|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 12:06:50   
pikapoka pika
FEBRUAR user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
Allstar

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA 
mava1975 

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte




< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 31.1.2016 12:19:03 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 19:56:01   
1lubenica1
Pozdravljene spet po dolgem času. Z fantom se še kar trudima da bi zagledala user posted image pa ga kar ni in ni. No ta mesec sva bila zelo pridna. 2.2 bi morala dobiti user posted image (upam da je ne bo) Nekaj dni mi še manjka, ampak se zelo čudno počutim. Naj povem da sem prejšni teden čudežno zbolela kihanje, smrkanje grozna utrujenost. Sedaj me močno bolijo prsa (v predelu pazduh na otip močno bolijo). Skos se mi neki preliva po trebuhu. Za piko na i me pa daneš še grozno pika v križu. Iz gole radovednosti sem včeraj naredila test viola (baje ugotavlja zelo zgodno nosečnost). Pokazal je eno črtico , vendar sem čez dobro urco pogledla še enkrat pa se je po čudežu pojavila še ena vendar zelo rahla. Danes sem isti test ponovila in ista zgodba najprej ena črtica čez kakše pol urce pa dve. Sedaj pa sem čist paf. jutri grem po CB in počakam še en dan, potem pa ga naredim upam da vidim user posted image zelooooo bom vesela če bom tudi jas končno user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:05:05   
Allstar
O, potem pa sva midve na istem user posted image . Jaz bom s testom počakala do vikenda, če me vmes ne preseneti user posted image . Raje naredim test kasneje, kot pa da sem prehitra in mi zaradi tega polaže samo eno črtico in sledi razočaranje. V katerem ciklu pa sta vidva?

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:11:51   
1lubenica1
Jas zmeri prehitevam z temi testi :( pol pa vedno tok zlo živčna ampak se tolažim da grem danes ponoči v službo jutri bom tako cel dan prespala potem je pa tu že tako torek in lahko nardim novi test user posted image user posted image ali je že imela katera iskušnjo da je test čez nekaj časa pokazal 2 črtici??? je bil potem dejansko pozitiven ali ngativne ??

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:14:35   
1lubenica1

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

Jas zmeri prehitevam z temi testi :( pol pa vedno tok zlo živčna ampak se tolažim da grem danes ponoči v službo jutri bom tako cel dan prespala potem je pa tu že tako torek in lahko nardim novi test user posted image user posted image ali je že imela katera iskušnjo da je test čez nekaj časa pokazal 2 črtici??? je bil potem dejansko pozitiven ali ngativne ??



ps. poiskušava pa 3 cikel

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:36:08   
Allstar
Jaz nisem imela takšne izkušnje, pa sem večkrat pogledala še čez en dan, pa nikoli ni bilo druge. Ampak sem pa brala, da druge imajo in na testu piše, da če se pojavi kasneje od 10 min, ni veljavno. Najbolje, da v torek še enkrat narediš in da ti pokaže dve pravi in močniuser posted image user posted image . Saj je čisto normalno, da prej ne pokaže, ker še ni dovolj hormona v telesu, tako da se nič ne sekiraj ;).
Upam, da se obe (in še ostale, ki pričakujejo user posted image kasneje v februarju) prestavimo v skupino, da pričakujemo oktobra user posted image

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:36:19   
pikapoka pika
Meni babycheck že večkrat pokazal črtico pa nisem bila noseča.. upam da bo pri tebi drugače! Ostali testi CB 8n first sign sta pa vedno prav pokazala plus ali minus.

Te pa čisto razumem ker jaz vedno delam prehitro teste pa me kar ne izuči 😕

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 20:48:14   
1lubenica1
ali lahko uprašam tiste ki ste že nosečke v katerem predelu so vas bolele prsi? Mene pod pazduho v tej liniji in to tako da se mi zdi da mi bojo poknale user posted image ponavadi so me malo pred user posted image sam špikale tako kot pa ta mesec bolijo je pa kar hudo :) ampak če bo le user posted image bomo vse potrpeli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 21:25:34   
Anonimen
Damuš sej točno sploh ne vem, kok časa se trudiva. Približno eno leto...vmes sem bila noseča, pa na nuhalni izvedela da srček ne bije več in imela čiščenje julija. Potem je bil 3- mesečni nujni premor in potem sva spet zacela delat na user posted image .

1lubenica1 Jaz imam tudi ta mesec nenormalno boleče (.)(.) v predelu pod pazduho. Že en tedn mojmu težim, da jih ne tika user posted image Mogoče je pa to TO. user posted image A boš že 2.2. delala test?


Anonimna user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 21:33:26   
Allstar
Anonimna, midve imava isti datum v igri user posted image , kdaj boš ti delala test? Imaš še kakšen drug znak, ki je neobičajen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 22:03:52   
Anonimen
Allstar Jaz bom čakala do 5.2. Če je slučajno še ne bo, bom pa naredila test. Upam da mi bo ratalo toliko časa počakat. user posted image

Drugih zakov niti nimam. Me pa trebuh srbi, kar mislim da ni ravno nek razširjen znak. Ampak jaz se skoz praskam po njem in ko sem bila 1. noseča sem se isto. user posted image Ta mesec sem neki ful optimistična ratala.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 22:23:50   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

ali lahko uprašam tiste ki ste že nosečke v katerem predelu so vas bolele prsi? Mene pod pazduho v tej liniji in to tako da se mi zdi da mi bojo poknale user posted image ponavadi so me malo pred user posted image sam špikale tako kot pa ta mesec bolijo je pa kar hudo :) ampak če bo le user posted image bomo vse potrpeli user posted image user posted image user posted image

Mene v prvi nosečnosti prsi sploh niso nič bolele pred izostankom m, bolet so me začele šele pozneje, ko so se tudi povečale. Mah, ti znaki so itak pri vsaki drugačni in škoda razmišljat, čeprav se itak vse obremenjujemo s temi znaki. Mene pred menstruacijo skoraj vedno bolijo, enkrat bolj, drugič manj. Psiha pa itak naredi svoje user posted image
držim pesti, da so tvoji znaki pravi in so boleče prsi znak, da se nekaj dogaja user posted image

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 22:41:21   
Allstar
Ja, jaz tudi imam namen čakat do vikenda, če ne bo prej user posted image .
Koliko pa je tvoj prvi otrok star? Ti vsaj lahko veš kako se tvoje telo odzove in če se zdaj isto odziva kot prvič je res velika verjetnost, da ti bosta vikend polepšali user posted image user posted image .

Ali je katera od vas delala teste ovulacije?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
31.1.2016 23:09:34   
Anonimen
Ma, ne znam bit pametna kar se znakov tiče. Sem bla že 3x noseča, pa me je sam enkrat trebuh srbel...no, pa zdej me. Vmes sm mela pa tut že veliko znakov, pa nism bla.

Mam pa doma že 2,5 letnega sinka.user posted image

Ovulacijskih testov pa še nisem delala...do zdej nisem mela težav z zanositvijo. Letos se noče prijet. user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 6:55:46   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Damuš sej točno sploh ne vem, kok časa se trudiva. Približno eno leto...vmes sem bila noseča, pa na nuhalni izvedela da srček ne bije več in imela čiščenje julija. Potem je bil 3- mesečni nujni premor in potem sva spet zacela delat na user posted image .

1lubenica1 Jaz imam tudi ta mesec nenormalno boleče (.)(.) v predelu pod pazduho. Že en tedn mojmu težim, da jih ne tika user posted image Mogoče je pa to TO. user posted image A boš že 2.2. delala test?


Anonimna user posted image


Anonimna žal mi je za tvojo izkušnjo. Držim pesti, da vama čim prej uspe zagledat user posted image .

Tudi mene so v 1. nosečnosti strašno bolele prsi, še posebej bradavičke. Ampak šele kak teden po testu.

Ovulacijskih testov jaz nikoli nisem delala, ker pač ni potrebe saj načeloma vedno točno vem kdaj imam O.

Kar se tiče user posted image po kakšni uri ... tudi s tem nimam izkušenj, saj sem samo 4x v življenju delala teste. Ko ni bilouser posted image , je vedno bila samo belina.

Pa jaz sem delala al Clerablue (digital) ali pa Violo - zgodnji test. Clearblue je pri zadnji nosečnosti zatajil, sej je pokazal neko kvako (bil je pa edini test, ki sem ga imela domauser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:08:58   
1lubenica1
Jas grem danes po test in jutri ga naredim ponovno zjutraj z prvim urinom. Me je ponoci v sluzbi bolelo v spodnjem delu trebuha tako na trenutke, pocutim se pa tudi tako malo cudno ne znam povedat. Pa spikanje v jajcnikih je tudi kar naprej prisotno (moram povedati da nikoli nisem pred pricakovano M imela kakrsnih koli bolecin ne v jajcnikih ne v prsih sploh nisem vedela da se kaj pripravlja bila pa je vedno tocna na 32 dan. Zato pa sedaj opazim vsako spremembo ... ali pa se mi samo zdi da se mi vse to dogaja od te zelje da ze enkrat zagledam tisti user posted image

Kateri test mi priporocate da kupim?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:24:47   
pikapoka pika
Jaz sem delala ovulacijske teste, obakrat uspelo prvič ko sem ga uporabila..zgleda O ni bila takrat ko sem mislila glede na znake.

Kje pa se kupi ta Viola test?

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:27:19   
pikapoka pika
1lubenica1 držim pesti! Naj bostauser posted image !

Glede znakov pa je bilo pri meni obakrat tako da tisti mesec ko sem bila noseča ni bilo nič znakov, najprej test potem čez kak teden ali dva pa prvi znaki.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:30:49   
Damuš
Aja, kar se znakov tiče. Moja izkušnja iz prve nosečnosti je taka, da so bili znaki za nosečnost isti kot za user posted image .

Zvijanje v spodnjem delu trebuha, napetost v dojkah (ne bolečina) ... tako da jaz na te znake ne dam veliko.

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:32:24   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Jaz sem delala ovulacijske teste, obakrat uspelo prvič ko sem ga uporabila..zgleda O ni bila takrat ko sem mislila glede na znake.

Kje pa se kupi ta Viola test?


Jaz sem ga kupila v Mullerju. Če nimaš Millerja kje blizu, ti ga lahko tudi pošljem.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 7:39:23   
pikapoka pika
O hvala Damuš za prijaznost. Imam blizu Muller pa bom šla iskat. Mam še velikoooo časa do testa ☺

Damuš za kdaj te napišem na seznamček?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 8:00:04   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Damuš za kdaj te napišem na seznamček?


Se mi je zdelo, da moram še na eno vprašanje odgovorit. user posted image Najbrž bom delala test šele v začetku marca, tako da me lahko kar spustiš za ta mesec.user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 9:25:57   
pikapoka pika


FEBRUAR user posted image

2.2.
1lubenica1

3.2. 
anonimna user posted image
Allstar

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA 
mava1975 

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte





(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 9:45:07   
Allstar
Pikapoka Pika, kako so se pa razlikovale O po testih in po občutkih? Jaz sem bila vedno prepričana, da vem kdaj imam O (vedno imam v tistem času ko bi morala nastopit še sluz in bolečine), pa sem 1x btw kupila teste ovulacije, samo da se potrdim, pa mi niso nič pokazali. Nato me je jezilo in sem jih kupila še naslednja dva meseca in mi spet ni nič pokazalo, niti blage črtice. Katera ve kako je to mogoče?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 10:35:54   
pikapoka pika
Ja pri meni se je izkazalo da takrat ko mam največ tistega beljakovega izcedka sploh ni O, ampak je šele ene 3 dni kasneje, vsaj po testih sodeč. Je pa bila druga črtica močnejša od kontrolne in na un dan sva user posted image in se je prijelo. Prej brez O testov obakrat ni šlo potem pa obakrat takoj.
Prvič v 4. krogu s testi in drugič v 3. krogu s temi testi.

< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 1.2.2016 10:43:26 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?