|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2015
11.4.2015 13:14:35   
MauMow
Janchek81 je tudi dočakal plusek včeraj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   [Brisano sporočilo]
11.4.2015 13:15:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   [Brisano sporočilo]
11.4.2015 13:19:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   [Brisano sporočilo]
11.4.2015 13:20:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo aprila 2015
11.4.2015 13:20:46   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Zdej pa punce, sporočite svoje stanje, kar nekaj bi jih že moralo dočakati ali user posted image user posted image ali user posted image ...

Moji ovulacijski testi so pa bili včeraj in danes zjutraj pozitivni (včeraj enako močni črtici, danes močnejša testna).. Sedaj mi je tudi jasno, kakšni so znaki ovulacije, lol, to sem pa opažala že stokrat pač v preteklosti, samo nikoli nisem tega pripisovala ovulaciji.. user posted image Torej čez nekje 14-16 dni pričakujem en debel plusek. user posted image Bomo videli..


Super. Držim pesti user posted image Meni je takrat 13 dni po pozitivnem testu pokazal se + na N testu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo aprila 2015
11.4.2015 13:21:20   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek81 je tudi dočakal plusek včeraj!


Pa nič ne sporoči! user posted image


Samo na drug forum je. Lahko jo označiš da je srečna nosečka!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo aprila 2015
11.4.2015 19:27:42   
niinii
Test sem delala včeraj. Se pravi 1 dan po predvideni user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo aprila 2015
11.4.2015 21:26:28   
kindersurprise
LadyJen - mene je že predčasno obiskala user posted image , tko da si verjetno spregledala mojo objavo user posted image
Priznam, da glede na stanje mojih jajcevodov, tudi nekega upanja na plus nisem imela.

Ostajam vaša zvesta navijačica user posted image , v boj za plusek pa se spet podam po laparoskopiji,...verjetno tja enkrat proti koncu poletja. Zgleda, da so moji jajcevodi res zabasani user posted image .

Punce, za vse vas, ki še čakate pluske, pa navijam user posted image user posted image
In seveda čestitke vsem novim nosečkam user posted image user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo aprila 2015
12.4.2015 10:53:35   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek81 je tudi dočakal plusek včeraj!


Pa nič ne sporoči! user posted image


JOj sej več ne vem kje pišem ... ja dočakala sem v petek user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo aprila 2015
12.4.2015 10:54:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Test sem delala včeraj. Se pravi 1 dan po predvideni user posted image .



Jaz sem delala tud test po 1. dnevu izostanka user posted image pa je bil negativen .. pol po 4 dneh izpostanka pa kar user posted image Tko, da če user posted image še ne bo kasneje naredi test ... lahko da je bila O kasnejša tko kot pri meni ...

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo aprila 2015
13.4.2015 21:18:55   
telly
WAAAAAAAAW!!! Kak lep seznam user posted image

Čestitke vsem nosečkam.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo aprila 2015
14.4.2015 14:09:40   
Janchek81
Mislm, da se bom kmal pridružla takim temam user posted image
Dons sm zutri mela krvav izcedek, bila na urgenci in zdj k mi je naredu UZ sem zasledila že svežo kri, .. tko, da mislm, da bojo v četrtek samo povedal pomoje, da gre za SS user posted image user posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   [Brisano sporočilo]
14.4.2015 18:51:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo aprila 2015
14.4.2015 21:29:15   
niinii
No jaz sem jo docakala, po 5 dneh zamude 😢. Tako da se selim v maj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo aprila 2015
15.4.2015 8:20:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Janchek81 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A to je že uradno, ali lahko še držim pestke, da bo vse ok?? user posted image V vsakem primeru, drži se!


Uradno še ne .. včerj sm pač imela rjav izcedek, pol sm šla na urgenco ... in k mi je delal vaginalni UZ je bila sveža kri na vložku, tekom dneva je sicer pojenjal, danes ga še ni ... jutri grem nazaj na urgenco in mi bojo ponovno vzeli kri za hormon in povedali kako in kaj ... ni mi pa jasno, ko mi je rekel tist zdravnik ( ginekolog, ki me je pregledal ), da lahko pride do SS tudi preko izcedkou ... jaz sem pa mislila, da SS doživiš ko začnbeš tako krvaveti kot v M ... jutri bom izvedela kako in kaj ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo aprila 2015
15.4.2015 17:21:31   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Uradno še ne .. včerj sm pač imela rjav izcedek, pol sm šla na urgenco ... in k mi je delal vaginalni UZ je bila sveža kri na vložku, tekom dneva je sicer pojenjal, danes ga še ni ... jutri grem nazaj na urgenco in mi bojo ponovno vzeli kri za hormon in povedali kako in kaj ... ni mi pa jasno, ko mi je rekel tist zdravnik ( ginekolog, ki me je pregledal ), da lahko pride do SS tudi preko izcedkou ... jaz sem pa mislila, da SS doživiš ko začnbeš tako krvaveti kot v M ... jutri bom izvedela kako in kaj ...



Tole je zelo podobno meni bilo. ima očitno slabo sluznico. In ko se dotakneš s čim zakrvavi. Jaz mislim da boš ok. Držim pesti

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo aprila 2015
15.4.2015 17:59:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Uradno še ne .. včerj sm pač imela rjav izcedek, pol sm šla na urgenco ... in k mi je delal vaginalni UZ je bila sveža kri na vložku, tekom dneva je sicer pojenjal, danes ga še ni ... jutri grem nazaj na urgenco in mi bojo ponovno vzeli kri za hormon in povedali kako in kaj ... ni mi pa jasno, ko mi je rekel tist zdravnik ( ginekolog, ki me je pregledal ), da lahko pride do SS tudi preko izcedkou ... jaz sem pa mislila, da SS doživiš ko začnbeš tako krvaveti kot v M ... jutri bom izvedela kako in kaj ...



Tole je zelo podobno meni bilo. ima očitno slabo sluznico. In ko se dotakneš s čim zakrvavi. Jaz mislim da boš ok. Držim pesti


No ja ... ne vem če je to to .. dons mi nben ni delal UZ pa sm mela še vedno na papirju mal krvi s sluzjo user posted image
Ne bom dramatizirala..počakam na jutr kar mi bojo povedal in je to to..
V drugi nosečnosti, ki se je lepo končala nisem imela nobenih izcedkov, nobene krvavitve, NIČ ... zdj pa kr neki user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   [Brisano sporočilo]
15.4.2015 20:38:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo aprila 2015
16.4.2015 13:15:27   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


Janchek81, vsaka nosečnost je zgodba zase, jaz verjamem v to, pri eni nosečnosti je pač vse bp, pri drugi možno, da je vse ''narobe'', pa kljub vsemu bp. Itak držimo pesti, da bo jutri vse v redu!!



Ja se strinjam ... ampak moj hormon je iz torka do dons zrastu samo iz 206 na 255 ... gestapijske vrečke še ni videt....od UZ sm že spet mela na vložku kri ... nč mi ne znajo povedat, zdj nj pridem v sredo ... lahko pa da pride do močnih krvavitev in bolečin in takrt nj pridm nazaj ... grozn, res user posted image Pol nej bo pa ženska noseča ... od 8h do 12h sm bla na urgenci ... zmatrana sm, pa vseen nč več ne vem, tko da me sam skrbi še naprej user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo aprila 2015
16.4.2015 21:48:29   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


Janchek81, vsaka nosečnost je zgodba zase, jaz verjamem v to, pri eni nosečnosti je pač vse bp, pri drugi možno, da je vse ''''narobe'''', pa kljub vsemu bp. Itak držimo pesti, da bo jutri vse v redu!!



Ja se strinjam ... ampak moj hormon je iz torka do dons zrastu samo iz 206 na 255 ... gestapijske vrečke še ni videt....od UZ sm že spet mela na vložku kri ... nč mi ne znajo povedat, zdj nj pridem v sredo ... lahko pa da pride do močnih krvavitev in bolečin in takrt nj pridm nazaj ... grozn, res user posted image Pol nej bo pa ženska noseča ... od 8h do 12h sm bla na urgenci ... zmatrana sm, pa vseen nč več ne vem, tko da me sam skrbi še naprej user posted image


Janchek samo sprosti se. Ni kaj drugega za narediti. Če bo ss bo v vsakem primeru. Če pa bo pikica se le pokazala in bo zdrava super. Vem da je težko ampak probaj. Držim pesti!

Aja pa glede hormona se ne sekiraj. Meni je super raste, pa ni blo nikoli utripa. Js sem ga mela okol 26000 ko sem mogla na splav.... Ni pravila...

< Sporočilo je popravil MauMow -- 16.4.2015 21:49:43 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 13:52:55   
kris26
Pozdravljene!

Pred časom sem v teh temah kar sodelovala, ker je ratalo psihično zelo težko sem se čisto od klopila. V Marcu sem prvič obiskala neplodnostno, dobila cel kup napotkov in napotnic ..... saj veste kako je tiste , ki ste bile že tam. In glej ga zlomka , ko bi mogla dobit user posted image user posted image je ni in ni naredim danes test in user posted image user posted image user posted image user posted image ne morem verjet po dveh letih nam je uspelo. sem še čisto v šoku kar ne morem verjetiuser posted image user posted image user posted image
Vsem želim veliko potrpljenja , živcev in sreče in čim prej zagledajte svoj plusek.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 14:09:57   
telly
Janchek upanje umre zadnje. Pri meni je bilo podobno. V šestem tednu nosečnosti se ni še nič videlo in hormon čist počasi naraščal. Sem bla čist obupana da bo spet ss (ss sem imela 3m pred tem). Čez en teden je pa moj lump ful zrastel in tut user posted image mu je že utripal. Poskus odklopit do srede. Držim pesti, da bojo v sredo vesele novice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 14:11:08   
telly
Kris26 Čestitke!

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 14:14:08   
MauMow
kris26 čestitke!!!

No moja user posted image prišla. Kot sem pričakovala, ker sva bolj na off z mojim.

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 14:25:34   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: telly

Janchek upanje umre zadnje. Pri meni je bilo podobno. V šestem tednu nosečnosti se ni še nič videlo in hormon čist počasi naraščal. Sem bla čist obupana da bo spet ss (ss sem imela 3m pred tem). Čez en teden je pa moj lump ful zrastel in tut user posted image mu je že utripal. Poskus odklopit do srede. Držim pesti, da bojo v sredo vesele novice user posted image user posted image user posted image


ja sam ti najbrž nisi krvavela...jaz pa včerj od vaginalnega UZ k se ubrišem mam prou krvavo user posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?