|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 13:24:47   
tajazan
Aja delala sm pa te najbol občutljive...isti kot bc mini sam da je druga firma

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 14:19:11   
ancy69
tajazan.....se vedno drzim pestiiiiii....saj sva rekli da nama bo uspelo ta mesec :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 14:29:16   
tajazan
No Ancy saj tebi je...tud to je velik :) Bomo vidl kaj bo...sm rekla da v nedeljo ponovim test pa da vidmo a gremo v nov boj al bomo zibal čez 9 mescev :)

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.9.2014 15:27:24   
chocolatecake
tajazan Jaz sem tudi delala test zjutraj pa ni nič pokazal, isto najobčutljivejšega 10ul. Jaz se na splošno res ne počutim, kot, da bi bilo to to, sam vseen pomislim na čase, kaj pa če, zato sem še enkrat testirala in spet nič. Bolj belega testa še nisem videla user posted image . Zdej pa upam, da že enkrat pride user posted image , ker bo to pomenilo, da sem imela vsaj ovulacijo. Če niti ovulacije ni bilo bom pa vrjetno spet mal depresivna.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
27.9.2014 20:26:55   
chocolatecake
tajazan kje si? A je kaj novega pri tebi? Si že dočakala user posted image ali user posted image ?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.9.2014 19:23:35   
SU
No, evo... drage moje jaz grem SPET v nov krog... user posted image Še dobro, da sem se ta vikend zamotila s trganjem grozdja, z nabiranjem kostanja itd. itd. itd., da sem mal pozabila na to hud..... user posted image in sem zdaj vseeno bolj optimistična kot ponavadi, ko pricurlja... user posted image V bistvu bi bil ta krog skoraj čudež, če bi bla N... naju je med O sabotirala viroza in nekak nisva mogla hopsat, ker bi znala vmes oba bruhnit... hahaha... user posted image Tako, da... upam, da se na seznamčku prikaže še kak plusek, sicer pa se vidimo na naslednji temiuser posted image ... Več sreče vsaj vam.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.9.2014 22:40:16   
niinii
Punce evo mene z morja. Na žalost me je presenetila 😈, tako da se selim v naslednji mesec.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 6:56:21   
chocolatecake
Pri meni pa ne user posted image , ne user posted image . Saj nevem po koliko časa od ovulacije, naj bi se pojavila user posted image , ampak če je še kakšen dan nebo potem po vsej vrjetnosti tudi ovulacije nisem res imela. Danes je 15. ali 16. dan. Vsi znaki PMS pa so izginili cca 2 dni nazaj. Včeraj zjutraj je bil tudi najbolj občutljiv test nosečnosti negativen.
Naj gre vse skupaj v 3 ...!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 7:51:01   
tajazan
Jutro punce :)
Evo moja user posted image naj bi se danes pokazala...ampak zaenkrat jo še ni...test še nisem delala,če je ne bo bom jutri zjutraj,ampak mam občutek da se bo pokazala...bolečine v trebuhu so se umirile,edino še joške mal skelijo ampak to je že znano pred vsakouser posted image .Tako da se bom tudi jaz pomoje selila v naslednji mesec

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   [Brisano sporočilo]
29.9.2014 8:54:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 460
   [Brisano sporočilo]
29.9.2014 8:59:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 12:39:47   
chocolatecake
Hvala LadyJen!
tajazan, še vedno držim pesti za user posted image .
Selile se bomo itak v naslednji mesec, z user posted image , ali brez user posted image . Same pa menda ja nebomo v tej temi ostale (pa ne, da nisi fajn družba). user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 12:46:18   
tajazan
O ja se bom kar selila v novo temo...me že pošteno zvija in tekom dneva oz.jutri najkasneje vem da bo prišla user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 12:49:19   
chocolatecake
Jaz si pa želim, da me čimpej zvijeuser posted image , da grem lahko naprej.
Da lahko spet začnem jemat maco, pit krvomočnico in da grem lahko na akupunkturo. To čakanje ubija.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 14:35:07   
Tikie
Hei punce.Jaz se spet malo javljam.Pri meni nič novega,zaenkat samo pridnouser posted image user posted image in upava,da bo kej.O testi so me čisto zmedli,ker so skos pozitivni že 2 dni...kr neki.Pr men se nič ne obneseuser posted image ...mah bo že.
tajazan kako je?Če še nisi dobila user posted image ,niti ni nujno,da jo boš,ker je MauMow tudi napisala,da je imela krče enake kot pri user posted image ,pa je vseeno bilauser posted image .
chocolatecakeuser posted image user posted image pri pco je problem,ker o testi niso glih zanesljivi.Vidva dejta samo pridnouser posted image ,ker lahko,da maš spet kakšen doolg ciklus in bo o šele na vidiku.Upam,da imam prav,ali pa,da si celo že nosečka,pa samo test še ne pokaže.A si zdaj še kaj delala o teste?Kaj pravijo?Saj bo,boš vidla.Jaz ti želim,da vama uspe čimprej po naravni poti,če ne,ti bo pa itak g dala klomifen in se bo vse uredilo,boš vidla.Držim pesti.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 18:11:18   
chocolatecake
Hvala Tikie za lepe besede! Nisem delala O testov, ker mi jih je zmanjkalo, sem sicer naročila nove, ampak niti nevem koliko je smiselno, da jih sploh delam, glede na to, da itak kažejo kar nekiuser posted image .
Tudi vsi znaki so pri meni čist zatajili, prvič me je "špikalo" okoli 16-tega dne, drugič okoli 25.-tega, no pa zdaj okoli 35.-tega, ko sem mislila, da se napoveduje user posted image .
Sva za vsak slučaj tudi malo user posted image , če bi bila res šele ovulacija.
Problem je v tem, ker nevem če sem sploh primerna kandidatka za klomifen, ker ne prenašam raznih hormonskih dodatkov,že kontracepcijske so me skoraj spravile v bolnišnico in me čisto psihično uničile. Sem kar dolgo rabila, da sem se pobrala.
Tako, da bom mogla zbrat ves pogum, kar ga imam, da bom šla kaj takega sprobat.
Pomoje, da je normalno, če imaš 2 dni skupaj pozitiven test. Zdaj je pač vrh hormona LH, ki bo kmalu začel upadati.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 18:55:26   
Tikie
chocolatecake ja pri pco je problem,ker lahko lažno reagira.Samo po moje,če bi ti npr.2 dni skup kazal enako močne oz.močnejše,pa potem nič(torej padec hormonov),da se da iz tega kaj sklepat.
Pri meni je sicer 1.dan bla rahlo pozitivna,druga 2 dni pa močnejša vendar me 'bega' ker je taka čudna črtica-rob črtice je full močen-taka tanka linija,ostali del je pa bolj 'razlezeno' vijolčen in mi ni najbl jasno,upam,da se sploh zadosti hormon dvigne,da pride do o.Pa še fora je,ker je to blo 14.in 15.dan ciklusa,danes je 16.dan je pa čist negativen.Jaz mam pa cikluse na 30-34 dni in sem skos mislna,da imam o par dni kasnejeuser posted image ,ker naj bi drugi del ciklusa trajal od 12-16 dni.Tko,da mi ni najbl jasno?Mogoče je tud to krivo,da sva se očitno vedno zanašala na napačne dni in nama zato ni ratalo??user posted image
Glede klomifena te pa ne rabi skrbet po moje,ker vsebuje čisto drugo učinkovino kot kontracepcijske.Klomifen citrat je sintetični hormon,ki spada med gonadotropine in poskrbi za ovulacijo.Kontracepcijske pa vsebujejo progesteron in estrogen običajno.Tko,da sploh ni nujno,da če se tabletke niso obnesle,da se to ne bo.Sicer te bo pa itak g skos spremljala in še vedno lahko prekineš,takoj,ko kaj ne bo ok in najdete kakšno drugo alternativo.Le pogumno.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 18:57:41   
Tikie
Aja pa še to.Glede na to,da o test pokaže LH vrh 24-48 ur pred ovulacijo,ali to pomeni,da ob dejanskem nastopu same ovulacije hormon že pade?

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 20:17:41   
chocolatecake
To je itak vse na približno, ker je pri vsakemu človeku drugače. Pomoje lahko user posted image nastopi čez 10 dni po O, ali pa čez 16, oziroma še kakšen dan kasneje, isto je s plodnimi dnevi. Če se nekako peridočno ponavlja, potem je to to in je vse OK. Ljudje smo pač različni. Tako, da imam tudi jaz še kakšen dan časa, da se prikaže user posted image , čeprav so me vsi PMS simptomi zapustili.
Če se hormon nebi zadosti dvignil, da bi prišlo do O, bi ostala namesto jajčeca v jajčniku cista in posledično nebi bilo menstruacije, to se meni dogaja pri PCO. Ampak ti imaš menstruacije, pa še redne, pa še test si imela dva dni pozitiven. Tako, da pomoje nerabiš skrbet. Nisi se pa mogla zanašat na napačne dni, ker je ženska plodna 5-6 dni v ciklusu, v 5-6 dnevih sta pa sigurno kdaj user posted image . Na zadnje vprašanje ti pa ne znam odgovoriti, ampak meni je logično, da ja.
Hvala za razlago glede klomifena, jaz sem se prestrašila, ko sem na netu brala, o vseh stranskih učinkih, ker sem že itak bolj občutljive sorte. Bom se posvetovala še z mojo ginekologinjo, samo, da pridem do tam. Se mi zdi, da se čas tako grozno vleče...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 20:33:45   
Shana86
Se samo malo vrinem na temo: tukaj bosta našli graf o hormonih v ciklu, se vidi kako kratek je ta LH vrh.
http://sbi4u3.weebly.com/uploads/1/6/4/0/16403200/3972834_orig.jpg

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 20:59:17   
Tikie
Shana86 hvala.Torej po grafu sodeč se vrh LH zgodi točno ob ovulaciji.In sedaj mi ni ravno jasno, kako torej na ovulacijskih testih piše, da bo ovulacija v roku 24-48 ur po tem, ko je črtica najtemnejša(torej LH največji).Če bi bilo tako, bi morali ovulacijski testi delovat na podlagi določanja estradiola, ki doseže vrh malo pred o, ampak delujejo tako, da merijo LH.No in smo spet tam, ko mi ni več jasno...user posted image mah so ti ženski reproduktivni organi ena zapletena reč.Jaouser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.9.2014 21:08:14   
Shana86
Ja, sej pol sem gledala, da tale graf ni ravno posrečen glede timinga - imaš prav, je 24-48h prej. Sem bolj mislila pokazat, kako hitro potem nivo spet pade, se pravi je ob ovulaciji ubistvu že ful nizek. Zato je fajn pred pričakovano O testkat na 12 ur, ker lahko zgrešiš. Meni se je prvi mesec testiranja to zgodilo, ker sem en dan delala test dopoldne, naslednji dan pa popoldne in je bila obakrat čtica skoraj tako močna kot testna, bolj pa ne.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 7:54:12   
tajazan
Jutro punce:) Evo js sem včeraj kot sem rekla dobila user posted image
Vse skupaj me že spravlja v obup,ravno zaradi dveh otrok ki jih imam in sem lahko obakrat v prvo zanosila brez problema.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 8:12:29   
chocolatecake
tajazanuser posted image ! Ne obupavat, je še zgodaj za to, si še mlada, pa tudi ne poizkušaš še tako dolgo. Morda te pa user posted image preseneti že naslednji mesec. Jaz še vedno nisem dočakala user posted image , pa neke čudne simptome mam, tako, da razmišljam potihem, če je vendarle mogoče, da bi bila user posted image , čeprav je test še v nedeljo na 14. oz 15. dan po O kazal negativno. Kaj mislite punce? Je šansa? Al sam teste stran mečem? Drugače sem grozno zaspana zdaj že ene dva dni, kar spat bi šla popoldne. Pa piše, da je to lahko simptom user posted image .

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 8:32:27   
MauMow
Punce nič obupat res. Še vsem je enkrat prišel plusek!!!


(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?