|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 12:25:28   
pikapoka pika
jaz se bom malo odklopila

< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 28.2.2016 12:27:51 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 12:27:10   
pikapoka pika
jaz se bom malo odklopila tko da prepuščam urejanje seznamčka kaki drugi.

Srečno s user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 12:31:30   
mimi_ka
Pikapoka pika bom mislila nate user posted image Ko pa zagledaš plusek, pa se nam le oglasi in sporoči veselo novico user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 12:35:28   
Allstar
ViČipu čestitkeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

mimi_ka itak, da bo vse kul, malo več počivaj, naj te mali carta, pa mižei razvaja pa bo user posted image . Upam, da bomo res skup med novembrkami user posted image .
ViČipi ti imaš tudi že novembra rok a ne user posted image ?

Oooo, ko bi tudi meni uspelo ta mesec, kako bi bila vesela. Čeprav se spet začenja idta bolečina v joškah kot pa vsak mesec, sucer par dni kasneje, ampak je na isti način spet user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 14:06:11   
Tejči H
Pikapola pika, tudi za vas bo enkrat posijalo sonce. Samo verjeti je treba. Zato čimbolj pozitivno in user posted image tudi za vas.

Meni bi se pa mogla user posted image začeti v soboto, pa kot vidim je ne bo user posted image (če lahko zaupam telesu). Par dni nazaj se je začelo z bolečinami v križu, bolečimi jajčniki in povečanim izcedkom. Danes mi je pa že bilo zjutraj slabo, prsi so že občutljive na dotik in zaspana sem veliko čez dan.
Pri prvi nosečnosti nobenega znaka ni bilo.
S testom bom počakala do sobote in potem vidimo.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 15:47:29   
Ashatan
Tejči H, kako to, da boš s testom čakala do sobote, če ti že sedaj en dan zamuja?

ViČipu, čestitke user posted image

Jaz že čutim neko poznano navijanje po trebuhu, sem mislila da se bo že danes vlila.......jutri je sicer tisti dan ko naj bi bila. Če ne se pa selimo na čakanje v marcu.

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 16:40:04   
Tejči H
Ne ne, ne zamuja mi še. To soboto ko pride, bi mogla dobiti user posted image .
Sem pa že nestrpna. Ne vem, če bi prej že kaj pokazalo.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.2.2016 18:18:26   
Pikapoka1980
Tejči H kot da bi brala svoje znake..prejsnji petek sem (1teden pred M) bila na vecerji, ko me je zacelo v krizu boleti, da sem bila 100% da se bo vlila! Od takrat naprej me pa vsak dan boli spodnji del trebuha ali kriz ali oboje! M danes se ni..ceprav me neki pospravljalna danes daje, tko da najbrz bo M in neuser posted image

Se kr upam, da se mi posreci! Pa ne samo meni ampak vsem nam ki tako pricakujemo!
Drzim pest!

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 6:48:42   
Damuš
Dobro jutro!

Najprej čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image user posted image user posted image

Jaz sem začela s krvomočnico, pa rabim vaš nasvet. Kolikokrat na dan je treba pit čaj? 1x na dan? Al večkrat. Sej nekoč sem že vedela, pa sem popolnoma pozabila.

Juhu, samo še danes pa bo marec in začnemo zbirati user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 8:08:15   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Pikapola pika, tudi za vas bo enkrat posijalo sonce. Samo verjeti je treba. Zato čimbolj pozitivno in user posted image tudi za vas.

Meni bi se pa mogla user posted image začeti v soboto, pa kot vidim je ne bo user posted image (če lahko zaupam telesu). Par dni nazaj se je začelo z bolečinami v križu, bolečimi jajčniki in povečanim izcedkom. Danes mi je pa že bilo zjutraj slabo, prsi so že občutljive na dotik in zaspana sem veliko čez dan.
Pri prvi nosečnosti nobenega znaka ni bilo.
S testom bom počakala do sobote in potem vidimo.
user posted image user posted image user posted image



TejciH nočem izpast negativna ali ti soliti pameti, ampak par dni nazaj si ti imela te "nosečniške znakce", ker si verjetno imela ovulacijo. Ovulacija je približno 14 dni pred pričetkom menstruacije in njeni znaki so povečan izcedek (prozoren, vlečljiv, kot beljakova sluz). Takrat moramo biti najbolj pridne, saj smo najbolj plodne. Če nam takrat uspe, da zanosimo, pa se plodek 6-12 dni kasneje šele ugnezdi. Ko se plodek ugnezdi se začne pospešeno proizvajati hCG (humani horionski gonadotropin - nosečniški hormon). Ker ga proizvajajo celice, ki tvorijo posteljico, se pred vgnezditvijo ne more začeti tvoriti . Po vgnezditvi pa se vrednost tega hormona podvoji vsakih 72 ur, med 8 in 11 tednom neha rasti in ostane isti celo nosečnost. Prav ta hormon povzroči naše nosečniške znakce, ki pa jih pred izostanku skoraj da ne moremo imeti, le zelo redke jih imajo od vgnezditve naprej, ostalo je na žalost le naša psiha, ki se poigrava z nama zaradi naše velike željeuser posted image .

Te pa popolnoma razumem, jaz sem v življenju že ene 20x mislila, da sem noseča in zganjala paniko, ampak je bilo to le moje nepoznavanje lastnega telesa. Zdaj ko delava na otročku, pa sem se malo podučila in hvalabogu, drugače ne vem kako bi ugotovila plodne dneve in možno da bi ravno takrat spuščala ven user posted image in s tem breveze "stran metala" cikle.

Spet - nočem biti pametna, le povem naprej akr vem in kar je meni olajšalo razumevanje našega zapletenega telesa user posted image

Močno pa držim pesti, da ti je uspelo in da te v marcu obarvamo zeleno ;) user posted image

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 8:11:24   
Allstar
Damuš jaz sem jo pila prvič zdaj v tem ciklu, 2x na dan bolj počasi. Menda se z zeliščnem čaju ne moreš predozirati user posted image . Vsi pa svetujejo, da se pitje konča ob ovulaciji, oz 1 teden pred menstruacijo. Pa mnogim pomaga. Držim pesti, da bo tudi nam user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 8:24:56   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: viČipU

user posted image




user posted image user posted image user posted image kok lepa slikcauser posted image

Čestitke in srečno do koncauser posted image

< Sporočilo je popravil mojamiška -- 29.2.2016 8:25:25 >

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 8:48:36   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Damuš jaz sem jo pila prvič zdaj v tem ciklu, 2x na dan bolj počasi. Menda se z zeliščnem čaju ne moreš predozirati user posted image . Vsi pa svetujejo, da se pitje konča ob ovulaciji, oz 1 teden pred menstruacijo. Pa mnogim pomaga. Držim pesti, da bo tudi nam user posted image



Hvala.
Sej jaz sem jo pila že v prvi nosečnosti - no pred N. Ampak sem pozabila koliko na dan. In v kakih časovnih intervalih.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:24:49   
Ashatan
Dan!

No, pa je zadnji dan februarja, user posted image še ni, je pa BT danes konkretno padla. Tako da lahko samo čakam kdaj pride......

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:26:29   
Pikapoka1980
Živjo Ashatan,
koliko pa si imela povišano BT?

Držim pesti, da ne pride!

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:42:01   
mimi_ka
Pikapoka kakšno je stanje pri tebi? Si delala danes še kakšen test?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:48:19   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Dobro jutro!

Najprej čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image user posted image user posted image

Jaz sem začela s krvomočnico, pa rabim vaš nasvet. Kolikokrat na dan je treba pit čaj? 1x na dan? Al večkrat. Sej nekoč sem že vedela, pa sem popolnoma pozabila.

Juhu, samo še danes pa bo marec in začnemo zbirati user posted image user posted image

Damuš, jaz sem jo pila ta mesec prvič in ne vem, ali je bilo zgolj naključje ali pa je res pomagala krvomočnica, da smo ravno ta mesec po skoraj enem letu truda zagledali plusek user posted image Tako da jaz ti jo priporočam. Sem jo pa pila tako kot je že Allstar rekla, 2x na dan, zjutraj in zvečer, od konca menstruacije do ovulacije, potem sem pa prenehala. Ker sem delala tudi o teste, sem točno vedela, kdaj je bila o, zato sem naslednji dan po t em ko je o-test pokazal močno crtico, prenehala s pitjem. Držim pesti zate in navijam za plusek user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:53:26   
Ashatan
BT sem imela 36,8 ali 36,9 danes je pa padla na 36,4 kot je ponavadi pred O.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:56:50   
Pikapoka1980
Oj mimi_ka, danes ga nisem delala, ker je bil včeraj zjutraj Viola test negativen, zato sem se odločila, da ga naredim jutri zjutraj, če seveda ne dobim M.
Znaki so: boleče prsi, po trebuhu se mi skozi nekaj pretaka, na trenutke me zvije v križu in v spodnjem delu trebuha, veliko sline, in slabost. Bolečine niso konstante..
In večina teh znakov je identičnih kot pred M. Skoz imam vložek in čakam...Tko da res ne vem pri čem sem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 9:57:03   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

ViČipu čestitkeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

mimi_ka itak, da bo vse kul, malo več počivaj, naj te mali carta, pa mižei razvaja pa bo user posted image . Upam, da bomo res skup med novembrkami user posted image .
ViČipi ti imaš tudi že novembra rok a ne user posted image ?

Oooo, ko bi tudi meni uspelo ta mesec, kako bi bila vesela. Čeprav se spet začenja idta bolečina v joškah kot pa vsak mesec, sucer par dni kasneje, ampak je na isti način spet user posted image

Allstar hvala, da misliš name in moje nosečniške tegobice user posted image Seveda ti bo uspelo, jaz močno stiskam pesti zate in vse, ki smo se skupaj prebijale čez ta februar in se bodrile. In res, ful si želim, da bi bile skupaj v temi novembrke, da bi imele komu jamrat in delit skupaj lepe in manj lepe trnutke pričakovanja user posted image jaz vas nestrpno pričakujem user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:00:18   
Pikapoka1980
Aha, jaz sem jo imela čez vikend skozi med 37,1 - 37,5. Ampak te vročine sploh ne čutim, me je prav presenetlo, ko sem si jo merila. Mogoče čutim le malo bolj žareča lička :)
Danes pa ne vem, kakšno je stanje BT, ker sem v službi..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:04:29   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

Oj mimi_ka, danes ga nisem delala, ker je bil včeraj zjutraj Viola test negativen, zato sem se odločila, da ga naredim jutri zjutraj, če seveda ne dobim M.
Znaki so: boleče prsi, po trebuhu se mi skozi nekaj pretaka, na trenutke me zvije v križu in v spodnjem delu trebuha, veliko sline, in slabost. Bolečine niso konstante..
In večina teh znakov je identičnih kot pred M. Skoz imam vložek in čakam...Tko da res ne vem pri čem sem user posted image user posted image user posted image

Pri meni sicer slabosti in povečane sline ni bilo, drugo pa vse kot pri tebi. Krči, kot da se bo zdaj zdaj ulila, prsi pa me že deset dni prej začele nenormalno bolet. In prav to mi je bilo najbolj sumljivo. Ker so me bolele vedno pred M, ampak tokrat je bila bolečina drugačna, bolj napete, bolj boleče na dotik, podoben občutek kot po porodu, ko se ti začne delat mleko user posted image ne znam drugače opisat, ampak ta občutek "polnih" prsi mi je bil najbolj sumljiv. Držim pesti, da bo jutri plusek. Pritečem pogledat takoj zjutraj novičke user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:08:35   
Pikapoka1980
Hvala ti za prelepe želje.
Če ti po pravici povem, me je tako strah delat te teste...

Un baby check je pa tako zavajujoč, da bi ga moral umakniti iz prodaje. Ni normalno, da večini kar rahle črtice dela. Sej so komaj vidne, ampak vseeno...pri nas, ki pričakujemo to vzbudi neko upanje, ki je lahko dostikrat lažno.
Prav morala sem to omenit :)

Kako se pa ti počutiš? Že februar se ti je vlekel zaradi pričakovanja, zdej se ti bo pa še marec, zaradi pregleda..boge smo me ženske, skoz čakamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:23:26   
mimi_ka
Hehe..ja res je, skozi neko čakanje user posted image se mi zdi, da se mi bo marec še bolj vlekel kot februar, ampak nimam kaj, bo treba preživet user posted image drugače so se mi krči sedaj umirili in me samo občasno malo boli v spodnjem delu trebuha, ampak res nič v primerjavi s prej. Tako da se trenutno počutim čisto nenosečo razen teh bolečih prsi, ki me opominjajo na to user posted image

Glede teh baby check testov in podobnih se tudi meni zdi nesprejemljivo, da to sploh prodajajo, če je tako zavajajoče. Meni je tudi first sign prvi dan izostanka pokazal negativno kot tebi, potem pa čez dva dni cb plus. Zato pravim, da ni še nič izgubljeno, če ti je prvi pokazal minus. Ti poceni testi res niso zanesljivi. Jaz ti predlagam, da jutri narediš cb, lahko tudi navadnega, samo da boš res vedela pri čem si, ne da se boš potem sekirala in živcirala po nepotrebnem še naprej in kupovala teste.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:32:55   
Pikapoka1980
Sem včeraj kar 2 CB digital kupila.

Prav spomnim se, ko smo čakale na tvoj rezultat in ko si za FS napisala, da je bil negativen in da pač nisi..kako nas popade ta histerija, da je konec in se kar predamo. Čez dva dni pa se ti je narisal +..
Zato po eni strani bi raje vidla, da če nisem nosečka, da dobim M in da me neha hecat s tem zamujanjem, ker je to res živčna vojna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?