|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2020
28.4.2020 16:26:54   
BeautifulButterfly
Normalno za trenutno izredno situacijo. 
Jaz sem imela Prvi dan zadnje M dne 14.3.  PDP je 21.12.2020 (oz nekateri kalkulatorji vrzejo) 19.12.2020. PP (prvi pregled) imam pa sele 25.5.2020. Ko bom ze v 11t. 
Ce se mi bo zelo vleklo, bom sla vmes v Dravlje na samoplacniskega, tja tudi na NS. 
Kdaj pa te je narocila na pregled? In dobrodosla 😊🥳

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: DECEMBERKE 2020
28.4.2020 16:27:40   
BeautifulButterfly
*cokoladka* Kako si?????? 🤞🤞🤞🤞🤞🤞 🐞 🐞 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: DECEMBERKE 2020
29.4.2020 19:47:38   
BeautifulButterfly
😭😭😭Nimam dobric novic. Danje bil super. Polna energije da mi je bilo ze cudno. Res cudno ker ni znakov. In evo pol urce nazaj poslabsanje pocutja, rahlo povicana telesna temperatura in rjav izcedek. Zelo malo ampak evo ga nazaj. 😱😱😱😭😭😭
Zakaj no?! 
Zacela sem spet jemat tablete. 
Nisem dobila navodil koliko dolgo naj jih sploh jemljem. Ali kdo ve? Ko se izcedek neha ali kar naprej in v kaksni dozi? Nihce mi ni dal navodil. 😞
Ce se poslabsa letim na urgenco. (Ok prej tja poklicem) 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: DECEMBERKE 2020
29.4.2020 20:23:50   
Anonimen
Kaj pa jemljes, dabroston? Dabroston nekatere jemljejo tudi pol nosecnosti... Tako da nic se sekirat, lahko jemljes do naslednjega pregleda mirno 3x1 tbl... Ali pa 2x1 tbl ali pa vsaj 1/dan. Moras pa tudi ko nehas pocasi manjsat, ne smes iz 3x1 na 0 it iz danes na jutri.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: DECEMBERKE 2020
29.4.2020 20:29:59   
BeautifulButterfly
A je ponovitev izcedka krito ravno to da sem prenehala? Jemati? 
Pridno jemala 1 tableto na 12h. Torej 1 dopoldne ob 10h in 1 zvecer pred spanjem ob 22h. In to polnih 8 dni. (Pol skatle). 
Sem ze vzela tableto in lezim k pribita in zbiram v mislih besedilo za klic na urgenco. Rada bi se sla pokazat ampak imam filing da bodo tako kot so pri moji osebn iG samo rekli aha pridite 25.5. In niti crke o tabletah in nacinu jemanja. 
Sedaj imam samo 15 tabletk. To je spet samo za 1 teden. Niso vec predpisali ali podaljsali recepta nic. 🤯

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: DECEMBERKE 2020
30.4.2020 13:56:30   
*cokolada*
Za enkat se vedno isto.. v torek me bo pregledala. Upam na najbolse🍀


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: DECEMBERKE 2020
30.4.2020 17:46:13   
BeautifulButterfly
Grem na urgenco. Upam na najboljši rezultat, bojim se najhujšega, da se je začel SS. user posted image user posted image user posted image
Vsem z težavami (ali brez njih) pa pošiljam ogromnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu *cokolada*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: DECEMBERKE 2020
1.5.2020 11:25:24   
*cokolada*
Kaj so ti rekli? Je vse okej?


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: DECEMBERKE 2020
1.5.2020 12:57:48   
Cara5
Tako ko berem se mu zdi, da je teh krvavitev res ogromno... Razlogov pa ravnotoliko. Meni je ginekolog na urgenci, v pprvi nosecnoati celo rekel da je krvavitev lahko povezana s spolnim odnosom. Ker je vse bolj prekrvavljeno je lahko ze to razlog...

Upam, da bo z vsemi vse v redu 🐞🐞🐞

(odgovor članu *cokolada*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: DECEMBERKE 2020
4.5.2020 15:27:32   
BaBL
Kako ste punce?Jaz sem čisto pozabila na forum pa tok mi je prijetno brat ostale izkušnje. Imela sem pregled 23.4. in se je videla le pikica v maternici kar je ok znak. Krvavitev nisem več imela, ampak jem naprej Estimo 2x na dan. Jutri imam spet kontrolo in upam da vidim srček 😍 Kako ste z znaki? Jaz sem tako utrujena in imam ogromne in občutljive prsi. Danes so se tudi začele slabosti 🤦‍♀️

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: DECEMBERKE 2020
4.5.2020 20:07:01   
BeautifulButterfly
Pozdravljene!
Žal se moram posloviti od Decembrčkov2020, saj se je zgodilo najhujše 😭🥺😭.
V četrtek sem kolapsirala, na srečo (če lahko tako napišem) doma, obležala za 1h na tleh na hodniku pred kopalnico. Ko sem malo prišla k sebi sem še bruhala. 
Začelo se je pa čisto z lepim dnem, malo belega izcedka, kasneje pa boom krvav izcedek, kar konkreten, kteri me je čisto presenetil in vrgel v horizontalo. Ko sem čez pol ure vendarle vstala, samo da malo preverim pa evo nisem prišla niti do kopalnice ampak obležala na tleh.
Začelo se je z vročim valom čez celo telo, začelo mi je šumeti v ušesih, slišati je bilo kot da bi mi helikopter vozil po glavi, grozen šum, padel mi je pritisk, nato pa vrtoglavica in občutek, da bom izgubila zavest, bela meglica se mi je delala pred očmi. Ulegla sem se na tla, kolaps. Šok. Bolečine. Krči grozno boleči. Hujše kot pri obeh porodih. Strah in seveda vedela sem, da je to konec in si mislila, da prihaja do SS. Čakala da mine in je trajalo in trajalo in trajalo. Tresla sem se. Krči hudi. Bledlo se mi je že. Oh grozljivka res. 

Ko sem prišla k sebi sem začela klicati naokoli in bilo je ravno 13:49 moja G pa je nehala delati ob 13:45 😫😩☹️ nihče ni dvignil, pa so verjetno še bile v ambulanti, zvonilo je v prazno. 
Po tem se je vse umirilo. Brez bolečin, vsaj ne hujših in brez ene kapljice krvi!!! sem šla pod tuš. Vse sem delala zelo pocasi, se vedno zelo v soku. Potrebovala sem počitek saj sem bila čisto izmučena. Nesposobna iti ven iz stanovanja. Počivala sem, nato pa se oblekla in šla na urgenco.  Direkt na UKC urgentni blok, misleč da soba 31 dela. 🤷‍♀️🤞
Pridem na urgenco in me gladko zavrnejo.😱 Da moram v staro porodnišnico. Da me tam nihce ne more sprejeti. Prosim? 😱🤦‍♀️🤷‍♀️ Komaj sem stala na nogah. Povedala sem kaj se mi je zgodilo in so vztrajali, da moram sama tja. 🤬😫Čeprav vem, da se da iz urgence priti preko podzembih hodnikih do tja! Poznam zgradbo UKC. 
Odkorakam do avta, se peljem do zaloške in prikorakam končno do stare porodnišnice. Na poti tja pred novo porodnišnico zagledam srečke nosečke in novorojenčke v lupinicah. Matr pogled zaboli 😭😭😭😭
V stari porodnisnici se je ravno menjala izmena in sem morala cakati, da je prisel G. Cakala sem vsaj 35min na hodniku. Za mano je prisla se ena gdc. noseca cca 11t. Katera je dozivljala krce in se je prisla pokazat, ceprav je bila redno narocena pri svoji G na pregled ze naslednji dan ampak ji nekaj ni dalo miru. Upraviceno. Pisem o njej kasneje. ☹️😭
Pridem koncno na mizo. Seveda prvo pogovor o vsem kar se mi je zgodilo odkar sem zagledala plusek. O tezavah sem vam ze pisala. 
Zacne pregled in pokaze. Poglejte lepo zadebeljena maternica ampak zal prazna. Ploda ni. 😱 Kako ni? Kje pa je, vprasam? Tukaj. Pokaze plodek. Lep, velik, vsaj 7,5t (vecji od mojih izracunov), srcek bije ❤️ ampak gospa zal je na napacnem mestu. Kje pa je? V levem jajcevodu raste 😱😱😱😱😱😫😫😫😫😭😭😭😭 Zal vam bomo morali zakljuciti nosecnost, odstraniti plod in tudi jajcevod. 😲😱😵😮😱 Kaj? Zal je ze prevelik in se jajcevoda ne da resiti, ploda pa ne znamo premakniti v maternico. Tako napredni se nismo. 
Spet sum v glavi. G naredi se miljon slik ploda in maternice in jajcevoda in vsega nevem kaj. Meni pa sumi v glavi. Kaj zakaj ne ne zakaj. 😭😭😭😭😭😭😭
Slisim le da moram takoj na urgenco. Da me bodo tam operirali. Spet mi pritisk naraste. No mi vzamejo 5 epruvetk krvi, pripravijo metuljcka za infuzijo, dajo kri na hitre teste za morebitno transfuzijo. Imam 15 min da sporocim domov in dragemu kaj se je zgodilo in ze pride mlada sestra po mene z elektricnm vozickom in greva iz stare P po podzemnih rovih lepo v UKC! Aha, sem vedela, da se da, ce se hoce!!! Prideva v 2 nadstropje UKC na gin.oddelek poleg sive cone Covid19. 😷😬
In v roku 15 min me pripravijo na pperacijo. Pred njo se en G pregleda in pove zelo podobno kot prvi G, ki je pravtako prisel tja. Oba G se pripravljata z ekipo na operacijo. Me uspavajo in naredijo svoje. 
Ce vam zacnem pisat se zbujanje cez 2,5h na intenzivnem oddelku in kaj vse so nam poceli cez noc in naslednji dan, vam lahko pisem se 2 uri. 🤪 Iz mene sta vodili dve cevki, ena iz trebusne votline za kri, stalno je ven tekla kri iz mojega trebuha, druga kateter za vodo iz mehurja. Na eni roki pa infuzija in protibolecinska direkt v zilo, vmes se spikanje v nogo za proti strjevanju krvi in pa odvzem krvi iz leve roke. Povsod same cevke in injekcije in bolecine. Najhujsa pa tista v srcu. Ni vec ploda, ne bo decembrcka 😭😭😭 Spikajte rezite mucite me kokr zelite. Nic ne boli toliko ko praznina k jo cutim ob izgubi ❤️😭😭😭😭.
Naj skrajsam, da imam v trebuhu 4 zareze, sivane luknje. Da sem na bolniski in z protibolecinskimi prezivljam bedne dneve ko se sprasujem in berem forume in clanke ali lahko z enim jajcnikom zanosim. Berem da je od 25-50% moznosti da se ponovi se na drugi strani. Da naj nujno zahtevam test pregled prehodnosti jajcevodov v primeru da se ponovi in mi bodo morali odstraniti se enega. 
Se enkrat cez vse to??? Neeeeeeeeeeee. 🙏🤦‍♀️😭😭
Strah pred novo zanositvijo je nenormalen. Zelja po cimhitrejsem ❤️ pa grozno mocna! 
To je to. 
🙏🙏🙏🙏🙏 da sem res zdaj ZADNJA, ki zapusca decembrcke2020. 
Pazite nase in ob najmanjsem sumu da nekaj res ni normalno, da TAKOJ greste tezit k svoji G! 
Se opavicujem ker sem bila dolga, zdaj ne bom vec tezila in vam pisala. Zelela sem samo dati iz sebe in opisati kako izgleda izven maternicna nosecnost. 




_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu BaBL)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: DECEMBERKE 2020
4.5.2020 20:23:03   
lola90
Joj BB, žal mi je :( Dobro, da si ti okej, IMN je lahko smrtno nevarna. Pozitivno dalje!🥰


Jaz pa še vedno čakam na prvi pregled, vmes sem rahlo krvavela dva dneva (cca 3 tedne nazaj), od takrat je pa v redu. Slabo mi je precej, energije nimam nikakršne pa jokica sem. Sama sem še brez otrok in s sumom na endometriozo, saj ne vem kako in kaj bo zdaj z mojo veliko čokoladno cisto.  Bomo videli, upam pa da me hormoni čimpr3j nehajo dajati, ker drugače ne vem kako bom zdržala...

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: DECEMBERKE 2020
4.5.2020 20:35:39   
BaBL
Joj BB kako mi je hudo ko to berem. Vem, da ti niti slučajno ni lahko ampak objemi svoja 2sončka in bodi vesela za njiju... Če sem prau razumela, da imaš 2?Firbec kot firbec me zanima kaj se je s tisto nosrčko v 11t zgodilo? 

(odgovor članu lola90)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: DECEMBERKE 2020
5.5.2020 0:25:54   
BeautifulButterfly
Hvala 🙏
Ja, res je imam ze dva, parček ❤️💙. Super sta. Mogoce je zato malo lazje ampak vseeno boleca izguba. 
S tisto gdc. v 11 tednu se ni dobro koncalo. 
Medtem ko mi je med.sestra jemala kri za pripravo na operacijo, ji je taisti G delal vaginalni pregled in kar naenrkat sem slisala “Zal mi je, nekaj ni vredu. Plodek je bistveno premajhen za toliko tednov in srcek ne bije, verjetno se je precej zgodaj poslovil, zato dobivate krce in se bo zacel SS”. Zacela je zelo zelo glasno jokati. Vsem je bilo hudo. Tudi G jo je pustil malo samo v sobi in sem ven, se pogovorit s sestro za nasvet. Potem pa sta oba stopila k njej in so se dolgo pogovarjali in jo tolazili. Jaz pa sem medtem mojim sporocila mojo grozno novico. Da imamo srcek, lep plodek ampak zal na napacnem mestu in ga ne moremo resiti. Medtem ko sem se poslavljala od svojega pikca, se je punca pomirila. Sprejela. In se zacela pogovarjati o resitvah. Predpisali so ji tablete, da pomagajo telesu k ciscenju maternice. Kolikor sem razumela ji zaenkrat niso predlagali kirurskega ciscenja saj je bila zelo malo t noseca oz se je ustavilo ze par tednov nazaj. Ker ne delajo vec prvih pregledov v 8 tednu (zaradi korone itd) je pac cakala na prvi pregled evo tik do 11t mislec da je vse OK. 
Meni osebno se zdi cakati 11t na prvi UZ res predalec. Tudi jaz bi ga cakala do 25.5. ko bo bila ze v 11t. Ko bi morala imeti ze nuhalno. 🤷‍♀️🤦‍♀️
No, lepo bodte. PAZITE NASE! In upam da se kdaj beremo v kaksi drugi temi in da se jaz pridruzim kaksnim pomladnim 2021 noseckam 🤞🤞🤞🙏🥰
Vsem zelim cudovite decembrske zaklade, najlepsa darila ob koncu leta in da se vsem nehajo vse tezave in tegobe k jih pestijo tekom nosecnosti. 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu BaBL)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: DECEMBERKE 2020
5.5.2020 18:01:03   
Cara5
Kako mi je zal ko to berem 😔😔😔 res ti zelim, da najdes moc, zmores naprej in da te kmalu caka novo utripajoce srcece na pravem mestu 💕

Jaz imam pojutrisnjem prvi pregled....sm kar prestrasena 🙏

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: DECEMBERKE 2020
5.5.2020 21:09:03   
*cokolada*
Metuljček žal mi je🍀🖤 nimam besede ki bi te lahko potolazile. Vem boli, naj ti bosta tvoja dva srcka v tolazbo.


Jst sm bla pa danes na pregledu, in mam hematom zato pa sem krvavela. Za enkrat je vse okej, upam da bo tudi tako naprej🖤

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: DECEMBERKE 2020
6.5.2020 14:34:56   
Anonimen
Žal mi je metujcica 😪... Brala sem, da si imela izcedke. Kaj pa bolečine? Si že prej čutila kakšen pritisk ali bolečino? 
Zanima me ali ima katera izmed vas rumen izcedek? Mene spremlja že od začetka... Upam, da ni kako vnetje.

(odgovor članu *cokolada*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: DECEMBERKE 2020
7.5.2020 23:45:08   
BeautifulButterfly
m, da ni kako vnetj


Hvala :( Še kar ne morem verjeti.

Dva dni nazaj sem ponovno dobila rjav izcedek, včeraj pa kar ornk pošiljko sveže krvi in krče. Valda klicala mojo G (k je ponovno odsotna) in nato v UKC, kjer so mi naredili poseg.
Pravijo, da je to normalno (čeprav povsod berem, da bi moralo do prvih krvavitev (M) priti po 4-6 tednih, ne pa 4-6 dnevih, Naj bi prišlo do padca nosečniških hormonov in se je telo začelo čistiti maternico. Torej prišlo do avtomatičnega čiščenja maternice. In da naj počivam in vzamem 2 lekadola. Toliko lekadolov k so mi v tem mesecu že svetovali, da pojem, je pa res že gladko pretiravanje in preveč. No tudi prsi se vračajo v normalno stanje, napihnjenost, ki je bila pa res nenormalna (kot bi bila v +4 mes) se spušča, plin s katerim so me napumpali počasi spušča in tudi šivi niso več boleči, en pri sramni kosti se že malo trga - so samorazgradljivi.

In to je vse kar je ostalo od user posted image in veselega pričakovanja. Zdaj "veselo" pričakujem vrnitev v normalno stanje. Zacel se bo nov mesec, nov cikel, mogoče nov poskus, čeprav glede na doživeto mislim, da moj ne želi več poskusiti. user posted image Preveč ga skrbi zame, sploh ko me je nemočen gledal kolapsirati na tleh, ko sem bila bledejša od stene in se mi je bledlo od bolečine. Tega prizora ne more pozabiti.

Ja, ves čas me je nekaj bolelo, špikalo, krčilo, mučilo ampak sem se prepričevala, da so krči ob širjenju maternice. Saj so tudi bili, telo se je pripravljalo na nosečnost oz. saj sem bila noseča ampak na napačnem mestu. In tudi v jajčniku (oz zdaj vem, da je bil to jajcevod) me je bolelo ampak dokaj znosno in se je umirilo in ker je špikalo tudi na drugi strani in v sredini sem mislila, da ni nič hujšega.

Ampak potiho sem slutila da nekaj ni OK, saj sem že donosila in rodila dva in občutek ni bil pravi. In prav sem imela, da sem kljub "Vzemite 2 lekadola in počakajte do jutra" šla direkt jim trkat na vrata. "Prav ste naredila, da ste se poslušala in se prišla pokazat". Če bi zaspala, bi se lahko slabo končalo zame. Krvavela sem močno v trebušno votlino.

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: DECEMBERKE 2020
7.5.2020 23:48:10   
BeautifulButterfly
Rumeno je vnetje in lahko povzroči okvare ploda.

TAKOJ klicat / se pokazat, da dajo antibiotike in rešijo vnetje, preden zaide notri v maternico in do plodka! Je rešljiva situacija.

Sploh če je rumeno in ima neprijeten vonj. Naj nobene ne bo sram klicat povedat povprašat težit! Gre se za naše zdravje (in naših pikcev!!!!!)

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: DECEMBERKE 2020
8.5.2020 9:45:36   
Cara5
Kaksna huda izkusnja, po svoje kar razumem tvojega moza, gotovo se mu je prizor vtisnil globoko v podzavest. A kljub temu upam, da bo za vaju se priloznost... Cas poceli bolecino... Tako pravijo...💕

Jaz sem imela v drugi polovici prve nosecnosti podoben izcedek in mi je gin predpisala canesten ce se ne motim. Jaz sem imela vceraj prvi pregled. Po zadnji menstruaciji in uzju kaze da sem v 8t1d, pdp 18.12.. Zaenkrat vse ok 🙏 nuhalno imam 3.6. Zopet cakanje, ampak sem iz srca hvalezna da zaenkrat poteka kot poteka ❤️

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: DECEMBERKE 2020
8.5.2020 15:11:44   
Anonimen
Je svetlo rumeno, ne peče, ne srbi, ne smrdi. 
Bom poklicala in vprašala naslednji teden, zdaj več nikogar ne dobim. 

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: DECEMBERKE 2020
19.5.2020 15:40:33   
**Trobentica**
Pozdravljene nosečke 🌻 v klub se javljam še ena, ki ima rok decembra, 26.12.bi naj bil srečni datum 😊 

Upam, da vaša nosečnost mineva z manj slabosti in bruhanja kot moja, ampak upam, da tudi to kmalu mine 🙏 želim vam/nam čim lepšo izkušnjo, zame je prva 😊💐

(odgovor članu Cara5)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: DECEMBERKE 2020
19.5.2020 22:01:18   
Newby
Pozdravljene vse... sem bila v novembrkah, ampak mi je danes na nuhalni prestavila datum na 1.12, tako da očitno bo dokenček decembrček🥰 zaenkrat je vse ok, do ponedeljka sem bila 2 meseca doma zaradi varstva hčerke, sedaj pa spet delam. Ginekologinja je rekla, da pri 20''tednih bi pa naj šla na bolniško🤣 

(odgovor članu **Trobentica**)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: DECEMBERKE 2020
21.5.2020 8:24:58   
*snowflake*
Pozdravljene vse skupaj :) jaz sem tudi cel čas med novemberskim, ampak sem tudi izvedela, da imam pdp 1.12., tako da Newby, v istem času sva zanosile 💪🤗 a te lahko vprašam zakaj naj bi šla pri 20 tednih na bolniško? Upam, da je vse ok?
Upam, da ste vse dobro, da je čim manj slabosti.. pri meni se še niso nehale. Sem pa dala včeraj čez nuhalno in jo uspešno opravila :) 
Bodite lepo🍀


IZVIRNO SPOROČILO: Newby

Pozdravljene vse... sem bila v novembrkah, ampak mi je danes na nuhalni prestavila datum na 1.12, tako da očitno bo dokenček decembrček🥰 zaenkrat je vse ok, do ponedeljka sem bila 2 meseca doma zaradi varstva hčerke, sedaj pa spet delam. Ginekologinja je rekla, da pri 20''''tednih bi pa naj šla na bolniško🤣 



(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: DECEMBERKE 2020
21.5.2020 15:00:09   
Newby

Ne vem, verjetno zarad narave dela, delam kot osebna asistentka in ker sem imela v prejsnji nosečnosti zastoj rasti... 

IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Pozdravljene vse skupaj :) jaz sem tudi cel čas med novemberskim, ampak sem tudi izvedela, da imam pdp 1.12., tako da Newby, v istem času sva zanosile 💪🤗 a te lahko vprašam zakaj naj bi šla pri 20 tednih na bolniško? Upam, da je vse ok?
Upam, da ste vse dobro, da je čim manj slabosti.. pri meni se še niso nehale. Sem pa dala včeraj čez nuhalno in jo uspešno opravila :) 
Bodite lepo🍀


IZVIRNO SPOROČILO: Newby

Pozdravljene vse... sem bila v novembrkah, ampak mi je danes na nuhalni prestavila datum na 1.12, tako da očitno bo dokenček decembrček🥰 zaenkrat je vse ok, do ponedeljka sem bila 2 meseca doma zaradi varstva hčerke, sedaj pa spet delam. Ginekologinja je rekla, da pri 20''''''''tednih bi pa naj šla na bolniško🤣 






(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?