|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 11:46:43   
ROXY_
Pozdravljene 🤗,
Kako ste kaj, v teh mrzlejsih dneh? 
Taki pravi znaki so bili pri meni pri obeh nosecnostih vidni okrog 7., 8. tedna naprej, izrazita slabost itd.Tokrat se je zacelo prej, je pa kak dan znosen in naslednji potem malo manj 🤢.Sem razmisljala, kako je bilo pred 11 leti, ko bila prvic noseca. Dva dni potem ko zgledala plusek, hude bolecine in krci. Sla na pregled, kjer je gin ugotovila IMN, dobila napotnico za ciscenje. V bolnici so ugotovili, da ne gre za IMN, pac pa za cisto, kot pomaranca veliko na desnem jajcniku, iz katere se je zacela izlocat tekocina, posledica je bila krvavitev. Bilo je 50/50 moznosti, da se bo nosecnost obdrzala. Par dni sem bila hospitalizirana in potem domov... cakanje. Cista je bila prisotna skoraj do 17tedna, potem je izginila. Z nosecnostjo pa vse ok, rodila zdravega, decka. Takrat se ni nisem pol toliko sekirala, niti brala, brskala po forumih in studirala o kaksnem drugacnem scenariju.  Enostavno sem verjela, da bo vse ok in je tudi bilo. Po rojstvu sina sem potem zanosila po treh letih se drugic, v 5t ss. Nakar leto in pol potem rodila deklico, brez zapletov.Sedaj, v tretje, me vse skrbi do 100.. mogoce tudi malo zaradi EMSA.. ne vem. 🤔.Glede apetita , mislim, da je mortadela pisala vceraj, tudi moj je grozno povecan. Vceraj sem recimo sla po kruh, domov prvlekla pa celo jagodno pito, ker je blo skoraj nujno 😝. A ni lustno, ko si lahko "z razlogom" nekaj privoscis:) Malo za salo...🙂Drage moje, vsem  zelim vse dobro in cimmanj stresa🌹 . Se beremo. 

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 14:27:42   
Tinckk2
Zdravo,Js sem se danes koncno zbudila brez slabosti. Joj kako sem vesela. Prav drugi svet 😁 meni so se slabosti zacele nekje v 5 tednu...prav tako bolece bradavice.Tudi js sem imela septembra ss. Uzivajtee 

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 14:39:34   
Mortadela
Jaz sem prakticno brez znakov, mogoce mal cutim joske pa malo vecerne slabosti, ampak sem itak med prebolevanjem viroze, pa se mi vse zmesa v eno jamranje.
V casu, ko bi morala priti M, sem imela kar nekaj krcev. Zato sem stalno pricakovala, da bo prisla. Pa ni 😁 
Sem bila pa v prvi N cist brez kaksnih znakov, je bila kar presenecenje, tako da to se ne pomeni, da je kaj narobe.

(odgovor članu Tinckk2)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2019
30.11.2018 20:01:26   
Anonimen
Da se vam javim,danes sem v službi začela krvaveti klicala ginekologa,kateri me je poslal na urgenco...tam so me najprej nahrulili zakaj me ni pregledal moj ginekolog. Nato so naredili uz ma ni bilo nobenih znakov nosečnosti vzeli so mi kri in v ponedeljek moram nazaj na kontrolo. Ampak jaz kot jaz sem šla po tem po test in ta je bil negativen tako ,da mislim da se mi je ponovila zgodba od poletja.😢😢😢
Punce srcno vam želim vsem lepo in srečno nosečnost ❤️❤️❤️

(odgovor članu Mortadela)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 1:34:14   
IceLand
No tudi meni se je ponvila zgodba od poletja. Sva na istem. Sploh ne vem vec kaj naj in sem cisto na dnu :(Vsem vam zelim lepo in uspesno nosecnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 6:40:04   
ROXY_
Punce, kaj to berem 😔😔😔.Objem vsaki izmed vaju. Velik objem. 🌹🌹

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 7:08:32   
ROXY_
Punce, kaj to berem 😔😔😔.Objem vsaki izmed vaju. Velik objem. 🌹🌹

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 8:20:58   
Inod
Velik objem za vaju ❤❤ ni besed zato, zato nebom dolgotvezila. Pogumno naprej 💪

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 9:11:32   
Mortadela
Ojoj 😕 socustvujem z vama in vama zelim, da se vama cimprej nasmehne sreca ❤️ 

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2019
2.12.2018 11:53:32   
Aleksandra91
Ojoj puncii :( ni besed :( posiljam vama ogromen objem!!!!
(Tega je tudi mene takooo strah :( ) 

(odgovor članu Mortadela)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 12:37:30   
Aleksandra91
Punce, ki smo v približno istih tednih... vstopam v 9 teden... povejte mi, ali še katero špika spodaj na sredini maternice? Malo me skrbi, da ne bi to pomenilo kaj slabega... user posted image

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 15:10:39   
jojiko
Iceland, Anonimna, zelo žal mi je, da se vama je ponovil SS. Upam, da se hitro pobereta in poiskusita ponovno. Tudi jaz sem v septembru že drugič doživela splav. Zanosila potem že takoj po prvi menstruaciji, tako da res samo upam, da bo tokrat vse v redu. Sem pa v tej nosečnosti že od ovulacije dalje ma progesteronu. Škoditi ne more. Sem prosila ginekologa, ker sem posumila na pomanjkanje tega hormona zaradi rjavih izcedkov pred menstruacijo.

Drugače se pa pri meni slabosti stopnjujejo, tako da me vsaj to tolaži..... Prvi pregled imam sredi decembra in do takrat bom kar na trnih ali je vse v redu ali ne......

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 18:36:27   
ROXY_
Aleksandra mene tudi špika in občasno boli, kokr od raztezanja.Ne skrbi 🤗. Kako ste kaj ostale? Črtica_1?Tudi meni je slabo, najhujše ponavadi proti večeru🤢. Danes sem dro_p dead 🥴🙃. Pravkar iz službe, ponedeljki so dolgi in v Ljubljani. Dodaten naporen po celem dnevu še vožnja in jutri me čaka tudi najmanj 300km🤪. Malo, da pojamram , pol je lažje. ☺️☺️

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 19:43:31   
Aleksandra91
Jaz sem si sla zdaj kupit Magnesol tablete, sem brala po forumih, da bi naj za tole spikanje pomagalo.. upam da res :)
Drugace jemljete folno kislino? Jaz imam Femibion 1.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 19:46:02   
Aleksandra91
Aja kar se tice slabosti.. jih imam ponavadi zjutraj, predvsem po umivanju zob, mi zacne "gor metat", ampak ne morem bruhat... pa utrujenost na momente.. groznaaaa.. aja pa lulanje se je zacelo prejsnji teden.. najbolj grozno je, ker moram hoditi tudi sredi noci.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 20:17:48   
Inod
Tudi meni je slabo in potem posledicno cel cas nekaj jem; sem lačna ze okoli 10 ure zjutraj. Upam da se bo tale slabost počasi umirila. In pa po službi se komaj zadržim da ne zaspim😴😴. Me pa tudi malo špika, sploh pri šivih od prvega poroda.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 20:18:22   
Inod
Tudi meni je slabo in potem posledicno cel cas nekaj jem; sem lačna ze okoli 10 ure zjutraj. Upam da se bo tale slabost počasi umirila. In pa po službi se komaj zadržim da ne zaspim😴😴. Me pa tudi malo špika, sploh pri šivih od prvega poroda.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2019
3.12.2018 22:40:16   
Pahuljica
Še ena se pridružuje. ❤ po 2 letih truda in zdravljenja pri endokrinologu končno ➕. Po mojih izračunih rok konec julija. Prvi pregled me čaka 18.12. Znaki pa uf.kr nekaj jih je.Slabost,zgaga,utrujenost,krči v nogah,krči v maternici,zaprtost,izredno boleče in občutljive prsi in pa skoz sem lačna ampak nič mi ne diši. Edino juhe 😅 juho jem tudi 4x na dan..  

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2019
4.12.2018 13:05:33   
črtica1
Roxy, jaz cakam na pregled. Noro mi je slabo in samo da se spovnim na hrano se mi obraca :( zraven sem pa lacna in to je tako tezko kombinirat :( komaj cakam da bodo te prvi tedni mimo in lahko zadiham. Pregled mam v cetrtek, v nedeljo sva povedala se njegovim, in so bli zelo veseli. Za razliko od mojih. Govorita da sta vesela, ampak znam brat cloveka in tocno vem da bi raje videla da so to sploh ne bi zgodilo. Mami me je ze dolgo sekirala, da slucajno ne bi imela se enega otroka...kr neki, trapasato. Zanjo bi bla super, ce bi imela enega porihtanega v nulo, najboljso sluzbo, doma vse v piko urejeno...ampak to jaz pac nisem. In to je tako tezko sprejet zgleda...vceraj sva imeli spet besedni boj po telefonu...ker enostavno ne vidi kaj meni daje sreco in da to ni tisto kar ona misli. Sem zakomplicirala, vem...ampak res je tezko...

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2019
4.12.2018 14:17:42   
Mortadela
A katera že je za dva? 😂 Jaz sem bila včeraj popoldne tako lačna, da bi lahko volka pojedla. Ob polnoči sem pa še vstala in banano jedla, ker njsm mogla spat od lakote 🙈

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2019
4.12.2018 15:18:05   
Inod
Mortadela jazzzz✌✌✌😒😒😒. V prvi nosecnosti nisem jedla nic ker mi je vsa hrana delala ogromno kisline. Bila vecinoma casa na sadju, posledicno dobila gor 21kg 😨 (glede nato da je mala rojena 5 tednov prej bi vrjetno zadnji mesec pridelala se kar nekaj kg). V tej nosecnosti pa bi pojedla lahko volka, lacna ze ob 10 zjutraj, mi pa popoldan oz proti veceru nato apetit pade. Mi malo tezi da spet nebi imela toliko plusa (sicer je vse in se vec slo dol)😒

(odgovor članu Mortadela)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2019
4.12.2018 15:46:34   
ROXY_
Dan 🙂.Črtica_1 glede vesele novice in mamine reakcije, točno vem kako zgleda. Njegovi veseli zelo, prva reakcija moje matere pa je bila obupna. Me je tudi spravila v jok. Potem sem si rekla, da je to njen problem in da ne potrebujem njenega veselja. Tako pač je in če bo sprejela pa predelala prav, če ne pa tudi uredu. Ne splača se sekirat, te pa prizadane sploh, ker se gre za nam najbljižje ljudi. Apetita na izvoz, danes ob 10ih sem že iskala trgovino in ssendvič 🙈. 


(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2019
4.12.2018 16:50:58   
črtica1
Jaz res ne razumem kako se ne mores veselit vnuka? Meni je to res tezko. Prvih dveh je bila se kar vesela, zdaj je pa obup. Ona ne prizna, ampak prav grdo me gleda. Ko sem rekla da se mi pozna trebuh, ker me je res fuul napihnilo. Je rekla ah, aja, sej si ga imela ze prej zadost..to se ni od tega 😫.pa nisem ne debela in ne suha..ampak tega ona noce, ker spet nisem popolna, s popolno postavo. Da se te lastni stars sramuje...ko je blo na nitki, al bo splav al ne...je rekla da sem izsilila vse in se mi zato to dogaja. V najbolj groznih in jokavih dnevih, ne mores tega rect sovrazniku kaj sele svojemu otroku?!! In pol sem jaz grozna..arogantna in ne vem kaj se...kot da ne vidi 1meter pred sabo :( 

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 9:44:08   
Aleksandra91
Roxy in Črtica žal mi je za reakcije vajinih najbližnjih... ker itak pričakuješ vesel odziv. Takšno novičko deliš z nekom za katerega si želiš, da bi se veselil s tabo vsega prihajajočega in seveda te šokira, ko doživiš "neodobravanje". Moji in njegovi so bili zelo, zeloo veseli vsi, tako, da sva bila nad reakcijo oba kar presenečena user posted image . Drugače pa konec koncev je pomembno, da sta vidva vesela novičke in da se skupaj veselita, ker konec koncev je to vajin (ali vaš, če že ima bratce/sestrice) dojenček user posted image .

Kako ste drugače? Jaz sem zdaj imela 3 dni mir z slabostjo zjutraj, no danes zjutraj pa mi je spet "gor metalo", ampak je vzdržno... Malo me skrbi, ker se mi zdi, da imam tako malo znakov... pregled pa imam ŠELE 3.1. user posted image In ne vem kako bom zdržala do takrat, pa čez praznike... v nevednosti, če je vse ok... Moj mi pravi, da sem negativna, da ne smem tako razmišljat, da vlečem nase negativo (ima prav), ampak me je strah, da bi se veselila, na pregledu pa bi izvedela kaj slabega......

Kdaj imate ve preglede?

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 10:38:56   
Inod
Aleksandra jaz osebno bi sla na samoplačniški pregled, ce bi toliko o tem razmisljala. In da bos sproscena cez praznike. Ce ves da ne bos mogla dati tega na stran. Jaz imam pregled 17.12 ravno zaradi potrditve da je vse ok ker se na prvem ni dosti videlo.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?