|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
5.12.2019 14:07:43   
hope2018
Ooooo lepooo slisatiii da je vsee vreduuu super!!! Jaaa komaj cakaam da vidim ce je vse okk.... Potem se bom tudi jutri narocila kar na nuhalno bi bil ze cas pocasi haha... Jaz imam dabroston na 12 ur preventivno zaradi prvega splava do 12 tedna potem pa mi ne bo vec predpisovala.... Sej tud mislim da ne bo potrebe... Ampak bom vseeno vsaj dozo zmanjsala na eno tableto pa pokurilaa vse kar imam hahaha

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julcki2020
5.12.2019 15:38:43   
Metka234
Jaz mam pa na 8 ur 1 tbl, bom pa sama rekla naj mi napise za cim dle ce ne bo ona. Sej verjetno nima neki vpliva v velik primerih, skodi pa verjetno tud ne. Je pa obcutek boljsi, da ves da mas vsaj nekaj za "pomoc". Kdaj si pa mela prvic izgubo? Če ti je prevec osebno ni nujno o tem govorit.


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julcki2020
5.12.2019 16:23:05   
hope2018
Pa ubistvuuu ko sva bla v ivf postopku... Letos marca sva sla po zamrznjeni zarodek prisla do plusa a sem cez dva dni zacela krvaveti pa spet nic oa spet rahlo krvaveti potem se je pa ulila.... Tako da takrat sem prvic po 3 letih in treh poskusih ivf zagledala plusek.... Potem sem sla na histeroskopijo v maju in potem v juniju v 4. Postopek.... Ko soet ni usoelo sva se prestavila na kliniko v lj v septembru imela posvet...... In evo spontano zanosila prvic v zivljenju nacrtovala pa sva da bova sla v naslednji postopek januarja... 😊😊😊😊😊 Edino kar mi je bilo drugacee pri tem ciklusu je bilo to da me joske niso prenehale boleti..... In potem se grozniii krciii... Sem bila 100% da jo bom dobila.... A glej to srecooo pluseeek😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶Tako daa dokler nedam nuhalne in morfologije cez ne bom cisto mirna.... Pa se vedno mam tist obcutek ko grem lulat vedno gledam v gate da ni kakega izcedka... Ker pri meni res to ni pomenilo nic dobrega.... Moj zdravnik za neplodnost mi je rekel da imava nepojasnjeno neplodnost.... In potem ko svaa dala 4 postopke cez je rekel da je pri meni tezava kao''''slabe celice'''' da se oplodijo in vse a da vseeno nisoo tako mocni zarodki da bi se prijeli ocitno..... Tako daa evo ga tale je zmagovalen pa se doma narejen hahaha😉😉😘😘


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julcki2020
5.12.2019 17:16:27   
Anonimen
Uau res se vama klanjam. Kakšne preizkušnje so to za posameznika in za par. Itak da bo vse kul, če vama je uspelo naravno. To vama je namenjeno. 


Jaz sem že po naravni taka, da se kar dost sekiram in da sem bolj realist kot optimist, tako da bom itak vedno najdla neki - zdej do pregleda, pol nuhalna, pol morfologija, potem porod, potem pa itak vsak dan nekaj 😊 Se moram prepustit pa zaupat da bo vse ok.

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julcki2020
5.12.2019 17:16:52   
Metka234
Eh, pozabim spremenit v neanonimno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julcki2020
5.12.2019 17:27:15   
hope2018
Ves ko gre clovek cez vse too si ne mores predstavljati kaj vse dozivljas in kako je tezko... Ampak sele potem ko das to cez vidis kako si mocen in koliko lahkoo nosis bremena na sebi.... To se tudi poplaca.... Tako gledam ta cudez ki se je nama zgodil.... Drugace paa je toliko parov, ki grejo skozi vse too in res lahko recem kapo dol vseem jih spostujem in cenim ker sama dobro vem kako je to.... Midva sva se odlocilaa da nobenemu ne poveva cez kaj vse sva morala... Ker tudi takrat ko sva se podala v to je recimo kolegica ki ve da sva takrat delala na otroku rekla ehh kaka umetna ne rabis ti to... Ne it to k bos itak naravno zanosila...... Lahko je njej reci in se dost ostalih primerov je bilo... Da sva si potem samo rekla bova zase obdrzala ker naju konc koncev noben ne bo razumel kot se razumeva midva medsebojno... Tako da se s tem ne obremenjujem tudi ce kdaj izvejo... Edino kar mi gre na zivce ekstremno je ko ti potem kdo taki pamet soli o umetnih oploditvah... O tem kako je treba mozgane dati na off... Itd itd.... Ko bi jim najrajsi ene dve kepe okoli uses dala... Se ne sekiram vec za nic.... Vidim da sem mocna oseba in taka bom tudi ostala! Ampak jaa potem je strah vedno prisoten kot npr. To da vedno gledam v gatke ce so krvave itd... ja na zalost tko je..... Upam da speljemo tole cimbolj mirnoo in zdravo... 🤗🤗🤗🤗 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julcki2020
6.12.2019 9:00:54   
hope2018
Evooo meneee iz pregledaa.... Vsee je okejj.... Narociti se moram na nuhalnoo.... Smo pa nekajj ze videlee..... Lulekaaaaaaaaaaaaaa............. Tko daaa sem slutila cistoo pravilnoo da bo fantek... Je pa itak rekla da je se prezgodaj da bi videla karkoliii ampak pokazal ga je hahahahaha..... Sem danes 10t2d...po uz pa 10t6d...je kar zrastel moj pikooo..... Tako daa komaj cakam nuhalnoo in poteem se vidimoo pri moji ginekologinjii v januarju.... 🤗🤗🤗🤗🤗🤗


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julcki2020
6.12.2019 10:17:12   
Metka234
Waa, ful dobr. Potem si ene 3 tedne pred mano skor, super! 😊 Potem greš ti dejansko čez en teden lahko že na nuhalno.😊 Pa čestitke za fantka, kar ne morem verjet da se tako hitro vidi. A januarja maš potem čist običen pregled al bo že morfologijo delala? 
Glede na napisano si tale čudež res zaslužita 😊 Sta lahko samo ponosna nase in na vse kar sta dala čez. Jaz si želim, da bi se o tem več govorilo in nebi bila tabu tema, ker se lahko zgodi vsakemu. Jaz sem povedala da načrtujeva doma mojim, ostalim pa ne, ker nisem želela teh pametnih pripomb: sej sta še mlada, a mata sploh službo za NČ, ne se sekirat, ne štet dnevov, midva sploh nisva delala na otroku (očitno že, ker 99% zaščita pri pravilni uporabi pa tudi ne zataji tolikokrat), ja bosta šla pa na umetno, kaj pa je to kej tazga, sej vsakemu rata slej ko prej ...  

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julcki2020
6.12.2019 10:24:49   
hope2018
Jaaaaa prav videlooo se jeee zeeee hohihhih sej je sicer reklaa daa itka ne mormo bit se 100% ampak da naceloma se je videlo ja haha..... Ja po uz sem skoraj 11 teden ze.... Tok je velik haha... Nuhalno imam v planu 17.12. Pri pusenjaku klicem samo se mi se ne javijoo tako da bom potem spet poskusila... Hihihi.... Bova pa mogoce ze jutri povedala nasimi..... Odvisno od razpolozenja....🤗🤗🤗🤗 Vazno da je zaenkrat vse vreduuu pa upam da tudi bo na nuhalni..... Januarja imam navadno kontrolo.... Morfologija je tko po 20 tednu menda al kdaj... 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julcki2020
6.12.2019 11:37:14   
Metka234
O super. Ja bolš da ne gresta takoj po modre bodije haha 😊 Joj super da bosta povedala domačim, bodo ziher fulll veseli. Mami je tako navdušena, da pravi, da si bo kar en mesec neplacanega dopusta vzela, da bo gospodinjila namesto mene, če bosta dva 😊 Sem rekla da nismo še tako daleč heheGlavobol je ze ok?


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julcki2020
6.12.2019 12:10:46   
hope2018
Ej pa ves da je bolse ampak se vseeno me zna malo prijeti zjutraj ko vstanem... Sem jo vprasala oa je rekla da lahko komot dva na enkrat spijem ker tist en ne pomaga.... 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julcki2020
6.12.2019 12:46:07   
Alayne
uaaauu cestitke za dobre rezultate :)

Mene ze res tut cisti firbec matra za ta pregled pa bo treba se dobre 2 tedna pocakat :( Mogoce pa pri meni tudi spol ze kar na prvem potemtakem ugotovijo :)
No, sicer pa najprej je vazno, da se je vse vredu in da je sploh tam :)

Glede hlac je pa zame prav super trenutno :) Sem v prejsnjem letu zgubila 10kg+ in so vse obleke visele iz mene. Zdaj, ko sem pa totalno napihnjena pa postajajo bolj prav. Super situacija pomoje se nekaj mesecev ne rabim v trgovine :)

V sluzbi pa niti slucajno ne mislim povedati zaenkrat. Jemljem lepo dopuste za preglede in podobno. Bodo zagotovo zakomplicirali na polno.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julcki2020
6.12.2019 12:49:54   
hope2018
Alayne.... Ali imas sluzbo za nč.?... Jaz jo nimam in verjamem ce nebi bila noseca bi mi jo podaljsali.... Trenutno pa ne vem kaj pricakovati ko jim bom enkrat povedalaaa......... Mah saj mi je vseeno na koncu vazno da je moj otrocicek ok sluzbee see bo zadosti.... Ali imas tezko delo?? 


(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julcki2020
6.12.2019 13:31:44   
Alayne
Ne, pogodbo imam zaenkrat do oktobra. Sploh ne vem kaj to pomeni pri Avstrijcih :) Se ne bom zaenkrat se prevec obremenjevala.
Trenutno imam vecinoma pisarnisko delo, tako da ni problema. Kasneje bo pa mogoce problem, ker obcasno lahko pridem v stik z nevarnimi kemikalijami, ampak se je mozno izognit. Zaenkrat pa vecino decembra dopust ;)


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julcki2020
6.12.2019 14:07:40   
Metka234
Alayne super za obleke in hope za manjši glavobol 😊Glede služb se pa probajte res ne preveč sekirat... Nikol ni vse idelano. Midva sva kmal ko sem dobila za NČ začela planirat, pa kr ni takoj ratalo. Glede substanc pa pri nas vse nosecnice dajo strogo stran v pisarne, veliko jih gre pa kr na bolnisko, slabost tega pa je da moras prej povedat. Sem pa vidla danes po poročilih ker mam cajt gledat tv, da si ocetje od 2020 za vec rojenih otrok obetajo 10+ dni dopusta za vsakega dodatnega in da bodo dvignili enkratno denarno nagrado ob rojstvu za vse ne glede na status. Upam da tud 100 % porodniske ne spremenijo. 😊

(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julcki2020
6.12.2019 17:19:26   
hope2018
To sem pa tudiii jaz videla hehehee..... Amm... A sta kej razmisljalii za imena??? Hihi 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julcki2020
6.12.2019 18:13:33   
Metka234
Ja jaz sem ze malo razmisljala, ze par let sva se hecala, ampak ne vem se. Pa tud partnerju ni vsak vsec. jaz mu dam 10 idej in mogoce mu je eno vsec 😅 Recimo meni je Žan ful lepo, njemu pa sploh ne. Pa ve?


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julcki2020
6.12.2019 18:24:53   
hope2018
HAHAHAHA jaz zbiram. Imena ze sto let.... Karkoli recem. Njemu ni vsec...... Ko pa njega vorasam kaj bi on dal otroku za eno ime mi pa rece ne vem... Ja prav ce ne ves potem jaz vem hahahaha..... Ma kaj pa vem ne morem se za fantka sploh odlocit..... Ce bi bila puncka bi dala ime Ella.... Ce bo fantek pa ne vem res.... Tian, Nik... Pojma nimam hahaha bo mogu se on izrazit svoje mnenje


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julcki2020
6.12.2019 18:52:32   
Metka234
Haha pol mamo iste probleme. Meni so za fantke tudi lepa kratka imena Žan, Lan, Nik, Maj, Izak ... Za punčko pa mogoce Julija ali Lana. Ampak Julija je že sestri lepo, če bo imela kdaj punčko. 😊 


A k zobarju mislite kaj it zdej? Jaz mam en zob malo sumljiv, sicer me ne boli, ampak bi mogoče šla preverit če lahko počaka do konca.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julcki2020
6.12.2019 18:54:34   
hope2018
Huh jaz sem ravno dva dni nazaj imelaa zobobol 8ko mam ze zunej ampak na vgriz me je zlo bolela.... Srec pa me je nehal..... Ampak pravijoo daa baje ti ne smejo dati nic proti bolecinam tko da jaz ne grem nic hahaha dokler ne rodim pa da lahko dobim anestezijo hahahahahaha bom ze potrpela... Hihihi


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julcki2020
8.12.2019 13:44:55   
Metka234
Jaz sem prebrala da ce je nujno se lahko vse dela (edino RTG ne, pa se to v izjemi lahko ce je dobro zasciti), ker so koncentracije tako nizke, da niti zdravilo niti lokalna ne prideta v velikig kolicinah do ploda. Je pa baje najboljse v 2. tromesecju naredit karkoli. Upam, da ne bo treba 😊


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julcki2020
11.12.2019 8:27:07   
Alayne
Zanimivo... Meni so pa ravno daljša imena všeč, ker imam sama kratko :)
Nočem šumnikov in sičnikov, ker imam sama s tem probleme v tujini s priimkom... Sva pa s partnerjem precej hitro se odločila. Jaz sem vedla kaj hočem za punčko. Glede fantka sva pa tut v pol ure se odločla :)

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julcki2020
11.12.2019 13:37:50   
Metka234
Hehe no super da sta se hitro zmenila 😊 Jaz bom pustila nabor še malo odprt dokler ne izveva spolov dvojčkov. Danes sem imela uradni prvi predvideni pregled in sem dala tudi kri/urin in dobila ene 30 prospektov (haha od telovadbe, nuhalne, folne, revij itd.) in materinsko knjižico. Sta oba lepo zrasla in zaenkrat izgleda vse ok - sta pa zagotovo dvojajčna in ima vsak svoj ovoj in posteljico al kako že, kar je menda manj komplicirano. Je pa rekla G naj bom ta mesec še doma, da bo 12 tednov mimo, do 24. sem tako na bolniški, potem bom pa med prazniki koristila dopust, če bo vse ok po novem letu pa lahko grem probat delat, pa bomo videli. Po eni strani bi tako rada delala in da bi bilo vse ok, po drugi sem pa danes 3 ure letala sem in tja po ZD in me je nekaj špikalo ... Ampak važno da bo z otročki vse ok, delala bom itak še celo življenje. Tako da takoj po novem letu imam 7. nuhalno, 9. pa kontrolo pri G (sem ji kar rekla kdaj mam naslednji pregled, glede na to da sta dva, pa je rekla no pa dajmo še enega čez 4 tedne). ☺ 

(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julcki2020
11.12.2019 18:04:03   
hope2018
Supeer puncee3... Jaz imam nuhalnoo drugi teden v torek komaj cakamm.... Potem pa pregled pri mojii 9. 1. Hehe.... Smo pa tok govorilee o teeh zobarjih.... Da me ze celi teden med modrostnim zobom in 7ko grozno boli.... Imam kar malo oteceno dlesen in sem trenutno pri dezurnem zobozdravniku.... Bomo videli kaj bo rekel.... Ocitno mee od zoba boli tudi glava ze cel teden... Spijem lekadol in nic ne pomaga ali pa mine momentalno potem pa spet zacne boleti grozaaaaa!!!!!! 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julcki2020
11.12.2019 20:16:17   
Metka234
Boš povedala kako je pri Pušenjaku, če je zgovoren. 😊 Joj, upam da ti zrihtajo da bo nehalo bolet. Lekadol je ponavadi prešvoh pri zobobolu, ja. Jaz sem bila enkrat ponoči brez vsega in mi je babica rekla naj si nasesekljam česen na gazo in sem potem lahko vsaj zaspala. 😔 Mislim pa da enkrat izjemoma lahko vzameš tudi kaj mocnejsega, malo pogooglaj v katerem tromesecju kaj.


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?