|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 19:52:07   
Pikapoka1980
Verjamem, da te skrbi, a kot mi je znano, je to kar pogost pojav.
Upam, da dobis cim prej datum za pregled in mogoce tudi jutri kak odgovor ze po telefonu!
Pa ne pozabi nas obvescati!
Srecno!!!
user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 20:43:32   
mimi_ka
Pikapoka hvala za dobre misli user posted image tudi jaz upam, da bom jutri dobila datum za pregled in da me malo potolažijo glede teh krčev user posted image seveda vas bom sproti obveščala o vsem in seveda nestrpno spremljala, kdaj bo naslednji plusek na seznamu. Upam, da boš ti naslednja po pikipoki piki z lepo novičko user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 21:59:49   
Amour
wuiiii, mimika, bravo user posted image

vidiš, morda je tudi krvomočnica pripomogla ... se spomnim tvojega spraševanja par tednov nazaj. Tudi pri nas je bil plus takoj v prvem ciklusu jemanja.
In, vidiš, sem ti rekla, da (meni osebno) first sign ni zanesljiv ... meni je CB (navaden) pokazal masten plus, ko je fs samo nekaj zeeeeelo bledo sanjal :)

kakor koli že, jaz sem imela še cca cel mesec po plusu bolj ali manj izrazite "menstrualne" krče, sem ves čas s strahom hodila na wc, danes pa sem na koncu 21. tedna in jutri čakam morfologijo user posted image

srečno in mirno nosečnost ti želim!

držim pesti tudi za ostale čakajoče ...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 8:16:58   
pikapoka pika
Nalulala minus na CB digital. M pa še ni.. Danes pa res upam da pride.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 9:02:09   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Pikapoka hvala za dobre misli user posted image tudi jaz upam, da bom jutri dobila datum za pregled in da me malo potolažijo glede teh krčev user posted image seveda vas bom sproti obveščala o vsem in seveda nestrpno spremljala, kdaj bo naslednji plusek na seznamu. Upam, da boš ti naslednja po pikipoki piki z lepo novičko user posted image



Končno imam par minutk časa, da se oglasim.

Mimi_ka, čestitke in lepo nosečnost. Tudi jaz sem imela v prvi nosečnosti te "menstrualne krče" vsaj 3 tedne. Tako da ni nič narobe.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 9:06:36   
viČipU
mimika čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

pikapoka mogoče še ni prepoznouser posted image

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 9:10:18   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Nalulala minus na CB digital. M pa še ni.. Danes pa res upam da pride.

Pa ne nooooo user posted image sem bila res prepričana, da si tudi ti nosečka. En velik user posted image
Pa ne bit preveč žalostna, boš videla, da ti bo uspelo. Če je meni po enem letu, verjemi, da bo tudi tebi in to veliiiiiko prej user posted image zdaj pa naj M čim prej pride, da gresta z možekom v akcijo za nov plusek user posted image sem prepričana, da bo marec tvoj mesec user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 9:14:25   
mimi_ka
Amour in Damuš hvala vama iz srca za vajine izkušnje glede teh krčev. Zdaj sem dosti bolj pomirjena, ko vidim, da vas je kar nekaj punc imelo podobne težave in je bilo vse ok user posted image danes pokličem za pregled, upam, da ne bom predolgo čakala user posted image

Amour ja, res je, ta mesec sem prvič pila krvomočnico in delala O teste. Sem prepričana, da je tudi to pripomoglo user posted image hvala vam punce za vse nasvete, verjetno bi brez vaše pomoči še kar nekaj časa čakala na ta user posted image user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 9:16:32   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: viČipU

mimika čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

pikapoka mogoče še ni prepoznouser posted image

Hvala! user posted image
Kako kaj pri tebi kaže? Kdaj boš šla na krvni test?

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 10:22:54   
pikapoka pika
ViČiPu nič ne bo. Tudi BT je padla tko da danes ziher pride. Držim pesti da zaključiš seznamček zeleno user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 12:02:48   
pikapoka pika






FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
user posted image anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
user posted image Taroma user posted image

10.2. 
user posted image Sandyy user posted image  
user posted image Pelkaa user posted image

12.2. 
user posted image Katriss user posted image

14.2. 
user posted image daise user posted image
user posted image ..noname.. user posted image

22.2. 
user posted image mimi_kauser posted image user posted image
user posted image Sareta88 user posted image
user posted image N230K user posted image

23.2.
user posted image mava1975 user posted image

24.2. 
user posted image pikapoka pika user posted image

27.2.
pikapoka1980

29.2.
viČipU

KONEC FEBRUARJA
user posted image mojamiska user posted image

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš





(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 15:28:06   
mimi_ka
Evo punce, da vam javim. Sem dobila datum za pregled, in sicer šele 29.3., ko bom noseča 9. tednov. Jooooj, ne vem kako bom zdržala še cel marec user posted image res zelo pozno naročajo. Mi je pa rekla glede krčev, da če bi se poslabšalo, da naj pridem kar v bolnico na pregled. Upam, da ne bo treba. Danes so se res nekoliko umirili in me je samo ene dvakrat zagrabilo. Upam, da bo počasi minilo.

No jaz seveda navijam za vas in čakam še zadnje novičke tega meseca user posted image upam, da bodo zelene user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 15:39:42   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Evo punce, da vam javim. Sem dobila datum za pregled, in sicer šele 29.3., ko bom noseča 9. tednov. Jooooj, ne vem kako bom zdržala še cel marec user posted image res zelo pozno naročajo. Mi je pa rekla glede krčev, da če bi se poslabšalo, da naj pridem kar v bolnico na pregled. Upam, da ne bo treba. Danes so se res nekoliko umirili in me je samo ene dvakrat zagrabilo. Upam, da bo počasi minilo.

No jaz seveda navijam za vas in čakam še zadnje novičke tega meseca user posted image upam, da bodo zelene user posted image


Tale datum je pa res pozen. Joj, jaz bi kar norela, če bi mogla toliko dolgo čakat. Upam, da bom jaz, ko bom le zagledala plusek imela srečo in bom lahko srčka gledala kmalu user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 17:33:46   
Ashatan
Pozdravljene punce!

Sem nova, čeprav ne čisto nova, le da nekaj let sedaj nisem bila aktivna in sem se morala na novi prijaviti, z novim nickom. Upam, da me sprejmete, z možem sva se odločila za še enega družinskega člana, sedaj je prvi mesec da poskušava......ciklus po KT še ni čisto urejen, ne pričakujem je pa okoli 29.2., čeprav me že nekaj navija na user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 17:59:46   
..noname..
Dobrodošla nazaj in med nami. Upam, da imaš kaj več sreče kot vsi ostali. Kmalu bomo izvedeli ali kaj je ali ni. Držim pesti user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 18:25:15   
Ashatan
Bomo videli....Ampak skoraj ne verjamem v takšno začetniško srečouser posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 19:01:43   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Evo punce, da vam javim. Sem dobila datum za pregled, in sicer šele 29.3., ko bom noseča 9. tednov. Jooooj, ne vem kako bom zdržala še cel marec user posted image res zelo pozno naročajo. Mi je pa rekla glede krčev, da če bi se poslabšalo, da naj pridem kar v bolnico na pregled. Upam, da ne bo treba. Danes so se res nekoliko umirili in me je samo ene dvakrat zagrabilo. Upam, da bo počasi minilo.

No jaz seveda navijam za vas in čakam še zadnje novičke tega meseca user posted image upam, da bodo zelene user posted image


Tale datum je pa res pozen. Joj, jaz bi kar norela, če bi mogla toliko dolgo čakat. Upam, da bom jaz, ko bom le zagledala plusek imela srečo in bom lahko srčka gledala kmalu user posted image

Ja je pozno za nas, ki čakamo in smo na trnih, ali je vse ok, ali bomo slišale srčka..samo nimaš kaj. Večina ginekologov ne naroča pred 8.tednom razen v primeru kakšnih posebnih težav ali pa če si v postopku umetne oploditve, drugačpa pa smo vse več ali manj obsojene na to mukotrpno odštevanje dni. Pa saj bo user posted image itak nam nikoli ni prav, ko odštevamo dneve do M in te srbijo prsti, da bi delala teste prej, potem ko čakamo na pregled, pa potem spet vsak naslednji pregled isto...ahhhh nikoli konec težav za nas ženske user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 19:04:44   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Pozdravljene punce!

Sem nova, čeprav ne čisto nova, le da nekaj let sedaj nisem bila aktivna in sem se morala na novi prijaviti, z novim nickom. Upam, da me sprejmete, z možem sva se odločila za še enega družinskega člana, sedaj je prvi mesec da poskušava......ciklus po KT še ni čisto urejen, ne pričakujem je pa okoli 29.2., čeprav me že nekaj navija na user posted image

Ashatan dobrodošla! Držim pesti, mogoče pa bosta imela srečo že v prvo, kaj veš user posted image midva sva se sedaj za drugega skoraj eno leto matrala in evola, februar nam je bil očitno usojen user posted image upam da čim prej zagledate plusek

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 19:28:17   
pikapoka pika
Uf mimi_ka to je pa res še dolga do pregleda. naj ti čimprej mine! Moj g ta prvič naroči pri ene petih tednih, pol pa še pri osmih za srčka.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 19:59:35   
Pikapoka1980
Dobrodosla med nami!
Ja, zal je moznosti 50/50user posted image
Drzim pesti in upam, da bomo zagledale user posted image

Priznam, jaz imam tremo!user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 20:23:34   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Evo punce, da vam javim. Sem dobila datum za pregled, in sicer šele 29.3., ko bom noseča 9. tednov. Jooooj, ne vem kako bom zdržala še cel marec user posted image res zelo pozno naročajo. Mi je pa rekla glede krčev, da če bi se poslabšalo, da naj pridem kar v bolnico na pregled. Upam, da ne bo treba. Danes so se res nekoliko umirili in me je samo ene dvakrat zagrabilo. Upam, da bo počasi minilo.

No jaz seveda navijam za vas in čakam še zadnje novičke tega meseca user posted image upam, da bodo zelene user posted image


Tale datum je pa res pozen. Joj, jaz bi kar norela, če bi mogla toliko dolgo čakat. Upam, da bom jaz, ko bom le zagledala plusek imela srečo in bom lahko srčka gledala kmalu user posted image

Ja je pozno za nas, ki čakamo in smo na trnih, ali je vse ok, ali bomo slišale srčka..samo nimaš kaj. Večina ginekologov ne naroča pred 8.tednom razen v primeru kakšnih posebnih težav ali pa če si v postopku umetne oploditve, drugačpa pa smo vse več ali manj obsojene na to mukotrpno odštevanje dni. Pa saj bo user posted image itak nam nikoli ni prav, ko odštevamo dneve do M in te srbijo prsti, da bi delala teste prej, potem ko čakamo na pregled, pa potem spet vsak naslednji pregled isto...ahhhh nikoli konec težav za nas ženske user posted image



Zaenkrat sem še kar v prvi fazi in to prvič. Upam, da čimprej zagledam tale magični plus. Res me zanima kako to izgleda in pol ko raste trebušček in brcanje pa srček poslušat pa vsi ultrazvoki...aaaaa, komaj čakam. Ravno danes sem izvedela, da je naša bodoča direktorica noseča. Sem res ful vesela za njo, sam po drugi strani mi je šlo pa ful na jok,ker si jaz tega tudi tako zelo želim pa še kar ni uspeha. Upam, da bo pri nama držalo , da gre v tretje rado. Samo november mi ni ravno najlepši mesec za rojstvo, ampak ne bom se pritoževalauser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 22:14:08   
Tejči H
Pozdravljene mamice.
Tudi midva z možem sva se po 7 letih odločila za drugega user posted image
V tem mesecu sva bila kar pridna, zato upam, da drug teden, ko bo čas za test zagledam težko pričakovaniuser posted image .
Zanima me, kolk hitro ste ve začutile, da ste noseče? Mene že 2 dni boli v spodnjem delu križa, povečan imam izcedek iz nožnice in na vsake toliko časa me zabolijo jajčniki. Zdaj ne vem, ali to lahko že pripisujem nosečnosti, glede na to, da naj bi naslednjo user posted image dobila čez en teden. Upam, da se ne veselim prehitro. .
Hvala za odgovore in lep pozdrav

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 22:22:38   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Uf mimi_ka to je pa res še dolga do pregleda. naj ti čimprej mine! Moj g ta prvič naroči pri ene petih tednih, pol pa še pri osmih za srčka.

Ja je dolga, samo se tolažim s tem, da če sem lahko čakala eno leto na ta plusek, bom pa ja zdržala še ta mesec, da vidim našo pikico user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 22:29:32   
mimi_ka
Pikapoka1980 mislim nate in nestrpno čakam na novičke user posted image Držim pesti user posted image

noname dobro vem, kako se počutiš, sem bila na istem. Vem da si nestrpna kot smo bile vse, ampak verjemi, da pride tudi tvoj čas in boš srečka nosečka user posted image pa november sploh ni tako slab mesec, morda bova pa obe na koncu ravno novembrki user posted image jaz imam po mojih izračunih pdp 31.10., tako da bom mogoče tudi novemrka na koncu, sploh če bo tako kot pri prvem, ki je zamujal deset dni in je iz januarčka postal februarček user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
26.2.2016 22:40:00   
..noname..
mimi_ka hvala za vzpodbudne besede. Vem, da nama bo uspelo, ko nama bo to namenjeno. Midva bova v vsakem primeru uživala in bila pridna. Ko pa bo pa bo. Morda pa res...samo če bom jaz novemberčka mela bo bolj proti koncu meseca. Sploh ne vem več kakšne imam jaz cikle, ker sem bila najprej prepričana, da bojo moji cikli končno normalno, odkar delava na dojenčku niso več tako zelo urejeni.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?