|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.4.2015 16:10:51   
Marta72
Punce moje,..danes sem imela prvi UZ. Naj vam samo sporočim, da bomo pri nas imeli dvojčke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.4.2015 21:09:18   
kobra1
prvi plus iskrene čestitke in pa Marta72 dvojne čestitke. no pa sva na istem.kako je bilo danes ob tako lepi novici???mi2 sva se še cel dan sam smejala.no pa si bova lahko kako pomagali in izmenjali iskusnje saj tega je veliko. zelo vesela, da je še ena dvojna srečka nosečka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 7:42:57   
lolita83
Zivjo dekleta! v januarju in februarju sem pisala in nikakor mi ni uspelo zagledati kar pricakujemo....no...prejsnjo nedeljo sem tudi sama se razveselila....zagledala sem user posted image ..... to sta mila moja zadnja eskimcka.... KOOOONCNOOOO...... po 6 letih truda. Sedaj pa cakanje na prvi UZ.

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 7:55:51   
lolita83
Marta72 a pol ti si imela prvi UZ v 6. tednu in ti je že pokazalo koliko jih bo? A to pri Rešu? Jast ga mam 27.04. in sem tolk neučakana....etz sem pa imela 30.03.

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 10:25:59   
Marta72
kobra1 ali sem te prav razumela? Imaš tudi ti dvojčke?

lolita83, UZ sem imela v 6t6d po uz-ju in smo videli 2 srčka user posted image

Me je pa full strah, ker imam spet že 2 dni rjav izcedek. Sicer G pravi, da je zaenkrat vse ok videt, vendar pa ne ve razloga za njih. Tako da sem do nadaljnjega na bolniški (do 12.tedna).

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 11:07:17   
sturla
Punce čestitke vsem novim user posted image user posted image user posted image kako sem vesela,da je tudi vam uspelo! user posted image user posted image user posted image

Kako gre hitro čas, jutri vstopam v 15.teden! Naj tudi vam hitro mine, da pridete do 1.pregleda, do nuhalne in vsega,kar sledi user posted image

Anonimna user posted image (nič več user posted image )

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 11:38:55   
cebelice
Marta72 naj te ne skrbi za rjav izcedek je čist normalen pojav ker gre za vraščanja v maternično steno tja do 12 tedna. Pa čestitke za user posted image user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
16.4.2015 22:41:54   
prvi plus
Men se pa takooooo vlece vse skupaj. Drugi UZ pri svoji G imam sele 5.5. Ne vem, ce si ne bom sla vmes se enkrat beto pregledat. ;-)
Drugace deluje vse ok, trebuh mam tak kot da bi bla v tretjem/cetrtem mesecu..a se katera? Ne vem al je to od tega,ker kolicinsko vec pojem.. sam je ful trd, mislim ful, tak napet je..Estimo morem jemat se vedno vse do nuhalne, do konc maja. A ve tudi? Marta72?cestitke vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebelice)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
17.4.2015 8:56:19   
kobra1
Marta72 jaaaaa tudi jaz imam dvojčke. če se ne motim si v bistvu en teden za mano.tako, da bova tu nekje skupajuser posted image . ti pa kar lepo počivaj. jaz bom tudi cel čas na bolniški in nimamo sam da bo vse ok. smo se preveč borile, da bi šlo kaj narobe.

prvi plus naenkrat bo maj in tvoj UZ.ja estimo mamo v večini do 12tega meseca. ooo napetosti pa da ne govorim,al kaj pojem ali pa nič napeta ful, sploh pa popoldan in zvečer.

lp vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu prvi plus)
Neposredna povezava do sporočila: 984
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?