|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 11:05:33   
Anonimen
Adelle kako je sedaj s tabo?
Cel vikend sem na tebe mislila. user posted image Upam da na kmalu poročaš in da so dobri rezultati. user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 11:55:18   
MauMow
Adelle a je kaj zrastel hormon????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 12:44:58   
Adelle
Punce moje drage, sm cist sokirana... ne morem pridet k sebi... hormon je bil danes 29. Bila sem PREPRICANA da je vse v redu, niti enkrat nisem pomislila da ne bo zrastu...in pridem tja in me sokira novica da je 29... ampak ker ni se cist padu mam v sredo spet kontrolo.. na poti domov sm jokala k dez, ne morem dojet, jst se zmer mislim da sm noseca...prav ne morem verjet... menstre se ni, rjav izcedek je se zmeri... nobenmu nc jasn... vse je kazal da bo dobro se izslo... potrta sm do konca, upanja ni vec...hvala za vaso podporo...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 13:50:58   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Punce moje drage, sm cist sokirana... ne morem pridet k sebi... hormon je bil danes 29. Bila sem PREPRICANA da je vse v redu, niti enkrat nisem pomislila da ne bo zrastu...in pridem tja in me sokira novica da je 29... ampak ker ni se cist padu mam v sredo spet kontrolo.. na poti domov sm jokala k dez, ne morem dojet, jst se zmer mislim da sm noseca...prav ne morem verjet... menstre se ni, rjav izcedek je se zmeri... nobenmu nc jasn... vse je kazal da bo dobro se izslo... potrta sm do konca, upanja ni vec...hvala za vaso podporo...


Ooooo user posted image user posted image
Ponavadi je nizek HCG če gre za IMN ... glede na to, da pa neki ne krvaviš, je pa to zlo zanimivo,d a ti hormon tok 'hitr' pada .. user posted image
In kakšno je zdj stanje...a si začela kj bolj krvavet ali še vedno nič? So ti delal kakšen vaginalni UZ?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 15:06:08   
Adelle
Vaginalni UZ mi niso delal, ker je itak prezgodi... krvavim ne, mam pa se zmeri rjav izcedek skoz... IMN pri meni skor ni mogoca ker sem imela transfer zarodka v maternico. Ne vem kaj si mislit, ne vem kako se ponavadi obnasa HCG hormon, kako hitro upada pa to... sam ful je blo tud njim cudn da ni se menstre, glede na to da jo nic ne zavira (baje jo estima-progesteron ne zavira). Rekla mi je da si se zmeri dajem vaginalete in s tem me je ful zmedla... kokr jst vem ne more zdej hormon spet zrast a ne?

< Sporočilo je popravil Adelle -- 9.11.2015 15:19:18 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 15:19:41   
MauMow
Ajej Adelle pa sem upala da bo vse ok. Po mojem mnenju se nimas M ker je hormon se vedno prisoten. Glede na to da pada lahko pomeni samo eno. Ta si zanosila pa je zarodek odmrl, sedaj pa vrednost pocasi pada. M pa bos dobila ko pride pod mejo hormon. Zrastit ne more vec ko enkrat pada ker to pomeni da je nosecnost propadla.... user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 15:52:21   
Adelle
Najbolj od vsega mi je to da se zmeri ne dojemam glih dobr... jst se se zmeri pocutim nosecouser posted image ne morem si izbit iz glave da nism, da je konc... pa ja, jokala sm takoj k so mi povedal in to je to, sploh se mu ne joka vec...ne vem kaj je narobe z mano, a sm ze tok imuna ratala al kva, u glavnem gluposti....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 15:58:12   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Najbolj od vsega mi je to da se zmeri ne dojemam glih dobr... jst se se zmeri pocutim nosecouser posted image ne morem si izbit iz glave da nism, da je konc... pa ja, jokala sm takoj k so mi povedal in to je to, sploh se mu ne joka vec...ne vem kaj je narobe z mano, a sm ze tok imuna ratala al kva, u glavnem gluposti....


Vem kako je. Jaz sem se po splavu lani se kar dolgo pocutila noseco. Moj hormon pa je bil prisoten se 3 tedne po splavu. Ker sem imela ze tko visokega (sam utripa ni blo). Ampak je pa dober znak da si zanosila. Tako da mocno drzim pesti za naprej, da cim prej docakas bebico.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 16:22:07   
Adelle
Uf meni se pa prav nc dober ne zdi da se to dogaja, ker je blo tud zadnjic tko...to je ze drugic da se prime, a ne obdrzi. Pa ne mislim da je to glih neka slucajnost...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 16:32:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Uf meni se pa prav nc dober ne zdi da se to dogaja, ker je blo tud zadnjic tko...to je ze drugic da se prime, a ne obdrzi. Pa ne mislim da je to glih neka slucajnost...


Potem pa bi se mogoče malo pogovorila z DR zakaj prihaja do tega in zakaj se ne obdrži.....

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 16:39:33   
Adelle
Ja sej se bom na naslednjem posvetu... zadnjic sm ga vprasala tko na hitr pa mi je reku: jah, pac narava.... zdej ne vem, nism glih zadovoljna sam s tem odgovorom... sm pusenjaka vprasala ce obstaja kaka preiskava, ker me nekak to ne pomiri.... cakam odgovor tam..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 20:12:12   
Beat
Adelle user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 20:21:08   
Anonimen
Adelle user posted image

(odgovor članu Beat)
  Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.11.2015 20:31:52   
važin
Adelle user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 7:45:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Ja sej se bom na naslednjem posvetu... zadnjic sm ga vprasala tko na hitr pa mi je reku: jah, pac narava.... zdej ne vem, nism glih zadovoljna sam s tem odgovorom... sm pusenjaka vprasala ce obstaja kaka preiskava, ker me nekak to ne pomiri.... cakam odgovor tam..


No počakej še odgovor Pušenjaka, pol pa v akcijo, da ti nardijo še kakšen drug pregled, al pa da tti dajo še kaj pregledat, ...
user posted image
DRži se

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 8:11:58   
mojamiška
Adelle....žal mi jeuser posted image , da se ni izšlo. Drži seuser posted image

So pa meni isto rekli, po prvem in po drugem ss, da kao preiskave delajo šele po 3ssuser posted image  Da je pač to v večini narava. jah kaj pa če ne, nam naj se pa zmeša, mislm halo...Pa sem po 2 ss zatežila in dobila napotnico za histero. No na pregledu niso praktično nič naredili, ker so me prepozno naročili. Po tistem sem zanosila in donosila, tko da se niti nisem s tem več ukvarjala. Bomo vidli kako bo zdej.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 8:17:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Adelle....žal mi jeuser posted image , da se ni izšlo. Drži seuser posted image

So pa meni isto rekli, po prvem in po drugem ss, da kao preiskave delajo šele po 3ssuser posted image  Da je pač to v večini narava. jah kaj pa če ne, nam naj se pa zmeša, mislm halo...Pa sem po 2 ss zatežila in dobila napotnico za histero. No na pregledu niso praktično nič naredili, ker so me prepozno naročili. Po tistem sem zanosila in donosila, tko da se niti nisem s tem več ukvarjala. Bomo vidli kako bo zdej.


To naše zdravstvo je res *bruh* ... pa kako ti lahko pripada po 3 SS šele dodatna preiskava ... fuj, da jih ni sram no user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 9:26:35   
Adelle
Mojamiska, najhujs je k oni ne racunajo to moje kot konkreten ss, ker je kao tok zgodi. Pa meni gredo postopki v nic za brezveze, ker ocitno je neka tezava v meni...ne vem, bom vidla kaj bo Pusenjak reku, pa kaj mi bo moj zdravnik reku..resnicno pa razmisljam ali bi sla se enkrat tle ali da greva direkt v MB.

Punce, hvala za podporo...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 9:30:02   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Mojamiska, najhujs je k oni ne racunajo to moje kot konkreten ss, ker je kao tok zgodi. Pa meni gredo postopki v nic za brezveze, ker ocitno je neka tezava v meni...ne vem, bom vidla kaj bo Pusenjak reku, pa kaj mi bo moj zdravnik reku..resnicno pa razmisljam ali bi sla se enkrat tle ali da greva direkt v MB.

Punce, hvala za podporo...


To je problem ja, k smo tkole v zdravstvu čist nemočne user posted image sej verjem, da tud uni vejo kaj vse bi, pa jih štopajo finance in min.za zdravstvo user posted image
To je res žalostno kar se dogaja v našem zdravstvenem sistemu user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 9:51:02   
Marčevka2010
Adelle mi je zelo žal!user posted image Upam, da bo prihodnjič bolj uspešno. Pa, da te dajo na kakšne raziskave.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 12:51:21   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.10.2015
user posted image dejkaauser posted image
SRCE

15.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

16.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

21.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

22.10.2015
user posted image Ashayauser posted image

29.10.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image važinuser posted image

30.10.2015
user posted image JedKauser posted image

31.10.2015
user posted image Beatuser posted image
user posted image Amouruser posted image

x. oktober 2015
user posted image Sofieuser posted image
Sandyy
ULA8
user posted image Adelleuser posted image

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 13:10:32   
upka
Še mene pozabile :) Test bom delala v ponedeljek 16.11. Danes moj 11. dan. Vas vseskozi spremljam, javljam se malo.

Adelle, zelo mi je žal! Na žalost je to ena velika loterija... Nikoli se pa ne ve kdaj nam uspe. user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki vam je uspelo pa veliko veselja s pikicami in kasneje pikami!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 13:33:34   
upka
ups, sem se zmotila. To je mesec oktober :)

Vsem uspešnim čestitam!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalim ostaja upanje... Glavo pokonci in naprej.

(odgovor članu upka)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.11.2015 18:52:18   
Amour
Adelle user posted image user posted image

(odgovor članu upka)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.11.2015 12:48:47   
Ashaya
Ojej, Adelle user posted image user posted image in samo glavo gor pa v nove boje! Ne obupat!

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?