|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 10:52:47   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

On nima nikakrsnih skrbi glede poroke, ker mu ni treba nicesar naredit glede tega. Njemu se gre samo za to, da ne bi slucajno kaj pokvarilo zurke in dejstva, da bo v srediscu pozornosti. user posted image Tudi ce bi po neverjetnem nakljucju uspelo v prvo, ne vem ce bom sploh kaj povedala do po poroki. Itak bo samo tri tedne razlike pa se od tega bova en teden vsak na svojem koncu in niti skupaj ne bova, tako da ne bo nobene panike. Mu lahko po poroki zjutraj pokazem test pa mir. user posted image

Hehe Bibabuba, ta je pa dobra user posted image user posted image


Resnica je pac taksna. user posted image Sej ne, malo heca mora bit. Se je pa vceraj potem premislil in bi on tako da sem ze zdaj noseca. Ker bi bilo tako lazje njemu menjat sluzbo septembra. Mah, trenutno ma tezko situacijo v sluzbi in mu razpolozenje tako niha da vcasih bi, vcasih ne bi... Moski pac. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 11:39:55   
Katte
Moj tudi bi pa ne bi...
Kriza je, če prevaga NE ravno okrog ovulacije...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:00:03   
Bibabuba12
Ce NE prevaga v casu ovulacije je itak ze prepozno. user posted image Moj je sicer full za, on bi mel 5 otrok. Ob pravem casu seveda, ki pa itak ni nikoli. Pol se pa pejdi. Pa full ga je prestrasila IMN v marcu, tako da ga je strah, da se ne bi spet kaj zakompliciralo in potem pokvarilo poroko. Ampak js itak vem, da v prvo ne bo ratalo, tako da potem bo pa itak ze avgust in poroka in tudi ce se zakomplicira karkoli, bo vseeno ok. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:02:13   
Veronique
Mene pa ta moja user posted image se kar heca, prooosim naj se cimprej vlije no...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:08:09   
Bibabuba12
Si prepricana, da ne mores biti user posted image ?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:09:51   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka itak da bo vse ok! Na koncu bomo še pri marčevkah skup kleptali :P user posted image ...i wish user posted image


Allstar, te držim za besedo! Le glej, da res prideš user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:10:29   
Veronique
1000%. Sem zdaj se en test naredila ampak nevem sploh zakaj, ker sem imela vceraj pregled in se je na UZ ze lepo videla krvavitev, imam pa baje neko vodno cisto, ki malo vse skupaj blokira. Tako da ko tisto poci bo tudi menstruacija (mislim, da sem si prav zapomnila)
Sem pa bila zdaj zaradi izpitov pod norim stresom in bi se lahko tudi zaradi tega malo zamaknilo.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:16:55   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Ce NE prevaga v casu ovulacije je itak ze prepozno. user posted image Moj je sicer full za, on bi mel 5 otrok. Ob pravem casu seveda, ki pa itak ni nikoli. Pol se pa pejdi. Pa full ga je prestrasila IMN v marcu, tako da ga je strah, da se ne bi spet kaj zakompliciralo in potem pokvarilo poroko. Ampak js itak vem, da v prvo ne bo ratalo, tako da potem bo pa itak ze avgust in poroka in tudi ce se zakomplicira karkoli, bo vseeno ok. user posted image

Ja saj je čisto razumljivo, da tako niha glede na skrbi s službo in vsem. Tudi moj s prva, ko sem jaz predlagala, da bi začela delat na drugem, ni bil navdušen, ker sem bila jaz brez službe. No, saj še vedno nimam redne zaposlitve, trenutno sem zaposlena za štiri mesece. Ampak potem sem mu dopovedala, da službe pač ne rastejo in da medtem ko jaz čakam na službo, leta gredo, midva pa nisva več med mlajšimi..no in potem seje premislil. Pa je šlo oa takrat že leto in pol naokrog, vmes še ss in šele sedaj sva prišla do tega težkopričakovanega pluska..zdaj pa trepetam, da bo tokrat vse ok. Ampak tako je v življenju. Bolj ko planiraš, čisto drugače se lahko stvari iztečejo. In včasih je treba pač malo riskirati. Nikoli ne bo vse idealno, tako, kot si želimo, da bi bilo.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:25:00   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

1000%. Sem zdaj se en test naredila ampak nevem sploh zakaj, ker sem imela vceraj pregled in se je na UZ ze lepo videla krvavitev, imam pa baje neko vodno cisto, ki malo vse skupaj blokira. Tako da ko tisto poci bo tudi menstruacija (mislim, da sem si prav zapomnila)
Sem pa bila zdaj zaradi izpitov pod norim stresom in bi se lahko tudi zaradi tega malo zamaknilo.

Joj Veronique, upam, da se čim prej uredi to in da tvoja user posted image pride čim prej, če že mora.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:28:11   
Bibabuba12
Sej ko gledas na to, ce je trenutek pravi oz. idealen v danem trenutku tega tako ali tako ne vidis. To lahko gledas in ocenjujes samo za nazaj. Je pa tako, da se je nama prvi otrok zgodil nepricakovano, pa potem tale IMN isto. Me je pa malo strah, da zdaj ko sva se odlocila, da bi delala na otroku pa ne bo slo. Pa ne vem zakaj in od kje ta strah. Bomo ze videli. Bo treba pocakat in potrpet in ce bo bo, ce ne bo pa pac ne bo. Sem mu pa ze povedala, da ce naravno ne bo uspelo, nisem pripravljena na nobena pikanja in hormone. Sem bila v svojem lajfu ze prevec po bolnicah, tako da ne morem videt vec igel. Potem ze raje posvojim otrocka. Ga zaradi tega, ker ne bo biolosko moj, ne bom imela cisto nic manj rada. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 12:32:22   
mimi_ka
Bibabuba enako sem se tudi jaz odločila. Če naravno ne bi šlo, ne bi šla v postopke UO. Pane ker bi imela kaj proti, hvala bogu, da obstajajo te možnosti in je medicina tako napredovala. Midva enega otroka že imava, poleg tega pa se mi zdi, da sem malo prestara, da bi šla skozi to in bi samo rinila z glavo skozi zid. Če pa bi bil to prvi otrok, pa bi seveda izkoristila vse možnosti, ki jih medicina ponuja. Pa tudi v posvojitev bi šla, samo se mi zdi, da je to v Sloveniji bolj misija nemogoče user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 13:48:29   
Bibabuba12
Sama tudi nimam cisto nic proti tem postopkom, ampak sama svojega telesa pac preprosto nisem pripravljena podrediti temu. Sem bila operirana na hrbtenici, so me razrezali in prepikali toliko, da opisat ne morem in ni variante da grem prostovoljno pocet kaj taksnega. Posvojitev se mi zdi boljsa opcija za naju. Pa ne zdi se mi misija nemogoce posvojit v Sloveniji. Misija nemogoce glede posvojitve v Sloveniji je dobit dojencka v posvojitev, vecjih otrok je baje vec kot dovolj, ampak vsi pac hocejo met novorojencka. Kar po eni strani razumem, ce gre za prvega otrocka, ce pa si ze enkrat sel skozi vse to, pa bi skoraj raje imela kaksnega od dveh let naprej, ko ze vsaj spijo ponoci. Js zraven svojega namrec dve leti in pol nisem prespala noci in sem bila kot zombi! user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 14:26:01   
Veronique
Punce jaz mislim, da nam bo vsem uspelo brez tega user posted image (jaz bi sicer pokoristila vse moznosti, prvi otrok bo itd) ampak sem prepricana, da ne bomo potrebovale tegauser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 15:47:18   
sončektvoj
Jaz pa sem danes taaaaako cmerave volje. Kar zjokala bi se najraje. Zdaj drugi mesec pijem Konopljiko (vitex), prejšnji mesec je bil ciklus 8 dni krajši, sem pa imela kar nihanja razpoloženja. Ma katera kaj izkušenj s tem? Sploh mi je grozno ker nisem sigurna če sem sploh že ovulirala. sem imela sluz okoli 20-25 dne, ampak ni blo taaak izrazito. Ovulacijski testi pa pri PCOS odpadejo. Morda pa začnem merit BT. Samo ne vem kako bo to šlo, ker se proti jutru že nekaj časa zbujam ker me tišči lulat. V glavnem, zjamrana danes do konca. Šmrk, šmrk :S

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 15:54:02   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Sama tudi nimam cisto nic proti tem postopkom, ampak sama svojega telesa pac preprosto nisem pripravljena podrediti temu. Sem bila operirana na hrbtenici, so me razrezali in prepikali toliko, da opisat ne morem in ni variante da grem prostovoljno pocet kaj taksnega. Posvojitev se mi zdi boljsa opcija za naju. Pa ne zdi se mi misija nemogoce posvojit v Sloveniji. Misija nemogoce glede posvojitve v Sloveniji je dobit dojencka v posvojitev, vecjih otrok je baje vec kot dovolj, ampak vsi pac hocejo met novorojencka. Kar po eni strani razumem, ce gre za prvega otrocka, ce pa si ze enkrat sel skozi vse to, pa bi skoraj raje imela kaksnega od dveh let naprej, ko ze vsaj spijo ponoci. Js zraven svojega namrec dve leti in pol nisem prespala noci in sem bila kot zombi! user posted image


Mene pa ti postopki ful skrbijo. G mi je že ponujala klomifen, takoj ko sem povedala da bomo delali na dojenčku. Moji jajčniki so kar cista pri cisti :( Tako da se psihično že pripravljam da bo treba na IVF. Sem pa tako občutljiva na hormonske zadeve. Že ko sem jemala Dabroston sem imela prva dva meseca težave z apetitom, bruhala in pa jokala za vsako stvar. Na hormonih za IVF bi bila pomoje kot Godzilla.
Kaj drugega kot klomifen, če ne bo šlo naravno pa mi ne preostane. Hujšanje pri meni ne bi pomagalo, sem že na bmi 19, sladkor normalen.

Držim pesti za vse nas da nam uspe naravno. Vse moje kolegice so takoj zanosile, ko sem jim povedala da imam PCO pa so me samo debelo gledale.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 18:00:05   
Veronique
Joj to s kolegicami mi je tako poznano, jaz redko katerim sicer povem kaj se je dogajalo ampak so tudi vse cisto zacudene, kaj pa je ambulanta za neplodnost pa tudi ne vedo. Hvala bogu za njih no user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 18:24:28   
sončektvoj
pa sestra je ista. Lepo ve da imam težave, pa sem vseeno tisočkrat slišala kako je po enem poskusu zanosila in to obakrat. Čisto brez takta je, res.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 18:42:05   
Allstar
Jaz priznam, da dobim kar kurjo kožo pri zgodbicah po enem poskusu user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 18:49:17   
sončektvoj
Pa kje mene najdejo, da mi to razlagajo :) svojim domačim sem povedla da imam pcos da ne bi slučajno kaj pritiskali kdaj bo naraščaj. Zdaj so pa tak obupali, da nihče več niti ne omeni. Še ko sem pred kratkim nehala kadit ni nihče nič špekuliral da bi lahko bila noseča. Sestra je stvari za dojenčka dala moji noseči kolegici. Sicer ne ve da delamo na tem (ne bova povedala nikomur), mi je pa vseeno hudo da so vsi tak hitro obupali.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:20:57   
talisman13
Bibabuba12 pri meni je tako da sem ta mesec čisto zbegana, ob predvideni O me je BT hecala (nočno zbujanje, prehlad) tako da niti ne vem kdaj točno sem imela O, po dolžini cikla je ne pričakujem 2.7. lahko pa tudi prej ali kasnej pride, znakci pa so pa niso, kakšni dan se počutim kot da nič ni kakšen dan imam pa ˝namišljene˝ znake, kdaj me prsa bolijo, kdaj mi malo zaslabi, špika v jajčnikih,... kdaj bom test delal še ne vem, ampak ta mesec sem res tako izgubljena ker do sedaj sem vsak mesec točno vedela kdaj mora priti user posted image (tudi ko še nisva delala na user posted image )ta mesec pa ne vem, tako da me bo verjetno kmalu test premamil user posted image , bom pa vsaj vedela na čem sem

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:28:12   
Katriss
Pa se vam še jaz pridružim na seznamu. Malo že obupana, oziroma na trenutke kar precej. Greva v 13. krog, user posted image naj bi prišla 26.7. Nimava še otrok. Držim pesti, da uspe vsem, ki si želite user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:34:58   
Veronique
Evo, isto je z mano. Kurja koza in kocine pokonci pri prvem poskusu ali pa pri tistem o sprostitvi.user posted image
Se pa je zacelo nekaj dogajati in mislim da bo ponoci, najkasneje pa jutri prisla user posted image ze komaj cakam, res.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:37:20   
Veronique
katriss tudi jaz sem na case obupana in si mislim, da nikoli ne bo.. pa bo, bos videla!
Jaz spet zacnem pridno s folno (sem imela spet malo pavzo,ker preprosto nisem mogla videt tablet), delala bom O teste... potem pa naj se zgodi, ko se bouser posted image aha, pa ne bom pozabila uzivati; morje, pijace, koncerti... user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:50:09   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj


Mene pa ti postopki ful skrbijo. G mi je že ponujala klomifen, takoj ko sem povedala da bomo delali na dojenčku. Moji jajčniki so kar cista pri cisti :( Tako da se psihično že pripravljam da bo treba na IVF. Sem pa tako občutljiva na hormonske zadeve. Že ko sem jemala Dabroston sem imela prva dva meseca težave z apetitom, bruhala in pa jokala za vsako stvar. Na hormonih za IVF bi bila pomoje kot Godzilla.
Kaj drugega kot klomifen, če ne bo šlo naravno pa mi ne preostane. Hujšanje pri meni ne bi pomagalo, sem že na bmi 19, sladkor normalen.

Držim pesti za vse nas da nam uspe naravno. Vse moje kolegice so takoj zanosile, ko sem jim povedala da imam PCO pa so me samo debelo gledale.


No, vidim, da nisem edina, ki se otepa teh hormonskih tabletk. Meni je g. na zadnjem pregledu rekla, da če po 6. mesecih ne rata (sem starejšega letnika, pa hitreje dajouser posted image ), naj pridem, da bo dala "kakšno spodbudo" - domnevam da v obliki klomifena. Pa sprva sem bila navdušena, zdej pa ko sem prebrala o stranskih učinkih, me je pa kar minilo. In srčno upam, da rata prej samo od sebeuser posted image

Jaz sem že na maco katastrofalno odreagirala. Sploh nočem vedet kako bi šele na tablete.

Jah tole z raznimi komentarji ... sej po eni strani štekam ... vsi hočejo dobro ...
Ampak ... moja izkušnja je taka. Prvič nihče ni niti v sanjal posumil, da bi midva že kaj delala na user posted image , pa sva imela blaženi mir ... in dejansko sva čist na izi čakala tistih 5 mesecev, da je ratalo.

Zdej pa vsi že težijo, še preden sem sploh lahko zanosla (zarad carskega) in sem bila že prvi mesec čist napsihirana od vsega. kakor sem prišla domov, je mama že nekaj naumila ... al tisti dan nisem pila kave, al nisem pila alkohola. Pa je že namigovala,

Kakorkoli ... jaz upam, da nam bo vsem uspelo čim prej (jaz si želim vsaj 3 otroke - imam že eno hčerkico). Tako da ni lih kaj za čakat. user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 20:59:59   
katjesss
Jaz sem tudi kar skepticna zaradi tega clomida oz priznam, da me kar malce strah...ampak sta mi zdaj madjanca in Luminnel malce upanja in volje vlile, ko jima je ratalo s clomidom. Nama pa ne rata brez, tako da je zdaj to zadnjr upanje pred neplodnostno...in res res res upam da bo ratalo. Zdaj morm rect da imam kar neko upanje, da bo ratalo, hkrati pa me je ful strah kaj vse me se caka, ce ne rata zdaj s tem. Najrajsi bi bla, da bi bla ze kar noseca in se s tem sploh ne bi rabila vec ukvarjat...ampak ja, enkrat bo :D

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?