|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 11:53:20   
pikapoka pika
Mimi_ka meni se je ko sva začela delat na prvem tud cikel spremenil. prej sem vedno imela na 28 dni pol pa čim sva začela delat na tem pa na 35 dni, itak sem vsak mesec mislila da zamuja zato ker sem zanosila. No pol je uspelo z ovulacijskimi testi. vbistvu je drugič tud uspelo ta prvič ko sem jih delala. Zdej pa tudi razmišljam da bi jih kupila že kar prvi mesec, pa da kar takoj rata 😀 Imam pa en jajčnik policističen ampak do zdej ni bil ovira, upam da tudi zdaj ne bo..

A zna katera seznamček narest?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 12:01:40   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? user posted image

Jaz imam namen ta mesec poskusit s pitjem krvomočnice. Če sem si prav zapomnila, naj bi se začelo piti po koncu menstruacije in do konca ovulacije, potem pa naj bi prenehala. Kako pa ti piješ? Kaj ti dve skodelici piješ čez cel dan ali eno zjutraj drugo pa npr zvečer?


Jaz sem jo pila pred prvo zanositvijo. Pa se ne spomnim a sem pila 2 skodelici na dan ali enouser posted image Sem jo pila pa do ovulacije, pol pa spet začela po koncu menstruacije. Pa men se zdi, da je priporočilo, da se jo pije 3 mesece, potem pa naredi premor za en mesec.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 12:38:51   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!


Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image

Vidve pa bosta mogoče imeli res čarobno valentinovo, pa še Katriss se vama bo pridružila user posted image


Kako lepo bi bilo user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 12:39:58   
Katriss
Sem si pa tudi jaz kupila krvomočnico-čaj, ampak je še ne pijem. Bom naslednji mesec, če ne bo pluska.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 13:25:48   
Taroma
Se vam pridružujem v tej temi. M ne pričakujem 6.2. Upam, da tokrat res ne bo prišla. Čeprav malo slabo kaže, glede na to, da me že bolijo prsi, kot vedno pred vsako menstruacijo. Ali pa je lahko to tudi znak nosečnosti? user posted image Verjetno je dosti prezgodaj za te znake in je očitno res pms že tu. Ampak pustimo se presenetit! Držim pesti za vse nas user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 14:02:37   
mojamiška
Evo še mene,
sicer nevem kdaj jo ne pričakujem, ker se mi je spet vse podrlo, nazadnje sem m imela 11.12.2015,
tko, da čakam al se bo ulila ali pa je bla zadnjič zelo pozna o in nam je ratalo kaj pridelati.
Sem pa jaz pila maco 3 mesece, imela redne m, dec sm pa pila še krvomočnico in je ni, nevem al mi je kej zbrkljala al se je mojemu telesu spet zmešalo.

Navijam za roza mesecuser posted image

< Sporočilo je popravil mojamiška -- 28.1.2016 14:03:13 >

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 14:11:33   
Daise

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!


Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image

Vidve pa bosta mogoče imeli res čarobno valentinovo, pa še Katriss se vama bo pridružila user posted image


Kako lepo bi bilo user posted image


Oooo noname!! Res sm vesela da sva "skupej" v temu ta mesc! To bi blo res lepo valentinovo, tak k bi si ga za zmeri zapomnle :) No, pol pa v akcijo, mava "delovni vikend"! Hahaha user posted image
No pa sej konc koncov je vseeno...valentinovo, dan mrtvih, presernov dan... vazn da ga docakamo in da se obdrzi :))

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 14:44:16   
Janchek81
Oooo punce...za vse držim pestke, da vam uspeeee zagledati pluske ....
user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 15:22:19   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Amour


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!



Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image


Hihihi, vsekakor lepši datum kot najin, ko sva (pozitivno) testirala 1. novembra user posted image

Punce, jaz navijam za vas user posted image


Datum je res lepši, če pa bo tako uspešen kot pri tebi bomo pa videli user posted image



(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 15:54:37   
..noname..
Opsa, čudno sem napisala. Uglavnm, meni ni važno kateri datum je, kadarkoli bo mi bo polepšalo dan user posted image

Glede na to, da nas je kar nekaj ki bomo komaj čakale valentinovo, mislim da bo uspešno. Lani za valentinovo je moja kolegica izvedela, da pričakuje naraščaj, Sedaj pa se že veselo stiskajo. Jaz sicer M ne pričakujem 10.2., ampak ker mi je prejšnji mesec zamudila 5 dni bom tudi ta mesec počakala nekaj dni, in ker je 14.2. tak lep dan bom takrat testirala, če me prsti ne bojo srbeli že prejuser posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 18:17:21   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka meni se je ko sva začela delat na prvem tud cikel spremenil. prej sem vedno imela na 28 dni pol pa čim sva začela delat na tem pa na 35 dni, itak sem vsak mesec mislila da zamuja zato ker sem zanosila. No pol je uspelo z ovulacijskimi testi. vbistvu je drugič tud uspelo ta prvič ko sem jih delala. Zdej pa tudi razmišljam da bi jih kupila že kar prvi mesec, pa da kar takoj rata 😀 Imam pa en jajčnik policističen ampak do zdej ni bil ovira, upam da tudi zdaj ne bo..

A zna katera seznamček narest?

Ja meni gre prav na živce, ker ne vem, kdaj bo točno prišla user posted image kaj res vama je uspelo takoj z ovulacijskimi testi? Zanimivo...jaz sem te teste samo enkrat delala in mi je en dan pokazalo obe črtici enako močni, ni pa ta druga potem postala bolj temna kot tam piše..v glavnem takrat sem bila še bolj pod pritiskom, ker sem stalno razmišljala, kdaj bi mogla seksat in seveda ravno tisti dan nisva in mi je vse skupaj bilo čisto preveč stresno, ker sem bila še bolj slabe volje potem. Tako da jih od takrat nisem več delala. Čeprav sem pa ravno včeraj razmišljala,da bi jih spet kupila in poskusila še enkrat, morda bo več uspeha kot prvič. Kaj pa vem..

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 9:09:41   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka meni se je ko sva začela delat na prvem tud cikel spremenil. prej sem vedno imela na 28 dni pol pa čim sva začela delat na tem pa na 35 dni, itak sem vsak mesec mislila da zamuja zato ker sem zanosila. No pol je uspelo z ovulacijskimi testi. vbistvu je drugič tud uspelo ta prvič ko sem jih delala. Zdej pa tudi razmišljam da bi jih kupila že kar prvi mesec, pa da kar takoj rata 😀 Imam pa en jajčnik policističen ampak do zdej ni bil ovira, upam da tudi zdaj ne bo..

A zna katera seznamček narest?

Ja meni gre prav na živce, ker ne vem, kdaj bo točno prišla user posted image kaj res vama je uspelo takoj z ovulacijskimi testi? Zanimivo...jaz sem te teste samo enkrat delala in mi je en dan pokazalo obe črtici enako močni, ni pa ta druga potem postala bolj temna kot tam piše..v glavnem takrat sem bila še bolj pod pritiskom, ker sem stalno razmišljala, kdaj bi mogla seksat in seveda ravno tisti dan nisva in mi je vse skupaj bilo čisto preveč stresno, ker sem bila še bolj slabe volje potem. Tako da jih od takrat nisem več delala. Čeprav sem pa ravno včeraj razmišljala,da bi jih spet kupila in poskusila še enkrat, morda bo več uspeha kot prvič. Kaj pa vem..



Tudi meni so se cikli podaljšali, ko sva se prvič odločila za otroka. Oz. najprej podaljšali, potem pa spet skrajšali.
Jaz sem bila cela živčna samo prvi mesec, potem sem videla, da s tem sama sebi škodim. Sem pa na srečo v tistem času začela v novi službi in je bilo lažje odmislit vse skupaj. Čisto itak ne moreš odmislit.

Upam, da se mi bo tudi tokrat uspelo zamotit, da ne bom ves čas razmišljala o tem.

Je pa prišla danes user posted image . Sem si kar oddahnila. Tako pa že dolgo časa nisem komaj čakala, da pride. Da lahko končno začnemouser posted image .

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 11:37:00   
mimi_ka
Hehe..nama pa je prvič tako hitro uspelo, da sploh nisem utegnila dosti razmišljati o tem. Zdaj v drugo sem bila prrepričana, da bo podobno, pa nikamor ne gre in seveda potem stalno nekaj premišljaš in si skozi pod neko napetostjo, sploh ker sem še doma brez službe. če ne bi imela ta malega, ki me okupira, bi se mi že zmešalo user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 13:24:30   
Damuš
Mimi_ka, ja tudi mene je ubijala brezposelnost. Sedaj sicer imam delo (ne službe), ampak delam doma, tako da sem skoraj na istem. Če imaš službo drugje, greš ven, zamenjaš krog ljudi ... tako pa ... se ves čas vrtiš v krogu.

Koliko je pa star tvoj user posted image ?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 18:40:14   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Mimi_ka, ja tudi mene je ubijala brezposelnost. Sedaj sicer imam delo (ne službe), ampak delam doma, tako da sem skoraj na istem. Če imaš službo drugje, greš ven, zamenjaš krog ljudi ... tako pa ... se ves čas vrtiš v krogu.

Koliko je pa star tvoj user posted image ?

Ja res je, prav ubijalsko je včasih biti doma cele dneve. Ja točno to pogrešam najbolj,nda greš vn med ljudmi, zamenjaš okolje..saj vem, da potem so drugi problemi na delu in komaj čakaš dopust..hehe..samo vseeno, mislim, da je dosti boljše, ko hodiš v službo. Če nič drugega, se vsaj finančno pozna.
Moj mali bo naslednji petek 3 leta star. Pa se mi še vedno zdi, da sva včeraj prišla iz porodnišnice user posted image je res kar pravijo, da ko imaš enkrat otroke, vidiš, kako čas noro beži. Zdaj so v plenicah, potem že hodijo in govorijo, še dobro se ne zaveš, pa so že v šoli.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 18:46:51   
mimi_ka
Damuš kaj pa imate vi, fantka ali punčko? Kolko je že star/a?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.1.2016 20:04:52   
pikapoka pika
Tudi jaz sem brezposelna. ampak moram priznat da mi trenutno kar ustreza, ne vem kako bi folgala dva majhna otroka pa še službo, no o tretjem potem sigurno ne bi razmišljali. Jaz mislim da je vse za nekaj dobro ☺ Bi pa tudi meni večkrat pasalo iti med ljudi, ampak tko se nam je pač izšlo..

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 8:59:40   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Damuš kaj pa imate vi, fantka ali punčko? Kolko je že star/a?


Naša pupa je pa pravkar dopolnila 16 mesecev. Pa se mi tudi zdi, kot da sva šele prišli iz porodnišnice. S to razliko, da tista majhna štručka še ni vpila: DUDAAAA!!!!!user posted image

Pikapoka pika ... jaz pravim, da imam pravzaprav srečo, da sem brezposelna. Je tako fajn opazovat kako otrok napreduje iz dneva v dan. Gotovo vsega tega ne bi videla, če bi bila v službi. Je pa včasih mal tečno bit samo doma in samo mama, to pa. Zdaj mož žće ve, da rabim vsake tolko kak odklop, da grem sama kam v odraslo družbo. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 12:17:59   
pikapoka pika
FEBRUAR user posted image

3.2.
anonimnauser posted image

6.2.
Taroma

10.2.
Sandyy

12.2.
Katriss

14.2.
Daisy
..noname..

22.2.
mimi_ka

24.2.
Pikapoka pika

KONEC FEBRUARJA
mava1975

NAVIJAČICE user posted image
sareta88, madjanca,katte

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 12:20:11   
pikapoka pika
punce če sem katero spustila na seznamčku naj pove..

Damuš za kdaj pa tebe napišem?

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 13:54:27   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Damuš kaj pa imate vi, fantka ali punčko? Kolko je že star/a?


Naša pupa je pa pravkar dopolnila 16 mesecev. Pa se mi tudi zdi, kot da sva šele prišli iz porodnišnice. S to razliko, da tista majhna štručka še ni vpila: DUDAAAA!!!!!user posted image

Pikapoka pika ... jaz pravim, da imam pravzaprav srečo, da sem brezposelna. Je tako fajn opazovat kako otrok napreduje iz dneva v dan. Gotovo vsega tega ne bi videla, če bi bila v službi. Je pa včasih mal tečno bit samo doma in samo mama, to pa. Zdaj mož žće ve, da rabim vsake tolko kak odklop, da grem sama kam v odraslo družbo. user posted image

Damuš in Pikapoka pika mi tri pa imamo res kar nekaj skupnega user posted image Skoraj kot bi brala svoje misli..hihi..no, sem prav vesela, da smo se našle tukaj in bomo skupaj čakale na ta čarobni plusek. Sem prepričana da ga bomo ob našem klepetu prej dočakale user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 13:56:05   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

punce če sem katero spustila na seznamčku naj pove..

Damuš za kdaj pa tebe napišem?

Bravo za seznamček user posted image zdaj pa samo še user posted image user posted image čakamo user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
30.1.2016 14:56:23   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? user posted image

Jaz imam namen ta mesec poskusit s pitjem krvomočnice. Če sem si prav zapomnila, naj bi se začelo piti po koncu menstruacije in do konca ovulacije, potem pa naj bi prenehala. Kako pa ti piješ? Kaj ti dve skodelici piješ čez cel dan ali eno zjutraj drugo pa npr zvečer?


Jaz sem jo pila pred prvo zanositvijo. Pa se ne spomnim a sem pila 2 skodelici na dan ali enouser posted image Sem jo pila pa do ovulacije, pol pa spet začela po koncu menstruacije. Pa men se zdi, da je priporočilo, da se jo pije 3 mesece, potem pa naredi premor za en mesec.


Jaz pijem dve skodelici na dan. Sicer mesam z brusnico in si sladkam z zlicko madu...zdaj sem zacela sreci cikla pila ko bom do 7dni pred menstro pol se ustavim pocakam da gre pa bom nazaj pila tko do 1 tedn predd meslnstro pa bomo vidli. Jaz sicer mislim da ta nesec nebo zanositve k sm zacela sredi cikla pa se ta mesc sva z mojim malokrat seksala.. bova pa naslednji mesc bolj pa pila cajcek. On ga ne pije nu je skifo :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 8:45:25   
Sareta88
No pa mamo seznamček, super! Držim pesti za lep oktober 2016 user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 11:34:11   
Allstar
Pozdravljene punce user posted image ,

Tudi jaz bi se pridružila seznamu, (ne)pričakujem jo 3.2. user posted image .
Poskušava 4. cikel in res upam, da tokrat bo user posted image user posted image :)
Držim pesti tudi za vse vas user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?