|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 11:58:32   
fracek
@Rosemarie, dobrodosla v klubu 😜 Ko ne nacrtujes otroka, sploh nisi pozoren na vse te znake (spikanja, obcutljive prsi itd.)  Zato pa je nastala tema na RR, Noseca vsak mesec znova, ker potem pa imas naenkrat vsak mesec vsaj 2 od simptomov nosecnosti 😁
Glede KT, sem tudi sama bila dolgoletna uporabnica, ampak sem se potem na neki tocki odlocila, da se bom scistila teh hormonov, ko sem jih jemala ze kaksnih 15 let. Na tabletkah sem se dobro pocutila, nic se nisem redila, s kozo pa tudi nisem imela problemov. Zdaj jih ne jemljem kaksnih 6 ali 7 let. Na sreco nisem imela tezav in je cikel ostal nespremenjen, edino sprva veliko mocnejse M in krci v PMS, ki jih prej nisem imela. Zdaj na "stara" leta pa imam krajse cikle za 4 dni in samo en dan ali dva mocnejse M, ostalo ni omembe vredno, vse skupaj samo 4 dni, ce nimam prej izcedkov. Res zanimivo, kako se telo z leti spreminja. 🤔




(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 12:02:49   
rosemarie
Res, prov meša se mi očitno. 😆😊 Zdaj se prav rada delam norca iz sebe ... v "mladosti" sem trdila, da jaz pa že ne bom imela otrok, pa glej me zdaj. Oprijemam se čist vsakega špika, da bi le kaj blo. 😳😊
Tiste, ki že imate otročke ... ste imele kakšne zgodnje simptome ali je bilo čisto presenečenje? :) pa vgnezditvena krvavitev - ja ali ne?

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 13:09:32   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

JackieO jaz imam v Postojni, kjer dela moj G. Rekel je tudi, da mi bo on opravil poseg, kar mi veliko pomeni, da me bo spremljal. Najbolj mučno mi je to, da moram vsakemu zdravniku povedati vse še enkrat, kaj je narobe z mano. 😫 

Kje imaš ti? Glede na to, da čakaš že od oktobra se jaz nimam kaj pritoževati čez to, da bom čakala tri mesece na poseg. Ampak vseeno sem šla preveriti čakalne dobe po drugih bolnišnicah in imajo v Postojni najdaljšo (no če je res za verjeti tem čakalnim dobam, ki so objavljene na spletu? 🥴), tako da sem bila kar malo slabe volje, ker bi lahko drugje bila prej na vrsti. 

Malo me pač skrbi ta dolga čakalna doba zaradi velike ciste, da ne bi slučajno počila med tem časom. 😕No meni so rekli še da naj pridem en dan prej na sprejem, verjetno bom imela takrat pogovor z anasteziologom. 🤷🏼‍♀️ Upam da dobim še kakšna bolj natančna navodila iz bolnice, saj je bilo to po telefonu malo tako na hitro povedano. 😕


Ja najbrz so take cakalne dobe, ker so se vsi posegi zaustavili. Js bi takrat oktobra imela datum po dobrem mesecu, kar se mi zdi kar hitro. Zdej pa res upam da gre marca skoz, ceprav nisem najbolj optimisticna, glede na to, da je epidemija podaljsana ravno do marca. Imela bom pa v Trbovljah, iz istega razloga kot ti, ker tam dela moj G in me bo spremljal. Upajmo na najboljse in da se nama, ko bodo fizicne prepreke odstranjene, prikaze plusek. 😇
Rosemarie, da te potolazim, tudi js nisem bila nikoli prevelika ljubiteljica malckov. Pa ne me narobe razumet, svoje necake imam izjemno rada, ampak nisem bila pa nikol pretirano materinska, pa mislim da se vedno nisem. Ampak si pa sedaj zelim svojega srcka bolj kot vse na svetu in je zanimivo kaksna custva ti odpre pravi partner. 😊

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 13:58:40   
Nizile
Rosemarie, JackieO...tudi v meni je želja po otroku precej pozno dozorela. Prej sva z mojim veliko prepotovala in sama uživala, vedela sva, da bova enkrat imela kakšnega otroka, a se s tem nisva preveč ukvarjala. Močnejša želja po otroku je nastala šele v poznih tridesetih. Če bi se še enkrat odločala, bi imela prvega par let prej. Prej pa sigurno ne, ker sama še nisem bila zrela za materinstvo. Ko pa enkrat rodiš otroka, je pa to ljubezen na prvi pogled. Kljub letom upam, da še enkrat uspe. Sicer pa menim, da je vse za nekaj prav in da vse pride ob pravem času. Mene skrbijo tile moji izcedki. Itak so pa letos 3 leta naokoli odkar sem dala bris, tako da se bom verjetno v kratkem naročila pri ginekologiji in obenem vprašala za te moje izcedke, ki se pojavljajo že 10 dan po ovulaciji. Upam, da se najde kakšna rešitev.
Dreugače pa rosemarie, moji znaki pri prvi zanositvi so bili rahlo špikanje, boleče bradavice, predvsem pa močan bel tok (tako, da sem imela manjši vložek).......potem sem takoj vedela, da sem zanosila (to se je dogajalo že 10 dan po ovulaciji), a je bil test takrat negativen, šele čez dva dni je bil potem pozitiven. Potem čez čas, pred prvim pregledom, pa nisem imela nič več simptomov....sem že mislila, da je kaj narobe in še enkrat delala test. Na pregledu, ki je bil šele v 12. tednu, je bilo na srečo vse ok.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 19:56:22   
YellowDott
Jaz sem prvič zanosila načrtno pri 20 in iskreno povedano se sploh nisem obremenjevala s simptomi in znaki, ker sva rekla, da ko bo pac bo. Potem nisem dobila M in sem sele 5dan po izostanku nardila test. V drugo pa sem zanosila leto kasneje in spet splih ne bi vedla, ce ne bi bilo izostanka M. Je pa bila moja druga nosecnost zeloo rizicna, sem sina skoraj izgubila, tudi porod je bil katastrofalen in so mi svetovali, da ce se zelim imeti kakega otroka, da naj ga imam raje prejkot kasneje😐 no, od tega je sedaj 6let in se leto nazaj sem govorila, da je to to z otroci, da sta mi dva dovolj in da ne dam se enkrat skozi nosecnosti in poroda... Zarecenega kruha se najvec poje🙈 potem je pa prisel moj partner oz sedaj bodoci moz in zelja po se eni strucki se je prebudila in to tako, da vsak mesec trepetam, da zagledam + sploh, ko gledam njega, kako vsak mesec napeto caka in se veseli, ce je ali ni🙈


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 20:42:49   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Tiste, ki že imate otročke ... ste imele kakšne zgodnje simptome ali je bilo čisto presenečenje? :) pa vgnezditvena krvavitev - ja ali ne?


Jaz nisem imela nobenih zgodnjih simptomov, ne prvič in ne drugič, samo M je izostala. Tudi slabosti so se pojavile šele v 6. tednu.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.1.2021 12:09:25   
beba92
Punce, kok varno je to slika je zob za nas ki poskusamo zanosit??


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.1.2021 12:20:39   
maca51


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Maca 51, če se prav spomnim ti ješ tudi EstroLux, prehransko dopolnilo. Tudi jaz si ga bom nabavila, ker imam 4 dnevne izcedke pred menstruacijo. A imajo kaj učinka te tablete. Vzameš 2 na dan, al kako? Zdaj sicer še nimam menstruacije, a sem po svojih občutkih tik pred njo. Bi rada skrajšala te rjave izcedke.
HVala za informacijo in vso srečo pri posegu!





Ja, jemljem ga dvakrat na dan po eno tableto. Sicer mi jih bo zdaj zmanjkalo konec meseca in še premišljujem ali bi jih spet kupila ali ne, ravno zaradi tega ker čakam na poseg in dvomim da nama bo useplo zanositi brez posega. 🤷🏼‍♀️ Se je pa rjav izcedek pred M skrajšal samo na en dan, prej pa je trajal tudi 3,4 dni ali več. Tako, da ga priporočam. 😊 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.1.2021 12:28:56   
Nizile
Hvala Maca51 za tvoje mnenje. Sem si ga že naročila, pa bomo videli. Sicer sem pa pred kratkim tudi poslala vprašanje na Holistic center glede tega izcedka. Tam so mi pa priporočili castrum Vitex, napro in super omega 3. A zaenkrat bom poskusila s tem Estroluxom, pa mogoče bom še omega 3 kapsule nabavila, ki so nujne, da hormoni sploh nastanejo.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.1.2021 15:24:48   
rosemarie
Priporočam, da vseeno opravite slikanje, ker ni hujšega kot boleč zob ... če pa se ti potem težave z zobmi pojavijo v času nosečnosti ali dojenja, pa zna bit kar tečno. Sploh če so hude bolečine, ti pa se recimo ne smeš glih šopat s protibolečinskimi.


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.1.2021 17:55:42   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Punce, kok varno je to slika je zob za nas ki poskusamo zanosit??





Js sm bila ravno dober mesec nazaj na slikanju zob, nimas kej, ce je treba je treba. Itak se sploh ne ves, ce se je kej prijelo, tak da js sm sla, no pa tud prijelo se nic ni. 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.1.2021 17:00:13   
rosemarie
Z mojo nosečnostjo ta cikel verjetno ne bo nič. Sem se že sprijaznila, da imam pač podaljšan PMS - ko govorim o podaljšanem ... zdaj me matra že skoraj kak teden, pa še približno 5 dni do M imam.Spodaj me špika, boleče prsi on/off, belega toka imam toliko, kot ga še nisem imela, pa tudi križ me boli že celi teden. Sicer ponavadi PMS-a nisem imela, tako da je tole čista novost zame, ampak zgleda se bo treba navadit. 😑😆
Kako pa ste kaj ve?Anonimna294 se je kaj javila z novickami? 😇

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.1.2021 17:30:08   
ljub3zen
Kako to, da si tako prepričana, da ne bo nič? Vse, kar si naštela, so lahko tudi znaki nosečnosti 😊 Še malo, pa se boš lahko prepričala, če so res...🐞


Jaz pričakujem (oz. je ne) menstruacijo čez cca 9 dni. Zaenkrat nimam nobenih znakov pmsa, razen povišane temperature (37,2), me malo mrazi, ampak to je lahko znak marsičesa. 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.1.2021 18:40:14   
Anonimna294
 ljub3zen tudi mene je mrazilo in me se vedno. 
Jaz sem drugace zaenkrat vredu. Kaksen dan je vec spikanja in me potem kar malo skrbi, si pa ves cas ponavljam, da nekaj pac moram cutit, da se nekaj dogaja in da dokler ni krvavitve, je vse vredu😀. Prvi pregled imam 22.2, ko bom v 9. tednu. Zdaj pa en teden se zdrzim, pa bom vsaj malo bolj mirna, ko bo mimo 6 tednov, ker sem imela SS konec 5. tedna. Tako da to je zdaj prvi mejnik, ki ga cakam😀. Sem pa zdaj naslednji teden doma, pa sem tudi kar bolj mirna da bom vec pocivala, kar drugace v sluzbi, v vrtcu ravno ne morem😬. Nimam pa zaenkrat nobenih drugih znakov razen spikanja, napihnjenosti, obcutljive prsi in ves cas me zebe. Zaenkrat pa nobenih slabosti, ceprav po eni strani pa si zelim da bi bilo kaj slabosti, da bom vsaj vedla da se nekaj dogaja. 🤷‍♀️

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 10:40:00   
JackieO
Anonimna res sem vesela zate in vem da bo vse ok. Normalno da strah ostaja, ampak samo pozitivno naprej do konca. ❤

Drugace pa sem js predvidevam da konec z O, do M se imam cca. 11 dni in tokrat odstevam da cimprej pride, da lahko zacnem jemat tabletke in sm blizje operaciji. 😎 Katera je sedaj prva, ki ne sme dobiti M? 😁

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 10:43:15   
Sneezka
Meni je jutri 1 teden histeroskopije. Sčistilo se je vse. Ovulacija bo zdaj v teh dneh. Tako da sem optimistična da M ne bo okrog 16.2. 😀💪


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 11:01:02   
beba92
Joj srecnice, ki hitro dobite M, jaz jo nepricakukem po 20. februarju ... 

Seveda sem si spet narocla O testke... 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 11:02:41   
Anonimna294
Grozna sem, ves cas visim na forumih in berem, berem, berem. Pa itak nic pozitivnega. Prsi so ze vceraj bile manj obcutljive kot prejsnje dni, pa danes tudi. In ker je to bil pri meni prvi znak SS, me je samo še bolj strah. Ceprav baje lahko nehajo bolet in potem cez cas spet zacnejo... Ampak sem se odlocila, da bom sla kar samoplacnisko na prvi pregled, ker ne bom zdrzala do 22.2., pa ceprav ni tako dalec. Drugace ne bom niti priblizno mirna.



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 11:04:13   
rosemarie
Če bo ciklus ta mesec spet 28-dnevni, potem M pričakujem (oz. raje NE) 4.2. Ampak se včasih ciklus podaljša za dan, dva, največ tri, tako da je možna M tudi do 7.2. Imam še vedno določene predmenstrualne simptome, tako da se mi dozdeva, da bo vendarle prišla tetka. 😆 Naslednji ciklus pa bom začela uporabljat ena eterična oljčka za uravnavanje hormonov, kar mi bo prišlo prav v vsakem primeru ... mogoče ne bom več tako zmešana s temi simptomi. Če pa pomaga kaj pri zanositvi, pa še toliko bolje. 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 11:06:32   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Grozna sem, ves cas visim na forumih in berem, berem, berem. Pa itak nic pozitivnega. Prsi so ze vceraj bile manj obcutljive kot prejsnje dni, pa danes tudi. In ker je to bil pri meni prvi znak SS, me je samo še bolj strah. Ceprav baje lahko nehajo bolet in potem cez cas spet zacnejo... Ampak sem se odlocila, da bom sla kar samoplacnisko na prvi pregled, ker ne bom zdrzala do 22.2., pa ceprav ni tako dalec. Drugace ne bom niti priblizno mirna.






Obstajajo ženske, ki do 3. meseca sploh ne vedo, da so nosečke, tako da simptomi sploh niso nujni. Vem pa, da smo nekatere ženske bolj pozorne ... sploh če imaš za sabo že eno slabo izkušnjo. Poskusi razmišljati pozitivno. ❤ Jaz vsekakor držim pesti zate in za tvoje bitjece. 🙏🏻🥰

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 11:25:17   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Meni je jutri 1 teden histeroskopije. Sčistilo se je vse. Ovulacija bo zdaj v teh dneh. Tako da sem optimistična da M ne bo okrog 16.2. 😀💪




A lahko gres po posegu kar takoj v akcijo? 😂 Se toliko boljse. 😎
Anonimna te popolnoma razumem, verjetno bi js tud bila totalno neucakana. Ce pa nimas pravih simptomov pa pomoje ni nic takega, ogromno zensk sploh ne bi vedele, da so nosece, ce ne bi trebuscek rasel. 😊 Vem pa da bi raje imela vse simptome na max, kokr pa nobenega. Vem da bo vse ok. 😍
No potem smo kar po vrsti zlozene po M, cicamo in cakamo spet ta mesec, sej ni druge. Pa upam da se katera Anonimni pridruzi. 😊

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 12:59:01   
Nizile
Rosemarie, jaz sem imela veliko belega toka (poleg špikanja), ko sem prvič zanosila. Tako da, to je lahko dober znak😉.

Sama sem trenutno sredi menstruacije. Sem pa ta mesec začela omega 3 kapsule. Me pa zanima, če je katera jemala vitex agnus cas_tus (konopljika) kapsule, ki uravnavajo hormone in kakšni so bili učinki?Anonimna 294, simptomi so tudi pri meni potem čisto izginili, pa je bili vseeno vse ok. Tako, da le pozitivno naprej. Da boš pomirjena, pojdi pa samoplačniško. Sicer je 9 teden prvi pregled kar hitro. Sama sem takrat imela prvi pregled šele v 11. tednu.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 13:36:28   
rosemarie
Ne bom preveč upala, da bo potem razočaranje manjše ... ali pa veselje večje. 🤣

Me je pa v prejšnjem ciklusu tudi par dni špikalo, pa je potem ponehalo ... belega toka pa res pred prihodom M sploh nisem imela. Bom videla, tako ali tako še samo par dni čakanja, pa bo jasno. Si dam vedno malo večji razpon za M, da potem ne poskakujem, ko mi 1 dan "zamudi", ker so moji cikli naravnani na 28-31 dni. Tak, da se bom res potrudila in ne bom delala testov preden mu ne bo čist zaaaares zamujala.

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 14:32:32   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Rosemarie, jaz sem imela veliko belega toka (poleg špikanja), ko sem prvič zanosila. Tako da, to je lahko dober znak😉.

Sama sem trenutno sredi menstruacije. Sem pa ta mesec začela omega 3 kapsule. Me pa zanima, če je katera jemala vitex agnus cas_tus (konopljika) kapsule, ki uravnavajo hormone in kakšni so bili učinki?Anonimna 294, simptomi so tudi pri meni potem čisto izginili, pa je bili vseeno vse ok. Tako, da le pozitivno naprej. Da boš pomirjena, pojdi pa samoplačniško. Sicer je 9 teden prvi pregled kar hitro. Sama sem takrat imela prvi pregled šele v 11. tednu.




Ja mi je dala tokrat datum prej, glede na to, da se prvic ni izslo. Jutri pa kar poklicem za samoplacnisko, ker vem da drugace ne bom mirna. V katerem tednu pa so tebi izginili simptomi, ce se spomnes? Drugace pa sem jaz jemala zdaj drugi ciklus omega3 in pa prvi ciklus vitex. Sem imela sorayine kapljice z dodanim cinkom in mislim da zraven se b6. Ne vem ali je to kaj pomagalo, ali ne. Pila sem pa 1ml zjutraj in 1ml zvecer zmesano z malo vode. Neki ucinkov nisem opazila, predvidevam da bi mogla dalj casa jemat. 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 15:22:17   
Nizile
Tak čas kot pri tebi so mi izginili. Teden potem, ko sem naredila test. V času vgnezditve sem imela špikanje, bel tok in boleče bradavice. En teden zatem pa prav nič več razen občasnega rahlega špikanja. Tako, da sem še enkrat test delala, ker sem imela občutek, da nisem več noseča, pa je bilo potem na srečo vse ok. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?