|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.3.2015 14:02:17   
molekulca
Po mojem da ne. Če pa že, je pa po mojem najbolš, če greš do osebnega pa naj to napiše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.3.2015 16:19:56   
Nušika81
Monsy, si me mal potolažila s tem, da nisi imela nobenih tipičnih znakov, ker tudi jaz nimam niti enega. Moje prsi so čist normalne, sploh ne vem, da jih imam.... Redko kdaj me mal v jajčnikih špikne, ampak ni omembe vredno.

Mila, test pa moram delat v cetrtek 12.3. Mika me, da bi ga že jutri, ampak nimam pogumauser posted image
Ga imam pa v kopalnici pripravljenega kot ti. A ti tudi nimaš nobenih značilnih znakov? Na kateri dan ga boš pa ti delala?

Upam, da nam ratauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.3.2015 19:22:54   
itaMara
Punce, spet se obračam na vas...
Odločila sva se, da greva v postopek pri Rešu (oz Uršuli), moj že jemlje Profertil, skratka, pripravljava se na to...in danes dobim klic, da moram na konizacijo (laskerska odstranitev predrakavih sprememb na materničnem vratu) user posted image In sedaj berem razno razne zadeve tukaj na netu, ki me spravljajo v paniko in obup.
Pa me zanimajo izkušnje iz prve roke...je imela katera ta poseg in potem šla na umetno? Prosim, vsaj ena, da ne paničarim po nepotrebnemuser posted image . Ker baje ta poseg prestavi vse za vsaj pol leta (čez 3 tedne grem šele po napotnico, potem da dobim datum za poseg in še pol leta...in bo tukaj že jesen!!!!) user posted image

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 7:28:30   
tasyjka
Jutro

No,po dolgem času se spet oglašam,kot veste je za mano en neuspešen IVF,in zdaj že grem v naslednjega...čakam na menstruacijo pol pa začnemo spet od začetka......čestitam vsem novim mamicam ,tiste ki pa čakate plusek,pa držim pesti da ga čimprej zagledate.....mogoče tudi meni uspe v tem,zadnjem postopku.......Ali mogoče katera tud začenja postopek na novo ta tedn?
Meni je Drobnič predpisal kratki postopek...prvi je bil pa dolgi.....Sem na GK v LJ,in jutri imam sprejem na kliniki za reprodukcijo.....sem pa prišla zelo hitro na vrsto,ker nimam več dosti časa.....moj transfer je bil 2.2. tko da ni umes 3 mesece...Ima mogoče katera kakšne izkušnje s tem?

lp vsem

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 8:46:43   
nunalie
Jutro,

Tasyjka, mene čaka nov postopek drug teden oz. se začnem špikat, ko pride user posted image . Za mano je tudi en neuspešen IVF, nisem prišla niti do transferja, imela sem ga pa novembra. Zdaj pa ponovno v nov boj, čeprav se mi zdi, da grem s popolnoma drugami občutki kot v prvega. Ti greš tako hitro v nov postopek zato, ker imaš user posted image ?

Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 9:21:56   
tasyjka
oj nunalie v nov postopek grem tako hitro zato,ker bom aprila stara 43. let in mi preneha pravica do zastonj postopka.....zato so me tko hitro naročili.sestre na reprodukcijiski kliniki so sicer oklevale,ampak ko sem ji rekla da je tko predlagal dr. Drobnič,smo se zmenili za postopek.

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 9:30:14   
nunalie
Tasyjka, potem pa držim trojno pesti zate!!!! user posted image Se bova spodbujali skupaj čez postopek! Skoraj ne more biti drugačen rezultat kot user posted image . user posted image

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 9:54:45   
tasyjka
ja,nunalie tudi jaz bom držala pesti zate,jaz tud pravim da ne more biti drugače kot user posted image .

lp

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 9:59:14   
anjam
Tudi jaz se vama pridruzim. In sicer prvic po zamrznjencke. V petek imam sprejem, menstrucijo imam zdaj tako, da zacnem z ultrazvoki upam, dadrug tedn. Imam pa nestimulirani postopek. Drzim pesti za vse sotrpinke :)

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 13:37:02   
Anonimen
Molekulca, sem bila pri svetovalki danes in mi je rekla, da morem prinesti zdravniško potrdilo o nezmožnosti opravljanja dela ali nekaj takega.

(odgovor članu anjam)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 15:35:34   
molekulca
Anonimen, potem pa kar do svojega osebnega pa tam razloži situacijo. Upam, da imaš razumnega dohtarja. Sicer se mi pa zdi tole z zavoda, sploh te delavnice, kar nekaj. Ampak tole je že za v drugo temo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 15:41:30   
molekulca
ItaMara, nekje na nekem forumu sem že zasledila tole operacijo, ampak se nikakor ne morem spomniti kjeuser posted image . Malo preglej forum iskreni.net. Sicer pa, bolje, da se ti zavleče postopek in greš potem v boj 100% pripravljena in zdrava. Če te grabi panika pa se pogovori s svojim gin. ali pa kar kontaktiraj Uršulo. Ali pa piši Pušenjaku. Je zelo hiter za odgovor.
Želim ti čimboljše okrevanje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 19:33:17   
lolita83
Pozdravljena dekleta po dolgem času.....prejšnji cikel sem nzaključila z menstruacijo in sem sedaj( takoj po menstruaciji) dobila v varstvo 2 eskimčka (pridelala sem jih 4;2 še imam zamrznjena). Imela sem svojo ovulacijo, se pravi, da ni bilo nobene stimulacije. Zanima me pa kako ste se ve počutile v takem primeru kot je moj. Danes je namreč 7.dan po tansferju, že nekaj dni pa imam ful napihnjen trebuh in boli me občasno. Kako je bilo kaj z vami. Prosim napišite mi da je to normalno oz. dobro:)))
Lep pozdrav vsem! IN VELIKO ++++++++

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 20:04:07   
anjam
Lolita83, tudi jaz se drug teden podajam v boj za pingvincka. Zanima, koliko casa je pri tebi trajalo do transferja? Kateri dan ciklusa? Predvsem pa koliko casa so ti vzeli ultrazvoki in odvzem krvi (si bila konec do 9ih) ? Hvalaa te srecno, pingvincki so borci ;)

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.3.2015 20:25:08   
lolita83
12.dan po menstruaciji sem bila na prvem uz, pol se je odloču, da naj pridem še14.dan, takrat mi je dal stopko in smo se za transfer zmenili čez 7 dni....se pravi 21.dan ciklusa. Zaključila sem v dveh minutah...meni je reku naj pridem takoj po 8 uri. srečno!

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 7:27:50   
Anonimen
Hej punce,še vedno vas spremljam user posted image to temo imam za svojo user posted image

Lolita83 mislim,da je dober znak user posted image že to,da si dobila stop injekcijo,je neka stimulacija. A si dobila še kaj po transferju? Mogoče je stopka še držala,ko sta se pikici primili in imaš sedaj blago obliko hiperce,kar je dobro user posted image meni je prinesla srečo ravno s pingvinčki user posted image

Anjam kje imaš postopek? V Lj je odvisno,ali bo stimulacija ali ne.

user posted image

(odgovor članu lolita83)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 8:23:20   
anjam
Sem v LJ. Zaenkrat naj bi imela nestimulirani? A se to med postopkom lahko spremeni? Ovulacijo bom imela sigurno pozno, tko ds ce bo transfer, bo dele 25dsn ciklusa. To se mi zdi ful pozno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 10:34:03   
Anonimen
Anjam med postopkom ne spreminjajo,prej bi prekinili,če nebi šlo po načrtih. Jaz sem imela 3x nestimuliranega, ovulacija med 16.in 18.dnem ciklusa. Ne se sekirat,pač bo malo kasneje,a nič za to. Bolj je zoprno,ker boš morala večkrat na Uz,kot ostale user posted image a še vedno se daje kri vsak dan? Nekaj so spreminjali,ampak ne vem če tudi za nestimuliran ciklus.

user posted image

(odgovor članu anjam)
  Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 12:59:24   
anjam
V petek imam sprejem. Takrat mi bodo verjetno razlozili, kako bo potekalo. Upam, da bom do 9te ure opravila. Brala sem na drugih forumih, da so punce najpred dale kri pol so sle pa kar na ultrazvok. Da niso cakale na klic in se potem vracale. Bi tudi meni tak sistem boln ustrezal ,da se lahko vrnem nazaj u sluzbo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 17:56:55   
Anonimen
Anjam, vprašljivi so samo prvi dnevi,ko boš dala kri. Jaz sem šla na kri,potem pa kar v službo 115km stran, poklicala in itak je bila vrednost tako nizka,da se nikoli nisem vračala nazaj,ampak sem šla čez 1-2 dni nazaj na kri itd.(pri spontanem) Če ti folikli rastejo bolj počasi, bo verjetno tudi pri tebi tako user posted image Na sprejemu vprašaj vse kar te zanima, napiši si listek,če je potrebno, naj te ne bo sram user posted image sestra je zelo prijazna

user posted image

(odgovor članu anjam)
  Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 18:37:07   
pejko
Hei, punce, jaz vas tudi še vedno berem in držim pesti za vas, daaaaajmoooo!!! :)
Glede znakov: še enkrat, jaz jih nisem mela NIČ, ne joške ne nič... pa je bil plus... no, zdaj je stanje drugače, bruham že 3 tedne vsak dan, ampak ok, pustimo to ... :D

Dajmo, punce!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 19:37:14   
Nušika81
Živjo punce,
jutri zjutraj delam test in sem že sedaj živčna. Občutka nimam nobenega, saj nimam nobenih tipičnih znakov.
Me pa zanima, če katera ve kako je s pregledi pri dr. Rešu v primeru, če je test pozitiven. Ali se gre še na kak pregled k njemu, ali se takoj naročiš k svojemu ginekologu?

Držite pesti zame, da končno po 5 letih zagledam user posted image user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 19:49:25   
pejko
Nušika, pri rešu je tako, da pokličeš sestro za rezultat...mene je pol naročila čez 2 tedna na uz k njemu in pol sem se jaz k svoji gin naročila po uz pri rešu.
Srečno ju3!!!

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.3.2015 20:46:56   
oreh
Nušika srečno jutri! Boš videla kako se bo Reš raznežil na UZ čez cca. 2 tednauser posted image .

Jaz pa sploh ne vem kaj si naj mislim. Jutri sem že/šele 8. dan po et, a je bil et že 2.dan, pa me je do včeraj skoz nekaj zvijalo, me je v prejšnji nosečnosti isto, danes pa čisto nič. Sej vem, da so krči tudi še od hormonov, a mi je danes kar psiha začela delat, kaj če ne bo nič. No, moram gledat pozitivno!
Sem pa ponosna, da še nisem lulala, še dobro, da nimam časa iti v lekarno.
Mila pa ti, kako si? Pri dvigovanju delam isto kot prej, nimam srca, da je ne bi dvignila, kadar to pač želi oz. živcev, kadar se sredi pločnika vrže na ritouser posted image .

No, lepo bodite in držim pesti, da nušika odpreš sezonouser posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 7:19:27   
tasyjka
dobro jutro

Mene pa zanima,koliko vam je zamujala druga menstruacijo po ivf.....meni zamuja že dva dni(prej sem imela vedno točne),test je negativen,tko da me kr mal skrbi kaj to pomeni.....sem pa že naročena na 2 postopek in komaj čakam ,da se mi menstruacija začne,da štartam.Zdaj boste rekle da je za drugi ivf prehitro...mogoče res,ampak meni se mudi zaradi let,tko da mi je dr.Drbonič odobril postopek,čeprav vmes še ni treh mesecev.

Hvala za odgovore.
lp

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?