|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 [59] 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 22:41:18   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Na prvi pregled sem šla v 9. tednu (8/3), na NS pa me je naročila že, ko sem se naročala na prvi pregled, sicer pa sem bila v času NS v 12. tednu (11/4).
Me kar precej vnaprej naročajo (kar mi je OK) - na prvem pregledu sem dobila tudi termin za pregled konec januarja in zdaj na nuhalni tudi termin za morfologijo konec februarja.

To je pa fino..ma jaz kar razmišljam,da se bom v Lj ali okolici naročila na nuhalno,da se ne vozim tolikokrat na dolenjsko ;-) trebušček pa že počasi raste a? Se že kaj mažeš?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: II pričakujemo decembra 2015
27.12.2015 22:56:14   
Amour
Joj, meni rastejo samo prsi user posted image
Te ves cas mazem, ker me srbijo in imam fuuul suho kozo. Minulih nekaj dni so me malo manj bolele, zdaj pa spet bolijo in rastejo. Za znoret.
Trebuscek se pa se skriva, nosim se vse iste hlace in se vedno imam malo lufta user posted image . Hb, da sem bila na nuhalni, me je ze skrbelo, ce je vse ok. Dragi komaj caka, da malo vzhajam v trebuh, da me bo lahko se bolj "lokalno" bozal user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 6:37:58   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Ja, nuhalno sem imela v torek, kar pri svoji G v Domžalah - dr. Mili Lomšek (ima licenco). NS je 60 EUR, CD pa dodatnih 15, samo nama ni žal, da sva ga vzela, se vidi v filmčkih, ki nama jih je posnela, vse - od srčka, ki utripa, možganov, želodčka, ... vse nama je pokazala user posted image , pa še nekaj 3D slikic nama je naredila, čeprav na teh dete res izgleda kot vesoljček iz plastelina user posted image .

Ma, ful je bedno, da te ni hotela vzeti prej. Štekam, da naroča običajno v 9. tednu, ampak vseeno, tvoj mesec je bil malce poseben user posted image
Škoda, res, da niso pripravljeni narediti ene male izjeme.


U tudi jaz sem bila pri Mili Lomšek, samo v Dravljah. Je super vse naredila in lepo razložila in pokazala vse. Jaz sem bila takoj v 11t - no v bistvu sem bila 10t4d ampak smo bili tako veliki da smo že lahko delali. Pa tudi nama ni bilo žal za CD, ker nama je dala veliko filmčkov in slikic gor (se res potrudi da naredi lepe filmčke in slikice). Midva sva takrat še kri dala ker je rekla da ker je bil rezultat malo pod 1000 da bi raje še to dala, pa ker sem bila tako zgodaj sem rekla da boma dala in je res potem rezultat za ene 4x izboljšalo.

Foxy-cat sej bolje da imam v 9t - včasih se pri kateri še ne vidi vse. No jaz sem bila v 7t ampak nebi šla tako zgodaj če nebi rabla novega recepta za tablete. No pa smo takrat že videli pikeca 1cm velikega z utripom.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 28.12.2015 6:39:46 >

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 7:38:31   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Joj, meni rastejo samo prsi user posted image
Te ves cas mazem, ker me srbijo in imam fuuul suho kozo. Minulih nekaj dni so me malo manj bolele, zdaj pa spet bolijo in rastejo. Za znoret.
Trebuscek se pa se skriva, nosim se vse iste hlace in se vedno imam malo lufta user posted image . Hb, da sem bila na nuhalni, me je ze skrbelo, ce je vse ok. Dragi komaj caka, da malo vzhajam v trebuh, da me bo lahko se bolj "lokalno" bozal user posted image


Hja..tudi jaz bom morala it počasi po nov nedrček user posted image user posted image jaz imam tko modrčke za po M..ko prsa "padejo" dol..haha..torej manjše.. in za po O ko začnejo rast user posted image user posted image no tisti za po M - manjši so mi že premajhni, pri tistih za po O pa že vse vn štrli user posted image user posted image in je zelo neudobno.. Niti ne vem kaj bom kupila..user posted image user posted image

MauMow a se spomniš koliko prej si se naročila? A si dala enako kot Amour?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 7:48:03   
MauMow
Ne kupit vec kot en modrcek na enkrat ker bodo samo se rastle. user posted image

Foxy-cat midva sva se 2-3 tedne prej narocila. Ker sva bla se v rusiji je moj klical v Dravlje in so nama dal Mili. Poznala je nisem ampak je bla super. Tako da bi k njej se sla z veseljem. Pa priporocam da se narocis tako da bos nekje v 11t mela pregled. Ker kolikor sem brala ce so punce mele kasneje in dale tudi kri niso bli pol najboljsi rezultati. Za kri je kao najbolje med 10 in 11t. Je pa res da bodo tezje glede spola kaj povedalo ker bo bolj zgodaj. Midva sva zato ze nacrtno pocakala z vprasanjem za spol do naslednjega UZ v 14-15t ko so organi ze razviti. Na nuhalni je velikokrat narobe napovedano ker do konca se zunanja oblika razvije ravno med 14-15t.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 7:54:56   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ne kupit vec kot en modrcek na enkrat ker bodo samo se rastle. user posted image

Foxy-cat midva sva se 2-3 tedne prej narocila. Ker sva bla se v rusiji je moj klical v Dravlje in so nama dal Mili. Poznala je nisem ampak je bla super. Tako da bi k njej se sla z veseljem. Pa priporocam da se narocis tako da bos nekje v 11t mela pregled. Ker kolikor sem brala ce so punce mele kasneje in dale tudi kri niso bli pol najboljsi rezultati. Za kri je kao najbolje med 10 in 11t. Je pa res da bodo tezje glede spola kaj povedalo ker bo bolj zgodaj. Midva sva zato ze nacrtno pocakala z vprasanjem za spol do naslednjega UZ v 14-15t ko so organi ze razviti. Na nuhalni je velikokrat narobe napovedano ker do konca se zunanja oblika razvije ravno med 14-15t.


Potem najbolje da se naročim po 1.em pregledu.. P.s. Zakaj pa spet jemljejo kri? Saj mi jo bodo vzeli že 9.ti teden user posted image user posted image user posted image moja kri je zelo dragocena user posted image user posted image user posted image kar se pa modrčka tiče, pa niti ne vem kaj bi si kupla, da je udobno, doma sem tako kar brez mi je najbolje user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:00:57   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ne kupit vec kot en modrcek na enkrat ker bodo samo se rastle. user posted image

Foxy-cat midva sva se 2-3 tedne prej narocila. Ker sva bla se v rusiji je moj klical v Dravlje in so nama dal Mili. Poznala je nisem ampak je bla super. Tako da bi k njej se sla z veseljem. Pa priporocam da se narocis tako da bos nekje v 11t mela pregled. Ker kolikor sem brala ce so punce mele kasneje in dale tudi kri niso bli pol najboljsi rezultati. Za kri je kao najbolje med 10 in 11t. Je pa res da bodo tezje glede spola kaj povedalo ker bo bolj zgodaj. Midva sva zato ze nacrtno pocakala z vprasanjem za spol do naslednjega UZ v 14-15t ko so organi ze razviti. Na nuhalni je velikokrat narobe napovedano ker do konca se zunanja oblika razvije ravno med 14-15t.


Potem najbolje da se naročim po 1.em pregledu.. P.s. Zakaj pa spet jemljejo kri? Saj mi jo bodo vzeli že 9.ti teden user posted image user posted image user posted image moja kri je zelo dragocena user posted image user posted image user posted image kar se pa modrčka tiče, pa niti ne vem kaj bi si kupla, da je udobno, doma sem tako kar brez mi je najbolje user posted image user posted image


Kri je izbirno. Rezultat pri nuhalni naredi še bolj sigurno. Ampak je tako da če je rezultat dober na pregledu, potem ti ni treba dati kri. No pri nama je bil ok rezultat sam je bil malo pod 1000 pa je rekla da nama priporoča da dama še kri - to v tvoji krvi pogledajo dva hormona ki lahko potem rezultat izboljšata ali poslabšata. to je dvojni test - DHT. In midva sva rekla da bova dala in po tem sem bila zelo vesela ker je rezultat fullll izboljšalo.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:02:55   
MauMow
Aja pa midva sva si najprej rekla da ne bova dala krvi direktno in sva na obrazec tudi obkrožla da krvi ne bova dala. Potem pa smo se z Mili lepo pogovorili in potem sva rekla da bova dala. Ker če obkrožiš da boš dal ti takoj vzamejo (no vsaj v Dravljah). Tako pa sva potem ko smo imeli rezultate se lahko lepo sama odločila ali ja ali ne.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 28.12.2015 8:08:30 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:43:39   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Aja pa midva sva si najprej rekla da ne bova dala krvi direktno in sva na obrazec tudi obkrožla da krvi ne bova dala. Potem pa smo se z Mili lepo pogovorili in potem sva rekla da bova dala. Ker če obkrožiš da boš dal ti takoj vzamejo (no vsaj v Dravljah). Tako pa sva potem ko smo imeli rezultate se lahko lepo sama odločila ali ja ali ne.


Saj malo sem brala na internetu pa je to glede krvi na nuhalni tako.. spet ena "modna" muha več user posted image user posted image no jaz..prostovoljno je sigurno nebom dala user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:45:54   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Aja pa midva sva si najprej rekla da ne bova dala krvi direktno in sva na obrazec tudi obkrožla da krvi ne bova dala. Potem pa smo se z Mili lepo pogovorili in potem sva rekla da bova dala. Ker če obkrožiš da boš dal ti takoj vzamejo (no vsaj v Dravljah). Tako pa sva potem ko smo imeli rezultate se lahko lepo sama odločila ali ja ali ne.


Saj malo sem brala na internetu pa je to glede krvi na nuhalni tako.. spet ena "modna" muha več user posted image user posted image no jaz..prostovoljno je sigurno nebom dala user posted image user posted image


No če boš v Dravljah delala, potem na obrazec obkroži ne. Potem pa ko dobita rezultate se odločita ali želita ali ne, ker še vedno lahko rečeta da želita. Tudi midva sva tako naredila in bi tako vedno. Pač imaš pol dva računa za nuhalno - enega za kri enega pa za samo nuhalno. Kri te pride še 40 dodatnih EUR.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:51:29   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Aja pa midva sva si najprej rekla da ne bova dala krvi direktno in sva na obrazec tudi obkrožla da krvi ne bova dala. Potem pa smo se z Mili lepo pogovorili in potem sva rekla da bova dala. Ker če obkrožiš da boš dal ti takoj vzamejo (no vsaj v Dravljah). Tako pa sva potem ko smo imeli rezultate se lahko lepo sama odločila ali ja ali ne.


Saj malo sem brala na internetu pa je to glede krvi na nuhalni tako.. spet ena "modna" muha več user posted image user posted image no jaz..prostovoljno je sigurno nebom dala user posted image user posted image


No če boš v Dravljah delala, potem na obrazec obkroži ne. Potem pa ko dobita rezultate se odločita ali želita ali ne, ker še vedno lahko rečeta da želita. Tudi midva sva tako naredila in bi tako vedno. Pač imaš pol dva računa za nuhalno - enega za kri enega pa za samo nuhalno. Kri te pride še 40 dodatnih EUR.


Se mi je zdelo..spet € cingljajo.. ne ne..jaz ne maram krvi dajat že tako, pa še da bi plačevala za to? user posted image user posted image Am..NE user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:52:58   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Aja pa midva sva si najprej rekla da ne bova dala krvi direktno in sva na obrazec tudi obkrožla da krvi ne bova dala. Potem pa smo se z Mili lepo pogovorili in potem sva rekla da bova dala. Ker če obkrožiš da boš dal ti takoj vzamejo (no vsaj v Dravljah). Tako pa sva potem ko smo imeli rezultate se lahko lepo sama odločila ali ja ali ne.


Saj malo sem brala na internetu pa je to glede krvi na nuhalni tako.. spet ena "modna" muha več user posted image user posted image no jaz..prostovoljno je sigurno nebom dala user posted image user posted image


No če boš v Dravljah delala, potem na obrazec obkroži ne. Potem pa ko dobita rezultate se odločita ali želita ali ne, ker še vedno lahko rečeta da želita. Tudi midva sva tako naredila in bi tako vedno. Pač imaš pol dva računa za nuhalno - enega za kri enega pa za samo nuhalno. Kri te pride še 40 dodatnih EUR.


Se mi je zdelo..spet € cingljajo.. ne ne..jaz ne maram krvi dajat že tako, pa še da bi plačevala za to? user posted image user posted image Am..NE user posted image user posted image



Itak služi se ja.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 8:56:45   
foxy_cat
MauMow
ma povsod samo služijo... obup.. zdaj si me spomnila na Dravlje hehe..sem se takoj spomnila, da sem tam šla 1* eno stanovanje gledat user posted image user posted image pa sem dobila idejo, da mogoče pa tam malo pokukava za stanovanje user posted image user posted image hja..moj vztraja da se spomladi seliva, ker spomladi, poleti in jeseni - ko se neha kurit je tukaj kjer sva sedaj zelo veliko vlage in MRZLO.. Tako da mi je že preden sem zanosila, rekel da jaz noseča v tem stanovanju nebom, sploh pa otrok nebo tukaj v tistem mrazu, ki sva ga že dala čez letos poleti in jeseni..user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 9:00:47   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
ma povsod samo služijo... obup.. zdaj si me spomnila na Dravlje hehe..sem se takoj spomnila, da sem tam šla 1* eno stanovanje gledat user posted image user posted image pa sem dobila idejo, da mogoče pa tam malo pokukava za stanovanje user posted image user posted image hja..moj vztraja da se spomladi seliva, ker spomladi, poleti in jeseni - ko se neha kurit je tukaj kjer sva sedaj zelo veliko vlage in MRZLO.. Tako da mi je že preden sem zanosila, rekel da jaz noseča v tem stanovanju nebom, sploh pa otrok nebo tukaj v tistem mrazu, ki sva ga že dala čez letos poleti in jeseni..user posted image user posted image


user posted image user posted image No jaz mam v Rusiji tudi po -10 do -15 user posted image Pa bom preživela. Pa bolje je da ti ni prevroče boš manj zatekala user posted image Sicer pa boš itak imela poletnega / jesenskega otročička.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 9:14:10   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
ma povsod samo služijo... obup.. zdaj si me spomnila na Dravlje hehe..sem se takoj spomnila, da sem tam šla 1* eno stanovanje gledat user posted image user posted image pa sem dobila idejo, da mogoče pa tam malo pokukava za stanovanje user posted image user posted image hja..moj vztraja da se spomladi seliva, ker spomladi, poleti in jeseni - ko se neha kurit je tukaj kjer sva sedaj zelo veliko vlage in MRZLO.. Tako da mi je že preden sem zanosila, rekel da jaz noseča v tem stanovanju nebom, sploh pa otrok nebo tukaj v tistem mrazu, ki sva ga že dala čez letos poleti in jeseni..user posted image user posted image


user posted image user posted image No jaz mam v Rusiji tudi po -10 do -15 user posted image Pa bom preživela. Pa bolje je da ti ni prevroče boš manj zatekala user posted image Sicer pa boš itak imela poletnega / jesenskega otročička.



Jaz govorim vlago in mrzlo v stanovanju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 9:17:28   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
ma povsod samo služijo... obup.. zdaj si me spomnila na Dravlje hehe..sem se takoj spomnila, da sem tam šla 1* eno stanovanje gledat user posted image user posted image pa sem dobila idejo, da mogoče pa tam malo pokukava za stanovanje user posted image user posted image hja..moj vztraja da se spomladi seliva, ker spomladi, poleti in jeseni - ko se neha kurit je tukaj kjer sva sedaj zelo veliko vlage in MRZLO.. Tako da mi je že preden sem zanosila, rekel da jaz noseča v tem stanovanju nebom, sploh pa otrok nebo tukaj v tistem mrazu, ki sva ga že dala čez letos poleti in jeseni..user posted image user posted image


user posted image user posted image No jaz mam v Rusiji tudi po -10 do -15 user posted image Pa bom preživela. Pa bolje je da ti ni prevroče boš manj zatekala user posted image Sicer pa boš itak imela poletnega / jesenskega otročička.



Jaz govorim vlago in mrzlo v stanovanju user posted image user posted image user posted image


No nama bi marsi kdo rekel da je 19-21 stopinj premrzlo - nama pa odgovarja. Vlaga je lahko problem (jaz imam pa tukaj drugega ker jo je premalo in rabim uvlažilec user posted image ). Sicer pa očki zelo radi skrbijo za svoje mamice. Boš videla. Moj res samo čuva da je meni vedno ok user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 9:57:55   
foxy_cat
MauMow
midva sva imela poleti 85-90% vlage in 18 stopinj..in to ko je bilo zunaj 35 stopinj..midva pa zmrzvala v hiši.. NORO.. Tko da tega ne bova šla še enkrat "čez" user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 9:59:37   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
midva sva imela poleti 85-90% vlage in 18 stopinj..in to ko je bilo zunaj 35 stopinj..midva pa zmrzvala v hiši.. NORO.. Tko da tega ne bova šla še enkrat "čez" user posted image user posted image


Ojej.... Noro tole. Potem pa le najti nekaj bolj primernega....

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 12:22:41   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
midva sva imela poleti 85-90% vlage in 18 stopinj..in to ko je bilo zunaj 35 stopinj..midva pa zmrzvala v hiši.. NORO.. Tko da tega ne bova šla še enkrat "čez" user posted image user posted image


Ojej.... Noro tole. Potem pa le najti nekaj bolj primernega....

Takoj ko gre zima mimo oz.se neha kurit začneva iskat..ni druge.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 12:50:52   
Amour
Jaz sem delala in DHT in nuhalno. Kri za DHT sem dala v 10. tednu, ker mi je G rekla, da je najbolj primerno v 9. ali 10. tednu.
Meni je krvni sicer dvignil rezultate, res pa je, da tudi sicer nisem imela slabih.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: II pričakujemo decembra 2015
28.12.2015 13:26:53   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Jaz sem delala in DHT in nuhalno. Kri za DHT sem dala v 10. tednu, ker mi je G rekla, da je najbolj primerno v 9. ali 10. tednu.
Meni je krvni sicer dvignil rezultate, res pa je, da tudi sicer nisem imela slabih.


Sej za to pravijo da je dobro da če delaš DHT da daš kri prej. Ker veliko ki jih da kri okoli 13 tedna jim poslabša rezultate. Jaz sem dala kri na nuhalni ki sem jo imela itak zelo zgodaj 10t4d. Sicer je tudi meni rekla da rezultati niso slabi samo ona bi raje še kri dala. Ker je res vse lepo razložila. Pa še rezultati so potem mislim da okol 90-95% zanesljivi, brez DHT pa mislim da sam okol 87%.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 8:25:30   
foxy_cat
MauMow
kako pa da si bila v Sloveniji na nuhalni?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 9:11:05   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
kako pa da si bila v Sloveniji na nuhalni?


Poletni dopust je bil ravno v času ko sem bila 10-14t noseča user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 9:29:06   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
kako pa da si bila v Sloveniji na nuhalni?


Poletni dopust je bil ravno v času ko sem bila 10-14t noseča user posted image


Ajaaaa user posted image user posted image sem pa mislila, da tega nimajo tam gor user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 9:31:22   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
kako pa da si bila v Sloveniji na nuhalni?


Poletni dopust je bil ravno v času ko sem bila 10-14t noseča user posted image


Ajaaaa user posted image user posted image sem pa mislila, da tega nimajo tam gor user posted image user posted image



Majo majo in to že v kompletu vodenja nosečnosti. Tukaj sem imela pol v 17t še THT (trojni test) - ker delajo oba (nuhalna DHT in THT). Je pa res da tukaj nebi dobila takih lepih filmčkov kot v SLO.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 58 [59] 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 [59] 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?