|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 13:55:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

O super. Smem sam vprasat po kolk casu ju je dala na umetno? Kok casa sta delala user posted image


Njo je njena ginekologinja dala junija v Dravlje k Reševi, potem sta bila na vrsti julija in je prvo dala pregledat njegovo spermo, potem njo ( kri - hormoni, prehodnost ), potem so ugotovili, da je njegova slaba sperma, sta bila septembra ponovno, je dal on spermo, je vidla, da še vedno ni dobra ampak mu je predpisala ene tablete, ki jih je jedu, pa da nej pač poskušata napej, decembra je vidla, da nima smisla in sta januarja na vrsti na umetni, za moje pojme je šlo vse dost hitr .. je pa res, da je stara ona 34, on 32 user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 14:10:21   
MauMow
Jaz sem imela laparo. Noben bavbav. Greš naslednji dan domov. No meni so z laparo cel tumor odstranili, tk da ja, super je ko maš sam 3-4 male reze ki se jih praktično ne vidi.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 14:41:37   
bubika86
No pr nama je blo pa tko da sva junija 2014 bla prvic pri resu. Mojmu pregldal spermo ok ni bla briljantna ampak ok, potem jeseni oktobra 2014 se enkrat pa je bla potem uredu. No potem pa spomlad 2015 dobila prvic klomid + estimo in zdaj novembra spet to terapijo. Aha poleti sm bla unes na pregledu pa sva se sam pogovarjala mal mi je razložu insiminacijo semena pa je reku to je brezveze to vidva z.mozem doma delata hahahah no za umetno mi je omenu pac te injekcije pa pravi to vas pa.potem mormo mi oplodit ker valda ne boate hotla met vecplodno nosecnost :) tko da zaenkrat je tkole. Sam preden sploh grem na umetno valda bo treba prehodnoat pogledat pa na laparoskopijo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 14:44:13   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Jaz sem imela laparo. Noben bavbav. Greš naslednji dan domov. No meni so z laparo cel tumor odstranili, tk da ja, super je ko maš sam 3-4 male reze ki se jih praktično ne vidi.

Maumau a pa so mela redne menstruacije glede na to da so ti tumor odstranil. A si mela kaksne bolecine?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 14:54:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

No pr nama je blo pa tko da sva junija 2014 bla prvic pri resu. Mojmu pregldal spermo ok ni bla briljantna ampak ok, potem jeseni oktobra 2014 se enkrat pa je bla potem uredu. No potem pa spomlad 2015 dobila prvic klomid + estimo in zdaj novembra spet to terapijo. Aha poleti sm bla unes na pregledu pa sva se sam pogovarjala mal mi je razložu insiminacijo semena pa je reku to je brezveze to vidva z.mozem doma delata hahahah no za umetno mi je omenu pac te injekcije pa pravi to vas pa.potem mormo mi oplodit ker valda ne boate hotla met vecplodno nosecnost :) tko da zaenkrat je tkole. Sam preden sploh grem na umetno valda bo treba prehodnoat pogledat pa na laparoskopijo.


Če te umetno oplodijo ti direkt vsadijo v maternico - tko bojo moji kolegici nardil, oplodil bojo pa vse zunanje že, tko, da bojo ubistvu vstavil jajčece ...
Zdej edin, če pač bi teb pol v jajčnik ( sej niti ne vem a to gre al ne, sklepam da ), potem je pa pomembno ja, če maš prehodn jajcevod al ne ...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 15:10:08   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Jaz sem imela laparo. Noben bavbav. Greš naslednji dan domov. No meni so z laparo cel tumor odstranili, tk da ja, super je ko maš sam 3-4 male reze ki se jih praktično ne vidi.

Maumau a pa so mela redne menstruacije glede na to da so ti tumor odstranil. A si mela kaksne bolecine?



Meni so tumor čisto po naključju odkrili ker sem želela kontracepcijske in je na UZ videla da je jajčnik prevelik - potem pa smo spremljali in nakar je v enem mesecu CA šel iz 20 na 150 (pomeni sprememba tkiva - lahko tudi na rakavo) in sem takoj šla pod nož. Odstranili so tumor in našli endometriozo, vse ščistili, čeprav je najprej mislila kr cel jajčnik odstranit ker ji ni zgledalo ok (sumila da bi lahko bilo rakavo). Pa je rekla da sem mlada in da me raje še enkrat operira. No k sreči tumor benigen - vprašanje kaj bi bilo čez par mesecev. Moji cikli pred operacijo so bli nekje na 32-33 dni in zelo zelo dolge M, nič pa bolečin (vrjetno bi se to začelo ko bi bilo prepozno...)

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.12.2015 7:22:21   
bubika86
Maumau Še dobro da so pravočasno odkrili in ukrepali.
Noooo jst sm se spomnla prejle da sm vceri zvecer pozabila popit polovicko tbl. Klomida user posted image user posted image brezeveze. Sva se z mojmu skregala mal vceri zvecer in zgleda da me je to mal user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.12.2015 10:33:34   
Katriss
Foxy_cat čestitke tudi od mene user posted image Vsem pa želim lepe praznike in srečno, zdravo in plodno prihajajoče leto user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 7:55:38   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Foxy_cat čestitke tudi od mene user posted image Vsem pa želim lepe praznike in srečno, zdravo in plodno prihajajoče leto user posted image


Hvala user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 7:56:29   
woma
Po dolgem času sem spet pokukala na forum...glej glej Foxycat čestitkeuser posted image ......sej ginekologinja se je tud mal čudno obnašala, a ne? user posted image user posted image user posted image Misliš, da je že vedela?

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 7:57:25   
woma
Pa še ostale punčke.
Želim vam lepe praznike in vsaki vsaj enega kričača v prihodnjem letu ;)

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 9:30:51   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: woma

Po dolgem času sem spet pokukala na forum...glej glej Foxycat čestitkeuser posted image ......sej ginekologinja se je tud mal čudno obnašala, a ne? user posted image user posted image user posted image Misliš, da je že vedela?


user posted image user posted image hja...sem malo "preštudirala" in "preračunala" in je vse ravno na meji.. Lahko rečem samo - kar 100% vem,.. 5.12. sem bila na urgenci zaradi groznih bolečin v jajčnikih iz. 4.ega na 5.ega.. takrat je bil folikel še cel, kaj pa se je dogajalo v naslednjih dneh - urah... pa ne vem user posted image user posted image sama predvidevam da je do O prišlo 8.ega ali 9.ega, je pa čisto možno tudi da so bile tiste bolečine "napoved" da bo folikel počil tam-tam in je bila O mogoče že 5.ega zvečer, čez dan... na pregledu - odvzem vode, krvi in sumljiva G je bila pa 14.12. tako da VSE JE TAM-TAM, preveč na meji user posted image user posted image je pa tko ja PO DOMAČE.. da lahko pride do težav z vodo ravno takrat ko telo ni čisto pripravljeno "na plod" in se telo nekako brani oz. bori, da bi bilo vse OK, lahko je sklepala po tem da telo rabi "pomoč" in da se res nekaj dogaja in ja mogoče vse težave niso bile brez razloga, telo je lahko samo opozarjal, da ne "zmore" sam..

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 9:47:07   
MauMow
foxy-cat a si povedala dragemu? Kaka je bila reakcija?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.12.2015 10:50:37   
Ashaya
Jooj punce moje, prav pogrešala sem vas že in vidim da ste tudi ve že nekaj ugotavljale kam sem padlauser posted image Tale december je naporen... V glavnem, morem vam sporočit, da se mi je življenjska situacija malce spremenila, ker sem dobila ogroomno priložnost za svojo 1.službo in sem jo tudi kar izkoristila, tako da 2016 bo pestrouser posted image Je pa to seveda prineslo s seboj še situacijo, da bova žal mogla za par mesecev odložit najin plan z user posted image user posted image Ravno ta mesec sem bila pri gin, ki je videla, da očitno ovulacije zdaj po operaciji so, kar pomeni, da so možnosti lepe, ko bova spet začela delati na tem. Zato bom zdaj v debatah malo manj aktivna, bom pa še naprej spremljala novičkeuser posted image Do takrat, ko se vam bom zopet pridružila boste ve že tako vse user posted image V to upam in verjamem, si pa vseeno želim, da me boste prišle še kaj pozdravit na teme pričakujemo II user posted image
Foxy_cat in ostale v tem mesecu, vam pa resnično iskreno čestitam!! user posted image Zdaj pa samo uživat!! Vsem ostalim pa želim mirne in lepe praznike, v letu 2016 pa prav za vsako izmed vas enega malega škrata! Pridne bodite, pa se še tipkamouser posted image user posted image

P.s. Ko utegnem bom prebrala še vse za nazaj, ker sem trenutno preletela le zadnjih nekaj strani, tako da še sigurno kaj pokomentiramuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.12.2015 8:07:31   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

foxy-cat a si povedala dragemu? Kaka je bila reakcija?

Sem mu pripravila "pred-časno" božično darilo ;-) je bil valda totalno vesel sem mu rekla,da bi to moral dobit za božička,pa je bil že ogenj v strehi,da kako mu nisem že takoj zjutraj povedala,kaj šele če bi mu čez 3 dni user posted image user posted image no uglavnem vse kar je lahko povedal je "a nama je ratalo"user posted image potem je pa cel dan za mano hodil "mami,mami,mami" hahahauser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.12.2015 15:54:38   
MauMow
Foxy-cat super da je bil vesel. Sedaj pa kar uživajta v nosečnosti.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.12.2015 19:22:07   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Foxy-cat super da je bil vesel. Sedaj pa kar uživajta v nosečnosti.


Joj..pregled imam šele 27.1. (prvi)...to se mi zdi tako daleč... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 5:50:26   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Foxy-cat super da je bil vesel. Sedaj pa kar uživajta v nosečnosti.


Joj..pregled imam šele 27.1. (prvi)...to se mi zdi tako daleč... user posted image


Sej vem da se vleče... Ampak boš videla ko bo enkrat prvi pregled tukaj bo pa sama nosečnost šla ekspresno kot strela. user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 9:06:26   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Foxy-cat super da je bil vesel. Sedaj pa kar uživajta v nosečnosti.


Joj..pregled imam šele 27.1. (prvi)...to se mi zdi tako daleč... user posted image


Sej vem da se vleče... Ampak boš videla ko bo enkrat prvi pregled tukaj bo pa sama nosečnost šla ekspresno kot strela. user posted image


Hehe..saj to me skrbi.. Da je prvi pregled tako daleč, da bo potem pa kar "šibalo" mimo..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 12:42:20   
Amour
Joj, meni se je potem do nuhalne se ful vleklo. Zdaj pa sumim, da bo slo expresno. Zaenkrat si se recem "ah, drugo leto" user posted image , samo kaj, ko se ne bom vec dolgo tako tolazila user posted image
, kaj pa ce bi malo potozila, da te skrbi, ker si jemala AB, ce te lahko malo prej vzame? se pa ze dva dni sprasujem, kdaj imas rok in sem videla, da si na mejiuser posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 12:42:58   
Amour
Joj, meni se je potem do nuhalne se ful vleklo. Zdaj pa sumim, da bo slo expresno. Zaenkrat si se recem "ah, drugo leto" user posted image , samo kaj, ko se ne bom vec dolgo tako tolazila user posted image
, kaj pa ce bi malo potozila, da te skrbi, ker si jemala AB, ce te lahko malo prej vzame? se pa ze dva dni sprasujem, kdaj imas rok in sem videla, da si na mejiuser posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 14:49:23   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Joj, meni se je potem do nuhalne se ful vleklo. Zdaj pa sumim, da bo slo expresno. Zaenkrat si se recem "ah, drugo leto" user posted image , samo kaj, ko se ne bom vec dolgo tako tolazila user posted image
, kaj pa ce bi malo potozila, da te skrbi, ker si jemala AB, ce te lahko malo prej vzame? se pa ze dva dni sprasujem, kdaj imas rok in sem videla, da si na mejiuser posted image


Oo.. lepo, da se nekdo spomni name user posted image ti si že imela nuhalno? Kje pa si jo delala - cena? Ja med.sestra je rekla da naročajo v 9-em tednu in naročila me je točno 9.ti teden user posted image , tako da pač moram 1 mesec čakat.. user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 20:00:20   
Amour
Ja, nuhalno sem imela v torek, kar pri svoji G v Domžalah - dr. Mili Lomšek (ima licenco). NS je 60 EUR, CD pa dodatnih 15, samo nama ni žal, da sva ga vzela, se vidi v filmčkih, ki nama jih je posnela, vse - od srčka, ki utripa, možganov, želodčka, ... vse nama je pokazala user posted image , pa še nekaj 3D slikic nama je naredila, čeprav na teh dete res izgleda kot vesoljček iz plastelina user posted image .

Ma, ful je bedno, da te ni hotela vzeti prej. Štekam, da naroča običajno v 9. tednu, ampak vseeno, tvoj mesec je bil malce poseben user posted image
Škoda, res, da niso pripravljeni narediti ene male izjeme.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 21:41:47   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Ja, nuhalno sem imela v torek, kar pri svoji G v Domžalah - dr. Mili Lomšek (ima licenco). NS je 60 EUR, CD pa dodatnih 15, samo nama ni žal, da sva ga vzela, se vidi v filmčkih, ki nama jih je posnela, vse - od srčka, ki utripa, možganov, želodčka, ... vse nama je pokazala user posted image , pa še nekaj 3D slikic nama je naredila, čeprav na teh dete res izgleda kot vesoljček iz plastelina user posted image .

Ma, ful je bedno, da te ni hotela vzeti prej. Štekam, da naroča običajno v 9. tednu, ampak vseeno, tvoj mesec je bil malce poseben user posted image
Škoda, res, da niso pripravljeni narediti ene male izjeme.

Kdaj si pa ti imela 1.redni pregled? Koliko prej si se naročila na nuhalno in v katerem tednu si šla? user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 21:56:46   
Amour
Na prvi pregled sem šla v 9. tednu (8/3), na NS pa me je naročila že, ko sem se naročala na prvi pregled, sicer pa sem bila v času NS v 12. tednu (11/4).
Me kar precej vnaprej naročajo (kar mi je OK) - na prvem pregledu sem dobila tudi termin za pregled konec januarja in zdaj na nuhalni tudi termin za morfologijo konec februarja.

< Sporočilo je popravil Amour -- 27.12.2015 21:58:17 >

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?