|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
16.11.2016 15:29:26   
MartinaTaja
Malo sem prehitevela s user posted image , sem komaj 9 dni po O

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
16.11.2016 15:32:10   
sončektvoj
aja, je to first sign ali baby check? Ti je dala ginekologinja glede na to da si na Clomidu stopko (Ovidrell, Hcg) ?

< Sporočilo je popravil sončektvoj -- 16.11.2016 15:33:03 >

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
16.11.2016 15:43:39   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: MartinaTaja

Malo sem prehitevela s user posted image , sem komaj 9 dni po O


Glede na to, da si ze imela izkusnjo s temi crticami, js na tvojem mestu ne bi delala tako hitro testa. In bi pocakala dokler ne bi bila blizje dneva user posted image . Je tezko, sploh ko psiha dela na polno, ampak ne vem. Nekako ne bi zaupala testom po tvoji prejsnji izkusnji. Kater test si pa delala?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
16.11.2016 20:21:10   
Reese5
user posted image NOVEMBERuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.11.
Radenska_ , 16.krog, 1 otrok

user posted image Yogi 2. krog, 0 otrok


7.11.
user posted image Katte, 5. krog, 2 otroka

user posted image Damuš

9.11.
user posted image tamala86, 1. Krog, 2 otroka

12.11.
user posted image sarica3, 7. krog, 0 otrok

14.11.
user posted image Veronique, 6. krog, 0 otrok

15.11
user posted image Anaina

19.11.
MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.
user posted image *lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.
pika poka 1, 1 otrok

29.11.
Reese5, 16. krog, 0 otrok




Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
16.11.2016 20:23:23   
Reese5
Punce, upam da nisem kaj pomešala, ker je že kar nekaj časa nazaj, odkar je bil seznam posobobljen. Ker sem ga delala prvič sem se kar pošteno namatrala s temi emotikoni :) in s seznamom :) Če sem kaj narobe označila me prosim popravite :) Radenska, tebe sem pustila še neobarvano...

lep večer user posted image

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 8:10:08   
MartinaTaja
Sončektvoj delala sem first sing, ginekologinja mi ni nič dala

Bibabuba, se strinjam s tabo, ampak me je premamilo in res ne delam testa do nedelje sploh ...... v podzavesti imam, da bo kar prišla user posted image nekako mi je vse dol padlo ....

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 9:11:50   
Bibabuba12
Vem, da je tezko, sem bila pred parimi meseci v tvojih cevljih in sem tudi 9 DPO delala test in je bila rahla crtica, ampak sem bila 100%, da je evaporacijska in nisem in nisem hotla verjet. Sem mozu komaj en teden kasneje povedala, ko sem naredila digitalnega in je pokazal nosecnost.

Stiskam pesti, da se bo tokrat tvoja zgodba odvila drugace kot nazadnje. In res, ce je le mozno, cim dlje pocakaj s ponovnim testom. Vem, da je tezko, ampak cez nekaj dni bi mogla crtica biti ze kar mocnejsa, ce je to to. Do takrat pa glavo gor. Dokler user posted image ne pride, se ni nic izgubljeno! user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 9:29:44   
MartinaTaja
Upam, da se bo res tokrat odvilo na mojo stran ..... glede na to da sem na clomidu, upam, da se zgodba od prejšnjega ciklusa ne bo ponovila in da bojo user posted image ali user posted image

Ali lahko mogoče vpliva tudi jemanje clomida, na te rahle črtice?

9DPO si delala test in čez koliko dni si spet ponovila test? Šele po 1 tednu z digitalnim?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 16:39:49   
Bibabuba12
Js sm takrat mislim, da ponavljala test prve tri dni od crtice, ki ni postajala bistveno mocnejsa, tako da sem bila ziher, da je spet kaj narobe. Marca letos sem namrec imela IMN. Potem sem si rekla, da spremeniti itak nicesar ne morem in sem nehala delat teste in potem naredila se enega digitalnega, ki je takoj pokazal pregnant in sem si rekla, da bo tokrat vse ok in mir s tem. Sem pa potem cez 14 dni ponovila test s kitajskimi testi s katerimi sem testirala od zacetka, in se takrat crtica ni bila enako mocna kot testna, tako da predvidevam, da imajo ti kitajski testi manj barvila in so zato crtice manj izrazite.

No vsekakor ti zelim, da se ti tokrat dobro odvije vse skupaj. Clomid pa mislim, da na crtice ne bi smel vplivati.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 17:48:58   
MartinaTaja
Psiha dela svoje in itak me je premamilo plulat se drugi test in user posted image so bile v roku 5 min ampak spet zelo rahle....sedaj testov nimam več in do ponedeljka ne testksm več. ..user posted image naj bi prišla v soboto ali nedeljo in če je ne bo grem po CB


(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
17.11.2016 17:50:36   
MartinaTaja
Test sem dala v album

Jooj kaj dela ta psiha....požrlo me bo, sem prav jezna sama nase....Kako me premami user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
18.11.2016 7:45:11   
Bibabuba12
No hb, ti je zmanjkalo testov. user posted image Ne vec testirat. HCG se dviguje na 48-72 ur, se pravi, da se ti iz danes na jutri crtica tako ali tako ne more bistveno bolj obarvat, sploh ce delas test popoldan. Vem, da je tezko, ampak samo sekirala se bos. Js na tem drugem testu crtice ne vidim, oz. ce dovolj dolgo gledam se mi zdi, da mogoce vidim nek obris. Js bi na tvojem mestu res pocakala. Ce je cez vikend ne bo, pojdi v ponedeljek po test in bo vse jasno. Stiskam pesti! user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
18.11.2016 16:15:52   
Veronique
Da se tudi jaz malo javim, je bil pester teden. Moja M je bila zelo cudna in kratka zato sem naredila se en CB, ki je vceraj pokazal + 2-3. Ko sem poklicala G me je zelela kar takoj videti in tako sem imela prvi uz pri 4t3d. Noseca ocitno sem, saj je bila videti gestacijska vrecka, ce bo pa nosecnost uspela pa ne ve nihce, sploh zaradi teh krvavitev. Nehali so se tudi znaki (bolece prsi), dajejo me konkretni krci. Nimam dobrega obcutka, do zdaj me sicer 6 cut ni varal, kako pa bo tokrat pa bomo videli.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
18.11.2016 17:06:21   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Da se tudi jaz malo javim, je bil pester teden. Moja M je bila zelo cudna in kratka zato sem naredila se en CB, ki je vceraj pokazal + 2-3. Ko sem poklicala G me je zelela kar takoj videti in tako sem imela prvi uz pri 4t3d. Noseca ocitno sem, saj je bila videti gestacijska vrecka, ce bo pa nosecnost uspela pa ne ve nihce, sploh zaradi teh krvavitev. Nehali so se tudi znaki (bolece prsi), dajejo me konkretni krci. Nimam dobrega obcutka, do zdaj me sicer 6 cut ni varal, kako pa bo tokrat pa bomo videli.


Držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
18.11.2016 19:53:12   
Micka87
Veronique, lepa novica, hormon torej raste, to pa ze ne more tako slabo pomenit, kljub tvojim krvavitvam..ti ginekologinja ni nic predpisala? Mocno drzim pesti, da se bo lepo izsteklouser posted image MaritnaTaja tebi prav tako zelim, da se crtice ze obarvata user posted image user posted image ..jaz pa sem trenutno v svojih plodnih dneh..ne se smejat ampak tokrat prakticitam "noge v zrak", ce ne druga se vsaj presmejeva se in seuser posted image ..vsem posiljam pozitivne energije in se tipkamouser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
18.11.2016 21:42:24   
Veronique
Tudi jaz upam na najboljse, si pa ne delam nekih utvar in ostajam realisticna. Ne, nic nisem dobila, ker se je tisto nehalo. Vprasanje kako bo...

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
19.11.2016 7:55:10   
diamantina
Veronique, tudi jaz držim pesti, da se bo nosečnost lepo obdržala do konca.


(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
19.11.2016 8:22:26   
pika poka 1
Veronique,iskrene čestitke za plusek user posted image Zelo sem vesela zate in ti želim mirno nosečnost.

MartinaTaja, danes boš delala CB test? Držim pesti, da se ti lepo nariše user posted image

Micka, jaz isto prakticiram, noge v zrak user posted image user posted image Pa tudi na wc ne grem po seksu, ampak grem šele sredi noči enkrat, ko se zbudim user posted image

Midva greva danes malo na luštno in sicer na koncert Bocellija v LJ, potem pa tam prespiva in jutri domov user posted image
Rabim malo odklopa od razmišljanja kaj bo prinesel naslednji teden...Bojim se torka. Se že vidim kako bom živčna letala na wc v službi.

Šibam zdaj user posted image
Lep vikend

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
19.11.2016 9:29:32   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Tudi jaz upam na najboljse, si pa ne delam nekih utvar in ostajam realisticna. Ne, nic nisem dobila, ker se je tisto nehalo. Vprasanje kako bo...


Veronique, za nobeno nosečnost nihče ne more 100% trditi, da bo vse vredu. Pač zdaj si noseča in bodi vesela. Kaj bo pa prihodnost prinesla pa ... če se boš sekirala, ne boš nič spremenila. vem pa da je težko po dveh SS ne razmišljati o tem kaj vse lahko gre narobe. Sem tudi sama skoraj na istem.

Sicer pa ... moja prijateljica je imela prve 3 mesece vsak mesec M (kao). Potem pa ji je nenadoma postalo sumljivo, da je tako utrujena, pa je naredila test in je bila noseča. Že 3 mesece! Pa ima zdaj zdravega 4-mesečnika. Tako da krvavitev ni nujno slaba.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
19.11.2016 11:17:30   
MartinaTaja
Veronique čestitke in uživaj

Moj test FS negativen imam še CB ampak bo počakal. .....tako, da sedaj pricakujemuser posted image in naj pride čim prej....Če sem imela ovulacijo 10 dan po cloudy naj bi bil potem cikel dolg 33 dni in to naj bi bil ponedeljek, srčno upam da bo user posted image in da ne bo spet zamujala

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
21.11.2016 10:26:03   
pika poka 1
Ojla punce!

Jaz mislim, da se moja M najavlja user posted image
Zjutraj sem videla svetlo rdečo pikico na papirju...Od jutra do zdaj pa je vse belo.
Je to znak, da bo prišla M, kajne?user posted image Kaj bi drugače to lahko bilo... user posted image

Pobralo me bo od razočaranja user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
21.11.2016 10:31:53   
MartinaTaja
Pikapoka kdaj pa bi morala user posted image pridet

Lahko je znak prihajajoče user posted image , včasih se jaz tolažim po besedah drugih punc, da pa mogoče bi bila lahko vgnezditvena krvavitev.

Moje user posted image še vedno ni, špika me v maternici .... tako, da ne vem ali bo kljub clomidu zamujala

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
21.11.2016 10:38:52   
pika poka 1
Jutri bi morala priti.
Kdaj pa lahko pride do vgnezditvene krvavitve? Je to kako s časom po ovulaciji določeno?


(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
21.11.2016 11:56:34   
MartinaTaja
Vgnezditvena pride med 9-12 dnem, takrat, ko se vgnezdi v maternico.... in to naj bi bilo med 9 in 12 dnem

Sem naredila še CB in jaz vidim zelo rahlo črtico, jaz sem čisto gotova

Bom dala sliko v album

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
21.11.2016 12:41:53   
pika poka 1
Hm torej to pomeni med 9 in 12 dnem po oploditvi?

Mater ej, preklinjat bom začela tak sem živčna!! user posted image

MartinaTaja, tukaj pa vidim rahlo črtico!user posted image Na onih lističih, ko si delala je niti enkrat nisem videla. Tukaj pa sem jo takoj zagledala. Čestitke!! user posted image
Ponovi čez dva dni spet. Takrat bi se že moral močneje narisat plusek.

Jaz ga tudi naredim v sredo zjutraj, če me seveda prej M ne preseneti. Mam filing, da bo prišla...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?