|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
25.11.2018 11:03:02   
ROXY_
Pozdravcek,
Po mojih izracunih sem imela vgnezditveno 7.11. , tisti dan huda driska. Enako je bilo pri obeh prejsnjih nosecnostih. Test sem delala 11.11. - takrat je bila vidna rahla druga crtica, se pravi, da je bilo malo Bhcg hormona. Po mojih izracunih sem tudi zanosila pozno in je bil v petek sele zacatek  5.tedna. Mene ni ginek nic strasila, ker je plod in utrip viden tako pravi tudi Pusenjak, konec 6. tedna.Sama imam kontrolo naslednji cetrtek.Rjave sluzi sem imela res malo, ko sem se obrisala je blo videt na papirju. V petek zjutraj in malo zvecer, vmes nic. Vceraj in danes  nic.To je moja tretja nosecnost, pri  38 letih.Me boli in spika precej pogosto. Tudi jajcnik boli danes, katerega imam mimogrede samo enega, saj so mi desnega janurja letos zaradi cist odstranili. Bi rekla, vsaj pri meni, so take bolecine, od spikanja, do raztezanja, vcasih bolj ali manj pogoste.Nic ne skrbi 🤗 glede tega.Kako je bil pa tvoj ciklus? Tudi pozna zanositev? 




(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2019
25.11.2018 21:31:57   
Anonimen
Hello. Prvi pregled je mimo, srcek bije, vse ok. 😍Nuhalno imam konec decembra, zaenkrat pdp 6.7..Utrujena sem 100/h, samo spala bi.🤨 
Dajte narest na fb skupino vidno, a zasebno. Tudi jaz ne morem poslat prosnje/privatnega sporocila.
Lp

(odgovor članu ROXY_)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 6:45:19   
črtica1
Poslji sporocilo na racunalniku, na telefonu se ne da. Skupino smo zaenkrat skrile, dokler ne bo kriza mimo. Ko bo kriza mimo jo bomo nazaj odprle. 
Roxy, mene je cist prestrasila. Vem da sem  imela ovulacijo 4dni kasneje kot bi jo morala imet, pa je rekla da bi se moglo ze vec videt za te tedne :/ vidla je vrecko, ampak rumenjacka pa ne. Kdaj je bila vgnezditev tudi ne vem, ampak test je pokazal rahlo crtico sele en dan pred M. Naj bi jo ze 5 dni prej. Tko da vse skupaj se sigurno zamakne za en teden. En teden v takih zacetkih je pa ogromno. Se tolazim in upam da me samo malo heca. Ce sta dve nosecnosti bli super, bo tudi ta. Mora bit! Jaz moje pikice ne dam ❤ 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 8:27:58   
Anonimen
JAz tudi zaenkrat ostajam kar na forumu. Prvi pregled imam sredi decembra, na FB zagotovo ne grem pred tem. Jaz sem imela tudi že preplah na začetku nosečnosti (sem že gledala, kam bi šla amoplačniško na pregled). Kmalu po opravljenem testu so mi izginili vsi znaki, ni mi bilo več slabo, prsi me niso več bolele.....Ko se mi je to nazadnje zgodilo je bil splav :( Sem se res ustrašila, da se ponavlja zgodovina. No, pa je prišla nazaj slabost in vse kar spada še zraven :)

(odgovor članu črtica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 9:31:20   
Pinčy
Ojla srecke nosecke😁 tudi jaz se vam pridružujem😁 po 4 letih truda 3 neuspesnih ivfjih tik pred novim ivfjom zanosila naravno😁😁 ne znam opisat srece ki jo cutim, je pa ne morem delit z ostalimi ker sva se odlocila da poveva za bozic prvi pregled pa imam sele 3.1.2019 ko bom dopolnila 10 teden. Zdi se mi fuul dolgo... Tudi mene zanima skupina na fb pa je tudi ne najdem.. 😁 Vsem zelim srecno nosecnost ❤️😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 10:22:45   
ROXY_
Čestitke  vsem novim 💝💝💝.Čim manj skrbi, naj vse poteka srečno 🍀.Crtica_1 meni je test rahlo črtico pokazal komaj 4 dan zamude M.. zagotovo je zamik in se bo vse lepo videlo na naslednjem pregledu. Sem se odločila, da bo tudi v tretje vse uredu ☺️🙂.Midva sva povedala staršem, otrokoma še ne. Novico bo prinesel božiček 🥰. Me pa čaka turbulentna nosečnost, selitev v nove kraje, gradbena dela na hiši, plus precej hektična služba vmes, 11 letnik in skoraj šolarka doma. Se bo za čuvat. Ampak je nepopisno veselje tisto, ki daje moč in zaupanje 💝.



(odgovor članu Pinčy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 15:15:02   
črtica1
Roxy imas slucajno junijko 2013 doma?Jaz imam prvega fanta rojenega junija 2013. Nekam znana se mi zdis...

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2019
26.11.2018 15:20:24   
ROXY_
Imamo  aprilcico 2013 :) Se te spomnim tudi jaz:) nisem bila prevec aktivna takrat na forumu, nekaj malega, brala pa sem skoz ;) 

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2019
27.11.2018 8:45:44   
barb244
Tudi jaz še ustrajam na forumu. :) Evo prvi pregled mimo v 7 tednu, po UZ 6T5D, za enkrat use ok user posted image glede na M je plodek dva dni manjši kar je menda čisto v redu, srček bije user posted image . PDP 17. 7 :) naslednji pregled sredi decembra pri svoji ginekologinji, ta je bil samoplačniški, naročil pa me je 3.1 še na nuhalno. Veseli smo in upam da tako tudi ostaneuser posted image , srečno tudi ostalim!

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2019
27.11.2018 13:14:41   
Anonimen
Se ena julijka, ki vsaj do nuhalne vztraja na forumu ☺. Prvi pregled za mano; je ultrazvok pokazal 2 tedna manjso gestacijsko starost. Tako da iz meseca junija prehajam v julij. Sem zanosila tik pred menstruacijo ocitno. Tako da nestrpno cakam na drugi pregled v decembru in na nuhalno 3.1.😍Upam edino da se bo zelja po hrani malo ustavila ker nenormalno jem(posledicno da mi ni slabo). In spalaaa bi, ampak mi ziva 2letnica doma nepusti kaj dosti😀.

(odgovor članu barb244)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2019
27.11.2018 13:48:39   
Aleksandra91
Se vam pridruzujem tudi jaz :)
So tudi meni prestavili za 2t, ker sem tudi zanosila malo pred M.. tako da sem trenutno po izracunu gestacijske starosti plodeka v 7t2d.

Prejsnji teden sem imela prvi UZ, kjer se je videl cisto majhen plodek. Vceraj pa sva bila oba na samoplacniskem UZ, kjer sva ze vidla srcek in ga tudi slisala.. se ne da opisat kako lep obcutek!!!!

Sedaj se moram narociti na nuhalno, po nuhalni pa spet k svoji G na kontrolo. Mimogrede, ve katera ce je v Celju dr. Peterneljeva ok za nuhalno?

Si boste dala pregledat tudi kri za dvojni hormonski test, malo bolj izjasni rezultate nuhalne... :) (NE nifty)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2019
27.11.2018 14:06:13   
Anonimen
Aleksandra dobrodošla. Sem na drugem forumu videla, da si v podobni situaciji glede starosti. Jaz bi po ZM morala biti 9t3d, je pa 7t3d, tako da me se caka dolgo cakanje do naslednjega pregleda 17.12. Sem tudi razmisljala samoplacnisko,ampak bo pac potrebno počakat. Jaz sem se odlocila za nuhalno.

(odgovor članu Aleksandra91)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2019
27.11.2018 14:07:03   
Tinckk2
Punce kako ste? Js imam prvi pregled sele 17.12....takrat bom v 10.tednu. Drugace pa vse ok razen tega, da mi je fuuul slabo 🤮 komaj pridem cez dan. V prvi nosecnosti so se mi slabosti koncale v 9.tednu tako, da upanje umre zadnje 🤣🤣🤣 uzivajteee

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2019
28.11.2018 8:44:03   
neli01
Zivjo, danes sem najdla vaso skupino na Ringaraja in tudi videla za fb skupino, ampak da je skrita, in pise da se lahko vam javim, ce zelim v skupino na fb-ju. Moj predviden rok je 11.7.2019. Prosila bi vas, ce me lahko dodate v skupino ja julijske 2019. Imam sliko na fb-ju na gori, ki veter piha in drzim se za drog ter imam zeleno majico in roza jopico ;-) hvala ti


< Sporočilo je popravil Admin -- 28.11.2018 10:29:30 >

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2019
28.11.2018 12:35:31   
butterfly2017
Na zs mi pis pod kaj te najdem na fb, da te bom lahko dodala

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2019
28.11.2018 13:44:06   
ROXY_
Ojla punce, kako ste?Meni je iz dneva v dan bolj slabo 😨.. Pregled kontrolni imam pa jutri popoldne, upam da bo vse ok. Crtica_1 kdaj imas ti? 

(odgovor članu butterfly2017)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2019
28.11.2018 15:05:58   
Mortadela
Zivjo punce in cestitke vsem noseckam!! Naj bo prijetno in mirno do konca ☺️
Jaz sem tudi pred kratkim zagledala plusek, to je moja druga nosecnost, doma je ze en navihanec. Pregled imam 20.12. (PDP po mojih izracunih 26.7.), na FB pa se vkljucim sele po nuhalni. Sem prevec vrazeverna, da bi se prej 😃 
Me pa zdaj muci en grozen prehlad in itak ne smem nobenih zdravil. Kak nasvet, kaj naravnega pomaca? Sicer pa zaenkrat brez kaksnih slabosti, naj tako ostane 😉


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 14:14:05   
ROXY_
Evo punce, direkt s pregleda. 
Viden plodek in ❤️,  6t2d, vse bp. Veselaa 🤗🤗🤗. Lep dan vsem 💫

(odgovor članu Mortadela)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 14:30:07   
Aleksandra91
ROXY super, čestitam user posted image
Si kar pomirjen, ko vidiš, da je vse v redu, ane?
Kdaj pa imaš zdaj naslednji pregled?

Jaz sem se danes naročila na nuhalno..in jo imam 3.1. user posted image ampak je takrat najbolj idealno, ker bom takrat 12t4d... Upam, da bo do takrat vse v redu user posted image . Ve ste se že kaj odločale, kam boste šle na nuhalno?

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 14:35:49   
ROXY_
Naslednji pregled imam 17.12. Glede NS- Bila ze dvakrat pr dr. Levakovi v Velenju in bom verjetno sla kar  tja. 
Odleze ja❤️, sicer sem poskusila cimbolj odmislit in bila prepricana, da bo vse ok 🙂.Ta teden je pri nas prava bolnica Franja. Oba otrocka bolna, prejsni teden *oblezala *tudi jaz 🤕😨. Upam, na cimprejsnje zdravje.


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 14:41:41   
Aleksandra91
Aja, imaš še pregled pred nuhalno... Meni je pa moja G rekla, da naj se zdaj naročim na nuhalno, potem 3 tedne po nuhalni pa nazaj k njej... malo dolgo mi je za čakat, ampak nič ne moreš user posted image Kot sem rekla, upam, da bo vse v redu, tega me je najbolj strah, da bi se v tem 1 mesecu kaj zgodilo..... ampak ne smem mislit na to!!
Kam pa hodiš drugače G, če ni skrivnost? user posted image

Drugače kaj slabosti? Jaz vsako jutro se napenjam nad školjko in mi samo "gor meče" in "rigam"... Pa dobro naj tako ostane, samo da ne bi bilo hujše!!

Upam, da se čimprej pozdraviš!

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 15:02:09   
ROXY_
Hodim k dr. Klemenškovi  v Žalec  in sem z njo zelooo zadovoljna. Drugače dela v celjski porodnišnici. 
Splošno počutje je odvisno od dneva do dneva. Slabost itak do 100, včeraj popoldne bruhala non stop. Danes malo boljše. Prsi boleče in zaspana . 

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2019
29.11.2018 15:27:55   
Inod
Tudi jaz imam nuhalno 3.1 in predtem se en pregled 17.12. Ceprav se moja ginekologinja striktno drzi samo 3 pregledov v nosečnosti, mi tega naredi dodatno ker sem bila pri 6 tednih nosecnosti prehitro pri njej. Tako da se mi ze do 17 zdi dalec, kaj sele 3.1 za nuhalno. Jaz samo jem😒 v prvi nosecnosti sla gor 21 kg (in rodila 5 tednov prej)😳. Ojoj bi rekla nasa mala 😅

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 6:16:37   
Anonimen
Dobro jutro 😊
Tudi mi smo zagledali plusek,sicer ze 14dni nazaj ampak ,ker smo imeli poleti ss smo se kr v strahu. Prvi pregled imam 13.12.Po mojih izracunih sem noseca 5/5. Pdp 28.7...Znakov razen tiscanja spodaj in rahlo obcutljivih prsi nimam nobenih konkretnih zato je verjetno se tok bolj prisoten strah da je vse ok.
Upam,da vas bo ostalo kaj na forumu,ker sama ne uporabljam Facebooka.
Lep dan vam želim

(odgovor članu Inod)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 11:01:19   
IceLand
Dobro jutro punce, no pa da se še jaz malo oglasim. Sicer se nisem imela namena, dokler ne vidim, če bo vse ok.
Tako kot pir tebi Anonimen , sem tudi jaz imela poleti SS pri cca 6 tednih. Sedaj sem v 5 tednu 3 dni, po mojih izračunih bi bil rok poroda čisto na koncu Julija 30. Ali 31. Tudi sama nimam slabosti me pa bolijo prsa, čeprav danes manj in me je že strah, včasih me boli križ, napihnjenost pa malce sem brez energije ampak ni prehudo. Mislim, da je to dokaj normalno?
Mogoče če še katera druga pove , kdaj so se začele prve slabosti in večji znaki?
Prvi pregled imam v 7. Tednu, 12. decembra.
Držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?