|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2015
3.2.2015 21:49:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica


evo. jaz grem tudi letos tretjič v prvi razred. :)



Lepo user posted image . Dosti vas je, ki ste že tretjič v klopeh letos tukaj user posted image .



Eno tehnično vprašanje.....a tu je pa upravičena uporaba množine.......user posted image

Ker recimo "umivamo smo zobke", "dojili smo", "rodili smo" ni.......

Samo vprašam.....ker se nihče še ni spotaknil ob to "nadlogo".....pa ravno o šoli govorimo.......user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prvošolčki 2015
4.2.2015 6:23:26   
lily32
To je postalo precej razširjeno zadnje čase in tudi sama se moram včasih prav ugriznit v jezik, da mi ne uide tako izražanje. Se pa strinjam, da ni dobro, z njim se enačimo z otrokom, ga vežemo nase in mu odvzemamo samostojnost, odgovornost. O tem je pametno premislit, ko otrok vstopa v šolo, saj če starši rečejo: "Joj, danes smo pozabili domačo nalogo, nismo prinesli športne opreme ..." Odgovornost ni na otroku, ampak na starših in otrok ne čuti nobene krivde, da ni opravil svojih dolžnosti.

liliana, a ti greš tudi v prvi razred ali izvajaš le zunanji nadzor nad forumom, da ne bomo govorile prevelikih neumnosti? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, no, potem bomo pa jeseni odprle temo: za tiste, katerih otroci ne marajo v šolo:D. Ja, doma se grejo tudi naši šolo:D, samo vsak dan pa noben ne bi šel:D.



ronja, mislim, da ne bo potrebno odpirati nove teme in da se bosta že prilagodili novi situaciji.

Midva sva se z našo bodočo prvošolko pogovorila in ji razložila, da jo bomo po vsej verjetnosti vpisali na drugo šolo. Sem se bala, da bo slabši odziv, a je novico sprejela precej dobro: "Saj je tako ali tako vseeno, ker jaz ne bom šla nikoli v šolo."user posted image Pozitivna stran druge šole je, da bo imela tam možnost obiskovati ure baleta, kar si zelo želi, na prvi šoli pa te možnosti ni.


< Sporočilo je popravil lily32 -- 4.2.2015 6:27:10 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prvošolčki 2015
4.2.2015 9:28:27   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Eno tehnično vprašanje.....a tu je pa upravičena uporaba množine.......user posted image

Ker recimo "umivamo smo zobke", "dojili smo", "rodili smo" ni.......


Ni upravičena oz. vsaj jaz je ne uporabljam v takšnem kontekstu.

Jaz imam letos 3. prvošolca, zato sem napisala, da bom tretjič ''ponavljala'' razred - torej: pred daaavniiimiiii leti sem oddelala svoj prvi razred, sedaj pa moram poleg spremljanja šolanja svojih otrok seveda kdaj pa kdaj tudi sesti v šolske klopi - roditeljski, govorilne, srečanja, delavnice ... Je vsako leto - z vsakim dodatnim šolarjem - več tega. user posted image
In tako letos že tretjič poslušam, kako bo tekel šolski proces, že tretjič bom nabavljala šolske potrebščine in spremljala otroka skozi prvi razred. Kaj bodo počeli, pa je zelo podobno vsebini mojih starejših šolarjev. Ob pregledovanju zvezkov seveda tudi jaz kaj odnesem od snovi. user posted image

Sklepam, da druge omenjene forumašice tudi vpisujejo v šolo tretjega otroka, preverjati pa nisem šla po njihovih objavah. user posted image


Lili,
dajmo malo osvežiti temo, ko je bila tvoja prvošolka, pa pokomentirajmo, kako je našim šolarjem sedaj v šoli. user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 4.2.2015 9:31:36 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prvošolčki 2015
4.2.2015 12:18:08   
Žabinčica
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica
evo. jaz grem tudi letos tretjič v prvi razred. :)


Lepo user posted image . Dosti vas je, ki ste že tretjič v klopeh letos tukaj user posted image .


Eno tehnično vprašanje.....a tu je pa upravičena uporaba množine.......user posted image

Ker recimo "umivamo smo zobke", "dojili smo", "rodili smo" ni.......

Samo vprašam.....ker se nihče še ni spotaknil ob to "nadlogo".....pa ravno o šoli govorimo.......user posted image


Saj se je očitno našel nekdo da se je spotaknil... In temu se vedno znova čudim na tem forumu s čem se določenim članicam zdi smiselno ubadat... Si pa tudi malo narobe citirala. Jaz nikoli nisem napisala da grem tretjič v prvi razred-ker letos prvič vpisujem najstarejšega otroka, ampak ok pustimo to, sem pa res v svojem odgovoru uporabila množino, le kaj sem si mislila res.

IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Eno tehnično vprašanje.....a tu je pa upravičena uporaba množine.......user posted image
Ker recimo "umivamo smo zobke", "dojili smo", "rodili smo" ni.......

Ni upravičena oz. vsaj jaz je ne uporabljam v takšnem kontekstu.

Jaz imam letos 3. prvošolca, zato sem napisala, da bom tretjič ''ponavljala'' razred - torej: pred daaavniiimiiii leti sem oddelala svoj prvi razred, sedaj pa moram poleg spremljanja šolanja svojih otrok seveda kdaj pa kdaj tudi sesti v šolske klopi - roditeljski, govorilne, srečanja, delavnice ... Je vsako leto - z vsakim dodatnim šolarjem - več tega. user posted image
In tako letos že tretjič poslušam, kako bo tekel šolski proces, že tretjič bom nabavljala šolske potrebščine in spremljala otroka skozi prvi razred. Kaj bodo počeli, pa je zelo podobno vsebini mojih starejših šolarjev. Ob pregledovanju zvezkov seveda tudi jaz kaj odnesem od snovi. user posted image

Sklepam, da druge omenjene forumašice tudi vpisujejo v šolo tretjega otroka, preverjati pa nisem šla po njihovih objavah. user posted image


In ravno zato sem oblikovala stavek kot sem ga (kot odgovor na peteino pisanje) in verjetno je zato tudi katera druga uporabila to besedno zvezo... In ja, najmanj dve vpisujeta tretjič otroka v šolo in če sem prav razumela bo ga še katera.

Res ne razumem da večina tem na forumu ne more brez takšnih objav user posted image ...mene osebno takšni komentarji prav odvračajo od pisanja in branja in tudi s temo nimajo nobene veze. In res se sprašujem kaj je pravzaprav njihov namen? Ampak ok, bom spet začela to ignorirat kot sem do zdaj...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prvošolčki 2015
4.2.2015 12:26:20   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica
In res se sprašujem kaj je pravzaprav njihov namen?


Žabinčica,
to je pač forum in izmenjava mnenj.

In ker je tema pač povezana s šolanjem in učenjem pravil in pravilnih podatkov, postopkov, uporaba množine za edninske zadeve pa je mnogim, tudi meni, čudna, je Liliana seveda podrezala v to forumsko zanimivost. Pač malo v razmislek o tem, kako se določene zadeve zasidrajo v nas in jih nevede uporabljamo. In s tem smo seveda tudi lahko slab zgled za otroke, ko nekaj od njih pričakujemo, sami pa delamo drugače.


Sem pa že v komentarju Liliani napisala, da tudi starši med šolanjem naših otrok moramo dejansko kdaj pa kdaj sesti v šolske klopi. Starševske dolžnosti ob spremljanju šolanja naših otrok pač ... user posted image




Še vedno si ti in druge dobrodošla pri komentiranju tako na tej kot na drugih temah. user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 4.2.2015 12:29:25 >

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prvošolčki 2015
4.2.2015 17:28:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: lily32

liliana, a ti greš tudi v prvi razred ali izvajaš le zunanji nadzor nad forumom, da ne bomo govorile prevelikih neumnosti? user posted image



Ne...ne grem več v prvi razred....user posted image

Drugače mene uporaba množine ne moti.....sem se morala pač oglasiti, ker so na temi aktivne tiste uporabnice, ki jih je uporaba množine običajno zbodla in so se vedno spotaknile ob njo.....tu pa nič....nekatere so jo celo same uporabljale.....

Ni nadzor, le "zbodlo" me je....in sem morala malo špikniti......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Ni upravičena oz. vsaj jaz je ne uporabljam v takšnem kontekstu.

Jaz imam letos 3. prvošolca, zato sem napisala, da bom tretjič ''ponavljala'' razred - torej: pred daaavniiimiiii leti sem oddelala svoj prvi razred, sedaj pa moram poleg spremljanja šolanja svojih otrok seveda kdaj pa kdaj tudi sesti v šolske klopi - roditeljski, govorilne, srečanja, delavnice ... Je vsako leto - z vsakim dodatnim šolarjem - več tega. user posted image
In tako letos že tretjič poslušam, kako bo tekel šolski proces, že tretjič bom nabavljala šolske potrebščine in spremljala otroka skozi prvi razred. Kaj bodo počeli, pa je zelo podobno vsebini mojih starejših šolarjev. Ob pregledovanju zvezkov seveda tudi jaz kaj odnesem od snovi. user posted image

Sklepam, da druge omenjene forumašice tudi vpisujejo v šolo tretjega otroka, preverjati pa nisem šla po njihovih objavah. user posted image



Hvala na razlagi petea......sem že mislila, da nisi več "alergična na to materinsko množino"......user posted image




(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prvošolčki 2015
5.2.2015 11:09:16   
MladaMamiMojca
pozdravljene,

tako, pa je tudi moja punca (oz. jaz) dobila vabilo na vpis v OŠ, user posted image
piše pa, da bodo zgolj formalnosti, tako kot sem predvidevala in je ne mislim jemati s seboj na vpisovanje - pa vi?

lep pozdrav

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prvošolčki 2015
5.2.2015 11:17:21   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: MladaMamiMojca
piše pa, da bodo zgolj formalnosti, tako kot sem predvidevala in je ne mislim jemati s seboj na vpisovanje - pa vi?


na formalni vpis na matično šolo grem brez otroka, na pravi na izbrano šolo pa še ne vem, odvisno od obveznosti in časa na dan, ko ga grem vpisat

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prvošolčki 2015
5.2.2015 11:20:00   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ni nadzor, le "zbodlo" me je....in sem morala malo špikniti......user posted image

Kar pridi še kaj v nadzor in deli kakšne informacije 'svežim' mamicam prvošolčkov.
Več glav več ve, izkušnje pa so tudi dobrodošle. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Hvala na razlagi petea......sem že mislila, da nisi več "alergična na to materinsko množino"......user posted image

sem še vedno
ne gre to tako zlahka stran, kot lanski sneg, ne, ne user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prvošolčki 2015
5.2.2015 16:17:23   
tadix
lep pozdrav tudi pri nas bomo imeli letos prvošolko. Imamo pa tudi že mi izkušnje saj bo to že tretjič. Danes smo dobili vabilo na vpis

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prvošolčki 2015
5.2.2015 16:57:38   
petea
kdaj imate vpise?
Mi naslednji teden.

(odgovor članu tadix)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 9:45:04   
MladaMamiMojca
petea : pri nas imajo vpise torek, sreda in četrtek, in sicer od 8.00 do 12.00 in popoldan od 16.00 do 18.00 ure

lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 12:24:52   
mini86
Js sm nasmu razlozila da je samo papirologija in naj se sam odloci a bi sel z mano,tako da bova v vrtcu povedala da naj prisparajo zajtrk ker malo kasneje pride in to je to
Pol pa itak takoj oddam na posto vlogo za premestitev

Sem pa extra vesela da je to tor pa sre,ker v cet grem v bolnico v nm kjer mi v petek odstranijo po enem letu sraufe z gleznja,jeee

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 15:54:07   
mini86
K bote pa najdle na netu ksne hude peresnice se pa vsekakor priporocam
Kje s tujine ce katera kej najde
Se za flumastre rabmo okroglo

A vrecko za sp.opremo rabjo

Mi smo mel za likovno v skatli za cevlje,kje majo pa sedaj?

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 16:12:56   
liliana
Ko smo mi kupovali šolsko torbo, je bila v torbi velika peresnica, okrogla peresnica in torba za športno opremo......ni to bila glih neka huda, brand roba, za sedemletnega otroka pa čisto ok.....in hčerki je bilo ful všeč, da je vse bilo v torbi in je bilo istega vzorca kot torba.......še sedaj v drugem razredu ima to isto "opremo".....samo mi smo kupovali stvari za šolo tam julija in avgusta......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 16:22:04   
mini86
No mi smo kupili torbo pa peresnico ker sva najdla ful fajn in je sinu vsec
Kupovali bomo julija verjetno-med enim in drugim morjem
Rada pa pregledam ze prej malo,tko,zarad mojga gustauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prvošolčki 2015
6.2.2015 22:43:28   
nananaja
Se dprašuujem, kje mi živimo... se vidi, da imamo konkurenčno šolo 15 km stran, ostane nam le izbira med matično in poddružnično šolo... končajo pa itak vsi na matični.

Letos smo vpisali drugo punčaro, bomo videli, je svojevrsten karakter.
Prva je komej znala štet do deset, podpisala se je pa itak narobej, ko je šla v 1.razred. Cel prvi razred je jemala tko na izi, da jo je kar hudo zvilo, ko so konec leta želeli, da bere. Drugi razred pa ji je speljal in sedaj je zanjo učenje tko mal za zraven in uspe loviti zaostanek iz prvega.



IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Eno tehnično vprašanje.....a tu je pa upravičena uporaba množine.......user posted image

Ker recimo "umivamo smo zobke", "dojili smo", "rodili smo" ni.......

Samo vprašam.....ker se nihče še ni spotaknil ob to "nadlogo".....pa ravno o šoli govorimo.......user posted image


Ko se govori o šoli, je treba bit resen, natančen, ampak dogodek je pa za vse...

ene pet let nazaj mi ena znanka prijavi, da oni so pa maturirali... sem tuhtala, kek je zdej to, ona in partner najbrž nista v sš hodila, pol sem natuhtala, da ima ona otroke in da je prva hčerka maturirala... kar nekej no.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 9:43:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
Pol pa itak takoj oddam na posto vlogo za premestitev

Zakaj pa po pošti?
Kam boš to pošiljala, na matično ali na izbrano šolo?


IZVIRNO SPOROČILO: mini86
Sem pa extra vesela da je to tor pa sre,ker v cet grem v bolnico v nm kjer mi v petek odstranijo po enem letu sraufe z gleznja,jeee

Kako je s tvojo nogo?
Je sedaj v redu in normalno hodiš?
Čim lažji poseg ti želim.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 9:47:17   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
A vrecko za sp.opremo rabjo

Ja, pri nas jo.
Podobno kot pri Liliani je bila kupljena v kompletu skupaj s torbo.

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
Mi smo mel za likovno v skatli za cevlje,kje majo pa sedaj?

V omarah in škatlah v učilnici. Prinesejo na začetku šolskega leta, nato pa starši več ne rabimo skrbeti za to.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 9:56:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
Kupovali bomo julija verjetno-med enim in drugim morjem


Glede na to, da so v teh tednih, pa npr. aprila pa še kdaj, akcije in popusti na šolske torbe, ki so večinoma največji posamezni strošek za bodoče šolarje, je kar smiselno iti vsaj malo pregledati ponudbo.

Glavnino stvari pa tako ali tako ni mogoče kupiti, preden šola ne da ven seznama potrebščin.
Potem pa je dobro spremljati poletne akcije, npr. nekateri ponudniki učbenikov imajo akcije za skupinske nakupe ali za hitre nakupe (v juniju), DZS ima nižje cene DZ, učbenikov, potrebščin v juliju, mnoge trgovske verige za potrebščine v zadnjih dneh avgusta.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 11:12:45   
mini86
Prosnjo posljem na tisto na katero bi radi hodili..

Noga..hja..kr ok..sam mam sraufe tok na povrsju da me boli vcasih med hojo,k se primem itak..tko da upam da bo potem bolje

A je pol ksn sestanek da lahko v juniju kups knjige

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 11:20:46   
mini86
Evo odprla posto in mamo vpis v pon 11.15
Pa z otrokom mormo pridt

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 13:02:46   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
Prosnjo posljem na tisto na katero bi radi hodili..

Ni boljše tega narediti osebno?


IZVIRNO SPOROČILO: mini86
A je pol ksn sestanek da lahko v juniju kups knjige

Pri nas samo pošljejo seznam po pošti.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prvošolčki 2015
7.2.2015 13:18:06   
mini86
Ja tudi to imam v mislih in morda mi clo rata,k mam se kar nekaj stvari za uredit pred operacijo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prvošolčki 2015
8.2.2015 2:00:22   
ronja
Lili, sama ne uporabljam tu množine (uporabljala sem jo pri dojenju, tega res ne morem sama, otrok pa tudi ne more sam brez mene:D), mi je hecno, me pa ne moti. Navsezadnje res hodiš v šolo po otroka, ker v 1. razredu to tudi po zakonu moraš... Pa tudi sama ne pišem ravno knjižnopravilno ves čas, mi je všeč, če je jezik včasih malo bolj živ in sočen;). Ampak recimo zjutraj, če smo pozni, nimam nikoli občutka, da bomo zamudili, ampak da bo zamudila (tako ji tudi rečem: pohiti, sicer boš zamudila, meni je vseeno;).

lily, ja, upam, da se bo hitro navadila ritma. Saj na splošno je to moj najbolj prilagodljiv otrok, tako da upam, da ji bo kmalu postalo všeč. Samo dete ni neumno, pa vidi, da se sestrici tudi ne da glih vsak dan v šolo - tudi njej se ne bi dalo vsak dan v vrtec, samo ji zdaj ni treba:D. Saj sem pa tja bi šla kamorkoli:D. Pravi sicer, da je šola drugo (mi je zelo resno razlagala), da se v šoli pa ne igraš toliko. In kaj naj ji rečem? Da se samo igrajo tam?user posted image

Tu je vpis v torek, vabila pa še nismo dobili... Zanimivo...

mini, vso srečo, meni je bilo super, ko so mi dali šraufe ven! Sem se psihično pripravila na spet bergle, si pa ko nov:). Ko da ne bi mela operacije, ma prav super mi je bilo! Pa še tako zmatrana nisem bila in sem lahko vse res budno poslušala vmes, precej se je tudi videlo v zdravnikovih očalih, meni je bilo zelo zanimivo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?