|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 8:23:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Čestitke vsem, ki vam je uspelo user posted image
Vsem, ki vam ni, pa pošiljam user posted image

Ampak zakaj se rabijo pravzaprav ti O testi? Vem, da zato, da veš, kdaj ovuliraš, ampak a potem samo te dneve seksate, drugače pa redkeje?


Midva načeloma vsak dan user posted image ampak O teste bom delala zato, da vem bolj iz firbca kdaj imam O .... ker zdaj lahko samo sklepam kdaj je in zdaj želim potrditev ... z O testi bom pa začela v soboto user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 10:25:59   
Mayche
Hvala vsem za čestitke... Ampak sem ta vikend ponovno doživela veliko moro. Še v petek sem ponovila test in je bil pozitiven, no, v soboto zjutraj pa ko sem šla lulat in se obrisala, zagledam krvav izcedek user posted image . Je bla kar sveža kri, ne samo rjavo... tako da me je takoj panika, da spet prestajam isto kot marca... vseeno sem šla takoj v bolnico k dežurnemu, me je pogledal na UZ, kjer je rekel, da ničesar ne vidi, niti najmanjšega mehurčka, vidi pa, da krvavim kar fejst. Je rekel, da sicer v 3-4 tednu ginekološke nosečnosti, pa če so neredni cikli, je možno, da še ne more kaj dosti videt, zato so mi odvzeli tudi kri. Izvid mi je pokazal vsebnost hCG 32,93. Dežurni G je komentiral, da je to kar nizko in da je treba ponovit test, da vidi ali raste ali je izvenmaternična nosečnost in ali je propadla. Vendar je dejal, da po njegovi presoji je verjetno propadla user posted image .

Sem danes bila še pri svojem G in me je poslal na ponoven krvni test, tak da sedaj čakam na izvid. Samo verjetno je res vse skupaj propadlo. Zanimivo mi je samo, da pri prvem SS sem imela kar močne krče in zelo močno krvavitev en teden, so mi kar celi kosi ven leteli. Sedaj pa sem imela krvavitev kakor pač imam ob menstruaciji - zmerno močno, samo v soboto in nedeljo, včeraj in danes pa je komaj kaj opazno (če ne bi bil pozitiven test bi si mislila, da imam normalno M).

Sem zelo razočarana in žalostna. Sploh, ker se je to zgodilo drugič zaporedoma, ko sem zanosila. Prvič me ni tolki vrglo, sedaj pa sem bila za vikend čisto na tleh. Tudi moj dragi. user posted image

Vsem ostalim, ki je pa uspelo te dni pričarat user posted image pa čestitam user posted image



(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 10:36:22   
Janchek81
Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 10:39:58   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... user posted image



Janchek81, vzel mi je kri v soboto, ko sem že krvavela... je pa res, da sem jaz test delala en teden po vgnezditveni krvavitvi in je možno, da hormon še ni tolko narasel. Ne vem, verjetno testi nosečnosti ne bi bili pozitivni, če ne bi bila noseča... user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 11:36:32   
mava1975
Mayche, žal mi jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 11:38:54   
Beat
Mayche user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
1.9.2015 11:43:21   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Mayche


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... user posted image



Janchek81, vzel mi je kri v soboto, ko sem že krvavela... je pa res, da sem jaz test delala en teden po vgnezditveni krvavitvi in je možno, da hormon še ni tolko narasel. Ne vem, verjetno testi nosečnosti ne bi bili pozitivni, če ne bi bila noseča... user posted image


Meni je enkrat pokazal CB test + pa nisem bila noseča...user posted image
Tudi baby check mini mi je pokazal rahlo črtico pa sm jo potem čez nekaj ur dobila ...
Boš videla, ko boš dobila izvid naslednje krvi ... potem bodo lahko vedeli ali gre za SS ali pa IMN ... objemčeeek

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 257
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?