|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
29.3.2015 22:56:24   
prvi plus
Men bi ga pa Miklavz prnesu user posted image
Potencialne decemberke torejuser posted image

< Sporočilo je popravil prvi plus -- 29.3.2015 22:57:13 >

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 8:11:12   
Marta72
Pozdravljene punce
Sporočam vam, da nama je uspelo in sem v petek zagledala user posted image user posted image user posted image

Zdej pa samo še ugibanje do UZ ali je eden ali dva user posted image

Transfer je bil z dvema zmrznječkoma.

Držim pesti tudi za vse ostale!

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 9:06:08   
prvi plus
Jeeeeeeee bravo in čestitke Marta72!!!! Ti si tudi mela jutri uradno test ane?
Js si ga namenoma nisem kupila, če bi ga mela doma, bi sigurno že včeraj ali danes naredila test. :-)
Bravoooooo, javljaj nam kako poteka vse skupaj. A si pri Rešu? Če je plus, potem je treba še vseeno Estimo jemati al kako?
Čuvaj se in čimveč plusov vsem..da mal dvignemo statistiko me potencialne decemberke ;-)

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 9:35:47   
molekulca
user posted image user posted image Marta72 user posted image user posted image Iskrene čestitke! In to z zamrznjenčki user posted image Vse dobro tudi naprej!
Imaš tudi ti rok decembra? Bomo skupaj s prvim plusom v porodnišnico letele user posted image

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 10:35:56   
molekulca
Aja, pa mislm, da sem jaz narobe računala rok.... naj bi bil 8.12. user posted image Saj se šteje od punkcije naprej, a ne?

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 11:16:54   
prvi plus
Js mislim,da se šteje od prvega dneva zadnje menstruacije. To sem zadnjič tud en angleški članek brala na temo ICSIja kako poteka po fazah.
In je pisalo, da se prvi teden začne, ko je prvi dan menstruacije. Js sem zdej recimo v 4. tednu..no, če sem še. Glih sem si naročila Clearblue. ;-)
Ene 10 dni nazaj se mi je sanjalo, da je bil user posted image . Ampak samo to je kazalo. Plus na testu, nič drugega. Bomo vidli, če se bodo sanje uresničile kot pravijo..če ne od jutri naprej ne verjamem več vanje. ;-)

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 11:18:21   
prvi plus
Še nekaj: za Clearblue piše, da se test lahko naredi v kateremkoli času dneva od prvega dneva izostanka.
Je katera že naredila test med dnevom, in ne zjutraj takoj?

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 11:22:53   
kobra1
Pozdravljene soborke!
tudi jaz prinašam veselo novico. 10 dni nazaj mi je test pokazal user posted image user posted image prejšnji teden pa je tudi krvni test potrdu in še prvi UZ saj sem lani imela IMN in smo se morali prepričat da je tokrat v maternici. tako da upamo da tokrat uspe po 3.5letih truda.
meni osebno pa je test doma že pokazal user posted image 7 dan od transferja. sicer blago crtico ampak je bila.
vsem ki še čakate te čarobni črtici želim vso srečo tega sveta,tiste ki pa ste to dočakale pa iskrene čestitke.
lp vsem

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 11:45:57   
molekulca
Same dobre novičke! Čestitke kobrauser posted image Evo, prviplus, zdaj res ni pravi trenutek da ti zahinaviš z minusom, tako da jutri kar začni živeti sanje user posted image
Si mi pa dala dobro idejo s tem, ko si naročila CB po pošti. Jst si pa belim glavo u kero lekarno naj grem.... Sem se mislna ža kar do Lj zapeljatuser posted image Tut jst ga naročim po pošti.... Enkrat v sredo in me kar drži, da bi ga delala že kar v soboto.... Se je tudi že pri meni začela živčna vojna, pa še moža mam na službeni potiuser posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 12:00:09   
kobra1
Prvi plus jaz sem prvi test delala ob 17ih pop in je že pokazalo rahlo črtico in kot sem že napisala že 7 dan po transferju, tako da veselo na delo jaz pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 12:21:01   
nunalie
Marta72 in kobra1, bravo punciiiiiiiii! Čestitam za user posted image in srečno še naprej! Ob novih user posted image tudi ostale dobimo novo energijo in upanje! user posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 12:21:02   
prvi plus
boga molekulca..boš morala potem sama proslavljat user posted image user posted image Držim pesti!!!!!
Veš kaj, js ponavad naročim kar pri lekarnar.com..mislim da je najcenejši (6,50€) pa jaz izberem še osebni prevzem,ker sem tam blizu doma..tako da ne rabim poštnine plačevat.
Kobra, tebi pa tudi čestitke iz vsega srca!!! Kdor to ne da čez, ne ve kaj vse pretrpimo, koliko ene psihične in tudi fizične vojne..Joj kako bi blo fino, da dvignemo malo to statistiko uspešnih umetnih oploditev. Kako je lepo prebrat vesele novičke res. user posted image

< Sporočilo je popravil prvi plus -- 30.3.2015 12:22:07 >

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 12:57:02   
molekulca
ne vem če bo kaj s user posted image . Ravno sem opazila, da sem dobila rjav izcedek....vem,da lahko pomeni marsikaj, ampak mi je še tisto malo morale dol padlo.user posted image

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 13:39:07   
prvi plus
neee, kr upaj do zadnjega molekulca! Dokler se ne vlije, je vse možno! Včasih je celo dober pokazatelj rjav izcedek, tko pišejo nekatere punce s pozitivnimi izkušnjami na koncu.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 15:14:05   
molekulca
Nisem optimist,ker me boli tudi trebuh. Za vgnezditev je prepozno, se pa verjetno pripravlja teren za velikonočne obiskeuser posted image

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.3.2015 21:03:20   
Marta72
kobra1 bravoooo in čestitkeee user posted image user posted image user posted image

Moj uradni test je jutri, 31.3. Sem pa pri Rešu.

Ja, prvi plus, meni ni dalo miru v petek,..sem bila čez vikend odsotna pa sem rekla, da naredim test, da me M kje ne preseneti in je bil kr plus,..še zdej ne morem verjet,..in sem si potem še enega kupila pa naredila in je samo potrdil nosečnost.

Estimo je potrebno jemati do UZ-ja, potem ti pa tko tam povejo kako in kaj naprej. Jutri kličem k Rešu in da vidim, kdaj bo prvi pregled,..se že full veselim.
Aja,..znakov pa nimam nobenih, razen povečane utrujenosti in povečanega apetita.

Je pa res, da ta mesec sploh nisem pričakovala, da se bo prijel kaj, ker sem bila res pod hudim stresom in sem še prov rekla, da si v naslednjem postopku vzamem cel mesec frej.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 7:57:35   
prvi plus
Drage moje soborke,
meni so se sanje uresničile in to dobesedno! Že včeraj pozno popoldne sem naredila First sign test, ki je pokazal user posted image , danes zjutraj je pa CB samo še izrazito to potrdil user posted image .user posted image
Sem pa že klicala Reša in mu sporočila, in res je tako..Estimo je treba jemat normalno naprej (jaz mam na 8 ur) do UZ, ki ga imam 13.4. Marta72 ti pa tudi verejtno enkrat takrat predvidevam?user posted image
Sama si želim predvsem zdravo nosečnost, uživat v njej, predvsem pa se ne želim še zaenkrat pretirano veseliti, saj veste zakaj. Vsekakor pa s pozitivo naprej! user posted image
Marta 72, tudi midva nekok sva šla v ta drugi postopek malo manj obremenjena glede na to, da se poročiva kmalu in sva rekla, da sedaj poizkusiva, ker sva preusmerila misli na organizacijo poroke. In sva rekla, če zdej ne bo, greva po poročnem potovanju spet v tretji poizkus. No, zdaj bodo plani glede potovanja malo drugačni koz zgleda.user posted image
Drage moje, res vam povem: če nam je namenjeno, bo uspelo!! Zapomnite si! Če bi lahko karkoli 100% pripomogle tukaj, potem bi bile vse noseče. In vsem nam, ki se takole trudimo, je namenjeno. Zato verjemite, uspelo nam bo!! Vem, da vsak neuspeli postopek boli, zelo boli, ampak po par dnevih s pozitivo naprej, ker enkrat nam bo ratalo!user posted image
En velik objem vsem soborkam!

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 8:04:07   
Marta72
Kdaj pa sta imela ET? Mogoče smo se pa celo srečali? user posted image

Jaz sem tudi danes klicala tja,..si je mogla mislit,..to pa je dan za pluske, hehe
Pregled imam 15.4.

Kot vsaka user posted image si tudi jaz želim zdrave nosečnosti, brez tegob ki jo rade spremljajo. Jaz nonstop gledam te teste in mi še vedno ni jasno, da nama je uspelo,..Res nimam nobenega občutka da bi bila noseča.

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 8:17:17   
prvi plus
ET sva mela točno 14 dni nazaj.user posted image Glede znakov..hm kaj pa vem..je bilo zdaj malo drugače kot prvič..predvsem tista vrtoglavica ob jutrih nekajkrat v teh 14 dneh se mi je zdela čudna..spahovalo se mi je tudi zdaj ampak se mi je tudi prvič..napihnjena sem zdej skos pa joške me skos bolijo, še zdaj me..čeprav prvič so me tudi ampak so par dni pred user posted image nehale bolet in ble čist mehke. Opažam pa že par dni, da kar koli pojem, pa precej več - količinsko pojem kot sicer, me v želodcu neki tišči..kot da mi ne bi pasalo, da pojem tist. Ne kot slabost dobesedno ampka tko..čudn filing, ka pa vem user posted image Da pa tudi jaz dol padem zvečer od utrujenosti, pa tudi ne rabim razlagatuser posted image Čist druga utrujenost kot sicer od službe ipd.
Še najina statistika:
1. poskus
4 celice
2 oplojeni
2 vstavljeni
rezultat -
po dveh dneh nejemanja Estime, je prišla user posted image

2. poskus
4 celice
3 oplojene (ampak zamrznjenčka očitno ni,ker nisva prejela pošte)
2 vstavljeni
rezultat user posted image
user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 8:20:33   
Marta72
Čaki mal,..potem si imela transfer 17.3.? Pol smo se pa zihr srečal :D

Pri meni je bilo pa tako:
1. Postopek
6 celic
3 oplojene
1 vstavljena (neuspešno)
2 zamrznjeni (uspešno)


(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 10:54:32   
prvi plus
Očitno smo se mogli ja user posted image user posted image
Se pravi, je tudi tebi v drugo uspelo, z zamrznjenčki. Krasno! Midva jih pa nisva nič imela. A boš šla dat kaj kri? Razmišljam da bi ta teden enkrat šla na Adrialab dat kri za betaHCG, da vidim kako je visok..da se že razbere, če sta dvojčka. ;-)
Molekulca kako si pa ti?

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 12:05:27   
molekulca
ČUDOVITO prvi plus!!! user posted image user posted image user posted image Sm jst vedla, da boš ti tut user posted image user posted image Vama iz vsega srca privoščim! Zdaj pa kar mirno naprej, ker bo vse OK!user posted image . Itak pričakujem, da boš poročala user posted image
Jaz? Hm... Bolečine v trebuhu so se mi malo omilile. Izcedka ni več. Me pa ne bolijo jajčniki, ampak maternica. Joj... ne vem. Včer sem bla čist na tleh. Vse mi je dol padl, cel dan sem preležala. Recimo, da se mi psiha popravlja, ampak upanja nimam pa nič kaj več kot včerajuser posted image . Je pa res tako, da če nam je namenjeno, na je, če ne pa ne.

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 13:03:23   
nunalie
Prvi plus, čestiiiitke tudi tebi! Vauuuuu, koliko user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 14:12:14   
jagodka80
O, kako lepe novice! Vsem čestitam iz srca! Res je nekaj najlepšega zagledati plusek, kajne? Zdaj pa vas čaka nestrpno čakanje na Uz - je eden ali sta dva? user posted image Nekateri pravijo, da vrednost bete ne more napovedati, koliko je zarodkov, a meni je zdravnica že na krvnem testu glede na velikost bete rekla, da sta morda dva (13. dan je bila okrog 1500). Sem pa že tudi sama "sumila", da sta morda dva, kajti 11. dan mi je CB (digitalni) napisal, da sem noseča 2-3 tedne (kar seveda nisem mogla biti). Še enkrat user posted image user posted image za pluske

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
31.3.2015 20:52:02   
prvi plus
Hvala prav vsaki user posted image .
Ja, sama sem danes kr ene parkrat pogledala oba testa in laicno opazovala in ocenjevala oba plusa hahaha.
Ja,komaj cakam na UZ, kjer naj bi se ze tudi prvic slisal srcek ane. Bom javila.user posted image
Molekulca,ti se nam pa tudi javi..bo kmalu dan d user posted image kako drzim pesti zate! In seveda za vse ostale!!user posted image
Objemcek.

(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?