|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 14:50:37   
perla*
Ojla Tikie! user posted image Kje si se pa ti zgubila? Lepo, da si spet mal se oglasila. user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 14:53:38   
Tikie
perla* no me vsaj nekdo pogreša😊Bila sem na dopustu oz.pptepanju v Afriki in je tam bolj kriza z netom😊Kako si ti?Za mano je trenutno laparoskopija in prvi ciklus s klomifenom...zdaj pa čakamo,če se je kaj prijelouser posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 14:58:03   
perla*
Opaaaaa! Pa ti imaš vse najboljše stvari za sabo, ki te peljejo direktno proti cilju! user posted image
Potovanje, odklop na off in vse zdravniške traparije opravljene! user posted image
Top! A si bila prvič na laporo? Pri meni bo zdej eno leto odkar sem bila. Kako sem jaz? Ah dej, rajš ne bi...user posted image Sicer ravno v času O in spet polna optimizma....sicer pa sita vsega. Če do maja ne bo nič, grem Rešu na vrata! user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 15:08:35   
Tikie
perla* sita sem pa tudi jaz že vsega.Ne veš kakouser posted image Na laparo sem bla prvič ja,so mi pa delali zraven še elektrokoagulacijo jajčnikov(zaradi mojih pco)in kromotubacijo(prehodnost).Tako,da upam,da je zdaj vsaj nekaj časa ne bom ponavljala,ker pco itak ni ozdravljiv.Sem pa bila prejšnji teden na GK Lj pri dr.Korošec in me je poslala še na 3d ultrazvok in mogoče me v prihodnosti čaka še histero(ker niso prej razmišljal,da bi pogledal vse v enem).Tako,da...poln kufer vsega.Zakaj si se odločla za Reša?Kakšne dobre reference ali hitrost pačuser posted image ?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 15:19:55   
perla*
No, vidiš zdej maš vse zrihtan in teritorij pripravljen. Tko da naj bo optimizem zdej na vrhuncu! user posted image A tvoj je pa u redu? Spermiogram pa to...
O drugem kot o Rešu sploh razmišljala nisem, ker nisva delikaten primer, ampak je z obema vse ok. Všeč mi je njegov način dela, tudi njegova direktnost, ker ne grem tja zato, da me en tolaži user posted image Ker sem naučakana in brzinska, ker je pri njemu najhitreje. Sistem dela drugje bi me spravil ob živce. Tuki grem pa zjutraj že pred službo lahko in nobene bolniške ne rabim. Seveda, če ne bi bilo rezultatov, bi verjetno začela drugače razmišljat. Tako da puščam vse odprto. Sploh ne vem zakaj razmišljam o temu, imam še ene dva kroga možnosti da uspe..user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 15:22:18   
biba85
Mene tudi takšno pisanje razjezi... sama se trudim že skoraj 3 leta, pa še vedno upam oz. ne razmišljam tako. Skoz sem dala tudi že nekaj pregledov in še vedno verjamem, da bo uspelo, tako ali drugače.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 15:24:40   
*viva*
Tikie user posted image user posted image user posted image

Skoraj cel post si mi vzela iz jezika oz. izpod prstov!

She1 prav nobene potrebe, kaj sele pravice nimas po taksnih crnih mislih. Kot so ze ostale napisala se nisi niti prav zacela z delanjem na otroku. Midva nisva pazila vsaj dve letinpreden sva se odlocila za otroka, pac nisva glih na polno, nekaj ekstra pa se tudi nisva obremenjevala. In potem sva pred 5 leti zacela delat na otroku. In danes, pet polnih let in se malo, tri,skoraj 4 leta v neplodnostni, v cakanju na 4 IUI in 3 SS kasneje sem se vedno optimisticna kot prvi dan. Zakaj? Ker vem da nekje caka soncek name in niti za sekundo ne pomislim,da bi obupala! Prav vsaka situacija nam je dana z namenom in ce se z njo ne mores spopasti potem je vprasanje h kateremu cilju te sploh pelje.

Morda malo grobo, ampak vseeno mislim,da s(m)o punce tu toliko optimisticne na poti do cilja,ki se vcasih zdi odmaknjen v nedogled, da bi si lahko ze zdavnaj vzela nekaj od nas. In najbrz nisem edina,ki zavijam z ocmi ali se kaj hujsega nad tistimi,ki stokajo in javkajo po mesecu,dveh, niti letu dni. Se smilijo same sebi nato pa ko zanosijo polne nasvetov delijo tukaj,kot bi si sploh lahko predstavljale kaj vse se nam je drugim zgodilo, pa vseeno z dvigneno glavo stopamo proti cilju,korak po korak, ker vemo,da je vredno. Da bo rezultat nepreceljiv in si zato tudi zasluzi,da vztrajamo in napnemo vse moci k uresnicitvi.

Ja, res s(m)o tukaj za to,da pomagamo ena drugi, izlijemo svoje razmisljanje brez da bi nam nekdo sodil. S tem pstom nisem zelela ne tebi ne kateri drugi se bolj zbiti morale ampak hocem samo povedat, da dvigni glavo! Sele na zacetku si in ko bo pravi cas bo uspelo! Samo verjeti moras! Uzij danasnji trenutek, privosci si kaj zase in se imej rada. Ta bo uspehnprisel hitreje in bos se lazje uzivala v njem 😉user posted image user posted image

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 15:50:28   
polhek2
Viva in Tikie samo podpišem se pod vajuuser posted image

En velik objem vsem in uživajte v sončnem dnevu!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo marca 2015
23.3.2015 16:02:19   
Tikie
perla* to maš pa tudi prav.Jaz sem sicer iz Dolenjskega konca in moram tako vsakič,ko grem v Lj itak jemat bolniško.Je pa Reš res ekspresen,jaz upam,da bo tebe tud tko ekspresno nareduuser posted image .Če ne,bova pa zamenjaleuser posted image hahauser posted image Mam pa jst verjetno tko kot večina obdobja-par dni vesela,par dni v bedu-hormoni pačuser posted image Glavno je,da v splošnem ostajamo vse optimistke.user posted image
vivauser posted image še vse tisto si napisala,kar je meni ušlo.
Eh...****t ga.Če bi se vse po 4ih mesecih 'samorazglasile' za neplodnice,bi ustanove in strokovnjaki za neplodnost kr brez kruha ostal.user posted image
Samo tisti,ki je dovolj motiviran in si dovolj želi svojega cilja,nikoli ne obupa.Pri vseh ostalih je želja premajhna.
Držim pestke za vse nasuser posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.3.2015 8:34:16   
She1
Pozdravljene!

No, moram rečt, da nisem želela panike zagnat zaradi eh štirih mesecev, ampak zaradi zgodovine moje, to pomeni, da ni to edini partner s katerim nisem imel zaščite. Zaradi tega sem se razglasila za eno, ki ima očitno težave, saj da bi vedno sfalila ovulacijo, je res malo vrjetno. Če bi vedno dosledno uporabljala zaščito, kot ve, ki ste npr. sam z enim partnerjem brez zaščite, bi potem bilo mogoče drugače.
Valda pa ne bom vrgla puške v koruzo in se boma potrudla.
Vsem želim pluske čimprej!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.3.2015 13:05:57   
~pikapoka~
Po dolgem casu se spet malo oglasam, sem dala forum malo na pavzo. Vidim, da ene ste bile kar pridne user posted image , vecina vas je ze pobegnila v novo temo...
No, jaz bi naj M dobila v torek in je ni bilo, tudi vceraj ne in tudi danes ne. Ponavadi mi nikoli ne zamuja zato sem bila sigurna da bo testek pozitiven. Tri mesece sem se uspesno upirala danes pa se mi je zdelo, da bo upraviceno uporabljen user posted image clear blue. No zal ni bil, v faco se mi smeje en velik minususer posted image
Tako, da cakam da se smotka ulije in se pridruzujem aprilski temi

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.3.2015 15:09:45   
nunalie
Tikie, super za potovanje po Afriki, take stvari ti dajo energijo in pustijo za vedno pečat v naših user posted image !Midva tudi potujeva, sicer bolj po Aziji in bi spet kam šla, zato imam vprašanje zate. Mogoče ravno ni za v to temo, ampak saj se punce že poznamo, pa lahko kdaj tudi kaj drugega debatiramo. user posted image V katerem predelu Afrike si bila, si jemala antimalarike? Midva se že dalj časa odpravljava v Afriko, vendar vedno kompliciram zaradi antimalarikov, saj po tem ni priporočljiva zanositev. Če si jih jemala, katere si imela? Ok, za določene predele je potrebno tudi cepljenje za rumeno mrzlico, ki pa menda ni tako "kritično" kot antimalariki, vsaj po mojih informacijah.

Vsem ostalim želim lep dan in velikoooo pozitive še naprej! Super ste! user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.3.2015 7:00:16   
MauMow
Joj spet je bilo veliko minusov, ampak bili so pa tudi čudoviti pluseki. Nič vsem ki ste dočakale + srečno nam ki pa nismo imele te sreče pa gremo v nove boje.user posted image

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.3.2015 8:20:54   
hribovkati
Evo, sem se naročila na samoplačniški pregled. Mam drug četrtek. ko sem povedala ginekologinji kdaj sem imela zadnjo menstruacijo je rekla, vi ste sigurno noseči... no bomo videli drug četrtek...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.3.2015 15:10:13   
Tikie
nunalie midva sva bila v Tanzaniji oz. bolj natančno na Zanzibarju.Cepili smo se proti rumeni mrzlici.Stranskih učinkov ni bilo,so nas pa oppzorili,da se lahko par dni po cepljenju pojavijo bolečine v mišicah in vročina.Pri nas na srečo čisto ničuser posted image Glede antimalarikov sem se pa jaz na podlagi vsega-predvsem pa načrtovanja bejbija,odločila,da jih ne bom jedla,pol jih pa tud moj ni.Ker smo šli na otok,je tam 10krat manjša možnost za malarijo,kot na celini (pa že na celini so to full iztrebli in je v Tanzaniji cca 3% nevarnost),torej na Zanzibarju samo 0.3%.Pa tudi šli smo v sezoni,ko ni komarjev(začetek marca) in mene je res pičil en sam mini komar v 10ih dneh.Pa tudi domačini so rekli in šef hotela,da malaričnih komarjev ni.Sicer se tem zdravilom,ki so jih ponujali nam reče Malarone in sta 2vrsti.Ene ješ vsak dan,pač tiste dni,ko si tam in en dan preden greš na območje začneš,pa še 2dni potem,ko prideš.Drugi pa so tisti,ki jih vzameš 1x na teden,1teden preden greš in potem še,ko se vrneš 4tedne-vsak teden enga.So pa tile drugi baje precej bolj močni in imajo stranske učinke kot so vrtoglavica,slabost,nočne more.Pri jemanju obeh vrst se odsvetuje nosečnost vsaj pol leta,kar je bil meni glavni razlog proti,saj sem bila ravno po laparo,ko je največ možnosti,da rata.Tud,ko izpolnjuješ vprašalnik pred cepljenjem in posvetom morš tam napisat,če si slučajno noseč ali to načrtuješ v naslednjih 6ih mesecih.In so se meni takoj prižgali klikerji,pol je zdravnica tudi opozorila na to.Sem se pa seveda vseh 10dni skrbno mazala z repelentom(Ultrathon),kupjenim v lekarni prav v te tropske namene.Deet(oznaka za zaščito) mora bit večji od 30,bodi pozorna ko kupuješ.To je to.
Se opravičujem za off topic.
Sicer še vedno vztrajam marcu,v ponedeljek sporočim ali je to to in nam je uspelo.

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.3.2015 15:12:44   
Tikie
nunalie aja pa pozabla sem vprašat,kam imata vidva plan it?Ker del Afrike?Najina nasledja destinacija je zopet Egipt v maju,nato pa naslednja Filipini.Si že bla?Midva sicer sva kajtarja in bolj iščeva ugoden veter in te stvari,da malo združiva s potovanjem.Lahko mi tudi pišeš na zs,da tu ne smetiva teme☺

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 491
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?