|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:53:56   
Allstar
Pikapoka1980 držim pesti, da se bo izcimilo tako kot pri mimi_ki user posted image . A ti večkrat zamuja ali je to prvič oz. redko?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:57:49   
Ashatan
mimi-ka, to je tisti občutek ja, v prsih, kot bi se mleko delalo. Samo tiste, ki delajo prvič na user posted image bolj težko vedo, kakšen je ta občutek. Se mi zdi, da je v drugo (ali tretje...) recimo da lažje. Pričakuješ in čakaš kdaj bo uspelo pa prav tako kot prvič.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 10:58:41   
Pikapoka1980
Hmmm..lahko ti povem za zadnje 3 mesecev:
22.11. (to nisem najbolj prepričana) user posted image
25.12.
26.1.

Pred tem pa ne vem..ampak ponavadi je vedno plus par dni..

Res ti iz srca hvala Allstar.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 11:01:56   
Ashatan
Pikapoka1980, koliko pa imaš ponavadi BT, ko ni povišana? Jaz sem si jo merila več kot leto dni, pred prvo zanositivijo, je trajalo dve leti in jaz sem se zdravila. Sedaj jo pa merim, ker sem nekaj let jemala KT, z NL prenehala jemati in jo merim za to, da približno vem kdaj je O in kdaj potem lahko user posted image pričakujem, da opazujem kako se mi po po KT ciklus obnašal.
Imam pa normalno BT okoli 36.4 nato pa se poviša na nekje 36.8 in pade na dan M ali dan pred tem. Da malo prihranim na testih user posted image (saj ne, da nimam BC že doma od NLuser posted image )

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 11:10:01   
Pikapoka1980
Ponavadi je tam nekje med 36,4 do 36,6.

Res pa je, da si je jaz ne merim, šele zdaj sem začela, ko sem tukaj prebrala, da se poviša.


(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 12:29:54   
Tejči H

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

TejciH nočem izpast negativna ali ti soliti pameti, ampak par dni nazaj si ti imela te "nosečniške znakce", ker si verjetno imela ovulacijo. Ovulacija je približno 14 dni pred pričetkom menstruacije in njeni znaki so povečan izcedek (prozoren, vlečljiv, kot beljakova sluz). Takrat moramo biti najbolj pridne, saj smo najbolj plodne. Če nam takrat uspe, da zanosimo, pa se plodek 6-12 dni kasneje šele ugnezdi. Ko se plodek ugnezdi se začne pospešeno proizvajati hCG (humani horionski gonadotropin - nosečniški hormon). Ker ga proizvajajo celice, ki tvorijo posteljico, se pred vgnezditvijo ne more začeti tvoriti . Po vgnezditvi pa se vrednost tega hormona podvoji vsakih 72 ur, med 8 in 11 tednom neha rasti in ostane isti celo nosečnost. Prav ta hormon povzroči naše nosečniške znakce, ki pa jih pred izostanku skoraj da ne moremo imeti, le zelo redke jih imajo od vgnezditve naprej, ostalo je na žalost le naša psiha, ki se poigrava z nama zaradi naše velike željeuser posted image .
Te pa popolnoma razumem, jaz sem v življenju že ene 20x mislila, da sem noseča in zganjala paniko, ampak je bilo to le moje nepoznavanje lastnega telesa. Zdaj ko delava na otročku, pa sem se malo podučila in hvalabogu, drugače ne vem kako bi ugotovila plodne dneve in možno da bi ravno takrat spuščala ven user posted image in s tem breveze "stran metala" cikle.



Allstar, moram vam povedat, da jaz vse to vem, ker sem si vse prebrala o plodnih dnevih in ovulacijI. Sem si vse zračunala in sva tiste dneve z možem bila pridna. Drugačno je sedaj počutje, kot sicer.
Res upam, da ni to samo psiha.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 14:08:24   
madjanca
Mam se jaz eno vprasanje o krvomocnici.. pila sem jo prej ko sem imela user posted image , kako naj jo pijem sedaj? Ali je sploh naj ne? Ker moje tecke se kar ni in ocitno res caka na sprozitev. Pa bi pila krvomocnico ze zdaj...

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 15:16:37   
Allstar
madjanca aj se bi pila od konca menstruacije naprej. Po mojem zato, ker debelji sluznico, med menstruacijo pa se ti tako ali tako čisti in je brezveze, da se debeli, ni učinka. Ne vem...moje mnenje user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 16:45:25   
madjanca
Pol ce jo bom pila in pila mam lahko sluznico kdaj prevec debelo? Saj vem, da sprasujem neumnosti.. ampak rada bi vedela, da si ne naredim kaksne skode po neumnosti?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 17:25:50   
Allstar
Po mojem mora bit sluznica čimbolj debela dober teden po ovulaciji, da se lahko plodek ugnezdi. Če je sluznica pretanka, se plod ne more ugnezdit in gre naprej. Zato nekatere pravijo da se krvomočnica pije do 1 teden pred menstruacijo. Ampak ko se ti sluznica odebelji, je do menstruacije debela, pri menstruaciji pa se zlušči, zato naj bi bile tudi menstruacije močnejše. Predebela sluznica ne more biti. Med menstruacijo je pa brezveze, ker je kontra. Ko se zlušči kar se ima za ščistit, pa začneš piti, da jo spet odebeljišuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 19:28:46   
Ashatan
Verjetno bomo to temo zapustile in šle na marec, kar je februarskega še ostalo tukaj. Če nisem morda samo jaz še user posted image user posted image še ni, prav čudno, sem bila prepričana da bo....

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 19:37:12   
madjanca
Pol najboljse da pocakam menstruacijo, da sploh bo ovulacija.. ker ce je nimam, tudi ovuliram ne najverjetneje..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 20:04:32   
Allstar
madjanca prav tako lahko ovuliraš. Menstruacija je posledica ovulacije in ne obratno. Prav zato je tako prekleto težko uloviti ovulacijo, če nimaš rednega ciklusa. Lahko si pomagaš z ovulacijskimi testi, ampak te bi drago stalo user posted image . Kako dolgo pa si že brez user posted image ?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 20:23:53   
madjanca
Zadnjo sem imela novembra. Ze parkrat sem imela vse znake, da bo prisla.. sam se je na koncu vse sfizilo.. ocitno so bile to ovulacije.. skoda, ker nisem delala testov takrat.. bom pa sedaj v marcu mogla sprozit in mogoce lahko po tem zacnem s krvomocnico in maco..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 21:09:45   
Allstar
Kdaj začneš z Dabrostomom? Po kakšnem času pa jo potem dobiš? A to ti sprožu menstruacije ali ovulacije?
Nisem se nikoli zanimala kako deluje, me pa zanima user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 21:10:56   
mimi_ka
Madjanca jaz bi ti tudi svetovala, da najprej sprožiš M, če ne pride sama, in potem zadnji dan M pričneš s pitjem krvomočnice. Je pa res, da boš potem spet težko ugotovila kdaj bo nastopila O in takrat prenehala s pitjem, če nimaš kakšnih posebnih znakov, ki nakazujejo na O, kot je vlečljiva sluz, špikanje v jajčnikih in podobno. Mogoče pa bi vseeno en mesec poskusila delati O teste in ti uspe ugotoviti točno kdaj nastopi. Pri meni je bila očitno prav to uspešna kombinacija, ki mi je pomagala do zanositve. Držim pesti, da bo uspelo in da ne boš več dolgo čakala na user posted image ! user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
29.2.2016 21:40:07   
madjanca
allstar ponavadi jo dobim nekje 5-7 dni po prenehanju jemanja. Naj bi zacela z jutrisnjim dnem, samo se zbiram pogum za vse stranske ucinke, ki jih ima pri meni.. sproza pa menstruacije. Za ovulacije pa bom kasneje pricela s klomidom..

mimi_ka imela sem v mislih o teste, samo ne vem koliko bi jih potrebovala, ker 5 bo verjetno premalo. Pa ne vem niti kako so ovul testi pri meni zanesljivi.. nazadnje mi ni pokazalo nic.. mogoce kake druge, samo ne poznam tolko. Vseeno pa hvala za nasvete..

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 5:24:42   
Pikapoka1980
No, pa je ratalo! CB je pokazal + 1-2
Jeeeej kaksni obcutki, kar razneslo me bo!

Cmmmok vsem!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 6:36:18   
Allstar
Jeeeeeeeeej tako se dela user posted image !!!
user posted image user posted image user posted image

Želim ti lepo nosečnost in zdravo bebico user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 6:39:43   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

No, pa je ratalo! CB je pokazal + 1-2
Jeeeej kaksni obcutki, kar razneslo me bo!

Cmmmok vsem!



Wuhuuuu. Čestitke. Lepo in doživeto nosečnost ti želim. Pa čim manj slabostiuser posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 6:47:05   
Tejči H
Pikapoka1980 čestitke in da bi nosečnost potekalo lepo in čimmanj slabosti.

A je res ta CB digital tako zakompliciran za uporabo?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 7:11:26   
madjanca
Juhuhuuu... ma kako lepooo.!!

Lepp nosecnost ti zelim.! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 7:26:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

A je res ta CB digital tako zakompliciran za uporabo?


Zakompliciran je točno toliko kot vsi ostali testi. Pač moraš pazit, da ga ne utopiš (preveč potopiš v vodo.

Jaz sem ga delala pri prvi nosečnosti, pa sem naredila točno to - utopila sem ga. Sem mislila - za vsak slučaj ga bom bolj potopila ...user posted image


No, pol sem mela pa eno kvako na testu. In sem morala lepo v trgovino po nov test (vmes sem seveda šla še v službo, šele po službi sem lahko šla kupit test in ga naredila z večernim urinom.user posted image

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 7:44:32   
Pikapoka1980
Punce lepa hvala za čestitke in lepe želje!
Jaz se še kar tresem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.3.2016 7:46:11   
Pikapoka1980
Tejči, jaz sem se polulala v suh lonček. Za 20 sekund sem palčko namočila v urin, pol zaprla s pokrovčkom in počakala, da je odštel svoj čas, ker sem imela digitalnega.

Nič ni zakomplicirano, prav enostavno je.
user posted image

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?