|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
28.4.2015 12:02:44   
binajenko
Spet se javljam, tokrat z veselo novico, 13 dan po transferju mi je CB pokazal user posted image , jutri imam pa na kliniki še krvni test in močno upam, da bo isti rezultat.

Zelo sem vesela tudi zate Nunalie user posted image . Upam, da nama bo sreča naklonjena vseh 9 mesecev.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 8:17:10   
nunalie
Punce, hvala za čestitke in lepe želje! user posted image user posted image

binajenko, tudi tebi iskrene čestitke, sem vesela zate!!!! Drživa pesti, da nama uspe uspešno "premagati" teh 9 mesecev.user posted image

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 8:56:50   
snika
Živjo, k meni pa je danes prišla težko pričakovana user posted image , sicer ni nič zamujala ampak glede na to da ni bilio nobenega rjavega izcedka nisem vedela na čem sem.
Sedaj pa le čakat na datum kdaj v postopek da še jaz po skoraj 4 letih zagledam težko pričakovani user posted image ali user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 9:55:01   
molekulca
Čestitke novopečenim nosečkam user posted image Tudi jaz ne vem na čem sem... sem 9. dan po et z user posted image . V prvem postoku sem imela že 8. dan nekaj izcedka, ki se je samo še krepil. Sedaj nimam nič. Od 5.-7.dneva sem imela kar močne krče, bledo rjav izcedek. Sedaj pa nič. Čakam in čakam.... Psiha pa trpi.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 11:57:04   
Arual
Zdravo, tudi jaz se javljam. Danes je 7 dan po ETZ. Kr živci in psiha delajo na polno sem poskusila narediti test seveda je bil negativen. Sem prav jezna nase ker sem sedaj že izgubila malo upanja da bo uspelo.
Vsem SREČKAM NOSEČKAM ČESTITAM

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 20:08:05   
molekulca
Jaz pa nimam poguma delat testa.... te kaj špika tam spodaj? maš kake krče?

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 21:54:46   
Link
Nunalie, binajenko, čestitkeeeuser posted image user posted image , uživajta vseh 9 mesecev srečki user posted image !!
Arual, mene tudi prekmalu zasrbijo prsti in se potem samo psihiram z negativnim testom user posted image velika verjetnost je, da je še prezgodaj. Močno, močno držim pesti, da zagledaš user posted image user posted image
JedKa, midve bova pa spet trepetali skupaj user posted image , jst grem po user posted image malo pred tabo v nedeljo...potem pa čaaaaakanjeuser posted image
Danes sem bila še na dodtnem UZ pred predvidenim ET, ker sem imela na zadnjem UZ pretanko maternično sluznicouser posted image . No, tudi danes ni bila ne vem kako debela, 7mm, ampak naj bi bilo še ok za transfer. Še v nobenem od predhodnih postopkov nisem imela tega problema.....no ja, upajmo na najboljše.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
29.4.2015 21:59:44   
Link
JedKa, ker sem nonstop v službi nimam nobenega občutka za čas in sem že čisto zmešana...ti najbrž že greješ od 28.4? Stiskam pestke!!!

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
30.4.2015 6:58:10   
Arual
molekulca pa veš, da večino časa me zvija kot pred menstruacijo ampak sedaj vedno manj. Eh ne vem kako bo. V sebi še že pripravljam na razočaranje ampak še vedno je upanje vsaj do testa. In ti imaš kakšne znake ?
Res si želim, da sem prehitro delala test, naslednji pade v soboto na 10 dan.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
30.4.2015 8:24:48   
molekulca
pri meni so tudi prisotni krči čez cel dan. Sicer so bolj blagi, ampak so. Jaz sem že čisto napsihirana. Al je, al ni, iščem znake pa jih ni user posted image . Jaz sem danes 10. dan, ampak ker nimam testkov ga še ne bom nardila :)

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
30.4.2015 13:07:58   
Arual
Jaz sem dopoldan malo bolj migala in evo ponovno so se pojavili močni krči, izcedek je full povečan se mi zdi da ko sem bla na wc da je bla prisotna kri. Tako da ne vem. Jok in žalost. user posted image Pa vendar nikoli še ni konec dokler ne pride menstruacija. Glede testov- mene so zelo napsihirali tako da ne vem če še bom katerega naredila. Saj se 5 dni in bo krvni test.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
30.4.2015 13:52:45   
snika
Živjo, jst sm včeraj pisala mail, da sem se naročila na postopek a mi še niso odgovorili. Verjetno so kar na dopustu, pa me zanima če bom sploh šla potem v postopek ob nasl. menstruaciji saj naj bi potem mail videli šele v pon. jaz pa nasledno user posted image pričakujem že 22.5.?

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
30.4.2015 20:25:58   
lastovica
Punce, imam eno vprašanja, če je imela slučajno katera podobno situacijo. Stvar je ta, da bi morala iti pred enim mesecem v prvi postopek. Na dan vpisa sem tudi dobila M in sem tudi vzela že zdravila. Ker pa je bila M tako šibka, dejansko podobna tistemu rjavemu izcedku, le da rdeče barve, nisem niti jemala zdravil, ker nisem bila sploh prepričana, da je to res M. Danes pa čutim menstrualne krče, imam že nekaj dni rjav izcedek, danes pa je bil celo rahlo rdeč... torej menite, da se to lahko smatra za M, saj so znaki dejansko taki kot vsak ciklus, le krvavitve ni? Noseča nisem, ker je mož neploden in greva v postopek z darovanim semenom. Vseeno bom jutri poklicala v Lj in povedala situacijo, samo zanimajo me pa vseeno vaše izkušnje. Predpostavljam, da so krivi živci. Je pa tudi res, da sem imela zadnje mesece res zelo šibko M. Naj bi bilo pa z mano vse ok. :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 12:02:45   
snika
Kolikor mi je znano je tudi rjavi tok krvavitev in jo nekateri smatrajo kot menstruacijo. Sicer je to meni čudno, sj če je sveža kri je potem že lahko menstruacija.
Joj koliko psiha vpliva na nas.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 15:07:36   
molekulca
Kolikor je meni znano, se šteje za prvi dan M tisti, v katerem je prisotna sveža kri. Vse prej, kar je rjavo ne šteje ;)

ARUAL, kako si danes? Res ne obupat. Tudi jaz sem že jokala, pa sej je izcedek umiril in izginil, upam da za vedno. Danes sem 11 dan, in ne upam delat testauser posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 17:24:21   
Arual
molekulca pa tako tako sem. Krči, bolečine v križu. Pa včeraj in danes sem imela svežo kri. Sicer res tak 1x na dan ampak bolj malo. Ne vem kaj še dogaja. Mislim, da je test pokazal prav in ne bo nič. Ampak je še vedno upanje. Jaz sem danes 9 dan. Molekulca naredi test, saj nimaš kaj izgubiti veš, da te bo + počakal tam.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 17:31:19   
molekulca
mogoče pa le ni M, ampak samo manjša krvavitev. Ne še obupat, maš še 5 dni do testa, a ne? Si pri Rešu? Mogoče zberem pogum in ga delam jutri. Mogoče, če me ne preseneti M, ker me kar fajn krči danes. Sicer mam bolečine v trebuhu je od 5.dneva naprej

< Sporočilo je popravil molekulca -- 1.5.2015 17:32:37 >

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 17:56:19   
lastovica
Danes je bila krvavitev malo močnjejša kot včeraj, vendar sem šla kljub vsemu danes v Lj, da bi mi povedal, kareri dan naj sedaj štejem za začetek M, ker krči so bili prisotni že včeraj. Naredili so mi kar UZ in ugotovili, da imam zelo tenak endometrij, samo 4 mm, zato je tako šibka M. No danes je prvi dan, jutri pa končno začnem s špikanjem.

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
1.5.2015 18:04:06   
elephant
Pozdravljena dekleta,
Še ena sotrpinka se javljam :) Da malo povzamem svojo zgodbo za začetek - po več letih preiskav, laparoskopiji, itd., smo prišli do tega, da je 'vse v redu', razen tega seveda, da še vedno nisem noseča. :) Torej diagnoza 'nepojasnjena neplodnost'. Sledile so 4 IUI - dve s femaro in nato še dve s puregonom. Vsakič folikli in sluznica bp, a vse neuspešno.
Zdaj sva v 1. IVF, v ponedeljek sem imela punkcijo - 12 celic, jutri pa predvidoma prenos.
Zdaj držim pesti, da bo kaj za prenest :). Tiste, ki ste že imele to izkušnjo na GKLJ - a je najprej kakšen pogovor o rezultatih? Na njihovi strani tako čudno piše, sestra je pa tudi bolj na kratko povedala.
Hvala in vsem veliko sreče :)

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
2.5.2015 10:41:29   
JedKa
Link user posted image stiskam pesti, da bova tokrat zmagali user posted image
ja, midva sva šla po dva user posted image v torek, torej je danes 4. dan. Glede na to, da sem tokrat samo na Estrofemu in Estimi,
nimam nobenih podobnih znakov kot prejšnjič. Parkrat mi je bilo slabo, ampak verjetno si to domišljam user posted image , ker je
verjetno še prezgodaj za kaj takega. Sem pa trenutno na morju, tako da v primerjavi s prejšnjič, tokrat ne ležim cel dan in tudi manj razmišljam o tem.

Kako si ti Link? Arual? molekulca?

elephant 12 celic je super rezultat punkcije, seveda se bo kaj preneslo! kako to misliš pogovor glede rezultatov?
Nama so ko sva prejšnjič prišla na transfer samo rekli, da jih je 7 od 13 preživelo, dva so mi vstavili, 5 dali zamrznit.

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
2.5.2015 12:53:21   
elephant
Jedka, hvala :)...ja, to sem mislila glede pogovora - zadnjič sem sestro narobe razumela, da grem kar direktno v operacijsko, ampak seveda je bil prej pogovor z zdravnico.
Torej, od 12 celic se jih je sicer 7 oplodilo, do danes so se obdržale oziroma pravilno razvijale samo tri, ampak menda 'lepe' :). Eno so danes prenesli, dve pa zmrznili.
Zdaj pa čakanje in držanje pesti :)
Bo pa dolga...

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
2.5.2015 14:10:19   
*storm*
Pozdravljene vse skupaj! Še ena, ki se vam pridružuje user posted image
Najprej čestitke vsem, ki je že uspelo user posted image zdaj pa srečno vse do konca!
Za vse, ki se še špikate, naj vam hitro mine, tiste ki pa že grejete pikice pa seveda močno držim pesti!
Sama sem 8. dan po etz. Zaenkrat drugega kot občutljivih prsi in krčev v trebuhu ni. Pa še to prepisujem hormonom, ki jih jemljem. Tokrat imam terapijo z estrofemom in estimo.
In ker imam z estrofemom prvič opravka, me zanima, če ta lahko zavira menstruacijo? Vem da jo lahko estima, vendar sem jaz m do sedaj vedno dobila kljub jemanju estime. Kaj pa estrofem??? Mogoče katera ve oz ima že izkušnje?

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
2.5.2015 17:20:50   
Arual
*storm* tudi jaz imam enako terapijo kot ti
Ne vem, estima vem da zadržuje za estrofem pa pojma nimam. Mogoče je pa ne bo.
No tudi pri meni še vedno nič. Sem danes za foro naredila test Baby c pa je vsaj meni blo videti 2 črto bolj kot obris tako da verjetno res ni nič
Pa saj bo kmalu torek in krvni test.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 11:53:54   
molekulca
Arual, tut če je sam obris-črtica je:) če ne bi bilo N, potem tudi obrisa ne bi bilo user posted image . Mislim, da greš lahko pomirjena na krvnega, ker te bo počakal en lep rezultat user posted image

< Sporočilo je popravil molekulca -- 3.5.2015 11:54:36 >

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 18:08:15   
Link
Arual, to je to, bravo user posted image user posted image . V prvem postopku sem celo test zabrisla v smeti, ker sem mislila, da obris črtice nič ne pomeni. Naslednji dan je bil konkretno pozitiven, tako da si lahko zelo optimistična user posted image . Pretirano se veselit pa se nobena od nas vsaj do krvnega testa ali pa še dlje ne upa!
No, od danes tudi jst grejem user posted image in močno, močno upam, da se bo tokrat le prijelo, tako da JedKa, drugega rezultata kot user posted image user posted image ne sme biti na vidiku user posted image
Molekulca, ti še zdržiš ne da bi lulala na palčko? user posted image
Močno stiskam pesti za vse, ki še čakate na user posted image ali ste v postopkuuser posted image user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?