|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 8:35:04   
Anonimen
tasyjka ne vem točno, katero M pričakuješ.. a tisto od postopka? Mene je presenetila vedno pred 14.dnem po transferju. Naslednja pa je prišla približno enako kot vse ostale (a jaz nimam rednic ciklov in pride, kot ji paše).
Držim pesti, da pride čimprej, da greš lahko v nov boj! user posted image pa pozitivno in sproščeno naprej user posted image

Punce, navijam za vse vas, da bi tudi ve zagledale user posted image user posted image to je nekaj najlepšega, čeprav še dolgo potem ne dojameš, da se to res dogaja user posted image

user posted image

(odgovor članu tasyjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 8:52:08   
tasyjka
Anonomen tisto menstruacijo po postopku sem že dobila 10.dan po transferju,zdaj pa čakam drugo.....pa kr noče pridet,ker sem že prijavljena na kliniki za reprodukcijo in grem takoj,ko jo dobim (kratki postopek).....je pa res,da sem šla v drugi postopek zelo hitro,ker me že leta malo dajejo in nimam časa čakat tri mesece (konec aprila mi poteče pravica do plačanega postopka).menstruacije sem imela pred postopkom zelo redne in me je zdaj kr malo strah ,da je še ni,test pa je negativen.
Na netu sem brala,da včasih po postopkih druga menstruacija zamuja tud do 10 dni.....bomo videli,tale hormonska terapija je res zakomplicirana.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 10:34:45   
Anonimen
Aha, tako. Ja veš včasih tej hormoni vse zmešajo, to ni nič nenavadnega user posted image Upam vseeno, da pride hitro. Vem, kako si nestrpna user posted image Poskusi se sprostiti, psiha zna večkrat nagajat user posted image

user posted image

(odgovor članu tasyjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 11:26:07   
mila27
hey kako ste kaj.

js sporocam vesel novico. mamo plusek na testu . delala sem prvi test osmi dan po et i je bil rahel plus. potem sem 9 in 10 dan ponovila in je
bila vsak dan vidna bolj mocna crtica. ker sem pa radovedne sorte sem sla vceraj 10 dan po et dat kri za beto in je bil rezultat 156. tako da sedaj
pa cakanje do prvega uzja pri resu.

punce kdaj je potem uz. 14 dni po testu a ne. kaj pa Res dela uz tekom dneva v amb al zjutraj ob 5h ko ma uzje.
a se nekaj a je katera jemala aspidin po etju pa kako dolgo. js ga danes nisem vec vzela.

nusika kaj je pokazal test.

oreh kako si kaj. js tudi nisem mela nekih ful znakov jih se zdaj nimam. sem samo bolj utrujena pa obcasno me spikne spodaj. no tut jst nosim tamalo
ce se da mal pogoljufam da kdo ddug namesto mene. vecinoma pa sama. in kr gre. zvecer me pa kriz hoce bolet ampak se ne dam..

punce sporocte rezultate. drzim pesti da gremo skupaj na temo novemberke.

pa vse ki cakate na postopek naj bo uspesen in vse ok.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 13:36:48   
molekulca
O super, končno spet ena s pluskom user posted image Srečno naprej :)

Jaz pa imam jutri prvi uz odkar se špikam. Malo me skrbi kako pa kaj bo. No.... čedalje bolj. Vem, da je normalno, da me včasih špikne u jajčnikih, občutek tiščanja... ampak mene kar nekaj skrbi. Ne nekaj kar vse. Kako bo na uz-ju, koliko celic bo, se bo katera oplodila, kako bo na punkciji..... Jojjjj, zmešal se mi bouser posted image Tako, da sem se določila, da grem v časovno kapsulo in se prestavim na april, ko bo že vse to za mano user posted image Se katera pridruži?user posted image

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.3.2015 19:56:18   
Nušika81
Živjo punce,
jaz vam pa žal sporočam, da imamo en velik minus user posted image
Tudi tokrat nam ni uspelo. Menstre še nisem dobila, tako da upam da bo kmalu tu in šibamo v nov postopek.
Glede na to, da sem imela zadnjo punkcijo novembra, smo z Rešem zmenjeni da gremo takoj v nove boje.

Mila, tebi čestitke za plusek. Full sem vesela zate user posted image

Držim pesti za vse, ki odštevate dneve. Kmalu se spet slišimo (beremo).
Čauči

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
13.3.2015 11:57:30   
tasyjka
Ojla punce

mila27 čestitam za plusek,upam da bo vse ok.

Nušika81 saj bo,enkrat ti bo ziher ratal.

Pri meni še vendno ni menstruacije,zamuja že tri dni,test je negativen......bomo videli kaj bo....

želim vam veliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.3.2015 13:23:03   
oreh
Oj,
Mila Čestitke!!! Reša pokličeš, jaz sem test naredila 14.12., 6.1. pa sem imela UZ (vmes so bili prazniki, če ne bi kak dan prej).
Jaz sem tudi lulala in včeraj nalulala +, prejšnji dan pa mini+, a kaj ko danes krvavim kot pri M. V torek ponovim, če bo črtica močnejša, mogoče krvavim iz kje drugje ali pa žal ni uspelo. A drugega kot biti močne in upati nam ne preostane! Lepo bodite!


(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.3.2015 21:20:17   
Aleda
Živjo punce, jaz imam spet par vprašanj user posted image Ali je važno keri dan ciklusa grem na pregled za AMH, sem pozabila vprašat dr., sama pa tudi ni nič omenila. Ker moram it dat kri za ostale hormone... 2 dan ciklusa, bi šla še takrat za AMH, da ne bi dvakrat hodila.

Pa glede histeroskopije... kako to zgleda, če imaš narkozo, poseg ti naredijo par ur še ležiš in potem greš? Kdo ti dela, kakor naletiš na dr. ali prav tvoja dr. ki imaš izbranega?

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.3.2015 7:22:56   
molekulca
Komot daš drugi dan ciklusa. Jaz sem ga tudi dala, pa je bilo ok. Mislim, da je celo priporočljivo dat v začetku M.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.3.2015 7:44:16   
1aneja1
Aleda, jaz sem bila na histeroskopiji v Lj.
En dan prej prideš na pripravo (vsaj mislim da en dan - pri meni je bilo petek - ponedeljek, pa potem nisem sigurna) - to je nekaj pregledov, vzamejo kri, mislim da EKG, gin. pregled in pogovor z anesteziologom.
Na dan posega prideš zjutraj, te kar namestijo v sobo, če se prav spomnim smo dobile nekaj tablet, nekatere tudi injekcijo proti strjevanju krvi.
Potem počakaš, da si na vrsti - poseg je res kratek, jaz vem, da sem bila že po pol ure budna. Mene osebno ni bolelo nič, niti takoj niti kasneje. Sploh nisem nič čutila, da bi mi kaj delali. Po par urah me je prišel fant iskat in odpeljal domov. Bila sem omotična zaradi anestezije, drugače pa mi ni nič manjkalo.
Dobila sem 2 tedna bolniške, ki ju po pravici povedano nisem rabila (razen da je pasalo lenarit doma user posted image ). No ja, najbrž je bolje mirovat doma. Na dan posega sem še malo krvavela, pitem pa nič več.

Ampak jaz sem imela SAMO histeroskopijo. Ponavadi delajo poseg v kompletu z laparoskopijo. Po tistem punce ostanejo en dan v bolnici in jih malo bolj zdela, se mi zdi.

< Sporočilo je popravil 1aneja1 -- 17.3.2015 7:45:19 >

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.3.2015 9:16:40   
jona klara
aleda- uradno 2-5 dan, meni je rekel reš da najbolj idealno je 3 dan za amh, pa dobro opravi

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.3.2015 9:34:16   
Aleda
Hvala punce za informacije user posted image potem bom vse skupaj opravila. Tudi jaz bom imela samo histeroskopijo, da bo bolj podrobno pogledala maternico in če bo treba kaj odstranit, čeprav na uz ni vidla nič takega. Mogoče veste še kdo ti opravi poseg, izbran ginekolog ali kakor naletiš? Jaz bi najrajši da bi mi ona delala in če se bo dalo se bom kar zmenila.
Tudi za ostale hormone so mi naročili za 2-5 dan, potem bi blo najbolje da grem kar 3.
Jona Klara hvala. Kako si ti kaj? Sedaj si v mb a ne? Meni je dr. rekla da mi jajčniki delajo na škrgeuser posted image , sodeč po tastarih izvidih hormonov in da sem lahko srečna da sem sploh enkrat rodila. Pa sploh nisem vedela da je tako hudo. Čas teče in če hočem še kaj ulovit bo treba pohitet.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.3.2015 9:49:27   
1aneja1
Aja, to sem ti pa pozabila napisat. Ja meni je moja zdravnica opravila poseg. Mislim, da imajo kar tako prakso.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 11:37:56   
molekulca
Hojla punce! Midva sva pridelala 11 celicuser posted image punkcije ne bi komentirala user posted image , me pa zanima nekaj drugega.
Se estima začne jemati dan po punkciji? Sj zdravnica je obrazložila, AMPAK.... sem zdaj v dilemi, ker je vsak od naju z možem slišal drugače user posted image

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 12:36:46   
kobra1
Molekulca čestitke za celice. Estimo začneš že danes zvečer, vsaj meni so tako rekli v Mb po punkciji. jaz sem pa danes že 7 dan po ET-ju in čakam, čakam, čakam...user posted image so mi pa vstavli 2 blastocisti 5dan...
lp in srečno

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 14:15:46   
molekulca
Hvala kobra: Upam, da se tudi katera oplodi in potem obdrži.... ker so bile težko prigaraneuser posted image
Kar dve? pa to je super user posted image Kdaj imaš namen delat test?

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 16:12:35   
kobra1
ja 2 so mi dali saj je to moj 3. postopek. v drugem sem zanosila a je prišlo do IMNuser posted image . mislim, da bom test delala 9 ali 10 dan.prejšnjič mi je pokazalo na 11 danuser posted image , pa sem imela tretji dan ET. kdaj imaš pa ti ET?

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 16:19:05   
molekulca
uf, tretjiuser posted image Upam, da ti ne bo treba več čez te ceremonije.... Jaz imam v ponedeljek. Koliko časa po punkciji pa si imela bolniško oz. si počivala?

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 17:06:30   
kobra1
jaz sem doma od punkcije naprej, saj imam tako fizično kot psihično službo.veliko dvigovanja majhnih telescuser posted image .

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
18.3.2015 19:21:00   
molekulca
waaa, ti maš pa res eno fajno delo :) No, saj jaz sem doma, ampak vseeno, tako da vem, koliko časa se je treba "merkat", ker mene jajčniki orng bolijo....

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
19.3.2015 8:33:00   
Marta72
Jaz sem Estimo začela vstavljati 2 dni po stop injekciji, po 2/dan, na dan transferja pa po 3/dan.

Sedaj grejem pa 2 user posted image

Dan za test je 31.3. Imam pa od včeraj naprej krče in glavobole.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
19.3.2015 9:32:51   
kobra1
no Marta 72 pa bova skupaj trepetali. jaz sem sicer že na dobri polovici in sicer 8 dan po ET-ju in mislim, da krči in glavoboli so dober znakuser posted image .

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
19.3.2015 10:07:52   
Marta72
Malo mi je čudno, ker so se mi začeli pojavljati že takoj drugi dan po ETZ user posted image . Ne vem niti v kolikšnem času sploh pride do vgnezditve po ETZ.
Mi je na misel prišlo, kaj če telo zavrača plod in so se zaradi tega začeli pojavljati glavoboli in krči, ker malo dvomim, da bi do vgnezditve prišlo že takoj naslednji dan.
Trenutno so se krči umirili, vendar so pa glavoboli skoz hujši z občasno vrtoglavico,..

Uuu...8 dan po ET,..super,..čez dva dni torej lahko delaš že test :) Na kateri dan si pa imela ET?

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
19.3.2015 11:52:24   
molekulca
waw, ti tudi greješ 2 ? Super! Jaz pa mislim, da je to kar se dogaja -izcedki, bolečine, nekaj normalnega. Vedet je treba, da vse skupaj ni nič naravno in telo se nekako "brani". Tako da nič sklepanja prosim user posted image Vse bo ok!
Jaz pa še kar počivam po punkcijil Bolečine so še vedno prisotne in priznam, da bi mi prav prišla kaka pomočnica za kuhat kosilo user posted image Recimo, da sem zdaj kako uro pokonci in kar lezem skupaj.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?