|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:48:53   
Ashatan
Izda, nič slabega nisem mislila s to pripombo. Zgleda, da je veljalo to za naju pač. Ker je mož ob službi in gradnji zadnje mesece čista razvalina, sedaj na dopustu, ko sva bila sama brez otrok, je bil pa takšen, kot ga še nikoli nisem doživela, kot da nima ene skrbi na svetu. Se je res odklopil. In sem pač pomislila na to, kaj je bilo pa ta mesec drugače.
Ampak tako še nič ni 100%. Najraje bi šla spat in spala do jutri zjutraj, da naredim test še enkrat in vidim, če je to resnično user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:51:02   
Veronique
SEVEDA JE RESNICNOuser posted image meni se v moji zgodovini delanja testov se nikoli ni zgodilo, da bi bil lazno pozitiven. Jaz ti vseeno cestitam in ti zelim, da marca v roke sobis svojega otrockauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:52:04   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Izda, nič slabega nisem mislila s to pripombo. Zgleda, da je veljalo to za naju pač. Ker je mož ob službi in gradnji zadnje mesece čista razvalina, sedaj na dopustu, ko sva bila sama brez otrok, je bil pa takšen, kot ga še nikoli nisem doživela, kot da nima ene skrbi na svetu. Se je res odklopil. In sem pač pomislila na to, kaj je bilo pa ta mesec drugače.
Ampak tako še nič ni 100%. Najraje bi šla spat in spala do jutri zjutraj, da naredim test še enkrat in vidim, če je to resnično user posted image


Nič slabega tudi jaz, ampak saj sama veš, kakšna so strokovna tolmačenja te odmislitve in sprostitve. Možno, da je veljalo to, sigurno pa dta ulovila tistih 25% možnosti. Pozitivno misli in se zamoti danes, da ti mine in bo že jutriuser posted image potem pa lulaš na palčko☺Seveda bouser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:55:51   
Storžek3
Tale tvoja črtica sploh ni tok slaba. Moja je bila še manj vidna, ampak če je roza in debela je to to. Itak pa vzami z rezervo in poročaj jutri!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:04:02   
Ashatan
Upam da res, sem še kar v eni taki čudni fazi, v "balončku"user posted image

Sicer pa nas poznate kakšne smo, dokler ni vsaj pet testov, različnih znamk in oblik pozitivnih, tako dolgo ne verjamemouser posted image . In ko takrat začnemo verjeti se začne "strah" pred prvim pregledom.........in se vse skupaj nadaljuje do poroda in se potem nadaljuje do konca življenja user posted image user posted image .

Imam pa doma dva First signa in dva iz Plodnost.si (tega sem danes delala). Vsi so trakovi, noben ni palčka. Mogoče katera ve če je kateri od teh dveh bolj občutljiv ali pa bolj natančenuser posted image Če ne bom pa kar vse jutri zjutraj v urinu utopila user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:05:32   
Veronique
Uff nevem, je pa meni FS pokazal mocnejso crtico kot ti ta poceni trakci, ceprav naj bi ti cenejsi prej zaznali hormon.
Te pa razumem, definitivno bo potrebnih se kakih 5 testov, da bos verjelauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:19:44   
Storžek3
Ta iz plodnost.si naj bi bil bolj občutljiv kot first sign. Jaz mislim da ti bosta jutri oba pokazala dve črtici, čez par dni pa še CB in si zmagala user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:22:44   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ta iz plodnost.si naj bi bil bolj občutljiv kot first sign. Jaz mislim da ti bosta jutri oba pokazala dve črtici, čez par dni pa še CB in si zmagala user posted image


Čaki, ti si tudi nosečka a ne? In rok 2.4. Sem sedaj šla malo nazaj pogledati, ker mi dela forum res abnormalno počasi in sem videla tvoje teste, vsaki dan malo močnejša črtica user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:28:56   
Storžek3
Ja sem user posted image čeprav imam neke krče kot pri M, ki se jih iz prejšnjih nosečnosti ne spomnim in me malo skrbijo ampak valda bo vse ok.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:29:56   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ta iz plodnost.si naj bi bil bolj občutljiv kot first sign. Jaz mislim da ti bosta jutri oba pokazala dve črtici, čez par dni pa še CB in si zmagala user posted image


Zakaj je ta CB na koncu tako zelo nekako pričakovan in obvezen? Samo vprašam, ni kakšna provokacija, samo tako razmišljam pač, zakaj vse na koncu vseh trakcev pa še moramo pa najdražji test? (Sem v prvo naredila isto, kup trakcev ki so bili več kot pozitivno ampak neeee, če CB mora biti za konec! Drugič pa se mi zdi, da isto)user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:30:50   
Storžek3
Za rok nisem čist sigurna, sem na meji med marcem in aprilom, bom videla kaj bojo na uz rekli.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:32:41   
Storžek3
Ej ne vem kaj je fora, user posted image , jaz sem ga naredila malo kasneje tko da sem eačunala da bo napisal 2-3 tedne in je res.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:40:31   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja sem user posted image čeprav imam neke krče kot pri M, ki se jih iz prejšnjih nosečnosti ne spomnim in me malo skrbijo ampak valda bo vse ok.


O, jaz se pa dobro spomnim teh krčev, v prvi je bilo malo manj teh krčev ali pa sem bila manj pozorna in manj vedela kaj me čaka, drugič pa kar konkretno in kar nekaj časa, bi rekla da kar nekaj tednov in je to čisto normalno in vse ok. Širjenje maternice bojda, čeprav je notri nekaj veliko za ravno eno makovo zrno. Tudi sedaj jih čutim, ne ves čas, vsake toliko in je to ali vlilo se bo vsak čas ali pa user posted image , čisto isto se mi zdi.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 13:45:49   
Storžek3
O hvala ashatan za tole info. Si me zelo pomirila. user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 14:00:21   
aja2
Ashatan - jaz sem naredila samo te poceni teste in nisem kupila se cb-ja in sem jim verjela. Niso zatajili, ker sem noseca. V prvi nosecnosti pa sem po eno tedenskem zaostanku naredila cb in to je bilo to.
Moje skromno mnenje je, da vcasih mislimo, da so drazje stvari boljse, vendar to ne drzi vedno. Lp vsem.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 14:15:22   
Bibabuba12
Cestitke Ashtan! user posted image user posted image user posted image Moja prva crtica je bila tudi taksna, tako da zagotovo si user posted image . Zelim ti mirno in lepo nosecnost. user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 14:39:00   
Allstar
Ashatan čestitkeeee user posted image user posted image user posted image user posted image to je sigurno to user posted image ! Bravo!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:08:51   
Ashatan
Nisem si mogla pomagati, saj me razumete, sem sedaj naredila še dva testa s popoldanskim (ja, itak da dva različnih proizvajalcev) in mislim da res ni več dvoma, črtici sta obe bili v roku pol minute in vedno temnejši sta.........kaj so nor, noseča semuser posted image , OMB, možu se bo danes zvečer strenalo od srečeuser posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:20:13   
Veronique
BRAVO, SEVEDA JE TO TO! Pa le pridi porocat kako je odreagiraluser posted image cestitke se 1x!
Te pa itak razumem s tem lulanjem na palcke, sem istauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:21:50   
Storžek3
Bravooooo! Sem ti lih hotla napisat, da jaz nisem zdržala do naslesnjega dne in sem naredila popoldan še enega, ki je tudi pokazal črtico user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:26:40   
Sofie

Čestitkeuser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:31:40   
sončektvoj
user posted image Čestitke user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:34:59   
aja2
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:35:26   
sončektvoj
Torej punce, sem samo še jaz ostala ? :P Že dolo nisem imela tako dolgega cikla, tako da že res težko čakam user posted image test je bil danes zjutraj negativen...

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 15:37:52   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Torej punce, sem samo še jaz ostala ? :P Že dolo nisem imela tako dolgega cikla, tako da že res težko čakam user posted image test je bil danes zjutraj negativen...


Moj test je bil v nedeljo, na prvi dan izostanka popolnoma negativen. V bistvu sem sedaj vsaki dan samo čakala da pride M in da grem dalje. Danes, tretji dan izostanka, pa vidiš kakšne se mi dogajajouser posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Ime
Miška2006

Katero ime za punčko vam je lepše:

Leja (9%)

Tara (16%)

Nina (19%)

Teja (10%)

Sara (25%)

Gaja (20%)


Število vseh glasov: 654

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!