|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 9:33:29   
Sareta88
Punce, se nisem uspela nič javit, ker sem imela pester vikend in pol sem šla pa v šolo v naravi z otroki. Hvala za lepe besede in za vse. Sej te potre in vse, ampak bo že, sej se kar veliko pogovarjava in on je začel vedno bolj o otrocih govorit, tako da mislim, da bo. Zdej marca bom najbrž navijačica, ampak v aprilu pa si želim, da bi blo že kej :)
pikapoka pika in mimi_ka res upam, da bom jutri zjutraj prebrala najlepše novičke in da bosta polepšali ta februarski seznamček!

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 11:06:20   
Allstar
mimi_ka in pikapoka pika je kaj novega? Mislim na vaju in držim pesti user posted image

pikapoka1980 in ViČipu za vaju pa upam, da se vama ne vlece preveč to čakanje ;) user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 11:19:19   
Pikapoka1980
Allstar hvala za skrb! Vleče se ffffffuuuuuuuullllll user posted image

Včeraj, ko sem prebirala poste, sem tudi sama vrgla puško v koruzo. Sploh, ker so se mi spet pojavile identične bolečine kot ko dobim M (križ, trebuh,...) Te bolečine sem imela že v petek a se mi je zdelo še prezgodaj. Včeraj mi je bilo pa jasno, da bi lahko te bolečine naznanjale prihod M.
Danes pa..nobenih bolečin več. V službo hodim peš in med potjo mi je ratalo slabo. Slabost je trajala do malo prej..
Še vedno se mi v ustih nabira večja količina sline..

No, zdej sem se končno nekomu izpovedala in upam, da bo lažje user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za support!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 11:31:24   
pikapoka pika
Nisem danes delala testa, jutri bom če ne pride M. Ampak mislim da bo kar prišla..

mimi_ka kako pa tebi kaže?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 11:44:02   
Allstar
Pikapoka1980 ja to je pa dober znak, a ne user posted image ? Sicer je malo hitro, ampak je kar nekaj deklet, ki so imele znake že kmalu po ovulaciji, različne smo si in različno reagiramo ;). Jaz imam 4 dni za tabo datum "nepričakovanja", pa se že zdaj opazujem, če bodo kakšni znaki user posted image . Ampak vse kar se dogaja z mano, je isto kot vedno do sedaj pred user posted image . Tako da upam, da sem ena izmed tistih, ki ima PMS znake in nosečniške znake enake user posted image .
pikapoka pika zakaj tako misliš? Močno upam, da se motiš in da je to samo tvoje podzavestno pripravljanje na to, če slučajno pride, da ne boš preveč žalostna user posted image . Upam, da je ne bo in da ti testek jutri pokaže, da si user posted image
Konec koncev, je vaša odgovornost, da polepšate seznamček user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 12:09:11   
Pikapoka1980
Allstar držim pesti tudi zate!
Res je zgodaj za simptome, zato sumim, da je psiha user posted image

Kaj bi dala, da vsem rata user posted image



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 12:16:38   
mimi_ka
Hej! Pri meni tudi nič novega. user posted image še vedno od nikjer, občasno, predvsem zjutraj in zvečer imam še vedno krče kot pred M. Tudi jaz danes ne bom delala nobenih testov, počakam do zjutraj in nardim še ta cb digitalni, ki bo po moje moral pokazati pravilno, če je kaj na temu.

Allstar in Sareta hvala da mislita na nas in stiskata pesti user posted image drugače pa Pikapoka1980 in Allstar pri meni so identični znaki kot pred M, ki se vlečejo že krči od sobote, boleče prsi pa od prejšnje nedelje, tako da smo vse na istem user posted image upam res, da to tokrat ne pomeni zelooo dolgo najavo M, ampak user posted image tako pri meni kot pri vas.

Pikapoka pika zakaj tako razmišljaš? tebi je en test že plus pokazal, meni sploh ni, pa ti je šele danes ne pričakuješ. Po moje imaš ti več možnosti kot jaz, da si srečka user posted image no jaz pa zdaj resno mislim, jutri je najin dan D in se morajo te zadeve razjasnit, če ne se mi bo zrolalo user posted image Naj pokaže plus ali minus in se vlije, samo, da sem črno na belem, ker to res ni več za nikamor user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 12:26:02   
mimi_ka
Sareta tako se govori, samo pozitivno naprej user posted image sem prepričana, da boš kmalu tudi ti zagledala plusek. Mogoče pa bomo skupaj pričakovale še aprila, saj vidiš, da meni tokrat resnično ne gre in ne gre user posted image ampak skupaj z vami je dosti lažje tudi skozi to in se prepričana, da bomo prišle vsaka do svojega user posted image prej ali slej

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 12:31:46   
pikapoka pika
Ah ne vem, sej pravim, prej je bilo vedno že pred izostankom pozitivno na več testih, se mi zdi bi moglo že pokazat.. Babychecku pa ne verjamem več. pa še črtica včerajšnja je bila ista kot v ponedeljek, isto zelo rahla, nič močnejša. Sva se hecala z mojim da se bo drugič on gor polulal pa bo verjetno tud črtico pokazalo user posted image

Še danes zdrživa mimi_ka pa bo vse jasno user posted image

za vse ostale pa stiskam pesti!



(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 12:55:22   
Allstar
Hvala Pikapoka1980 user posted image Nekatere pravijo, da so imele simptome že teden dni pred menstruacijo. In kakor smo ženske skomplicirane, veš da vsaka nekaj po svoje deluje, hahaha user posted image .
Tako, da upam, da pri tebi ni psiha in da so res že kakšni znakci, jaz pa imam še 8 dni in bom še nekaj dni počakala na znakce, da se jajček vsaj ugnezdit utegne prej, da delam paniko user posted image .
Mimi_ka in Pikapoka pika, moram rečt, da sta pridni, da sta se danes s testi vzdržali, zdaj pa Keep calm and show us user posted image tomorrow ;) user posted image .

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 13:47:15   
Damuš
Mimi_ka in pikapoka pika tud jz držim pesti, da bosta jutri zagledali user posted image .

Ta teden sem vas bolj brala, ker ni bilo časa za pisanje.
Mislim, da je Mimi_ka napisala, da nikoli ne dela testov pred izostanki. Sem že sama v prvi nosečnosti počela isto (samo 1 mesec sem pokurila 3 teste v brezveze - seveda pred izostankom), potem me je izučilo in sem vedno počakala na user posted image .
Tudi jaz vam polagam na srce - delajte teste po izostanku. Saj vidite, kako vso to testkanje vpliva na vas. Ni OK, da se tolk živcirate. Res ne.






(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 14:01:41   
viČipU

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka in pikapoka pika je kaj novega? Mislim na vaju in držim pesti user posted image

pikapoka1980 in ViČipu za vaju pa upam, da se vama ne vlece preveč to čakanje ;) user posted image

o zivjo..

huh.men se ruši svet se mi zdi d sm vonjala menzes dons :(
ce ne bo prej user posted image grem v petk kri dat..

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 17:13:42   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: viČipU


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka in pikapoka pika je kaj novega? Mislim na vaju in držim pesti user posted image

pikapoka1980 in ViČipu za vaju pa upam, da se vama ne vlece preveč to čakanje ;) user posted image

o zivjo..

huh.men se ruši svet se mi zdi d sm vonjala menzes dons :(
ce ne bo prej user posted image grem v petk kri dat..


Trenutno nisem tako aktivna... tako da sem spregledala, koliko ciklov je ze za vama? Upam, da ne prevec :(

Drugace pa pupke moje zlate.. mene je tale moja huda custvena kriza malo streznila. In spoznala sem,da ne morem narediti cisto nic... kar lahko naredim je to, da se s tem ne obremenjunem. Seveda se vedno vsak dan sanjam o tem. Saj sem zenska in to je normalno.. ampak vsa ta moja obsedenost in zivciranje me je pripeljala do dna.. vsakodnevno jokanje in res sem postala malomarna. Malce mi je na poti pomagal moz, ko sva se skregala in takrat sem sele njemu priznala kaj vse se dogaja v meni. Edino kar me je vprasal, zakaj nisem povedala prej.. imela sva dolg pogovor v noc in sedaj se res ne zivciram.. ko bo bo.. vedno so nekateri prej, nekateri kasneje..
ja saj vem, potem pa spet: ona ga sploh se noce pa je kar noseca. Ja zal je tako, da pravice ni... ampak nekdo drug, hudo bolan pa se sprasuje: zakaj on in ne mi, ki se norcujemo iz zdravja..

Zato vam polagam na srce:

Ne hrepenite preveč po tem kar si želite, temveč cenite to kar imate!!

Sedaj pa dajmo hitrouser posted image najdit cas za uzivanje z ljubeznijo zivljenja.. ostalo pride samo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
24.2.2016 18:00:12   
bubika86
Pozdravljena dekleta! user posted image

Da se malo javim... danes sem imela ultrazvočno preiskavo prehodnosti jajcevodov, sem vesela, da sem dala še to preiskavo čez in imam lepo prehodne jajcevode user posted image user posted image

Drugače malo še krvavim in imam bolečine v trebuhu ampak ok zdaj ležim in počivam.

Čestitke vsem novim user posted image user posted image user posted image , vsem ostalim puncam pa želim, da slej ko prej zagledamo user posted image user posted image .

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 8:27:28   
mimi_ka
Dobro jutro punce! user posted image
Evo, moja živčna vojna se je danes končala. Cb digital pokazal en leeeeep user posted image user posted image in 1-2tedna nosečnost user posted image

Zeloooo zeloooo vesela, saj itak sploh še ne dojemam, da je res po vsej tej kalvariji s čakanjem in enim negativnim testom. Ampak očitno ste imele punce prav. Evo naj bo to en velik dokaz, da je res vse mogoče, krči že toliko dni pred pričakovano m, ki so sicer še vedno prisotni (upam da to ne pomeni kaj slabega), boleče prsi in negativen test en dan po izostanku. Očitno je moralo res priti do oploditve kasneje kot sem mislila, ker kaže na cb 1-2 tedna, po mojih izračunih bi moralo biti že 2-3, no pa saj ni važno, samo da bi bilo vse ok. Ja zdaj so moje misli že naprej in se bojim, da ni kaj narobe..itak bom do prvega pregleda na trnih z živci..ahhh ja radosti ženskega življenja..en problem rešimo, pa imamo že novega, namesto, da bi uživale user posted image

Pikapoka pika mislim nate in čakam še na tvojo super novičko user posted image
Za vas punce pa itak navijam in stiskam pesti user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 8:30:28   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Dobro jutro punce! user posted image
Evo, moja živčna vojna se je danes končala. Cb digital pokazal en leeeeep user posted image user posted image in 1-2tedna nosečnost user posted image

Zeloooo zeloooo vesela, saj itak sploh še ne dojemam, da je res po vsej tej kalvariji s čakanjem in enim negativnim testom. Ampak očitno ste imele punce prav. Evo naj bo to en velik dokaz, da je res vse mogoče, krči že toliko dni pred pričakovano m, ki so sicer še vedno prisotni (upam da to ne pomeni kaj slabega), boleče prsi in negativen test en dan po izostanku. Očitno je moralo res priti do oploditve kasneje kot sem mislila, ker kaže na cb 1-2 tedna, po mojih izračunih bi moralo biti že 2-3, no pa saj ni važno, samo da bi bilo vse ok. Ja zdaj so moje misli že naprej in se bojim, da ni kaj narobe..itak bom do prvega pregleda na trnih z živci..ahhh ja radosti ženskega življenja..en problem rešimo, pa imamo že novega, namesto, da bi uživale user posted image

Pikapoka pika mislim nate in čakam še na tvojo super novičko user posted image
Za vas punce pa itak navijam in stiskam pesti user posted image



mimi_ka ma bravoooooo, kako zelo sem vesela zate, ČESTITKE in samo sproščeno naprej, vse bo superuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 8:34:23   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljena dekleta! user posted image

Da se malo javim... danes sem imela ultrazvočno preiskavo prehodnosti jajcevodov, sem vesela, da sem dala še to preiskavo čez in imam lepo prehodne jajcevode user posted image user posted image




A to se dela ultrazvočno? kam si to šla, kok časa si čakala,.....?Lahko kaj več poveš o tem, bom verjetno jaz tudi mogla na pregled. Pa super da so prehodniuser posted image



mimi_ka user posted image juhu user posted image
čestitke in srečno do konca, vse bo ok, mora bituser posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 8:35:42   
pikapoka pika
Čestitkeeeee mimi_ka user posted image user posted image user posted image
Jah tko je, vedno nas nekaj skrbi. Želim ti lepo nosečnost!!

Pri meni test negativen samo nisem z jutranjin urinom delala.Tko da nič, čakam da pride.


(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 9:24:54   
Katriss
mimi_ka, čestitke! Se mi je kar zdelo, da ti je uspelo user posted image Srečno do konca user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 9:28:15   
mava1975
Bravo Mimi_ka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 9:39:46   
Allstar
Bravo mimi_ka user posted image user posted image user posted image

Super, sem ful vesela zate ;).
CB ti kaze 1-2 tedna, ker kaze od oploditve, ki je verjetno bila 14, 15 dni nazaj. Ocitno mas pac malo manj hormona, ce ti je en test pokazal negativno. Ampak to itak ni nic narobe, moji kolegici je se dolgo po izostanku kazalo minus in je bilo vse ok in ima zdaj lepega in zdravega fantiča user posted image . Po štetju tednov za nosečnost si pa tako ali tako že v 5 tednu ;), vsaj ena stvar, kjer čas "hitro mine" , hahahaha :). Si 2 tedna oplojena in že 4 nosečauser posted image .
Nič ne skrbi, vse bo ok user posted image .

< Sporočilo je popravil Allstar -- 25.2.2016 9:40:50 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 9:40:48   
mimi_ka
Pikapoka pika saj ne da te nekaj tolažim, ampak res dokler ne pride, ne še vreči puške v koruzo. Saj vidiš, kako je blo pri meni, v torek ko mi je prvi dan zamujala in sem delala z jutranjim urinom fs je blo negativno, tista rahla črtica se je šele potem pojavila. No in komaj danes ko mi zamuja že tretji dan, mi je cb pokazal + Jaz še vedno držim pesti, da mogoče pa le ne pride in bova skupaj srečki user posted image user posted image

Punce, hvala vam za čestitke in vse spodbudne besede. Zeloooo lepo mi je bilo čakati na ta plusek z vami res, vaše besede so mi dale ful zagona in upanja, tako da hvala iz srca. No in prav tukaj med vami sem dobila idejo za o teste in pitje krvomočnice. Saj ne vem, če je to imelo kaj pri tem, da nam je uspelo, samo ravno ta mesec sem prvič delala o teste in prvič pila krvomočnico, pa smo po skoraj enem letu zagledali plus user posted image hvala vam vsem!

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 9:50:17   
mimi_ka
Allstar hvalaaaa user posted image prav tvoji komentarji so mi dali upanje, ker sama sem bila res prepričana, da ni nič, če je bil prvi test negativen. Ja zdaj je 5. teden oz. natačneje 4t 3d. Moram poklicati še za pregled. Upam res, da bo vse ok z user posted image , ker imam skozi te krče prisotne, v prvi nosečnosti nisem sploh vedela, da sem noseča, zdaj pa vse čisto drugače. No ma samo da bi bilo vse ok.

Punce zdaj pa navijam za vas, kar po vrsti, druga za drugo polepšajte ta seznam do konca in seveda marčevskega user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:23:43   
Pikapoka1980
MIMIIIII_KAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar solzna sem postala, ko sem vidla tvojo objavo! Iz vsega srca ti čestitam in želim mirno, zdravo in srečno nosečnost! BRAVOOOO!


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
25.2.2016 10:37:03   
Allstar
mimi_ka zdaj mi pa ti daješ upanje user posted image . Jaz sem tudi ta cikel prvič pila krvomočnico in reeeees upam, da to kaj pripomore user posted image . Si si že zračunala PDP?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?