|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 15:28:49   
metmaris159
Jaz sem imela decembra ss v 6. tednu konec januarja 1 M in v začetku februarja sem že zanosla. Zdaj sem v 17. tednu


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 15:48:14   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



Zal mi je da sta morala tudi vidva cez to. Vidim da nam velikim ni usojeno. Ampak ocitno se je to moralo zgodit, nekaj ze je na tem. Zjokaj se, to daj ven iz sebe in ti bo lazje <3. In pa seveda ne obupat. Vidva lahko zacneta s poskusanjem ze zdaj pred prvo M, ker nosecnost ni trajala dolgo. Upam da vama kmalu uspe. Drzim pesti tudi za vaju. <3<3



Hvala🥰 Vsekakor ne bova obupala, jaz ze kar gledam malo po forumu po koliksnem casu so potem punce spet zanosile ampak bom tako se za sigurno vprasala ginekologinjo v ponedeljek, mogoce pa bova res ze kar lahko zacela ceprav mislim da bova vsaj pocakala na 1. M, tako da bom bolj mirna, ceprav vem, da me bo strah, da ne bi slo spet kaj narobe. Malo sem prebrala tudi prejsnje objave. Zal mi je za vse, ki smo to doživele. Je ze kaj novega pri tebi? 🐞


Naj te ne bo strah, ocitno moramo zenske tut to dat cez v zivljenju, da pridemo do najvecjega zaklada <3Ne, pri nama ni se nic novega, nama ne uspe, sicer mi zdaj M zamuja ze 4 dni ampak sem vceraj delala test in je bil negativen. Nevem tocno kaj se dogaja.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 15:49:12   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz sem imela decembra ss v 6. tednu konec januarja 1 M in v začetku februarja sem že zanosla. Zdaj sem v 17. tednu


Kako gre tebi in tvojemu otrocku? Ze veste kaj imate? Se lepo razvija?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 16:22:37   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz sem imela decembra ss v 6. tednu konec januarja 1 M in v začetku februarja sem že zanosla. Zdaj sem v 17. tednu


Kako gre tebi in tvojemu otrocku? Ze veste kaj imate? Se lepo razvija?



Za enkrat je vse ok. Niti nobene krvavitve ni bilo v tej nosečbosti kar sem bila kar presenečena in tudi že pripravljena ampak ni bilo nic. Hvala bogu no. Najbrž bo fantek. Pa ti kako si? Še nobene novice nove? Pa saj bo. Nič se sekirat. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 16:32:38   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz sem imela decembra ss v 6. tednu konec januarja 1 M in v začetku februarja sem že zanosla. Zdaj sem v 17. tednu


Kako gre tebi in tvojemu otrocku? Ze veste kaj imate? Se lepo razvija?



Za enkrat je vse ok. Niti nobene krvavitve ni bilo v tej nosečbosti kar sem bila kar presenečena in tudi že pripravljena ampak ni bilo nic. Hvala bogu no. Najbrž bo fantek. Pa ti kako si? Še nobene novice nove? Pa saj bo. Nič se sekirat. 


Ooo super, lepo, sem zelo vesela in drzim pesti da bo tudi do konca vse ok. Ah pri meni ni nic novega, zdaj me je zacela se M nekaj ****...trenutno sem tudi brez sluzbe...sem rekla da negrem nove iskat ker bom sigurno zanosila ko jo dobim in bom spez izpadla izkoriscevalska....zdaj pa nimam ne enega ne drugega. Na trenutke sploh nevrm vec kaj naj si mislim, kje se me sploh glava drzi...ah bo ze...

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 16:33:23   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Jaz sem imela decembra ss v 6. tednu konec januarja 1 M in v začetku februarja sem že zanosla. Zdaj sem v 17. tednu





Čestitam!! 🥰 Sem kar dobila upanje, da tudi nama potem kmalu uspe. Zdaj nama je v drugem poskusu. 

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 16:44:03   
Anonimna294
Srečka138 mogoce pa je kaj, pa se še ne pokaže na testu? Držim pesti!!!🐞


Imam pa tudi jaz za naprej potem vprašljivo glede službe. Sploh zdaj sem npr. mogla povedat delodajalcu, ker delam v vrtcu in sem bila zaradi te korone v rizični skupini. Ampak je naše vodstvo res res razumevajoče in sploh nisem pričakovala takšnega odvziva. Nisem se imela potrjeno nosecnost tako da tudi nisem nic mogla dobit od zdravnika, da sem v rizicni skupini. Pa je potem ravnateljica sama uredila, da ostajam doma. Tudi zdaj ko sem ji povedala za splav, se je tudi nje dotaknilo. Je rekla naj si vzamem kolikor casa potrebujem, saj me sluzba caka in da naj nic ne skrbim, pa tudi ko spet zanosim je rekla da takoj bolniska. Ceprav vem da to ni cisto od nje odvisno sem bila res vesela toplih besed. Nam je vsem zaposlenim kot druga mati. No s septembrom pa tudi ne vem kako bo, sta pa še dve zaposleni noseči, in mogoce pa le imam kaksno moznost za naprej, kljub temu ce bi do takrat ze bila noseca. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 20:03:15   
Sneezka
Oh še ena preveč med nami. Drugo ne pomaga nič kot se zjokat in si pustit čas da prebrodiš vse skupaj. Jaz še vedno čist prebolela nisem, se mi zdi, da je komaj zdaj prišlo za mano. Najhuje je ko vidim nosečko. Kolegica je zdaj pred kratkim rodila in še nisem pripravljena, da bi lahko šla na obisk.  Pa je že skoraj 5 mescov od splava. Upam, da ti čimprej uspe znova. Ne obupat. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 20:19:36   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Oh še ena preveč med nami. Drugo ne pomaga nič kot se zjokat in si pustit čas da prebrodiš vse skupaj. Jaz še vedno čist prebolela nisem, se mi zdi, da je komaj zdaj prišlo za mano. Najhuje je ko vidim nosečko. Kolegica je zdaj pred kratkim rodila in še nisem pripravljena, da bi lahko šla na obisk.  Pa je že skoraj 5 mescov od splava. Upam, da ti čimprej uspe znova. Ne obupat. 





V katerem tednu pa si imela splav? Ze poskusata ponovno ali se ne? .... Imam pa cisto enako situacijo. Je tudi kolegica aprila rodila, pol meseca kasneje mi je napisala, da se ji je sanjalo, da sem zdaj pa jaz noseca, no samo takrat se nisem vedela da sem res. Sicer ne ve za mojo nosecnost in splav.... No pa sva ravno mislila v kratkem it na obisk ampak zdaj res nisem pripravljena. Mi je bilo ze vceraj tezko ko sem videla necake, se posebej najmlajsega, ki je star 9 mesecev. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Spontani splav 2020
21.5.2020 22:35:28   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Srečka138 mogoce pa je kaj, pa se še ne pokaže na testu? Držim pesti!!!🐞


Imam pa tudi jaz za naprej potem vprašljivo glede službe. Sploh zdaj sem npr. mogla povedat delodajalcu, ker delam v vrtcu in sem bila zaradi te korone v rizični skupini. Ampak je naše vodstvo res res razumevajoče in sploh nisem pričakovala takšnega odvziva. Nisem se imela potrjeno nosecnost tako da tudi nisem nic mogla dobit od zdravnika, da sem v rizicni skupini. Pa je potem ravnateljica sama uredila, da ostajam doma. Tudi zdaj ko sem ji povedala za splav, se je tudi nje dotaknilo. Je rekla naj si vzamem kolikor casa potrebujem, saj me sluzba caka in da naj nic ne skrbim, pa tudi ko spet zanosim je rekla da takoj bolniska. Ceprav vem da to ni cisto od nje odvisno sem bila res vesela toplih besed. Nam je vsem zaposlenim kot druga mati. No s septembrom pa tudi ne vem kako bo, sta pa še dve zaposleni noseči, in mogoce pa le imam kaksno moznost za naprej, kljub temu ce bi do takrat ze bila noseca. 


Ne, nazalost je to to, sem zdajle naredila se en test in je spet neg. Ce bi bila noseca bi zdajle ze moral pokazat +. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 7:21:55   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Ne, nazalost je to to, sem zdajle naredila se en test in je spet neg. Ce bi bila noseca bi zdajle ze moral pokazat +. 



Držim pesti, da bo naslednji mesec ➕, mogoče  nama pa obema takrat uspe! 🥰. Kako dolgo je normalno da krvavis po ss? Pri meni je danes 6. dan, sicer imam bolj rjave izcedke, svezo kri sem imela prve 3 dni. Sem ze mislila da se je umirilo, pa še vedno... 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 7:41:00   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Ne, nazalost je to to, sem zdajle naredila se en test in je spet neg. Ce bi bila noseca bi zdajle ze moral pokazat +. 



Držim pesti, da bo naslednji mesec ➕, mogoče  nama pa obema takrat uspe! 🥰. Kako dolgo je normalno da krvavis po ss? Pri meni je danes 6. dan, sicer imam bolj rjave izcedke, svezo kri sem imela prve 3 dni. Sem ze mislila da se je umirilo, pa še vedno... 



Pri meni je trajalo 14 dni.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 8:14:38   
Sneezka
Splav sem imela v 9t. Bil pa je sprožen z pomočjo tabletk. Poskušava ponovno..čeprav ta mesec je bil katastrofa in sem še mela druge probleme in mi ni bilo do ničesar. Upam da bo zdaj ta mesec boljše in bo končno sreča na moji strani. Upam, da se nam vsem nasmehne sreča in bomo nosecke.


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 8:25:09   
Anonimna294

Vmes se mi ze zdi da se bo nehalo potem se pa spet nekaj pokaze in vidim da se ni konec. Upam, da bo cimprej, ker me vsakic spomne na to, kaj bi lahko bilo, ampak tokrat ne bo 😔.... 
Sneezka drzim pesti, da cimprej uspe, vsem nam! In da bo nosecnost potekala lepo, brez težav in da bomo lahko koncno uzivale vse tja do zadnjega tedna🐞🥰

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 8:42:25   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294


Vmes se mi ze zdi da se bo nehalo potem se pa spet nekaj pokaze in vidim da se ni konec. Upam, da bo cimprej, ker me vsakic spomne na to, kaj bi lahko bilo, ampak tokrat ne bo 😔.... 
Sneezka drzim pesti, da cimprej uspe, vsem nam! In da bo nosecnost potekala lepo, brez težav in da bomo lahko koncno uzivale vse tja do zadnjega tedna🐞🥰


Verjemem da nam bo vsem uspelo🙂❤

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 16:41:39   
Anonimna294
 [/quote]

Verjemem da nam bo vsem uspelo🙂❤
[/quote]


Jaa, in upam da cimprej🥰. Jaz upam da se je pri meni vse scistilo in da bo v pondeljek na pregledu vse ok in, da lahko cimprej spet zacneva poskusat na novo☺️

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 19:15:41   
Srečka138
Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 21:11:14   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((


Kako dolgo je že nimaš?Moja M se pa je popravila. Ciklus se mi je skrajšal na 30 dni. Pred sem jo imela na 36 dni. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 21:52:13   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((


Kako dolgo je že nimaš?Moja M se pa je popravila. Ciklus se mi je skrajšal na 30 dni. Pred sem jo imela na 36 dni. 


Prej redna na 28 dni, nikoli zamujala, danes je 5. Dan ko je ni. In mi je reees cudno, saj se mi je od SS ze takoj prvi mesec normalizirala in vse te mesece prihajala tocno na 28. Dan. :((

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Spontani splav 2020
22.5.2020 23:21:20   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((


Kako dolgo je že nimaš?Moja M se pa je popravila. Ciklus se mi je skrajšal na 30 dni. Pred sem jo imela na 36 dni. 


Prej redna na 28 dni, nikoli zamujala, danes je 5. Dan ko je ni. In mi je reees cudno, saj se mi je od SS ze takoj prvi mesec normalizirala in vse te mesece prihajala tocno na 28. Dan. :((



Pa se ti vsaj ze zdi da bi lahko prisla kmalu ali nimas nobenih znakov še? Koliko dni pa kaj traja zdaj M, po splavu. Enako kot prej ali je daljsa, krajsa?? 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Spontani splav 2020
23.5.2020 7:56:39   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((


Kako dolgo je že nimaš?Moja M se pa je popravila. Ciklus se mi je skrajšal na 30 dni. Pred sem jo imela na 36 dni. 


Prej redna na 28 dni, nikoli zamujala, danes je 5. Dan ko je ni. In mi je reees cudno, saj se mi je od SS ze takoj prvi mesec normalizirala in vse te mesece prihajala tocno na 28. Dan. :((



Pa se ti vsaj ze zdi da bi lahko prisla kmalu ali nimas nobenih znakov še? Koliko dni pa kaj traja zdaj M, po splavu. Enako kot prej ali je daljsa, krajsa?? 


Ne nic se ne pripravlja na to da bi prisla. Ponavadi me ze dva dni prej zacne malo krcit....moje M po splavu so enako dolge, prve tri so bile bolj mocne kot obicajno, naslednje so bile normalne. Imam pa po novem zelo malo krcev med M, tako da sploh ne vem da jo mam.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Spontani splav 2020
23.5.2020 10:13:10   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Moje M se vedno ni. Pocasi postajam slabe volje ker mi podira cisto vse nacrte :(((


Kako dolgo je že nimaš?Moja M se pa je popravila. Ciklus se mi je skrajšal na 30 dni. Pred sem jo imela na 36 dni. 


Prej redna na 28 dni, nikoli zamujala, danes je 5. Dan ko je ni. In mi je reees cudno, saj se mi je od SS ze takoj prvi mesec normalizirala in vse te mesece prihajala tocno na 28. Dan. :((



Pa se ti vsaj ze zdi da bi lahko prisla kmalu ali nimas nobenih znakov še? Koliko dni pa kaj traja zdaj M, po splavu. Enako kot prej ali je daljsa, krajsa?? 


Ne nic se ne pripravlja na to da bi prisla. Ponavadi me ze dva dni prej zacne malo krcit....moje M po splavu so enako dolge, prve tri so bile bolj mocne kot obicajno, naslednje so bile normalne. Imam pa po novem zelo malo krcev med M, tako da sploh ne vem da jo mam.


Tako je bilo pri meni prvi dve po splavu sem mislila da me razsnese. Krči nenormalni, 4 dni nisem mogla drugega kot ležati. Pa bila je zeelo močna. Samo pri meni verjetno zaradi tega ker se je še čistilo. Zdaj pa vse normalno prva dva dni malo močnejša ampak skoraj brez krčov. Imam pa jo 6 dni isto kot pred splavom.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Spontani splav 2020
23.5.2020 12:22:24   
Anonimna294
Jaz imam pa se vedno rjav izcedek, vsak dan mislim da bo ze konec, pa je potem cez kaki dve uri spet in tako cel dan. Je in ni. Upam da bo cimprej konec tega. No vsaj krcev in bolecin nimam. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Spontani splav 2020
23.5.2020 16:08:25   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Jaz imam pa se vedno rjav izcedek, vsak dan mislim da bo ze konec, pa je potem cez kaki dve uri spet in tako cel dan. Je in ni. Upam da bo cimprej konec tega. No vsaj krcev in bolecin nimam. 


Najmanj 10 dni traja krvavitev po splavu. Po eni strani bolje da je dlje in da se res vse scisti ven kot da kaj not ostane.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Spontani splav 2020
23.5.2020 18:04:10   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Jaz imam pa se vedno rjav izcedek, vsak dan mislim da bo ze konec, pa je potem cez kaki dve uri spet in tako cel dan. Je in ni. Upam da bo cimprej konec tega. No vsaj krcev in bolecin nimam. 


Najmanj 10 dni traja krvavitev po splavu. Po eni strani bolje da je dlje in da se res vse scisti ven kot da kaj not ostane.



To imas pa prav, ja. Nisem uspela niti vprašat v bolnici kako dolgo lahko traja ta krvavitev, sem bla itak cist zmedena in sem samo upala da grem cimprej domov. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?