|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 20:00:41   
Endri
Zdravo punce!
Jaz sem danes 12.dan po ET. Včeraj (ko bi sicer morala dobiti M) se mi je pojavil temno rjav izcedek in zvečer me je bolel desni jajčnik. Izcedek se nadaljuje tudi danes in ko sem šla na WC sem na papirju opazila tudi malo krvi. Imam napet trebuh in na momente se počutim kot pred M (me malo zvije). Je imela katera podobne izkušnje pa je bila kljub temu noseča? Še vedno upam na najboljše. Testa še nisem delala, ga bom jutri, če se mi ne bo ulila. V sredo imam pa potem krvnega. Upam, da zdržim do takrat oz. da se M ne prikaže grrrrr

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 20:22:25   
molekulca
Link- jah, jaz sem delala test že včeraj (2) pa danes (1) in na vseh treh se je pokazal druga črtica, sicer rahla, ampak je :) CB delam ju3, ko grem ponj. Jaz trapa, ga nisem prej kupila in so bili prazniki vmes :) Nimam pa nobenega izcedka, samo bolečine v trebuhu. niso močne, se da zdržat.
user posted image so zakon, tako da se bo sigurno tudi pri tebi prijelo user posted image

Endri- Ko sem jaz mela rjav izcedek se ni dobro izšlo. Sem ga pa imela mislim, da že 8. dan po transferju. Ampak sem brala, da so bile punce tudi kljub izcedku noseče... drugega kot test ti ne morem svetovat. Srečno!user posted image

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 20:44:06   
*storm*
Čestitke arual in molekulca!!!! Tudi če je druga črtica rahla, je gotovo to to!!!!
user posted image user posted image
Joj molekulca, upam, da imaš prav, da so user posted image tisti pravi...kater dan po etzju si pa ti?
Endri, žal tudi pri meni izcedek ni pomenil nikoli nič dobrega....se je pa tudi meni ponavadi pojavil že 8 dan po transferju...držim pesti, da jutri kljub temu na testu zagledaš dve črtici!!!

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
3.5.2015 20:50:28   
Arual
Punce jaz se še Ne veselim ker testi nič ne pokažejo. Bom Jutri CB naredila v torek pa itak imam krvnega.
Molekulca ČESTITAM.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
4.5.2015 14:52:04   
itaMara
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za vse user posted image user posted image

Ali mogoče katera ve koliko stane pregled semena pri Rešu (samoplačniško)?

...v upanju, da se vam kmalu pridružim...

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
4.5.2015 15:33:48   
molekulca
Hvala :)
Arual, kako si ti? že kaj novega? si delal test? No, meni je CB pokazal en lep plusek, tako da sedaj je pa res:)

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
4.5.2015 16:10:42   
Arual
molekulca Čestitam. Zdaj pa do konca.
Jaz pa imam -. Tako da junija v nove boje.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
4.5.2015 20:05:17   
molekulca
Mislim, da sem se prehitro pohvalila.... Danes sem dobila rjavi izcedek in sedaj še blago krvavitev user posted image Ker moja G dela jutri popoldan in jaz tudi, sem ji pisala kar mail... skrbi me fulllluser posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 11:40:59   
tinče
Živjo dekleta...

Se vam lahko še jaz pridružim..? Namreč sem tudi jaz med temi, ki čakajo po ETju.
Zame je to 3. postopek...upam da bo kaj bolj uspešen. Danes je 6. dan po ET-ju in ti dnevi so res en dizaster...

Molekulca...držim pesti da bo vse v redu....

itaMara, še tebi odgovorim: samoplačniški pregled semena pri Rešu je 45,00 €

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 11:58:58   
ziva1
Arual zal mi je da se ni ratalo, sem navijala zate..........molekulca držim pesti in javi dobre novičke....izcedki lahko pomenijo marsikej in ne vedno slabo, pa sej tako sama veš....v glavnem držim pesti zate in vse ostale, za vsak plusek sem vesela

(odgovor članu tinče)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 14:47:10   
elephant
A se še kateri zdi, da se tile dnevi nekam vlečejo? :)
Držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 17:00:35   
Link
Arual, res škoda user posted image , na srečo bo junij hitro tu, potem bomo pa spet navijali!
Molekulca, čestitke user posted image !!!!!! Tile izcedki so katastrofa za psiho user posted image , ampak ni nujno, da kaj slabega pomenijo, lahko je le vraščanje v maternično steno, tako da ne obupaj user posted image !!! Držim pesti, da bo vse OKuser posted image user posted image
JedKa kako si?
Endri, v prvem postopku sem imela krvav izcedek od 5-8. dne po ET, potem pa naslednjih 9 mesecev ne user posted image ....vse kar je bilo kasneje je pri meni pomenilo prihajajočo user posted image , ampak tu ni nobenega pravila, držim pesti za user posted image , zdaj si test najbrž že naredila?

Mene tudi tole čakanje ubija, najraje bi se dala v komo za 14 dni in se potem zbudila, pa kar bo pač bo. En dan po ET sem imela nek čuden rjav izcedek...ker je prezgodaj za karkoli mi je najbrž malo ranila sluznico, ker me je ET tudi nekoliko bolel.
Punce držite se, vsem ogromno user posted image

(odgovor članu elephant)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 17:30:17   
Arual
Hey. Tako krvni je pokazal -. Sedaj pa sem v dvomih kdaj naj grem ponovno po Etz. Lahko grem že sedaj ob krvavitvi al pa si naredim mesec dni pavze. Tako mi je danes sestra rekla v ukc. O Bog pojma nimam. Moj mi pravi naj se sama odločim. Po eni strani bi pa full že zdaj šla. Grozaaa.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 20:09:40   
Endri
No jaz sem dobila Muser posted image
Zdaj pa čakat 3 cikle, ker zamrznjenčka nimam nobenga :(((

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
5.5.2015 21:26:42   
Akajni
Endri,žal mi je, da ni uspelo.

Te smem vprašat, ali tri cikle pomeni tri menstruacije? Torej tale nezaželjena, potem še 2, z naslednjo pa se lahko že gre v nov postopek?

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 5:39:32   
Endri
Akajni, tako je

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 8:51:42   
tinče
Molekulca...kako se kaj tebi odvijajo stvari? Si že kaj govorila s svojo G?

Endri...žal mi je zate in sedaj srčno upam, da ti bodo 3-je meseci hitro minili...zdaj bo poletje se boš malo sprostila potem bo pa lažje iti v naslednji postopek.

Elephant...a če se še kateri zdi da se dnevi vlečejo.....a se ti hecaš....ti dnevi so najbol grozni.... najraj bi vidla da mi dajo eno uspavalno injekcijo in se zbudim na dan testa!!! user posted image

Jaz sem danes mal bolj razdražljiva...2 dni nazaj sem jokala ker mi je v omari "zgnil" krompir, no danes če bi ga danes še enkrat vidla bi verjetno tudi zajokala...user posted image

Držim pestke za vse.

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 10:31:41   
Akajni
Jaz sem imela včeraj ET, danes pa sem že v službi, da bom bolj pri miru.user posted image Včeraj sem se cel dan nervozno pomikala po stanovanju in bila slabe volje, tako da sem se odločila, da grem v službo. Moja služba je sicer popolnoma nestresna.

Sedaj pa me začenja skrbeti, da mogoče to ni bila prava odločitev ... koliko (in kako) ste ve počivale in kaj ste počele, če ste bile doma?


(odgovor članu tinče)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 11:31:53   
nunalie
Akajni , če si se odločila, da greš v službo, potem je tvoja odločitev pravilna! user posted image Sedaj nima smisla, da te še to obremenjuje ali si se pravilno odločila ali ne. Verjeti moraš v to, da je tako prav, tako si čutila in vse bo v redu!! Saj veš, ni nekega pravila kako postopati v postopkih in kako ne - drugače bi bile vse srečke nosečke. Ene počivajo, druge ne.

Jaz sem bila med tistimi, ki so počivale, pa še to predvsem zato, ker me je moja prijateljica, ki je bila na postopku v tujini, v to prepričala. user posted image Tam namreč priporočajo ležanje po ET-ju po trebuhu (sem ležala urco kar v avtu, haha) in nato počivanje, ležanje po trebuhu isti dan tudi še doma (naj bi vstal samo za wc in hranjenje). Tudi drugi dan sem še ležala večinoma časa po trebuhu, potem tretji že malo vstala, četrti dan pa že normalno funkcionirala. Sigurno pa to ni bil glavni razlog za to, da sem po ET-ju dočakala user posted image . Pač, odločila sem se za tako pot, ti pa za drugačno in edino tako je prav!

Uživaj v službi in pozitivno naprej! user posted image

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 11:48:09   
Akajni
Ojej. user posted image

Jaz sem šla takoj po prenosu v avto in na kavo. Zvečer na sprehod... Jao. Res je milijon nekih različnih priporočil. Mah, zdaj je kar je, upajmo na najboljše.

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 11:57:44   
nunalie
Super za kavo in sprehod zvečer! Res se ne obremenjuj, ker moja zgodba je moja, tvoja je tvoja! Ni tvoja odločitev nič manj pravilna kot moja.

Da ti še to povem, če že čvekam. user posted image Z mano je bila na ET-ju takrat tudi punca, ki je čez eno uro, ko sva po mojem ležanju v avtu prišla na bencinsko črpalko po kavo user posted image , luštno sedela z možem na sončku in pila kavico (ma, me je imelo, da bi se jih pridružila). Vsa nasmejana, zadovoljna ... in nasmejana je še danes, ker je tudi zagledala user posted image . Tudi ona ni počivala in tudi ona dela že vse od ET-ja naprej. Tako da, kot sem ti že napisala ... vsak ima svojo pot, vsak se po svoje odloči ... odločimo pa se tako, kot verjamemo da je prav.

In jaz verjamem v to, da si se ti prav odločila!

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 12:00:07   
Akajni
nunalie, hvala za vzpodbudne besede. Je moj prvi postopek in če ne rata, bom v drugo samo ležala:)

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 15:01:24   
JedKa
Akajni da te še jaz pomirim... user posted image Jaz sem prvič počivala le na dan et, potem sem šla delat in ni uspelo. Sem se zaklela, da naslednjič niti s prstom ne pomigam in sem počivala,
no pa sem ravno tako zakrvavela že 7.dan po et. Prejšnji torek sva šla po zamrznjenčka in sem imela namen počivat do konca tedna, pa me je moj prepričal in sva šla na morje user posted image
Sem tudi jaz celo študijo iz tega naredila, ampak mislim, da kakor je namenjeno, tako se bo zgodilo.

Link jaz sem trenutno še precej na trnih... Sem bila že vsa presrečna, ker ni nobenih izcedkov, potem pa preberem, da itak v postopku z zamrznjenčki Estrofem zadržuje M, tako da jo punce dobijo
šele po prenehanju jemanja Estrofema.user posted image Sicer me pa joške skoraj nič ne bolijo(prejšnjič so me), napihnjena sem kot slon, krči so, ampak bolj v mili obliki, jajčniki me na čase špikajo,
zvečer sem rahle slabosti začutila (enako pejšnjič), ampak nočem preveč upat. Test bom pomojem delala v soboto(11.dan), ker dlje ne bom zdržala..
Kako si ti? Pomoje bi tebi že prav pokazal test?


(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 15:14:15   
binajenko
Živjo punce, žal se moja zgodba nesrečno zaključuje, 20 dni po transferju sem pričela krvavet user posted image , sprva sem mislila, da je to samo posledica kakega hematoma, vendar sem včeraj odšla na kliniko in so mi naredili krvni test in je zelo padla vrednost, tako da krvavitev pomeni SS user posted image . Sedaj upam, da se bom sama sčistila, da ne bo potrebe po abraziji. Sedaj se bom pa malo probala "izklopiti" in uživat v lepih dneh, ki prihajajo ter se septembra zopet podala v boj.

Za vse vas pa držim pesti in upam na najboljše. Poslušajte svoje občutke in ravnajte tako kot vam pravi srce.

Srečno vsem skupaj!!!

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
6.5.2015 16:48:01   
elephant
Joj, hudo mi je za vse minuske :(
upam, da se kmalu pokažejo +, da se malo izenači tole...user posted image
Glede počitka po posegih, mislim, da je najbolj važno to, kaj tebi paše in kako se počutiš. 'Pravilnega' odgovora po mojem ni :).
Pri meni šele 4. dan...

(odgovor članu binajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?