|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.4.2015 9:33:05   
itaMara
Živjo,
tukaj vas je trenutno še nekaj več aktivnih. Ima mogoče katera izkušnje s kapljicami Phytol-L? Baje izboljšujejo slab spermiogram, vendar na embalaži ne piše nič o odmerku.
Hvala za kakršno koli informacijo.

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.4.2015 11:45:32   
jona klara
jagodka- čestitke za lepo beto-drugače pa so meni sestre isto rekle v lj, verjetno sta 2, pol mi je pa dr,Tomaževič, da številka bete nikoli ne pove da čew je višja da sta dva, samo znak, da naj bi nosečnost lepo napredovala, da se dobro godi, jaz sem jo namreč imela 14dan 3400 pa je bil eden in taprav, sedaj star 4 leta, smo pa bili v tem času, je decemberček, meni je bilo to full idealno, nosečnost v prelepih mesecih, porod v prazničnem vzdušju, pol malo crkljanja v mrzli zimi notri, spomladi, pa je že taprav dojenček za potepanja, svežsa sezonska zelenjava in sadje ko začne po žlici...idealno- no srečno z enim ali dvema, mogoiče pa vseeno sta- lepouser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.4.2015 15:58:05   
Marta72
ojla punce,..sem šla danes še na krvnega.
Pokazalo mi je 4.339 iu/l :)

Datum ETZ je bil pa 17.3..

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.4.2015 18:09:25   
snika
Živjo, zanima me kako dolgo se čaka na izvide brisa? Saj sem naročena šele konec meseca in dva dni za tem moram imeti že izvid za konzolij??

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
2.4.2015 18:59:54   
prvi plus
Marta72 pa kaj sva se midve vse zmenle??user posted image jaz sem tudi danes dala kri in imam 1820. user posted image
Snika, za izvida brisa cakas vsaj 3 tedne, trust me.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 7:17:11   
itaMara
Jaz bi na tvojem mestu prej poklicala v ambulanto in povprasala za izvide. V 14 dneh jih imajo ziher. Vsaj pri meni je bilo vedno tako.
No, kako gre pa nase zdravstvo...11.v mesecu so mi naredili odscip (nasl stopnja od prisa, ni prijetno), rezultate naj bi dobila pa 23.naslednji mesec. In kaj je pisalo v izvidu: odvzem: 11., sprejem vzorca: 12., datum izvida: 13., datum avtorizacije: 16.
Mogoce gre to vseeno hitreje, ker je manj primerov, kot pa pri brisu, vendar se splaca prej kar poklicat, vsaj ves, ce je ok.
In punce, ne se dat...meni so zavlacevali 2 leti, kot da bi cakali, da se kaj naredi. Niso se mogli odlocit ali je poz ali ne, mrcvarili so me na 3 mesece. In vsakic je bil odgovor na nosecnost, da se mi be mudi, da sem se mlada...in sedaj moram na poseg in se pol neta ne smem razmisljat o otrocku, ce bo seveda poseg bp. Zacela sem pri 26ih in pri30h se ne bo otroskega smeha ali joka...

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 7:30:54   
prvi plus
js sem tudi imela konizacijo novembra 2013. Otrok so mi rekli, da pol leta ni priporočljivo imet. Potem pa kamot. Odrezal so mi konus MV, tako da se zna zgodit, da bom zaradi krajšega MV kak dan/teden prej rodila..drugač sem pa pred konizacijo imela diagnozo CIN3..po konizaciji pa imam vedno normalne izvide brisov/odščipov.


< Sporočilo je popravil prvi plus -- 3.4.2015 7:31:43 >

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 8:30:03   
Marta72
Hahaha prvi plus,..ja,..kot da bi se zmenile.
Sem šla dat kri, če bi slučajno lahko preko tega ugotovila koliko celic se je prijelo,..pa ne morem :(

A nisva midve imeli na isti dan transfer? Na kateri dan si jih dobila 3 ali 5?



< Sporočilo je popravil Marta72 -- 3.4.2015 8:39:41 >

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 13:30:03   
jagodka80
prvi plus, Marta72 - čestitke za lepo beto user posted image user posted image zdaj pa pazita na svoje pikice. Prvi plus - tudi če boš morala par mesecev preležati - verjamem, da ti ne bo žal, saj boš vedela, zakaj ležiš. user posted image Jaz sem se tri mesece gibala le na relaciji postelja - kopalnica - kavč. user posted image zdaj se mi kar malo toži po tistih časih, ko nimam več časa poležavat user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 14:04:55   
prvi plus
hehe Jagodka 80, sej maš prav verejtno. To je zame prva nosečnost in mi je vse tako na novo, in prav lepo mi je. :-)
Marta72, 13.4. sem imela transfer, na 3. dan. beta izvidi se baje ne morejo primerjati, vse je odvisno od starosti ženske, ovulacije, časa vgnezditve. Tko da tle očitno pa nisva ble istočasne. :-)
Pomembno, da so vrednosti v okvirih pričakovanega tedna. Si drugače ok, kakšne posebnosti? Pr men nč kej, edino joške me še zmeri bolijo, količinsko več pojem pa zvečer sem čist hin.
Lepe praznike vsem in naj vam zajček kaj lepega prinese; npr. še kakšen user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 14:37:41   
Marta72
Meni se je danes, ko sem šla na veliko potrebo na wc papirju pojavila sveža kri. user posted image user posted image user posted image
Sem klicala Reša in pravi da nič ne morejo naredit ker je N še čisto na začetku.
Pravi da take krvavitve niso nič nenavadnega, ne more pa zagotoviti ali se bo obdržalo ali ne. Preostane mi edino čakanje.
Čisto se mi je podrl svet danes in res upam da ni kaj hujšega.

Toliko časa sva se trudila da sva zagledala plusek in res ne bi blo pravično da bi se pa tukaj končalo.

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 15:20:52   
molekulca
Marta72 user posted image Upam, da je to samo prehodno in da bo vseeno še vse ok! Ti pošiljam tri user posted image user posted image user posted image za srečo. Držim pestke na rokah in nogah, da bo vse ok!

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
3.4.2015 16:54:18   
prvi plus
Marta72,se pridruzujem molekulci..vse mozne pestim drzim za vaju..ta svet vcasih res ni pravicen! Ampak nic se ni izgubljeno,upanje naj ostane do zadnjega!Drzim pesti,da bo ok,mora biti!!

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
8.4.2015 11:02:20   
prvi plus
Kako ste kaj punce? Mene se neki loteva..se že cel dan filam z ingverjem, kivijem in limonami..upam, da ne obležim..kr nekokne želim nobenih lekadolov, angalov ipd..danes popoldne imam še zobarja,a bomo že. user posted image
Drugače pa po starem pri meni..v pon. imam prvi UZ, kar malo neučakana. Marta72, upam srčno, da je pri tebi vse ok, pri ostalih pa tudi.

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
8.4.2015 11:49:03   
Marta72
Se javljam in sporočam, da je vse ok. Sem šla včeraj za vsak slučaj še enkrat na krvnega in je pokazal 20.866ui/l, tako da glede na rezultat je vse ok. :)


(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
8.4.2015 12:44:28   
prvi plus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo Marta72, sem vedla, da bo vse ok, samo verjet je treba! user posted image
Jaz bom tudi šla ta teden še enkrat na krvnega. Tokrat ne bom šla samoplačniško, bom rekla kar svoji zdravnici naj mi da beto pogledat.
Marta72,a si ti že šla kaj do svoje ginekologinje oz. jo obvestila o nosečnosti? Jaz nisem še nič..bom počakala do UZ.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.4.2015 7:12:50   
kobra1
pozdravljene
vidim, da je bil mesec marec kar uspešen in prav vesela, da nas je kar nekaj srečk nosečk. včeraj sem bila na UZ in vse super, še boljš kot super saj sta se obedve pikici prijeli in nosim DVOJČKAuser posted image user posted image . videla oba srčka in se lepo razvijata. je bilo pa lepo presenečenje.kljub temu, da beta ni bila ne vem kaj visoka sta dva. vsem ki ste nosečke želim vso srečo, tiste ki se pa še borite ne obupat saj tudi jaz nisem 3.5let.
Marta72 te spremljam in zelo vesela zate.
lep pozdrav vsem

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.4.2015 7:41:05   
Marta72
Ooooo kobra1 pa to je suuuuupeeeer! Čestitkeee za 2 pikici! user posted image user posted image user posted image

Jaz imam prvi pregled naslednji teden in tut komaj čakam, da mi G pove, koliko jih je user posted image

prvi plus, s svojo G nisem nič govorila. Ko je bila krvavitev, sem klicala direktno Reša, tako da ona sploh ne ve. Me bodo pa celo nosečnost vodili v Dravljah (je moja G isto tam in jo imam že od začetka).
So se mi pa včeraj popoldne začele grozne slabosti in upam, da čimprej minejo. user posted image

Kdaj pa imata PDP vidve? Jaz sem sicer že v skupini Decembrk in se nas je že kar nekaj nabralo user posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.4.2015 7:47:56   
jagodka80
kobra user posted image user posted image čim mirnejšo nosečnost ti želim, imaš pa na fb skupino Dvojčki 2015, kjer boš izvedela ogrooomno koristnih informacij in z (bodočimi) mamicami dvojčkov si boste delile izkušnje :)

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.4.2015 7:56:25   
prvi plus
Čestitke Kobra1user posted image user posted image
Me bomo res dvignile procent uspešnih ICSijev user posted image user posted image
Jaz sem zjutraj dala še enkrat kri za beto, drugače pa glede slabosti morem potrkat, apetit mam velik, samo solate bi jedla pa kis pila :-) Joške me pa še vedno oz. še bolj bolijo, na trebuhu sploh ne morem več spat.
Včeraj sem bila pri zdravniku, na srečo ni bakterijsko vnetje je samo virusni prehlad..danes se tudi že bolje.user posted image
Meni po dveh aplikacijah izračuna, da mi dojenčka prinese miklavž!user posted image Ena mi da 5.12. ena pa 6.12.user posted image
Jaz mam drugače svojo ginek. drugje ampak tudi se mi zdi, da bolje, da me vodijo v Dravljah..ga bom pa še vprašala v ponedeljek kako naprej glede tega.

(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
9.4.2015 8:17:58   
kobra1
najlepša hvala vsem.
jaz sem imela včeraj Uz v MB in drug teden imam še enega tam ravno ker sta dve pikiciuser posted image user posted image , potem čez 14 dni pa k svoji ginekologinji. če bi bil eden bi imela Pdb okol 27.11 tako sem mi pa zdej prestavi na začetek novembra. no vsaj jaz tako mislim.
jagodka80 sem že slišala za Fb skupino, hvala.
upam, da se vse dobro počutite. jaz sem napihnjena, pa prsa polna in občasno boleča, občasne a ne hude slabosti, utrujenost...ampak to je vse mala malica saj konec leta bo to vse pozabljeno a ne???
lp

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
10.4.2015 21:25:26   
molekulca
Marta72user posted image n Šele zdaj sem zajadrala nazaj v to temo in preberem čudovito novico! Čestitke!!! Si zaslužiš. Si mi dala upanje z zamrznjenčki. Sama ga grem iskat verjetno čez 14 dni, če bo šlo vse po načrtihuser posted image

Kobra1, čestitke tudi tebi. Je tudi tebi uspelo z zamrznjenčki?

Prviplus, kako se počutiš? user posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.4.2015 20:57:24   
prvi plus
Molekulca, po pravici malo nervozna..jutri imam prvi uz...samo da bo vse ok ceprav vse bi moralo kazati na to, da je. Beta se mi je v enem tednu dvignila iz 1820 na skoraj 12.000, prsi me se vedno bolijo,krvavitve nobene, apetit velik, utrujena za znoret. ;-) sam da jutri slisim srceka potem pa naprej do nuhalne. :-) verjamem, da bo vse ok ampak malo straha je pa se zmeraj prisotnega..smo le toliko dale cez..

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
13.4.2015 16:18:04   
prvi plus
Evo, da se vam javim. Vse ok na UZuser posted image ..je pohvalil beto in tudi zarodek..da zgleda vse lepo, tako kot mora biti. Prav videlo se je na ekranu kako bije zarodek.user posted image
Zdaj se pa moram še javiti moji ginekologinji je rekel.
Sedaj pa z mislimi že do nuhalne, ki jo imam konec maja. PDP imam pa na miklavža kot sem izračunala.user posted image
Srčno upam, da tile tedni do nuhalne minejo čim lepše. Vse dobro tudi vam!

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.4.2015 12:13:55   
molekulca
prvi plus user posted image user posted image user posted image user posted image . Vse gre po načrtu, pa še sonček se je pridružil, tako da boš lahko uživala v nosečnosti user posted image

< Sporočilo je popravil molekulca -- 14.4.2015 12:14:13 >

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 [39] 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?