|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:37:22   
pikapoka pika
Zdej sem pa naredila še en babycheck pa spet črtica..jaz ne vem kaj je to..a mi ta test res zaznava kakšne druge hormone?!?!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:40:18   
pikapoka pika
mimi_ka hvala za vzpodbudo user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:40:55   
Allstar
pikapoka pika kako močna pa je črtica? Komaj vidna ali močna?
Držim pesti, da ti zaznava hormon, katerega mora zaznavati ;) user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:43:17   
pikapoka pika
Blaga je, ampak lepo vidna.user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:44:41   
pikapoka pika
Blaga črtica ampak vidna.user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:45:18   
mimi_ka
Pikapoka pika moj nasvet: pojdi po cb digital (ker mislim, da je to res eden izmed najbolj zanesljivih in točnih testov), počakaj do jutri in naredi s prvim urinom. Mora pokazati pravilno, pa še jutri bo drugi dan ko ti zamuja in bi moralo že točno vidno. Bom stiskala pestke cel dan in celo noč user posted image daj pridruži se mi, da bova skupaj pričakovali user posted image in klepetali o nosečniških tegobah user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:49:25   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka zdaj mi pa ti daješ upanje user posted image . Jaz sem tudi ta cikel prvič pila krvomočnico in reeeees upam, da to kaj pripomore user posted image . Si si že zračunala PDP?

Oooo kako lepo je to slišati user posted image Ja res je že veliko puncam pomagala in sem prepričana, da je nekaj na tem. Navijaaaaaam zate user posted image
Aja rok sem si pa tukaj zračunala in pride ravno na helloween 31.10. user posted image samo glede na to, da sem bila v prvi nosečnosti čez rok, je čisto možno, da bo tudi ta prikukal novembra user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:50:43   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

MIMIIIII_KAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar solzna sem postala, ko sem vidla tvojo objavo! Iz vsega srca ti čestitam in želim mirno, zdravo in srečno nosečnost! BRAVOOOO!



Hvala ti Pikapoka! user posted image jaz pa zdaj zate držim pesti user posted image še malo, ne? user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:15:40   
Pikapoka1980
oooooo res je še čisto malo...
Zakaj me ratuje strah? Verjetno se bojim, da bom razočarana :(

Spet me mika, da bi že kar danes poskusila s testom user posted image

A mi zna katera kaj več povedati o tej krvomočnici? Ali pa link poslati, da si preberem?
Hvalaaa

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:23:46   
pikapoka pika




FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
user posted image anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
user posted image Taroma user posted image

10.2. 
user posted image Sandyy user posted image  
user posted image Pelkaa user posted image

12.2. 
user posted image Katriss user posted image

14.2. 
user posted image daise user posted image
user posted image ..noname.. user posted image

22.2. 
user posted image mimi_kauser posted image user posted image
user posted image Sareta88 user posted image
user posted image N230K user posted image

23.2.
user posted image mava1975 user posted image

24.2. 
pikapoka pika 

27.2.
pikapoka1980

29.2.
viČipU

KONEC FEBRUARJA
user posted image mojamiska user posted image

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš







(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:26:48   
Allstar
pikapoka pika najbolje res, da narediš tako kot je rekla mimi_ka. CB digital jutri s prvim urinom, pa upam, da boše ti zelena na seznamčku ;)user posted image

Pikapoka1980 v google napiši krvomočnica in imaš veliko linkov ;). Jaz sem prejšnji mesec prvič slišala za to ;)user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:26:51   
mimi_ka
Pikapoka dobro vem, kako se počutiš, ampak verjemi mi, da se najbolj obrestuje počakati in ne hiteti s testi. Saj si videla zdaj pri meni kako je bilo, pa nisem naredila nobenega testa pred izostankom. Kako bi šele bila živčna in na trnih, da sem prej delala teste, ki bi bili itak vsi negativni, če je bil še na prvi dan izostanka negativen. Res, poslušaj me in lepo počakaj. Tudi če slučajno ne bo pluska, vsaj razočaranje ne bo tolikšno, pa živce in denar boš prihranila.

Kar se krvomočnice tiče nimam nobenega pametnega linka, saj če poguglaš malo boš verjetno našla cel kup člankov o tem. Meni so punce tukaj svetovale, da je dobro jo pit od zadnje dne menstruacije do ovulacije, potem pa prenehaš. Pomaga pa tako, da debeli sluznico in pomaga pri ugnezditvi zarodka. Kupiš jo v sanolaborju ali podobnih specializiranih trgovinah. Poskusi, zgubit nimaš kaj. Saj to je samo navaden zeliščni čaj, boljše kot kakšne hormonske tablete, ki imajo veliko stranskih učinkov.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:35:09   
Pikapoka1980
Hvala vama za poslu in suport!
Si bom vse prebrala.

Pa naj že mine ta teden user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 11:39:31   
mimi_ka
heheh..gledam moje ime in zeleno barvo na seznamčku, pa mi še kar ni jasno, kot da gledam tretjo osebo user posted image user posted image
Dajmo punce, obarvajmo ta seznam v zeleno do konca!!! user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 12:19:28   
pikapoka pika
mimi_ka kar verjemi user posted image in uživaj v user posted image

Bom jutri še en test naredila, upam da mi uspe z jutranjim urinom. samo ta CB digital je čisto predrag. Bom verjetno kakšnega drugega. Mam že malo dosti, rada bi že vedela pa tudi če je negativno, da se grem lahko naprej.

pikapoka1980 držim pesti, ti boš tudi kmalu na vrsti za test. Sicer moje mnenje je da če te ful obremenjuje naredi en test, ampak če bo negativno ne obupat in čez par dni ponovi. Naredi tako kot ti je lažje user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 12:27:51   
bubika86
IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljena dekleta! user posted image

Da se malo javim... danes sem imela ultrazvočno preiskavo prehodnosti jajcevodov, sem vesela, da sem dala še to preiskavo čez in imam lepo prehodne jajcevode user posted image user posted image




A to se dela ultrazvočno? kam si to šla, kok časa si čakala,.....?Lahko kaj več poveš o tem, bom verjetno jaz tudi mogla na pregled. Pa super da so prehodniuser posted image



mimi_ka user posted image juhu user posted image
čestitke in srečno do konca, vse bo ok, mora bituser posted image


mimika user posted image user posted image ČESTITKEEE !!

mojamiška ja ultrazvočno ... dobila sem napotnico od moje ginekologinje, poklicala v leonišče v Ljubljani ko sem dobila menstruacijo in so me ćez 10 dni že naročili....ja hitro user posted image
No včeraj so mi pa potem vbrizgali tisto tekočino ki potem potuje po jajcevodih, malo zaboli ampak je za preživet user posted image user posted image in potem gre z ultrazvočno sondo notri v nožnico in na ekranu se pokaže kako so prehodni jajcevodi. Jaz sme malo tudi zakrvavela ampak to je normalno. Danes nimam nič krvi edino spodnji del trebuha me boli. Zato se pa vzame bolniška 2 dni.




< Sporočilo je popravil bubika86 -- 25.2.2016 12:30:21 >

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 12:49:41   
Pikapoka1980
pikapoka pika
sem se odločila počakati vsaj do sobote, ko bi morala dobiti M. Imam doma 4 teste, tako da jih bom porazdelila user posted image user posted image user posted image

Vsako jutro, ko se zbudim, mi odzvanjajo vaše besede, da naj počakam in zato se zadržim, to mi fuuul pomaga, res! Zato sem vsem vam zelo hvaležna in pridno čakam.
Imam pa še eno srečo ta teden, da se vsako noč zbudim okoli 3:30 in me fffuuul tišči lulat, tko da pol zjutraj ne želim tudi zaradi tega delat testa user posted image user posted image user posted image , ker si mislim, da urin ne bo več tako koncentriran user posted image

Kok težav imamo a ne? user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 13:28:00   
mimi_ka
Hvala vsem za čestitke user posted image
Danes je itak tak zmeden dan in bom rabila še nekaj časa, da dojamem, da sem res user posted image

pikapoka pika vem da je cb digital najdrazji od testov,samo po moje odtehta to, da je res zanesljiv in če si v dvomih je boljše nardit en res zanesljiv test kot tri druge cenejše, ker na koncu te itak vsi ti ostali testerji skupaj več stanejo kot en cb. No to je sicer moje mnenje, ti naredi kakor je zate najboljše. Samo glede na to da je meni fs pokazal negativno, vem da ga zdaj ne bi še enkrat šla kupit, ker bi bilo mogoče še vedno negativno, mene pa bi razjedal dvom. Pa razlika v ceni med enim in drugim se sigurno pozna tudi v zanesljivosti in točnosti. Ma saj pravim, vsaka po svoje. V glavnem jaz ti res močno želim, da bo jutri na testku plus user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 13:30:54   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

pikapoka pika
sem se odločila počakati vsaj do sobote, ko bi morala dobiti M. Imam doma 4 teste, tako da jih bom porazdelila user posted image user posted image user posted image

Vsako jutro, ko se zbudim, mi odzvanjajo vaše besede, da naj počakam in zato se zadržim, to mi fuuul pomaga, res! Zato sem vsem vam zelo hvaležna in pridno čakam.
Imam pa še eno srečo ta teden, da se vsako noč zbudim okoli 3:30 in me fffuuul tišči lulat, tko da pol zjutraj ne želim tudi zaradi tega delat testa user posted image user posted image user posted image , ker si mislim, da urin ne bo več tako koncentriran user posted image

Kok težav imamo a ne? user posted image

Pikapoka super, ti samo vztrajaj do sobote, pa saj bo kmalu tukaj user posted image
Ja težav pa imamo ženske kolikor hočeš..ponavadi še več kot jih je v resnici, ker si joh še v glavi pričaramo user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 14:42:26   
pikapoka pika
mimi_ka saj če bi mislila da bo pokazal plusek bi ga kupila, tko sem pa skor sigurna da bo pokazalo negativno. No upam da danes pride M in se neham s tem zafrkavat.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 14:59:34   
..noname..
user posted image user posted image mimi_kauser posted image user posted image Čestitaaaamuser posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 16:24:49   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

mimi_ka saj če bi mislila da bo pokazal plusek bi ga kupila, tko sem pa skor sigurna da bo pokazalo negativno. No upam da danes pride M in se neham s tem zafrkavat.

Pikapoka pika tudi jaz sem bila še zjutraj prepričana, da bo minus pokazalo, ker sem imela zvečer in ponoči spet te krče kot pred m, in še vedno jih imam. Sem bila prepričana, da ne bo nič in da se to vse skupaj tako vleče samo zaradi psihe, ker sem v glavi potihem samo sebe prepričevala, da sem noseča. Dokler je ne dobiš, ne obupaj. Mogoče ti bo pa res samo dosti zamujala in prav zato, da boš mirna in boš vedela naredi en boljši test in se ne boš več sekirala. Pa dobro vem kako se počutiš sedaj, sem bila od ponedeljka do danes na istem. No, u glavnem, res ti želim, da se to razjasni čim prej in ti jutri plusek pokaže ali pa pride user posted image sama sem si isto želela te zadnje tri dni živčnega čakanja in ugibanja. Saj bo, ne obupaj, če pa slučajno ni sedaj uspelo, bo pa marca sigurno user posted image ampak jaz sem nekako prepričana, da ti je že, samo malo več časa rabi kot pri meni user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 16:25:25   
mimi_ka
noname hvala! user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 16:59:38   
Pikapoka1980
A krce imas se vedno? A skoz al se pojavijo in izginejo? Verjetno se telo pripravlja na user posted image jeeeeej!
Mene je danes v krizu tiscalo kot na dan, ko jo dobim! V enem trenutku sem mislila, da bom skupi zlezla! Zdej je boljse a pocivam!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 17:12:24   
mimi_ka
Pikapoka1980 ja krči so še vedno prisotni. Saj to me najbolj skrbi, da ne bi bilo kaj narobe user posted image vem, da jih ima dosti krče preden zagledajo plus, ampak ne vem če je normalno da so že toliko časa, praktično vsak dan od sobote. Niso pa cel dan prisotni, se pojavi, me zagrabi ta bolečina v spodnjem delu trebuha in poneha, pa čez nekaj časa spet...se bojim da ni krivo mogoče tudi to ker dvigujem malega, ki ni več tako majhen, ima že 14 kg. Jutri bom poklicala za pregled in bom vprašala glede teh krčev, če mi bo sploh kaj znala povedat, ker tam te setre rade hitro odpikajo user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?