|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 12:49:45   
Veronique
Joj ja, mislim da ja! Sem prebrala ravno pa zgleda v napacno komentiralauser posted image pa saj razumem, da mi kdo da dobronameren nasvet, ampak raje ne nouser posted image

Kakorkoli, ti bolj na zacetku tega meseca pricakujes, imas kaj boljsi obcutek? A delas O teste?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 12:59:04   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Joj ja, mislim da ja! Sem prebrala ravno pa zgleda v napacno komentiralauser posted image pa saj razumem, da mi kdo da dobronameren nasvet, ampak raje ne nouser posted image

Kakorkoli, ti bolj na zacetku tega meseca pricakujes, imas kaj boljsi obcutek? A delas O teste?


Nimam občutka nobenega☺☺delam in samo en dan je bil pozitiven, zdaj so vsi negativni. Kolikor sva lahko, sva izkoristila. Bomo videli. Jaz imam v avgustu pregled prehodnosti in me je malce strah, tako da si rees želim, da bi ratalo prej. Ti še imaš obisk tetke? Potem pa le bodita pridna, ko odide. Jaz verjamem, da ti uspe!Držim pesti, da ugledamouser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 13:06:30   
Veronique
Ja, v vsej svoji velicini je tuuser posted image
Sem mislila, da bo O teden ravno med dopustom pa bo prej zgleda... pa nic zatouser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 13:15:01   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ja, v vsej svoji velicini je tuuser posted image
Sem mislila, da bo O teden ravno med dopustom pa bo prej zgleda... pa nic zatouser posted image


Nič zato....user posted image Ena štorija ravno na to temo...moja sestrična je imela lani tudi O en teden predno sta šla na dopust, tam sta žurala in pila kolikor je šlo, se vozila z vodnimi skuterji in padalom, pride domov in ni bilo M. Test je pokazaluser posted image 😅

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 13:52:07   
Veronique
No tocno tak bo tudi moj dopustuser posted image mislim, da bo to 14 dnevno cakanje do predvidene M, ki bo najhitreje minilouser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 15:42:48   
Allstar
Punce, jaz ne morem verjeti user posted image ...po enem letu rednih ciklov, se mi je prejšni malo zrušil, ta cikel pa očitno zelo podaljšal! Hvala bogu za ovulacijske teste in mojo radovednost. En dan vmes nisem naredila testa in sem bila sigurna, da je bil to dan vrha LH in da je ovulacija že nastopila. Včeraj sem za foro naredila test in je bila še vedno rahla črtica, danes pa enak močna kot kontrolna. Torej bo ovulacija čez kakšen dan ali dva. En teden kasneje kot sem jo predvidevala. In posledično bo tudi M en teden kasneje ali pa je ne bo user posted image . Kar je super, da je ne bom imela sredi dopusta user posted image .
Če ne bi delala testov, bi ovulacijo 100% zamudila, ker je do konca tedna moj zelo natempiran in kaže da bom že spala ko bo hodil domov. Zdaj ko pa vem, pa se bova že zorganizirala user posted image . In tudi pri M bi paničarila - zakaj je še ni in zakaj je test še vedno negativen. Tako pa vem na če sem. Res sem hvaležna za te teste user posted image

< Sporočilo je popravil Allstar -- 27.7.2016 15:50:06 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 16:33:11   
Veronique
In tocno zaradi tega Allstar sem tudi jaz vesela, da obstajajo ti testi. Sa vem, kdaj pricakovati M, kdaj ima O (mi niha za par dni sicer), predvsem pa zaradi organizacije kot pravisuser posted image zdaj pa v akcijouser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 27.7.2016 16:34:03 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 17:37:38   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
pika poka 1, 1. krog, 1 otrok
Damuš, 6. krog, 1 otrok

9.8.
izida, 7. krog, 0 otrok

11.8.
Allstar, 13. krog, 0 otrok

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgusta
katjesss


< Sporočilo je popravil Allstar -- 27.7.2016 17:38:25 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 17:54:32   
ječi12
Ojla punce!

Ta mesec bolj za hec, drug mesec pa bolj zares user posted image ne pričakujem 8.8.
Mam pa cist redno k urca, tako da bom ze ob 8h zjutri vedela kako pa kaj user posted image

Drzim pesti za vse! Pri meni je bolj na izi, dva imamo ze doma...tako da bomo pričakovali tretjega in zadnjega user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 21:21:29   
rozica15
Pozdravljene punce user posted image tudi jaz se vam pridružujem, saj si z dragim želiva povečati našo družinico. Doma imamo že malo navihanko Elo user posted image . 20.8.pa Je tisti dan, ko ne pričakujem M. Navijam za vse

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 23:01:46   
Allstar
ječi12 zdaj bodo pa dvojčki user posted image

Pozdravljeni obe user posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
28.7.2016 7:32:19   
katjesss
Pozdravljeni obe se z moje strani user posted image

Allstar jaz bom ta mesec samo mocno navijala za vse....na seznam grem pa drugi mesec komaj, ker dosti upanja ta mesec se nimam..heh mogoce pa bom potem presenetila v sredini avgusta user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
28.7.2016 9:17:43   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
pika poka 1, 1. krog, 1 otrok
Damuš, 6. krog, 1 otrok
Ječi12, 1. krog, 2 otroka

9.8.
izida, 7. krog, 0 otrok

11.8.
Allstar, 13. krog, 0 otrok

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

navijačice
katjesss



< Sporočilo je popravil Allstar -- 28.7.2016 9:18:40 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:06:54   
Damuš
Pozdravljene punce!

Tale tema je pa kot izumrla. A ste vse na dopustih.

Dejte mi nekaj povedat. Kako je s protibolečinskimi tabletami in morebitno nosečnostjo, dokler še ne veš? Kasneje vem, da so odsvetovane vse, razen lekadola. Kaj pa recimo en teden pred M? Ali lahko škodim otroku, če bi slučajno bila noseča, pa bi vzela tableto?


Allstar, če se prav spomnim si ti enkrat pisala o tem?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:10:38   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Pozdravljene punce!

Tale tema je pa kot izumrla. A ste vse na dopustih.

Dejte mi nekaj povedat. Kako je s protibolečinskimi tabletami in morebitno nosečnostjo, dokler še ne veš? Kasneje vem, da so odsvetovane vse, razen lekadola. Kaj pa recimo en teden pred M? Ali lahko škodim otroku, če bi slučajno bila noseča, pa bi vzela tableto?


Allstar, če se prav spomnim si ti enkrat pisala o tem?



Pozdravljena. Veš, da tudi mene to zanima, ampak mislim, da do dneva M še ni take tragedije s kako protibolečinsko...ne vem...če se ne bi obdržalo, zaradi tega najbrž misliš, kajne?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:22:16   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljena. Veš, da tudi mene to zanima, ampak mislim, da do dneva M še ni take tragedije s kako protibolečinsko...ne vem...če se ne bi obdržalo, zaradi tega najbrž misliš, kajne?


Ja, sej to mi je jasno, da kasneje lahko tablete vplivajo tudi na SS, ker pač otročka tolk prizadanejo, da ne more več živet. So se pa enkrat punce menile, da pred M sploh ni panike, ker otroček še ni povezan s popkovino na naš krvni obtok in dobiva hrano še iz ... ne vem česa že.
To se jaz spomnim. ker pa je moj spomin ko zlata ribica, raje 3x preverim.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:24:58   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljena. Veš, da tudi mene to zanima, ampak mislim, da do dneva M še ni take tragedije s kako protibolečinsko...ne vem...če se ne bi obdržalo, zaradi tega najbrž misliš, kajne?


Ja, sej to mi je jasno, da kasneje lahko tablete vplivajo tudi na SS, ker pač otročka tolk prizadanejo, da ne more več živet. So se pa enkrat punce menile, da pred M sploh ni panike, ker otroček še ni povezan s popkovino na naš krvni obtok in dobiva hrano še iz ... ne vem česa že.
To se jaz spomnim. ker pa je moj spomin ko zlata ribica, raje 3x preverim.



Pušenjak je enkrat pisal o tem, da otrok vse "pokasira" od mame, šele ko nastopi čas za M. Iščem in ne najdem teme, vem pa da so ga punce spraševale o tem, da so pile alkohol in če je lahko kaj narobe😊

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:27:19   
Damuš
O ... fajn. Hvala ti. Sem malo pomirjena.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:46:42   
Allstar
Damuš, dokler se ne vgnezdi sploh ni problema. Takoj ko pa se vgnezdi je "priklopljen" na naš krvni sistem in dobi kar vnesemo v telo. Saj je res, da velikokatera pije alkohol, kadi, tudi drogirajo se, pa otrok vseeno preživi. Jaz pač gledam tako, da se par dni pred menstruacijo pazim. Ne pijem alkohola (kakšen deci še vseeno), poskusim ne vzeti tablete, razen če je nujno. Včasih naredimo manj škode s tableto, kot pa da imamo telo pod stresom zaradi bolečine (naj se bi pri bolečini izločilo toliko kortizola, da je bolj škodljivo kot tablete).
Drugače sem pa jaz pisala tudi Pušenjaku pred časom, ko sem imela predvideno eno operacijo in mi je odgovoril, da ene vrste tablet ne škodujejo plodu, bom preverila katere, vem pa da od bolj močnih protibolečinskih mednje spada Dureta in Analgin. Jaz sem to vzela brez slabe vesti. Ketonal, Nalgesin, Brufen itd. pa so močno odsvetovani.

Te spet mučijo glavoboli user posted image ?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 13:53:45   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Te spet mučijo glavoboli user posted image ?



Ja zadnje čase imam vedno pred M glavobol. Danes pa sprašujem zato, ker sem se pregrešila in jedla čokolado (sicer reees male količine) - ne vem kaj mi je bilo, da sem sploh vtaknila v ustauser posted image . Po čokoladi imam namreč vedno migrene. In se bojim da me bo spet doletel en glavobol. Pa raje prej vprašam, kot bi naredila kako neumnost.

Bom pač malo trpela. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 14:11:14   
Allstar
Boga user posted image . Upam, da sploh ne bo potrebe, če pa že je pa res vredu, da veš kaj vzeti. Če ti analgin prime, je po moje najboljše. Itak pa še ni vgnezdena pikica, tako da pa sploh ni problema user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 14:55:24   
Sofie

Jaz sem Pušenjaka spraševala glede antihistaminikov in mi je odgovoril, da do pozitivnega testa jih lahko normalno jem.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 15:28:17   
Veronique
Jaz se nisem kaj prevec oglasala tukaj, ker sem imela dva malo bolj zalostna dneva. Me je kar naenkrat zadelo, da sem upala, da bo letosnje morje morda ze v troje ali pa s trebusckom, pa ne bo nic od tega. Pa v takih trenutkih ne pisem sem, ker se mi zdi, da se samo pritozujemuser posted image
No, danes sem ze mnogo boljeuser posted image moja M gre pocasi proti koncu tako da novim bojem naprotiuser posted image

Kar se pa tice tablet, alkohola,... jaz se do dneva pricakovane M nic kaj ne pazim, zacnem pa, ce zagledam user posted image . Mi je osebno tako najljubse, ampak je pa dosti tudi takih, ko se pazijo cel cas, ko delajo na user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 15:39:20   
Bibabuba12
Bo pa naslednje leto tako, da boste v troje ze pa bo! user posted image Zgleda da letos se ni pravi cas. Js sem tudi odpovedala poroko, ki bi jo imela jutri teden, zaradi druzinske situacije in se ne sekiram prevec. Ze ne bilo namenjeno, da se zgodi. Zdaj samo upam, da bo s pikico vse ok, ker se vec slabih novic ne vem ce bi prenesla. Ampak je treba pozitivno razmisljat in misliti. Se trudim pa ne uspeva ravno vedno, ampak vseeno vedno bolj pogosto zadnje dni, tako da bo, ker mora biti! user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 15:53:02   
Veronique
Pa saj se tudi jaz trudim, se tolazim, da bo prisel pravi cas in vecinoma mi to res dobro uspeva. Potem pa pride kaki dan, ko sem zalostna. Itak pa vem, da bo user posted image v najini prihodnosti, vprasanje je samo kdajuser posted image

Joj biba, upam da si ok. Ne se touser posted image vem, da znajo biti take stvari izredno hude, posiljam tebi in tvoji druzini veliko pozitivnih misli in moci.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?