|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 16:24:02   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Pa saj se tudi jaz trudim, se tolazim, da bo prisel pravi cas in vecinoma mi to res dobro uspeva. Potem pa pride kaki dan, ko sem zalostna. Itak pa vem, da bo user posted image v najini prihodnosti, vprasanje je samo kdajuser posted image

Joj biba, upam da si ok. Ne se touser posted image vem, da znajo biti take stvari izredno hude, posiljam tebi in tvoji druzini veliko pozitivnih misli in moci.



Upamo, jokamo, čakamo, preklinjamo svet in še več. Bomo, enkrat bomouser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 20:40:49   
rozica15
Helou punce :-) dajte mi povedat, če uživate folno kislino že pred pozitivnim testom, oziroma, če jo sploh nameravate uživati v času nosečnosti? :-)

< Sporočilo je popravil rozica15 -- 29.7.2016 20:43:50 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 20:49:24   
Veronique
Jaz jo jemljem ze zdaj, ampak imam kar to A-Z mama, ki je mislim da celo najcenejsa.
Ko bo user posted image pa imam doma Femibion, sem dobila eno skatlo pa bom takrat porabila.

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 21:05:42   
rozica15
Ahaaa, kaj ta A-Z mama je pa iz dm-a? Jaz sem prvič jemala kar tifol.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 21:27:39   
Veronique
To je ta iz DMa, stane slabe 3€, ima pa isto kolicino folne kot npr. Elevit. Meni za zdaj ta cisto ustreza, mi je skoda kako drazjo kupovat zaenkrat.

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 21:47:14   
ječi12
Js sm pa
Misnla da ste ful neaktivne pa sploh nism dobila obvestil na mail ;) ocitno bom mogla pogledat kr direkt...

No dvojcka nebi ker bi mogl menjat avtouser posted image user posted image

Js bi sam enga zdravega z modrimi ucki z luliko ali lulckom ;)

Js nic ne jemljem folne, tut nic ne pazim glede alkohola-kronik nism, sm pa ke pa popijem kej vincka...pa v obeh nosecnostih sm bla v iber butnjena predenj sm zvedla da sm N user posted image

Mi gremo na dopust sele cez en teden, do takrat pa pridno berem. Ima pa moj rojstni dan lih dva dni po predvideni M, kaj bi blo lepo darilo pozitiven test ;)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.7.2016 22:07:17   
Allstar
Jaz jem Femibion. Je Pušenjak to priporočal in sem si kar to nabavila user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 9:54:03   
Katte
Jaz jem Tifol od ovulacije naprej, če bo pa plusek, grem takoj po Fembion.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 12:04:21   
rozica15
Bom verjetno tudi jaz preklopila na femibion :-) moram zdaj pred morjem nabavit, gremo 6.8 user posted image ravno na ovulacijo user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 12:07:55   
Veronique
O potem pa greva enakouser posted image s tem da bo moja O malo pred morjem in malo vmesuser posted image mogoce pa nama bo uspelo obema in pridema z morsko deklico/deckom nazajuser posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 12:14:06   
rozica15
Navijam, da nama pomaga dopustniška relaksacija user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 13:26:06   
Allstar
Jaz jih jem pa non stop, ne samo po ovulaciji.
Kam pa greste na morje punce? Midva bova tudi na morju v avgustu user posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 13:35:12   
rozica15
Mi prvotno sploh nismo nameravali it na morje, ker smo ravno v obdobju selitve in je kar dosti na kupu, ampak se nismo mogli upret user posted image sploh zaradi najine pupe. Gremo pa kar v Izolo za teden dni.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 13:42:50   
Damuš
Jaz jem Tifol. Sem ga že pred in med prvo N. Po nasvetu ginekologinje, ga jem redno vsak dan že od kar sva se odločila za user posted image . Torej 6 mesecev. Je rekla, da je po najnovejših raziskavah že pred zanositvijo folna ful pomembna. ne šele potem ko zagledaš user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Jaz jih jem pa non stop, ne samo po ovulaciji.
Kam pa greste na morje punce? Midva bova tudi na morju v avgustu user posted image


Mi smo sicer nameravali iti na Hrvaško obalo za dlje časa (10 dni), a bomo zaradi moje službe med poletjem izkoristili samo 4 dni morja na Slovenski obali. Pa mogoče še jeseni kakšen teden.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 13:45:10   
Veronique
Tudi jaz jo jem skozi, morda vmes kak dan pozabim edinouser posted image ampak se res redko to zgodi.
Dopust pa bova prezivela na Hr otokih, 10 dni cistega odklopa. Komaj cakamuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 14:07:17   
ječi12
Js ce dobim M 8.8 potem mam tudi ovulacijo lih na koncu dopusta....za 14dni gremo na otrok v dalmacijo ;) komaj cakamo!

Danes pa osvezitev kar v nasih krajih okoli Soče ;)

Sm pa sitna danes za znoretttt!!! Vse si prjazni do mene pa nic mi nocejo, js pa sitna user posted image
Bogi moj in otroka...pol si pa kupim sladoled pa ne preberem dobro in je bil z belo čokolado-fujfej!

Lep dan vsem

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 14:36:10   
Allstar
Ja tudi jaz sem prebrala, da naj bi bil Femibion pomemben že prej in da lahko pripomore k zanositvi in vgnezditvi. Ne vem a uravna hormone ali zakaj. Je pa ta mesec prvi ko jem Femibion cel mesec. Midva bova tudi 14 dni na Hrvaškem, prav paše takšen oddih user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.7.2016 15:24:03   
Veronique
No ste me cisto premamile s tem Femibionom, imam celo skatlico doma (manjkata le 2 tableti) in bom kar porabila, ne bom cakala na plusek. Zacnem cez 2 dni, ko se user posted image neha.user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 10:30:11   
ječi12
Dan!

Jutr pride avgust user posted image

Top mesec za vids CB plus al pa nardit enga majskega mulčka ;)

Držim pesti za vse nas...mi gremo spet malo ritke namočit čez mejo, moja dva mulčka rabta nekje dat energijo ven da potem zvečer zaspita in mava midva mir user posted image

Kok ste pa punce mlade tuki?

Uživajte v nedelji!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 10:51:33   
Allstar
Ja jutri se začne avgust, komaj čakam na naše pluske user posted image . Če bama je tokrat končno uspelo, bova plusek zagledala na morju, kaj češ lepšega user posted image . Bo pa aprilček, če se je poklopilo user posted image . Jaz sem stara/mlada, kakor za kaj, user posted image 29 user posted image . Pa ti?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 10:56:14   
Veronique
Ce se meni tokrat izide bi bil pdp ravno 1.5 (sem ze pofirbcalauser posted image ) tako da ravno nekje vmes. Vedno sem si zelela spomladansko ali poletno dete, ampak bi bil katerikoli drugi mesec tudi superuser posted image
Allstar a bos vzela kak test na morje?user posted image jaz jo ne pricakujem 2 dni po dopustu, bi bila tudi lepa dobrodoslica nazaj domauser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 11:09:03   
Allstar
Veronique bom vzela user posted image . Kakšnega e-bayovega in clearblue digital (ga imam doma že pol letauser posted image ). Testiram vedno šele ko zamuja, to pa ni velikokrat in jih imam še cel kup. Močno upam, da nama morje prinese user posted image user posted image . Pq potem doma ginekolog pove, da sta 2 user posted image . In rodim spomladi user posted image . Bolj idealen scenarij za mene ne obstaja user posted image . Sem pa še kar aktivna na dopustih - plavam, kolesarim, tečem,... saj s twm ne škodim kaj za vgnezditev a ne?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 14:29:42   
ječi12
Allstar js pa eno leto več ;)

Js ta mesec itak dvomim za plusek ker sm mela O v ponedeljek, pa smo en dan kasneje slončkali ;) no ampak zdj sva se odlocila da pa zares, tko da v kolikol pride M potem mam naslednjo O lih zadnje dni dopusta in bo lih prav...ce bi bil pa plus pa se tok bolj sanjsko.

Ja spomladanski otroci so top, tko da april in maj sta zakon. Mam doma eno spomladansko pa je glede vsega super! Ampak itak tezko izbiramo ane ;)

Mam pa doma par, in je itak cist useeno kaj bo, sam da bo zdravo dete user posted image

Moji skačejo v vodo, js sm pa na wifijuuser posted image

Grem k njim...


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 15:37:35   
katjesss
U pol sem jaz med starejsimi tukaj ;) ... sem 33 ...jaz tudi za april se nimam nekega upanja, upam pa pol res da bo maj 2017 moj. Upam da se potem vseeno znese, da bi imela dva otroka...no ampak ne 2 naenkrat , raje enega po enega...

Sem pa tudi jaz vceraj zacela spet jemat femibion user posted image

Uzivajte na dopustih ...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 16:57:30   
Katte
Jaz imam 38...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?