|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 12:39:06   
Nanovo
Upam da zdrzim do zadnjega da ne bom sprasevala 😅 Sem imela pa vceraj pregled da smo odprle materinsko knjigico rok imam 18.7. nuhalno 11.1. Ampak bova z mojim vseeno povedala za bozic oz predbozicno noc ko se bomo obdarovali....sem pa razmisljala da bi v skatlo dala slikico copatke in napisala petic babi in dedi in zavila :) 
Eno vprasanje kaj vi se boste cepile za gripo in oslovski kaselj? Mi je predlagala ampak mi je zanimivo da mi v prvi nosecnosti ni pa malo vprasam za vase mnenje :) 

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 16:09:41   
Avgust 2020
Pozdravljena Nanovo. Jaz sem sicer rodila avgusta letos in sem se na priporočilo ginekologinje tudi cepila proti gripi in oslovskemu kašlju. Gripa je baje izredno nevarna za zarodek; če se cepiš pa proti oslovskemu kašlju, je pa po rojstvu nekaj časa zavarovan tudi otrok. Cepivo je varno, saj je "mrtvo".


Jaz sem se po cepljenju sicer dobro počutila. Cepit pa sem se mogla it v regijsko izpostavo NIJZ, saj je v našem ZD zmanjkalo cepiva 🤔😵🤪

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 16:22:02   
Avgust 2020
Tudi jaz nisem hotela vedet kaj bova dobila in sem zdržala do konca... Bodoči očka pač ne in sem mogla na morfologija zdravnico prosit, da je preverila spol, naredila slikico in razveselila očka. Je pa imel prepoved povedat meni kaj bo 😜. 


Me je pa občutek varal, saj sem bila sigurna, da bova dobila fantka. Je pa res lepo in skrivnostno ko ti šele po porodu povejo. No, midva sva avgusta dobila očkovo princesko. Z maminim princem bomo pa v drugo poizkusili 🤪😜😁

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 16:31:19   
nevergiveup
Jaz sem pa en dan pred nuhalno šla na pregled in na žalost nimam dobrih novic- ni več utripa 😔😔😔😔😔😔😔 So me poslali na urgenco po tablet in sem ful jokala, ker sem že tri zdrave nosečnosti imela za sabo in tri zdrave otroke in res sem bila v soku, ko sem videla, da ni utripa 😔😔😔 ‘Prijazna’ sestra na urgenci se ni nehala cudit zakaj se sploh obremenjujem saj pa se tretjina nosečnosti tako konca in saj pa imam itak doma tri otroke in saj pa mi je itak ginekologinja že povedala, da ni utripa... Na koncu mi je zabicala naj se že končno zberem in povem podatke in da mi priporoča, da grem danes potico spect, ker je za Bozic ne bom mogla... No comment... Drugi so bili sicer prijazni, ampak me je ful prizadelo vse skupaj- saj pa sem že videla in slišala srček in ima zdaj otroček že roke in noge in to je že cel človek... Tako da taki komentariji pa odnos kot nož v srce... Kot da zdaj, ko sem pa že pol ure nazaj videla, da ni več utripa pa imam itak doma otroke mi pa cist dol visi, da se to dogaja in kaj se imam sploh za jokat pa se sekirat. Za VSAKEGA svojega otroka se človek sekira kot da je njegov edini!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️ 
Držim pesti za vse vas in želim vsem zdravo nosečnost in otročke ❤️❤️❤️ Cuvajte se ❤️❤️❤️

(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 19:22:19   
Nia82
Ooh Nevergive up joooj kako mi je hudo zate, pa tako zelo srečna sem bila ko sva si delili iste stvari. Kaj naj ti rečem kot bodi močna, saj veš kaj sama praviš in je tvoj moto ZMOREM. Vem, če bi ti lahko bi z veseljem odvzela tvojo bolečino in naredila tako kot bi imela ti najraje vendar ne morem, ne znam.

Res je, da imaš tri čudovite otroke pa vendar....
Prosim pazi nase in ne pozabi nisi sama, prav? 🤗🤗🤗🤗

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 19:47:22   
Nanovo
Mi je zal za vso bolecino ki jo sedaj nosis v sebi** in ja vsak otrok je zase cudez in vsakega otroka ljubis na svoj edinstven svojevrsten nacin. Zal mi je da si naletela na osebo ki nima ni ti kancka empatije :( upam da si bos pustila in dala cas da gres cez to prespis, prejokas ker le tako bos sla lahko dalje. Tudi meni se je ze zgodilo to v prvi nosecnosti in vem kaj prezivljas to je res neka taka bolecini ki je ne mores opisati oz primerjati z nicemer*** 


Te lahko samo vprasam kako to da si imela dan pred nuhalno pregled? Rutinsko ali si cutila da je kaj? Ce ti je tezko pisati bom razumela in spostovala. Mislim nate***

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 19:50:04   
Nanovo
Avgust2020 hvala za informacijo :)


(odgovor članu Avgust 2020)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: JULIJ 2021
22.12.2020 21:10:56   
Mal_
Nevergiveup tako mi je žal😔 žal, da se ti je to zgodilo in žal, da si naletela na tako med. sestro. Ne razumem takega odnosa, kaj je s tem pridobila? Grdo, zares grdo od nje. Da si upa sploh takole govort, rect, da pojdi potico pect?? Brezsrcna ženska, očitno.

Vrjamem da je zelo hudo, tudi jaz sem se na to bitje ze navezala, kljub temu, da v začetku nisem vedela kako bom vse izpeljala.. Zato vem in vrjamem kako hudo je. Kadarkoli se bos spomnila na svojega angelčka lahko prideš sem, na ta forum, pa bomo kakšno rekle... Nisi sama. Upam da se dobro držiš. Tvoje julijke smo se vedno tu zate, si upam reči. In tvoja pozitiva naj te drži se naprej. ❤️

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: JULIJ 2021
23.12.2020 6:41:44   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Mi je zal za vso bolecino ki jo sedaj nosis v sebi** in ja vsak otrok je zase cudez in vsakega otroka ljubis na svoj edinstven svojevrsten nacin. Zal mi je da si naletela na osebo ki nima ni ti kancka empatije :( upam da si bos pustila in dala cas da gres cez to prespis, prejokas ker le tako bos sla lahko dalje. Tudi meni se je ze zgodilo to v prvi nosecnosti in vem kaj prezivljas to je res neka taka bolecini ki je ne mores opisati oz primerjati z nicemer*** 


Te lahko samo vprasam kako to da si imela dan pred nuhalno pregled? Rutinsko ali si cutila da je kaj? Ce ti je tezko pisati bom razumela in spostovala. Mislim nate***



Hvala vsem za lepe besede ❤️ Ogromno pomenijo in zelo cenim ❤️❤️❤️ Vsi v bistvu so bili krasni in empatični drugače, a ena taka sestra oziroma njeni komentariji te res ubijejo v tako občutljivem stanju 😔😔😔 lahko pa z njo samo socustvujem, ker tak človek ne more imet prav lepega življenja, drugače ne bi bil tak... V nedeljo imam cisco, do takrat pa moram nekako preživet in ko bo vse za mano, se bom itak pobrala 😔
Nisem nic čutila, vse je bilo ok. Včeraj naj bi imela Nifty in ti naredijo uz prej in sem takoj v sekundi sama videla, da ni utripa- saj je le moj četrti otrok 😔 Pol sem pa se ful prosila zdravnico naj ga vseeno najde 🤦‍♀️ Eh... Pa zdravnica moja in njena sestra sta super in tudi na urgenci so bili vsi super, a ena taka oseba te res dobesedno ubije v takem stanju... Pa se ne bi sploh tok z njo ukvarjala, če mi ne bi pol rekli, da me bo ravno ona v nedeljo obravnavala 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️  
Zdaj se pa poslavljam in hvala se enkrat vsem za lepe besede ❤️❤️❤️ Verjet morate, da bo vse ok, ker ti čisto nic ne pomaga, da te skoz skrbi in si ves prestrašen ❤️ Včeraj sem ful razmišljala zakaj nisem pomislila, da sploh lahko gre kaj narobe?? Kaj mi je sploh bilo?? Ampak to je edino prav! Saj pa če bi se nonstop tresla kaj je vse lahko narobe, ne bi bilo čisto nic drugače, kvečjemu bi se počutila skoz ful slabo, rezultat pa bi bil isti 🤷‍♀️ Tako da samo pozitivno naprej ❤️❤️ Jaz sem pa mogla povedat kaj se je zgodilo, ker se mi ni zdelo lepo, da kar izginem in bi itak vedele, da je nekaj slo hudo narobe... Ampak naj vas to ne bremeni preveč- to je življenje in marsikaj se lahko zgodi, ampak dokler je vse v redu, se veselite in uživajte na vsakem pregledu, ko zagledate kako lepo raste otroček in mu srček veselo bije ❤️❤️❤️❤️❤️ Pošiljam veliko ljubezni in pozitive vam in otrockom ❤️

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: JULIJ 2021
23.12.2020 13:35:44   
Nanovo
❤❤ Res te bom pogrešala kot sogovornico ❤❤


(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: JULIJ 2021
28.12.2020 20:18:45   
Nanovo
Punce jaz ne vem vec kaj narediti....sem v 11t pa mi je se vedno slabo za znoret 😔 ce imam dober dan bruham 1x na dan drugace sem lahko tudi do 3x na dan na wcju .... se kaksna v podobni situaciji 🙈


(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: JULIJ 2021
28.12.2020 20:47:05   
Mal_

Hej. Tut jaz sem danes obležala.. Sicer ne bruham, ampak danes mi je tako slabo kot mi do sedaj še ni bilo. Poleg slabosti pa so se začeli se glavoboli in vrtoglavica, pa občasni krci v trebuhu.. V glavnem nadležno vse skupaj🤐 komaj sem se zvlekla skozi dan, sele prejle je slabost malo popustila.. Sem pa v 12.tednu. Upam da kmalu mine tole zoprno obdobje.. 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Punce jaz ne vem vec kaj narediti....sem v 11t pa mi je se vedno slabo za znoret 😔 ce imam dober dan bruham 1x na dan drugace sem lahko tudi do 3x na dan na wcju .... se kaksna v podobni situaciji 🙈





(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: JULIJ 2021
29.12.2020 8:11:06   
Nanovo
Boga 😔😔 joj da bi mi bilo pri prvi nosecnosti tako grozno ne vem ce bi sla se enkrat v to 🙈🙈 


(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: JULIJ 2021
29.12.2020 10:48:05   
Mal_

Hahaha, pravijo da gre osel samo enkrta na led.. No jaz grem zdaj tretjič hahah😂 Evoo, danes je že 70% boljše.. Naj tako ostane zdaj do julija💪😂
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Boga 😔😔 joj da bi mi bilo pri prvi nosecnosti tako grozno ne vem ce bi sla se enkrat v to 🙈🙈 





(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: JULIJ 2021
29.12.2020 15:10:28   
Elyn1
Jaz sem v 11.tednu ze kar nekak izgledala, dajal me je samo se zelodec (sicer zelo, ampak ok), sedaj pa sem v 12.tednu in so se vrnile slabosti, vsak dan vrzem ven zolc, postaja ze res nevzdrzno 😔 3 dni nazaj sva sla na izlet malo visje, mi je “preklopuncalo” zelodec, sem ze skoljko objemala. Zdej pa vsak dan zjutraj, me ubije zobna scetka 🤣Sem rekla dragemu, da je prvic in zadnjic 😀 ker, na sreco mi trenutno ni treba delat, ker smo na lockdownu, ce bi pa morala, mi je pa ginekologinja ze hotela dat bolnisko.. js sem se pa ze veselila opisa 12.tedna - slabosti so se sedaj ze verjetno umirile 😀 js upam, da nas tole hitro zapusti, ker je zares morece. Pozitiven pozdrav vsem!

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: JULIJ 2021
30.12.2020 22:59:11   
Nanovo
Omg kako vaju cutim 🙈🙈🙈 


Evo vprasanje kaj vi ze kaj bolj normano hodite na blato? Jaz hodim 1x na teden ne glede na to ali zjutraj spijem toplo vodo, spijem donat itd 🤦‍♀️😔 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: JULIJ 2021
30.12.2020 23:26:32   
Mal_

Hahah tole s ščetko se pa spomnem iz prve in druge nosečnosti.. O Marija pomagaj, kako grooozno je blo zobe prat😂😂 na srečo zdaj ni tako.. So pa druge stvari in tegobe. Jaz sem tudi po eni strani srečna da če že sem noseča, sem v tem obdobju, ko ne rabim delat se.. Enostavno lazje mi je, ker sem doma, se prilagajam počutju.. Vem da če bi imela službo bi umirala po obrokih😂 namreč gnala bi se delat, a počutje bi blo na dnu.. Ampak vseeno upam da ta korona hitro mine.. Dost mam že tega vsega🤐 Nanovo, jaz hodim normalno na blato oz. imam pogosto tekoče blato 😏 
IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Jaz sem v 11.tednu ze kar nekak izgledala, dajal me je samo se zelodec (sicer zelo, ampak ok), sedaj pa sem v 12.tednu in so se vrnile slabosti, vsak dan vrzem ven zolc, postaja ze res nevzdrzno 😔 3 dni nazaj sva sla na izlet malo visje, mi je “preklopuncalo” zelodec, sem ze skoljko objemala. Zdej pa vsak dan zjutraj, me ubije zobna scetka 🤣Sem rekla dragemu, da je prvic in zadnjic 😀 ker, na sreco mi trenutno ni treba delat, ker smo na lockdownu, ce bi pa morala, mi je pa ginekologinja ze hotela dat bolnisko.. js sem se pa ze veselila opisa 12.tedna - slabosti so se sedaj ze verjetno umirile 😀 js upam, da nas tole hitro zapusti, ker je zares morece. Pozitiven pozdrav vsem!



(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: JULIJ 2021
31.12.2020 15:01:17   
Elyn1
Nanovo, jaz hodim kot prej, 1x na dan, je pa res, da se moram konkretno pomatrat.Mal_ ja to s scetko je kar noro, me je strah zobe umivat, ko se potem davim 15 minut nad skoljko ☺️Sicer pa ja, tud js ze komaj cakam, da vse tole mine, da se vrne nazaj v normalo. Ker, ce odmislim nore slabosti, bruhanje in konstantno ogaben okus v ustih, zelo pogresam delo in opravke. Morda pa nas nekaj cuva in bomo ravno nehale s slabostmi, ko bo treba nazaj na delo in se bomo fino pocutile 😀 V katerem tednu ste? Jaz odstevam dni do nuhalne.

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: JULIJ 2021
31.12.2020 17:38:53   
Nia82
Živjo nosečke, no jaz težav z blatom in bruhanjem nimam na srečo. Me je sicer dva tedna nazaj kar orenk dvigovalo a sem uspela uredit z jogurti Lca hihi. 

Drugače pa jaz sem v 13 tednu, tako da me pregled čaka šele 19 januarja potem pa dobim tudi datum za AC. Se že veselim, da izveva s partnerjem kaj se kaj dogaja notri, kljub temu da je že četrti-a na poti.
Danes zvečer pa vsem skupaj želim čudovit skok v novo leto.
🥰🤗

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: JULIJ 2021
3.1.2021 19:33:13   
Nanovo
Pa sem tudi jaz nekako uredila vse tezave s prebavo. Se nekako prislim da spijem 2l vode na dan in vmes enkrat sem po priporocilu ginekologinje vzela odvajalo. Evo ja imam 11ga nuhalno ko bom ravno v 13t in joj ze komaj cakam 🙈🙈 sem pa tako občutljiva da je joj 😊🙈


(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: JULIJ 2021
3.1.2021 21:08:11   
Mal_
Joj punce, mene pa jutri čaka nuhalna.. Res se veselim😊 potem pa 22.se pregled pri ginekologinji.. In naslednji bo ze morfologija, a veste to? Prvo trimesečje je skoraj že za nami, super nam gre, naj gre tudi naprej tako 👏👏

Res mi je žal da imate take probleme s prebavo😔 jaz jih hvalabogu nimam, razen diareja sem pa tja... Zadnje čase me bolj mučijo glavoboli in bolečine v zelodcu😬 sem prebrala da je tudi to normalno v nosečnosti. No saj, kaj pa ni v nosečnosti normalno, a ne? 🤦‍♀️😂

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: JULIJ 2021
3.1.2021 22:09:30   
Elyn1
Mal_ srecno jutri!!! In seveda vsem ostalim!  Jaz ze komaj cakam, da je nuhalna za mano, se mi zdi en tak mejnik, da bom potem bolj mirna 😊 sama jo imam v sredo, ko bom ze ravno v 13.tednu. Moje slabosti so se zmer cist divje, pise, da bodo popuscale, js pa cedalje veckrat bruham... 😞 ampak ja, tudi to bo minilo 😊


(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: JULIJ 2021
6.1.2021 17:23:09   
Elyn1
Kako ste punce?Evo js sem danes koooncno docakala nuhalno, tko sm bla zivcna 😊 zdej pa sem presrecna, saj si je moja G vzela res ful casa in mi vse pokazala na dolgo in siroko, obdelali sva tudi vse izvide iz laboratorija in potem primerjali na nuhalno se DHT, za katerega sem kri dala ze v 10 tednu. Je rekla da lepse ne bi moglo biti 😍 slikic sem dobila eno goro,  spomincki bodo lepi ❤️

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: JULIJ 2021
10.1.2021 19:18:34   
Nanovo
Cestitam sem res vesela za tako veselo novico da je vse v redu 🥰🥰 kaj si vprasala za spol? Kaj slabo ti je se zmeraj ali je kaj bolje? Joj jaz imam ju3 nuhalno in moram priznati da me je kar malo strah 🙈 in drugi cetrtek imam se redni pregled potem pa bova pocasi zacela govoriti okoli prijateljem 😊😊 se mi pa pocasi ze pozna trebuscek 🙈🙈


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: JULIJ 2021
11.1.2021 8:56:26   
Mal_

Hej punce! Dooolgo se nismo slisale hehe. Jaz sem imela nuhalno prejšnji teden.. Vse je ok, sem pa imela ginekologa, ki ni bil ravno zgovoren.. Tudi slikica je bolj revna, se ne vidi dobro.. Ampak važno da je otroček v redu👍 sem pa vprašala za spol, pa se ni dobro videlo.. Nekaj štrli, ampak ni bil siguren kaj bi lahko bilo 😊Nanovo nic te bit strah, vse bo ok💪 bos se kak drug test delala, ali samo nuhalno? Jaz imam pa drug petek se pregled, na 15.teden..pri nas že kar vejo da sem noseča, vsi najbližji prijatelji in družina.. Se mi trebuh ze res pozna, nosim nosečniška oblačila ker drugače pač ne gre 🤷‍♀️Drugače pa pri meni slabosti niso več tako pogoste, so pa prisotne sem pa tja. Lulat hodim ponoci manjkrat, se vedno pa vseeno vsaj enkrat na noč 😁.. Drugega pa nič posebnega, vse stima.. Kako ste ve kaj? Kaj pocnete kaj v tem vremenu? 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Cestitam sem res vesela za tako veselo novico da je vse v redu 🥰🥰 kaj si vprasala za spol? Kaj slabo ti je se zmeraj ali je kaj bolje? Joj jaz imam ju3 nuhalno in moram priznati da me je kar malo strah 🙈 in drugi cetrtek imam se redni pregled potem pa bova pocasi zacela govoriti okoli prijateljem 😊😊 se mi pa pocasi ze pozna trebuscek 🙈🙈





(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?