|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
28.5.2015 21:23:13   
Anonimen
Aja, no jaz sem govorila za GK LJ glede tega ali te vprasajo koliko zarodkov prenesejo ali ne. So pa razlike ocitne od klinike do klinike. :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
31.5.2015 9:05:46   
bibk
Zdravo punce.... Jaz sem danes 2.dan po prenosu zamrznjenčkov. Na dan prenosa sem dobila inekcijo za podporo nosečnosti... kaj katera od vas ve če ta inekcija lahko (tako kot stopka) pokaže lažni pozitiven čas in koliko časa.....


Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
31.5.2015 10:00:33   
JedKa
bibk jaz sem tudi po prenosu zamrznjenčkov..5.dan. žal ti ne znam odgovorit ker jaz injekcije nisem dobila...
a si bla v nestimuliranem postopku, brez estrofema? če mogoče veš kako se imenuje zdravilo ki so ti ga dali na prenosu,
pogooglaj..če ne vsebuje betahcg mislim, da ne da lažnega rezultata.

Kdaj imaš namen delat test? Jaz sem se odločila da grem 10.dan na krvnega..čeprav imam občutek da spet ni uspelo user posted image


(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
31.5.2015 10:22:39   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: Akajni

Pri Rešu te vprašajo, ali bi enega ali dva.

Me je pa nekaj drugega danes zmotilo pri njemu. Domov sva dobila obračun storitve, ki je sicer namenjen ZZZS, ampak vidim, da je navedeno, da je pri punkciji opravil lokalno anastezijo, česar ni bilo. Napisana so tudi zdravila Menopur, Dipherelin in Pregnyl, vendar nič od tega nisem dobila, temveč Puregon in Gonapeptyl. Ima katera podobne izkušnje?




Malo uletavam v to temo, ker sem po dolgem času prišla brat tole in prebrala ta post. Za Reša sem slišala veliko takih zgodbic in je več kot očitno, da nekaj muti. Ne vem zakaj ga nihče ne prijavi. Jaz sicer nisem imela opravka z njim in ga tudi ne bi želela imeti, ampak po moji zelo pozitivni izkušnji iz MB in ko berem kaj ta Reš počne, me kar razjezi user posted image . Rajši sem čakala 7 mesecev, da sem prišla na vrsto v MB, kjer delajo s tabo kot s človekom in nimam ene negativne besede o njih, kot da grem k Rešu in pridem pač malo prej na vrsto. Poznam tudi osebno punco, ki je pri njem in sta morala s partnerjem kar sama plačevati za neke krvne teste in zdravila, kar ti VSE krije zavarovalnica. Pa baje jima je vse postopke pokuril v rekordnem času, brez da bi jo poslal še na kakšne dodatne preiskave ali pa jima probal spremeniti terapijo ali kar koli. Samo tako to pišem, v razmislek, če se katera odloča kam bi šla v postopek.

Drugače je pa meni uspelo v MB, sem že čez polovico nosečnosti in držim pesti za vse tukaj, da boste kmalu na istem kot jaz user posted image . Veliko sreče vsaki posebej user posted image .

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
31.5.2015 11:55:45   
bibk
JedKa ja sem bila v spontanem ciklu, samo ovulacijske teste sem delala in po prenosu dobila to injekcijo ki so ji rekli "injekcija za podporo nosečnosti" tako da nimam pojma kako se imenuje in kaj vsebuje.... test ne vem ... babji firbec ki ne da miru ... sem že delala teste včeraj in danes user posted image ampak itak je še vse skupaj prekmalu... bomo videli.... se pa ne sekiram več toliko ker imamo doma 14 mesečnega razbojnika (smo se pa dolgo matrali za prit do njega) tako da če bo usoda mu naklonila sestrco ali bratca bo če ne pa nič.... bo pa drugič....

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
15.6.2015 16:53:29   
Janiska
Živjo, marca sem imela neuspešen postopek ICSI. mogoče katera ve do kdaj delajo v Leonišču. Baje ponavadi julija in avgusta ne delajo. Je to res?
Hvala za in srečno vsem :)

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
16.6.2015 6:41:41   
sakuL
Punce prosim za pomoc.
Danes se narocim na prvi uz po et. Verjetno bo datum nekje do konca junija.
Ali gre partner zmenoj na ta uz?

Potem pa se,na dokumentu imam napisano naj v roku enega meseca kontaktiram osebnega ginekologa,zdej pa nevem, ali je misljeno od danes 1 mesece,ali od prvega uz en mesecuser posted image
Katera ve?

Hvala.

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Janiska)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: IVF / ICSI - MAREC, APRIL, MAJ + zamrznje...
17.6.2015 9:09:05   
Anonimen
Janiska za avgust ne vem,za julij pa vem,da delajo vsaj v začetku,ker sem jaz naročena.

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?