user posted image .

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 11:25:44   
tajazan
Chocolatecake....DRŽIM PESTI DA TO NISO ZNAKI PRIHAJAJOČEuser posted image .
Jaz sem isto k zadnje dni...trebuh mam trd ko kamen,tišči,zvija...križ boli da je za znoret...joške me ob straneh malo bolijo,ampak ni sile...so pa večje :) Nevem več kaj naj si mislim,ampak če je tole PMS,pol bo user posted image zelo močna ta mesec user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 11:55:21   
chocolatecake
Jooj tajazan kaj imamo me ženske enih problemov user posted image . Me zanima če bi moški lahko zanosil, če bi tut vse tako analiziral kot me počnemo user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 11:58:59   
Mavrica84
jaz se oglašam po nekaj časa...tistim, katerim je uspelo vse čestitke...tistim, ki ni, pa good luck za naprej...user posted image
pri meni nič novega oziroma kako naj rečem...drugi ciklus z dabrostonom in 7 dni po zadnji tabletki namesto M samo nek izcedek, vse skup nič...sem upala, da se mi bodo vsaj z dabrostonom ciklusi uredili pa očitno nič od tega...


< Sporočilo je popravil Mavrica84 -- 25.9.2014 12:02:21 >

(odgovor članu lalala2)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 12:23:14   
tajazan
user posted image ¸moški ja...to bi bili projekti :)
Jaz mislim da bom že jutri zjutraj probala en test unićz,ker me tole vse skup spravlja v obup...čist preveč čudna sem :)
Chocolatecake...kdaj boš pa ti lulala? user posted image

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 12:49:50   
ancy69
tajazan in chocolatecake....mocno drzim pesti za vaju.....da se skupaj selimo v junijke :)
Mene so pa danes nenormalno zacele prsi boleti...sicer so me pred vsako tecko zmer, sam ne tako mocno.
Spodaj pa enake bolecine kot pred tecko. Ampak rahle. Nikol me ni ful bolelo. Upam da je to normalno.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 12:58:33   
tajazan
Tudi jaz upam...
rahli krči so normalni seveda,saj se ti maternica širi in to je zaradi tega :)

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 13:11:55   
chocolatecake
Mavrica 84 hvala in še zate ena user posted image za srečo. Nisem spremljala debat od začetka, oz. se ne spomnim, kaj je pri tebi diagnoza, da si dobila dabroston? Ti pa želim, da se ti ciklusi uredijo, ker vem kako je to, ko je vse pomešano.
tajazan nevem, tistih testkov imam toliko, da mi jih ni škoda, potem so pa še toliko bolj mamljivi. No v nedeljo bo 14. ali 15. dan po O in 40- ti po M. Če bom zdržala tako dolgo, ampak bom vrjetno že kašen dan prej, če se prej ne ulije user posted image . Sam res nimam nekega upanja velikega, se ne počutim user posted image , pa še glede na napovedi ginekologov, edino vsake toliko časa se pojavi kakšna iskrica upanja in pomislim, kaj pa če... No ob vsakem primeru je dobro, da se prepričam, preden grem drug mesec h ginekologinji, da nebom noseča zahtevala napotnice za zdravljenje neplodnosti. user posted image
ancy69 mislim, da je to čisto normalno.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 13:18:37   
telly
Živjo!

Po dolgem času se še jaz javljam. Najprej čestitke nosečkam in želim vam lepo nosečnost. Ta mesec nisem bila veliko prisotna na forumu, ker je bil moj škratek bolan in zato tudi siten, pa spat ni mogu...In tudi nisva imela veliko priložnosti delat na novem user posted image tko da je zelo pričakovano user posted image včeraj prišla. Jaz se selim v naslednji mesec, tiste ki pa še čakate pa da vas tam ne vidim! user posted image ...da bo vsaj konec meseca mal lepši za vidit. Držim pesti za pluske.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 14:31:52   
Mavrica84
chocolatecake ko sem dala po treh letih odstranit mireno se mi je sistem podrl...eno leto nisem imela M brez tablet...ustavi se mi pa ko bi med ovulacijo mogel folikl počit, se utekočini in spremeni v cisto...in potem seveda ne pride M in mi G predpiše orgametril ali primolut in tako iz meseca v mesec...ker se pa trudim zanosit mi je predpisala dabroston...in prvi mesec je celo bilo vse normalno, zdaj drugi mesec pa očitno ne funkcionira več...
je imela še katera podobne težave? sicer sem tudi že spraševala, če ima katera izkušnje z dabrostonom pa zaenkrat nisem nič zasledila...

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 15:12:08   
Tikie
Mavrica84 a možnosti,da si noseča pa ni?Po Dabrostonu bi kr mogla m dobit,razen,če je doza premajhna mogoče?
A te g kaj spremlja z ultrazvokom?Tam bi se po moje tud vidlo,kaj se dogaja.
chocolatecake in tajazan vajine zize so full sumljiveuser posted image ,to je dobr znakuser posted image jst navijaaam.

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 16:08:50   
Sassika
Evo jaz sem ok,ceprav imam se vedno tezave z mehurjem,ampak tudi to se bo postimalo. Sem v 8 tednu v ponedeljek sem ga videla prek uz kako mu je srcek utripal ,tako da iz najhujsega strahu sem mimo upam da se vse lepo iztece do konca. Tebi zelim enako lepo nosecnost! :) cestitke se enkrat! :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.9.2014 16:14:56   
Marčevka2010
IZVIRNO SPOROČILO: Mavrica84

chocolatecake ko sem dala po treh letih odstranit mireno se mi je sistem podrl...eno leto nisem imela M brez tablet...ustavi se mi pa ko bi med ovulacijo mogel folikl počit, se utekočini in spremeni v cisto...in potem seveda ne pride M in mi G predpiše orgametril ali primolut in tako iz meseca v mesec...ker se pa trudim zanosit mi je predpisala dabroston...in prvi mesec je celo bilo vse normalno, zdaj drugi mesec pa očitno ne funkcionira več...
je imela še katera podobne težave? sicer sem tudi že spraševala, če ima katera izkušnje z dabrostonom pa zaenkrat nisem nič zasledila...


Kdaj si šla po odstranitvi Mirene do ginekologa, ker nisi imela M? Jaz sem jo ven dala 7.8., sem imela 2 dni za tem 2 dni krvavitev, od takrat pa do danes pa nič. Sem danes začela krvomočnico pit, upam, da bo pomagala. Najraje bi danes poklicala ginekologa, ker dela popoldne, ampak ziher bo rekel, da delam brezveze paniko.user posted image Niti ne vem ali je bila tista dva dneva menstruacija ali le posledica odstranitve.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 25.9.2014 16:16:06 >

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   [Brisano sporočilo]
25.9.2014 18:33:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 9:19:40   
tajazan
Jutro punce :)
Kaj se novega dogaja?
No jaz imam še kar krče v sp.delu,ampak malo manj boleče kot včeraj...križ pa še vedno boli ko hudič...
Sem pa danes nardila eno štorjo :) Sem rekla nič bom probala test nosečnosti pa da vidmo če bi že kej pokazal...lulam,umočim palčko v urin...in ugotovim da sem delala O test namesto NT user posted image user posted image iTAK ŠE VSA ZASPANA,SPLOH NISEM BLA POZORNA...
Ampak me zanima če katera ve zakaj je bil O test pozitiven? Valda ne morem met že drugič ta mesec O in še to par dni pred user posted image .Pol sem nardila še N test in je bil valda negativen...Kaj se dogaja s temi testi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 10:41:18   
biba88
tajazan..menda bi lahko bil O test pozitiven če je nosečnost ...sem nekje na netu brala...mislim da je Pušenjak neki odgovarjal..ne me za besedo držat user posted image
kter test za user posted image si pa delala kolk občutljiv...ker eni zaznajo več eni manj HCG...

hej a ni tuki ena neki govorila o akopunkturi.....če katera pozna koga ki jo izvaja user posted image ...pa jest sem se odločila da bom jemala vitamin e ...pa da vidim poluser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 12:02:05   
Mavrica84
Marčevka2010, jaz sem po odstranitvi par dni krvavela, ampak nič posebnega...čez dober mesec, ko bi mogla pa dobit M sem pa 10 dni krvavela tako, kot da bo vse se zlilo iz mene...in potem so se začele procedure z orgametrilom, primolutom in zdaj z Dabrostonom, ki trajajo že eno leto...
glede na to, da sta pri tebi že skoraj 2 meseca mogoče ne bi bilo slabo da pokličeš G...lahko da se ti je naredila kakšna cista, lahko je cel "sistem" zavrt...sploh če delaš na tem, da zanosiš je pametno it na pregled, da začneš stanje reševat čim prej...pa good luck...

Tikie sem delala test 4 dni po zadnji tabletki dabrostona pa je bil negativen...sicer ne vem koliko je možnosti, da še ne bi pokazal...predpisano pa imam dabroston od 12-26 dneva cikla, po dve na dan...bi bila to premajhna doza? sicer sem že naroče a k G naslednji teden, tako da bom videla kako in kaj...al sem bila v tem letu večkrat pri G kot pri zobozdravniku v celem življenju user posted image

< Sporočilo je popravil Mavrica84 -- 26.9.2014 12:07:48 >

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 13:17:07   
tajazan
Ja to sem tudi sama prebrala,sam mislim da je rekel glih Pušenjak da če bi bila nosečnost bi tudi test N pokazal

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 13:21:10   
Tikie
Sassika samo tako naprej.Držim pesti,da se ti se mehur čimprej poštimauser posted image user posted image
tajazan testi za o in za n imajo občutljivost na isto verigo hormonov.Samo,da so ovulacijski alfa,nos.pa beta.To je tudi razlog,da lahko ovulacijski kaźe pozitivno zaradi nosečnosti.Sam ne gre skup zakaj je pol nosečniški neg.Koliko občutljivega si delala?
Mavrica84 ne,ni premajhna doza.Lahko samo,da ne učinkuje ali pa,da si nosečka in je blo hormona premal za test,ker si delala tako zgodaj.Upam,da je to krivo.Sporoči.Držim pesti zate.

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?