|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
16.4.2015 13:24:54   
nunalie
binajenko, dobrodošla! Tudi jaz sem imela 9 celic, tako v prvem kot zdaj v drugem postopku. V prvem postopku nisem imela transferja, ker se nobena celica ni oplodila. Zdaj se jih je oplodilo pet, 5. dan sta me pričakali dve blastocisti (po besedah Reša ne ravno bleščeče kakovosti). Seveda bi bila vesela tudi kakšnega user posted image , vendar sem več kot zadovoljna z dvema. user posted image Tako da zdaj grejem dve pikici in upam na najboljši rezultat. :) Kar se znakov tiče, špikanje in vse ostalo je normalno - jaz sem si rekla, da je vse normalno dokler se ne prikaže user posted image . Tako da, optimistično naprej, držim pesti!

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
16.4.2015 15:17:31   
binajenko
nunalie, najlepša hvala za spodbudne besede, res upam na najbolje in sem zelo optimistična.

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
16.4.2015 19:54:16   
Link
Hojla....pa se vam spet pridružujemuser posted image . Je kar hitro minilo od februarja in grem (tokrat upam bolj sproščeno ) po eskimčka. 1. UZ v MB imam 21.4. in upam, da se tokrat le kaj prime. Krasno bi bilo, če bi lahko izklopila stres v službi in še ves stres okrog postopkov.....bi najbrž prej uspelo. Super, da lahko tu poklepetamo in mi je takoj malo lažje! Držim pesti za čim več user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
16.4.2015 23:55:32   
Arual
Hey. Jaz imam pa jutri uz upam da bo vse ok in da se dogovorimo za prenos Eskimčka.

Link - se ti pridružujem pri premagovanju stresa.
Jaz sem se zadnjič v službi zlomila jokala kot dež. Upam, da bodo pozitivni pogovori jutri ker res razmišljam o bolniški. Da malo odklopim službo.
Glede Estrofem tablet jaz sem skor znorela ker sem po 2 dneh izgubila tečko ampak potem sem klicala v MB in so rekli da je to normalno. Ko bi mi le to prej povedali. ☺ Pa saj nič hudega bo vse zvemo ob svojem času. user posted image

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.4.2015 8:23:49   
molekulca
no, da se še jst mal pofočkam... u glavnem. UZ kaže idelane pogoje za user posted image ,tako da v ponedeljek dobim v varstvo 2 pikici. Upam samo, da se lepo odzmrznejouser posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.4.2015 11:36:43   
Arual
Hey. No jaz pa bom user posted image začela gret v sredo. Vesela zeloooo.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.4.2015 12:10:38   
binajenko
Drage moje, za vse vas, ki greste po user posted image držim pesti in z vami upam na najboljše. Bodite optimistične, ne se preveč obremenjevat, jaz sem trenutno doma na bolniški in berem knjige tako, da vsaj malo izklopim, res pomaga. Vem pa tudi, da je lahko govorit user posted image . Bodite optimistične in držite se!!!!!


Držim pesti in čakam na vesele novičke. user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.4.2015 12:24:33   
itaMara
No, da se vam javim...na mojo sprečo mi niso delali LLETZ, ampak samo laser, okravanje hitrejše, napisala je mnenje, da grem lahko že čez 2 meseca v postopek, ne pa čez pol leta, kot je sprva kazalo...sem zelo vesela user posted image
Ampak sedaj je drugi problemček. Če grem v postopek, moram potem čez en teden (moji izračuni) po transferju na letalo in konferenco, sicer je let samo 2 uri, ampak vseeno sem malce skeptična. Kakor tukaj berem, vse nekaj počivate, stroka je pa rekla, da če ni težav, da grem komot na to zadevo...ne vem no. Kakšno je vaše mnenje, ki imate izkušnje?? naj grem takrat v postopek ali ne?

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.4.2015 13:00:33   
nunalie
ItaMara, kolikor sem se jaz zanimala, so mi rekli, da je 3 dan po transferju že varno za potovanje. Pač, vsaka si to razlaga po svoje, to je popolnoma odvisno od tvoje presoje. Saj veš, nekatere počivamo po tranferju, druge ne, garancije za uspeh itak ni. Ker če bi bila, potem nobena ne bi potovala ali šla v službo in bi vse doma ležale. Sama sem se odločila za 3 dnevni popolni počitek po tranferju, zdaj že malo bolj migam - pa ne zato, ker bi mi to nekdo rekel, ampak zato, ker sem si tak plan sama naredila. Meni je glavno to, da če nečesa ne prepovejo, da ravnam po svoji vesti. To pa zato, da si ne bom ničesar mogla očitati - če rezultat slučajno ne bo tak, kot si ga želim. Srečno! user posted image

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
23.4.2015 19:01:08   
Arual
Hey, no da malce poročam. Tudi jaz že od včeraj grejem mojega Eskimčka. 5.5. Imam test. Sem pa bolj kot ne v mirovanju z omejenim gibanjem še vsaj dan ali dva. Probam čim manj razmišljati vendar mi bolj slabo uspeva. Bo kar bo. Lepo bodite.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
23.4.2015 21:14:28   
molekulca
Tudi jaz grejem 2 user posted image že 3.dan. Delam in se tako zamotim, da ne premišljujem samo o tem :) Držim pestke za vseeee eskimčke :)

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 14:00:39   
snika
Živjo, sedaj se vam lahko tudi jaz pridružim. Ta teden sem imela konzolij in so mi odobrili postopek.
Naj bi imela neprehodne jajcevode =/. Sedaj pa me že nekaj muči, vedno pred user posted image sem imela po 9 dni rjavega izcedka, no najprej je bil krem nato pa je bil vedno temnejši. Sedaj pa so 4 dnevi pred user posted image in izcedka še vedno ni. Saj po eni strani upam da sem naravno zanosila, saj naj bi se lahko pregrada v jajcevodih sama rešila, ker je drugače jajdevod brez cist in zarastlin. Tako so ugotovili na laparoskopiji in mi ga zaradi tega niso nič operirali. No bistvo je to da lahko pride do izvenmaternične nosečnosti in me je tega sedaj res zelo srah.
Saj vem da mi ne preostane drugega kod da čakam na user posted image in se prijavim za postopek. lp.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 14:24:30   
molekulca
Rjavi izcedki pred M so zaradi pomanjaknja rumenega telesca. Koliko časa že opažaš ta izcedek? Si že bla pri G?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 14:51:33   
snika
Ta izdecek imam že 4 leta, bila sem pri G je rekla da je običajno, bila sem že na operacijah histero, laparo v lj sem vse povedala niso dali nič na to. Pri operaciji so odkrili neprehodne jajcevode a so mi kljub temu dali 3 mesece če bi slučajno zanosila. Veliko sem prebrala glede tega in naj bi bila velika verjetnost za izven maternično nosečnost. Sedaj pa se mi bo začel postopek.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 16:14:05   
molekulca
Men se pa ne zdi u redu, če je že 4 leta prisoten in ne moreš zanosit. Rumeno telesce se ne bo videlo ne na lapar. ne na HSG.... Za začetek probaj s čajem plahtice. Tako sem se izcedka znebila jaz.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 16:19:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: molekulca

Men se pa ne zdi u redu, če je že 4 leta prisoten in ne moreš zanosit. Rumeno telesce se ne bo videlo ne na lapar. ne na HSG.... Za začetek probaj s čajem plahtice. Tako sem se izcedka znebila jaz.


Se vam opravičujem za vmešavanje. Glede izcedkov, meni je lepo razložila da so zaradi endometrioze oz za to ker se telo pripravlja na M. Plahtica meni ni pomagala da izcedkov nebi bilo le cikle mi je uspela urediti. Moja G pa se strinja da so izcedki malo pred M čisto običajni. Ampak plahtico pa priporočam. Pomaga pri tem da se telo bolj ščisti user posted image

(odgovor članu molekulca)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 17:47:44   
jona klara
jaz sem imela 2x izvenmaternično zaradi neprehodnih jajcevodov, oba jajcevoda izgubila z plodom vred, nikoli imela teh izcedkov, imam enega otroka po umetni opl. tako, da če že imaš to 4 leta in nepreh. jajcevodi ti toplo priporočam, da ne čakaŠ IN NE IZGUBLJAŠ ČASA, ČIMPREJ SE PRIJAVI ZA OBMP, ker leta hitro tečejo, sicer ne vem koliko si stara, jaz sem potem za drugega otroka vse postopke porabila pa nisem prišla do njega.srečno ti želim

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
25.4.2015 18:25:43   
snika
Tudi jaz sem že poizkusila s čajem ni pomagal imela sem le bolj močno user posted image . Neprehodne jajcevode so mi ugotovili novembra, prejšnji teden sem imela konzolij in ob tej user posted image se prijavim na ivf. Tam so bili kar optimistični da bo v prvo uspelo ker sem mlada, jaz tudi upam na to. Sedaj me le bega to da ni rjavega izcedka ki je bil vsa ta leta in to ravno preden se mi ves postopek začne.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
26.4.2015 9:26:51   
sturla
Tudi sama se malo mešam v debato. Snika, mislim da ti psiha malo nagaja user posted image veš podzavestno vpliva na nas na 100 načinov in mislim,da v tvojem primeru vse malček zamuja,ker se zavedaš,,da boš šla v postopek. Pri meni je bilo tudi tako. Upam,da se to stanje hitro uredi in pride ta tečna user posted image ,ki si jo toliko želiš user posted image

Navijam! user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
26.4.2015 10:35:59   
JedKa
midva greva pa v torek po user posted image upam, da se bosta lepo odmrznila, in da mi potem čimprej postane slabo user posted image
sicer si stalno ponavljam, da ne smem imeti visokih pričakovanj glede na to, da naj bi bilo manj možnosti pri zamrznjenčkih, ampak sem že spet z mislimi okupirana 24ur na dan glede postopka, tako da upam, da ne bom razočarana.

gre še katera v prihodnjih dneh na transfer? da se bomo pri čakanju na test malo vzpodbujale in navijale druga za drugo user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
27.4.2015 9:05:16   
chocolatecake
Se opravičujem, ker vam spet smetim temo.
Zelo rada bi prodala Profertil for men 180 kapsul - za 3 mesece, še original zapakiranih, ki so se pri nama izkazale za zelo učinkovite. Po dveh mesecih so se vsi parametri spermiograma izboljšali za 200-300%, po treh mesecih sem zanosila. Prej napotena na ICSI zaradi oligozoospermije in srednje velike varikokele pri partnerju. Sva počela še druge stvari za dvig plodnosti, ampak midva in zdravniki verjamemo, da je velik delež uspeha zaradi Profertila.
Rok uporabe, pa je samo do novembra 2015, ko imam rok tudi sama, zato nama nebodo več prišle prav. Plačala za njih sva 153 evrov, ker sva naročila iz tujine, kar je cca 15 evrov cenejše kot v Sloveniji, prevzamem pa tudi stroške poštnine in po dogovoru lahko ceno tudi še malo spustim, tako, da se res splača.
Imam pa tudi še cel paket plahtice in krvomočnice, ki jih dodam gratis, ali prodam posamično, res zelo ugodno, ker nočem, da se mi vse skupaj pokvari v omari, medtem, ko bi nekataterim prišlo prav.
Če katero zanima, ali pozna koga, ki bi ga to zanimalo me kontaktirajte na privat.
Hvala že vnaprej!

Pa veliko sreče, poguma in seveda user posted image želim vsem skupaj!

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
27.4.2015 21:03:05   
valy25
Pozdravljena chocolatecake,

najprej velike čestitke, da vama je uspelo. Si mi vseeno dala malo upanja, da nama morda še kaj naravno uspe...

Če ne boš dobila kupca in se strinjaš, bi kupila kapsule za 150eur.

Zaćetek februarja sem potem imela medikamentozni splav, ki se je potem še malo zakompliciral, tako da imam vse od takrat neke izcedke. Plan je bil, da grem maja po zamrznjenčka, junija pa v postopek. Sedaj se bo verjetno vse zamaknilo, tako da bova šele avgusta v postoku in nama bodo kapsule prav prišle.

Če ti kaj omaga tolažba glede izcedkov. V zadnji nosečnosti sem jih imela ves čas, dokler je bila vitalna nosečnost, zadnja dva tedna pred splavom (ko je že prišlo do odmrtja) pa nisem imela niti pikice krvi. V uspešno nosečnosti pa sem stalno krvavela vse do dvajsetega tedna. Izcedki so lahko tudi zaradi neravnovesja v nožnici. Poskusi s kakšno kremo. Meni je Multi gyn zakon. Uživaj v preostanku nosečnosti. Otroci so res največje bogastvo. :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
28.4.2015 8:46:03   
nunalie
In se še jaz javim. user posted image 14 dni po transferju mi je CB pokazal user posted image . user posted image Tako da spet odštevam še naslednjih 14 dni, ko bom imela prvi UZ. Se veselim, a previdno, glede na slabe izkušnje iz preteklosti. Za vse vas pa držim pesti, da se mi pridružite z user posted image .

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
28.4.2015 8:54:09   
snika
Čestitke nunalie, srečno do konca =)user posted image user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
28.4.2015 9:20:20   
chocolatecake
valy25
Zmenjeno! user posted image

Hvala ti za lepe besede, pri meni se je stanje sicer umirilo, tako, da zgleda res ni bilo nič hudega. Ti več napišem na privat.

Nunalieuser posted image ! Iskrene čestitke in vse dobro ti želim naslednjih 9 mesecev in še naprej!user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?