|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 15:58:42   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Meni je jutri 1 teden histeroskopije. Sčistilo se je vse. Ovulacija bo zdaj v teh dneh. Tako da sem optimistična da M ne bo okrog 16.2. 😀💪




A lahko gres po posegu kar takoj v akcijo? 😂 Se toliko boljse. 😎
Anonimna te popolnoma razumem, verjetno bi js tud bila totalno neucakana. Ce pa nimas pravih simptomov pa pomoje ni nic takega, ogromno zensk sploh ne bi vedele, da so nosece, ce ne bi trebuscek rasel. 😊 Vem pa da bi raje imela vse simptome na max, kokr pa nobenega. Vem da bo vse ok. 😍
No potem smo kar po vrsti zlozene po M, cicamo in cakamo spet ta mesec, sej ni druge. Pa upam da se katera Anonimni pridruzi. 😊


Ja mi je G povedala da lahko, sicer uradno priporočajo 1 M počakat ampak mi je rekla da ni potrebe po čakanju🙂 tako da sem bila vesela da lahko🙂 potrebno je čakat samo da se krvavitev oz rjavi izcedki končajo. Ker drugače lahko pride do okužbe

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 16:44:49   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Tak čas kot pri tebi so mi izginili. Teden potem, ko sem naredila test. V času vgnezditve sem imela špikanje, bel tok in boleče bradavice. En teden zatem pa prav nič več razen občasnega rahlega špikanja. Tako, da sem še enkrat test delala, ker sem imela občutek, da nisem več noseča, pa je bilo potem na srečo vse ok. 



No pri meni je tudi obcasno rahlo spikanje. Se mi zdi da ce sem vec v gibanju, so prsi bolj obcutljive, kakor pa vec pocivam (pac zdaj med vikendom🤷‍♀️☺️) pa se obcutljivost zmanjša. Upam na najboljše☺️

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 19:41:47   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Rosemarie, jaz sem imela veliko belega toka (poleg špikanja), ko sem prvič zanosila. Tako da, to je lahko dober znak😉.

Sama sem trenutno sredi menstruacije. Sem pa ta mesec začela omega 3 kapsule. Me pa zanima, če je katera jemala vitex agnus cas_tus (konopljika) kapsule, ki uravnavajo hormone in kakšni so bili učinki?Anonimna 294, simptomi so tudi pri meni potem čisto izginili, pa je bili vseeno vse ok. Tako, da le pozitivno naprej. Da boš pomirjena, pojdi pa samoplačniško. Sicer je 9 teden prvi pregled kar hitro. Sama sem takrat imela prvi pregled šele v 11. tednu.


Nizile jaz sem pila konopljika kapljice (Soria Natural). Nisem sicer zanosila, se mi je pa uredilo hormonsko ravnovesje - blažji PMS, nič več bolečin ob M (dolga leta so me v teh dneh pokonci držale močne protibolečinske tablete, ki sem jih obvezno pila s črno kavo, da so bolj prijele), pa tudi rjav izcedek, ki sem ga prej vedno imela vsa 2 dni pred M je izginil - ko se začne M, je takoj sveža kri. Sem pa kapljice pila skoraj 6 mesecev preden se je vse uredilo.

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 19:45:28   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Tak čas kot pri tebi so mi izginili. Teden potem, ko sem naredila test. V času vgnezditve sem imela špikanje, bel tok in boleče bradavice. En teden zatem pa prav nič več razen občasnega rahlega špikanja. Tako, da sem še enkrat test delala, ker sem imela občutek, da nisem več noseča, pa je bilo potem na srečo vse ok. 



No pri meni je tudi obcasno rahlo spikanje. Se mi zdi da ce sem vec v gibanju, so prsi bolj obcutljive, kakor pa vec pocivam (pac zdaj med vikendom🤷‍♀️☺️) pa se obcutljivost zmanjša. Upam na najboljše☺️


Anonimna294 zate pa pestke in dobre želje, da bo vse ok user posted image sigurno bo :)

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 19:50:42   
mala_miška
Moja O je pri koncu. Zdaj pa sledi mrzlično čakanje in odštevanje. Ta del meseca mi ni najbolj všeč. Skoz neki tuhtam...mah brezveze. Pa saj veste o čem govorim. Odločila sem se, da si O testov ne bom več kupila - kot sem videla prejšnji mesec, kažejo kakor se jim zljubi. So pa kar vse v moji bližini noseče (ali pa samo jaz to vidim), nekatere so že rodile (tudi dvojčke) in to take, ki komaj čakajo, da otroke pošljejo v varstvo k babici ali pa jih potem kasneje zelo zgodaj pripeljejo v vrtec in pridejo tik pred zaprtjem ponje, pa da ne govorimo da jih kasneje vlačijo po vseh možnih popoldanskih dejavnostih, samo da imajo mir. Ko to vidim, me res boli, da meni tako dolgo ne rata user posted image Sem se mogla malo spihat.

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 21:23:42   
rosemarie
Tudi meni se zdi, da ima vsaka tadruga znanka že otročka ..

 ali pa je vsaj noseča.😆 In se moram kar strinjat, da je moje najmanj ljubo obdobje to, ko čakam na M. Prav tečno mi je, res. Po eni strani upam, da je ne bo, po drugi strani komaj čakam, da pride, da lahko čimprej začneva znova. 🤣

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.1.2021 22:23:57   
ljub3zen
Anonimna294, sigurno bo vse v redu! ❤️ Kar sem jaz brala po forumih (čeprav še nisem bila nikoli noseča😄), je kar pogosto to, da kakšen dan povsem minejo simptomi, pa se potem spet pojavijo in tako naprej. Je razumljivo, da te je strah, ampak žal ne moremo nič vplivati na to, kako se izide. Mogoče nehaj brati forume, če se potem slabše počutiš, ker najdeš same slabe stvari 😉 Drugače pa upam, da ti čimprej mine ta teden, ki bo zate mejnik, pa seveda držim pesti, da bo vse super. 🐞

Rosemarie, zate imam pa kar dober občutek, da se boš pridružila Anonimni294😊 Ne vem, zakaj in upam, da se ne motim. Držim pesti za vse nas🍀

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 6:37:06   
rosemarie
Beli tok je čisto izginil, zdaj sem že skoraj dva dni čisto brez izcedka. Prsi imam pa bolano boleče, ne spomnim se kdaj bi nazadnje tako trpela. 🤣 Upam, da ne bo ekstra boleča M, ko pride. 😏😬


Jaz tudi upam, da še katero izmed nas razveseli plusek. Je potem vsaj malo veselja v grupi. :)

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 7:13:29   
Anonimna294
Mislim da se v nasem pogovoru vse strinjamo kako tecno je cakat od O do M. In kako se to vlece, sploh zadnji teden🙄. Jaz sem tudi ravno vceraj izvedela, da znanka pricakuje dvojčka, no pa sem si tokrat lahko ze v mislih govorila: tudi nama je uspelo😀 Sem veliko drugace sprejela njeno novico, kakor bi jo se en mesec nazaj. Tudi pri vas bo kmalu tako, samo ne obupat punce. 🤗


Ja jaz bom kar nehala brat forume raje, da se ne bom še s tem obremenjevala. Sem pa danes vstopila v 6.teden in upam, da tokrat izpeljem ta teden do konca in se potem naprej☺️.

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 8:38:05   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Mislim da se v nasem pogovoru vse strinjamo kako tecno je cakat od O do M. In kako se to vlece, sploh zadnji teden🙄. Jaz sem tudi ravno vceraj izvedela, da znanka pricakuje dvojčka, no pa sem si tokrat lahko ze v mislih govorila: tudi nama je uspelo😀 Sem veliko drugace sprejela njeno novico, kakor bi jo se en mesec nazaj. Tudi pri vas bo kmalu tako, samo ne obupat punce. 🤗


Ja jaz bom kar nehala brat forume raje, da se ne bom še s tem obremenjevala. Sem pa danes vstopila v 6.teden in upam, da tokrat izpeljem ta teden do konca in se potem naprej☺️.



Ko bo enkrat ta prvi pregled za tabo in bos slišala srčni utrip, bo kar naenkrat čas začel leteti dosti hitreje. :) 8 mesecev bo okoli kot bi trenil. 🥰 Ko bosta imela z dragim to možnost ... ali bosta želela izvedeti spol otročka ali bo presenečenje do konca? 😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 9:44:41   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie
Ko bo enkrat ta prvi pregled za tabo in bos slišala srčni utrip, bo kar naenkrat čas začel leteti dosti hitreje. :) 8 mesecev bo okoli kot bi trenil. 🥰 Ko bosta imela z dragim to možnost ... ali bosta želela izvedeti spol otročka ali bo presenečenje do konca? 😊



Ja verjamem, da bo potem hitro minilo😀.. Jaaa, jaz si vsekakor zelim izvedeti, moj pa tudi. Za puncko imava celo ze ime, je moj ze lani avgusta zacel vztrajati za to ime, ceprav meni najprej ni bilo vsec, no zdaj pa mi je kar nekako postalo😂. Je imel en tak dan, ko je kar prisel na plan z idejo, pa se sploh nisva o tem pogovarjala... No ce bo fant, pa bo veliko tezja odlocitev. 🤷‍♀️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 9:51:29   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie
Ko bo enkrat ta prvi pregled za tabo in bos slišala srčni utrip, bo kar naenkrat čas začel leteti dosti hitreje. :) 8 mesecev bo okoli kot bi trenil. 🥰 Ko bosta imela z dragim to možnost ... ali bosta želela izvedeti spol otročka ali bo presenečenje do konca? 😊



Ja verjamem, da bo potem hitro minilo😀.. Jaaa, jaz si vsekakor zelim izvedeti, moj pa tudi. Za puncko imava celo ze ime, je moj ze lani avgusta zacel vztrajati za to ime, ceprav meni najprej ni bilo vsec, no zdaj pa mi je kar nekako postalo😂. Je imel en tak dan, ko je kar prisel na plan z idejo, pa se sploh nisva o tem pogovarjala... No ce bgo fant, pa bo veliko tezja odlocitev. 🤷‍♀️



Isto!! Midva imava kar nekaj imen za punčko, ki so nama res všeč, tako da to ne bo težava. Za fantka pa druga zgodba. 🤣 Mojemu se vsake toliko utrne kakšna ideja, ki je meni grozna, tako da samo upam, da čimprej pozabi ime. Hahaha

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 9:58:46   
Zarjica1
Po dolgem času se še jaz javljam. Nisem zdaj nič kaj dosti sem zahajala. Jaz sem sedaj v zadnjem tednu pred M. Nimam čisto nič simptomov, da bi se karkoli dogajalo. Sedaj tudi razmišljam,če sem sploh prav zaznala ovulacijo- to je takrat,ko je izcedek kot jajčni beljak kajne? Jaz imam to kar izrazito vsak mesec zato sem se zanašala na to. Kako je potem z zanositvijo,štejejo tisti dnevi pred ovulacijo torej pred izcedkom nekaj dni?  
Sem pa se odločila,da bom test delala šele ko mi bo (če mi bo) 5 dni zamujala. Prej ne. 



Pomoje je težko zdržat,da ne bi hotel vedet spola,dobri so tisti ki se pustijo presenetiti-jaz bi bila ziher vsa neučakana in bi takoj želela vedeti spol 😊   


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 10:11:04   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Po dolgem času se še jaz javljam. Nisem zdaj nič kaj dosti sem zahajala. Jaz sem sedaj v zadnjem tednu pred M. Nimam čisto nič simptomov, da bi se karkoli dogajalo. Sedaj tudi razmišljam,če sem sploh prav zaznala ovulacijo- to je takrat,ko je izcedek kot jajčni beljak kajne? Jaz imam to kar izrazito vsak mesec zato sem se zanašala na to. Kako je potem z zanositvijo,štejejo tisti dnevi pred ovulacijo torej pred izcedkom nekaj dni?  
Sem pa se odločila,da bom test delala šele ko mi bo (če mi bo) 5 dni zamujala. Prej ne. 



Pomoje je težko zdržat,da ne bi hotel vedet spola,dobri so tisti ki se pustijo presenetiti-jaz bi bila ziher vsa neučakana in bi takoj želela vedeti spol 😊   





Kdaj pričakuješ oz. ne pričakuješ M? Moja bi naj prišla 4.2. in zdaj jo že prav mučno pričakujem. 😆Jaz bi takoj, ko bi to blo mogoče, hotela vedet spol. Res nisem tip človeka za presenečenja. Pa tudi, če bi moj mož hotel, da ostane presenečenje, mi ne bi uspelo. Bi ga spoilala še njemu, ziher. 🤣

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 11:01:38   
Anonimna294
Jaaa pri nama isto, kar se tice imen za fantka, se nikakor ne strinjava. Meni jih je par vsec ampak mojemu niso, no svojih idej pa nima zaenkrat😂. Sem pa bila ravno v pikapolonici s sestro, me je ze kar zaneslo k oddelku za dojencke🙈. Komaj cakam da bo vse malo bolj sigurno, da lahko zacnem z nakupovanjem, nemorem si pomagat🙈😀

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 11:03:45   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ja jaz bom kar nehala brat forume raje, da se ne bom še s tem obremenjevala. Sem pa danes vstopila v 6.teden in upam, da tokrat izpeljem ta teden do konca in se potem naprej☺️.



Tudi mene so postopoma nehale bolet, edino bradavicke pa bolijo oz. so obcutljive skoz. Slabosti si pa ne zelis, verjemi. Js sm ze od decembra cist adijo in se kr ne mine. Bolniska itak, psiha ful trpi, shujsala 5 kg, kronicno lacna...tko da kr nej bo tko kot je, verjemi 😉 vse bo ok! 🤗
Ostale...se vedno navijam!!! 🥰 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 11:52:59   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ja jaz bom kar nehala brat forume raje, da se ne bom še s tem obremenjevala. Sem pa danes vstopila v 6.teden in upam, da tokrat izpeljem ta teden do konca in se potem naprej☺️.



Tudi mene so postopoma nehale bolet, edino bradavicke pa bolijo oz. so obcutljive skoz. Slabosti si pa ne zelis, verjemi. Js sm ze od decembra cist adijo in se kr ne mine. Bolniska itak, psiha ful trpi, shujsala 5 kg, kronicno lacna...tko da kr nej bo tko kot je, verjemi 😉 vse bo ok! 🤗
Ostale...se vedno navijam!!! 🥰 




Ooo hvala, zdaj si me pa spravila v dobro voljo. Tudi pri meni so bolj obcutljive samo bradavice. Ojej, verjamem da ni prijetno ce te takole matra. Vcasih si zelimo znake, da vemo da je vse ok, ko pa pridejo pa si zelimo da cimprej minejo. Upam da bos kmalu bolje. V katerem tednu si zdaj? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 11:55:40   
JackieO
Tud midva imava izbrano ime za puncko, za fanta pa nikakor ne prideva skupaj. 😁 Tako sva vsaj oba malo bolj optimisticna glede vsega, ko debatirava o tem, kot da ze jutri rabiva ime. 🤦‍♀️

Se pa strinjam, da so tile dnevi od O do M najbolj mucni. Ceprav js hitro vem da bo M prisla, se mi cca. 1 teden prej pojavijo krci in ti so prvi znanilci, da ni vec upanja. Pa hvala bogu imam samo 25 dni dolge cikle in se hitro obrne. Imava pa z mojim ta teden obletnico, tako da bo vsaj zaradi tega malo veselja v hisi. 😁

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 12:03:46   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Tud midva imava izbrano ime za puncko, za fanta pa nikakor ne prideva skupaj. 😁 Tako sva vsaj oba malo bolj optimisticna glede vsega, ko debatirava o tem, kot da ze jutri rabiva ime. 🤦‍♀️

Se pa strinjam, da so tile dnevi od O do M najbolj mucni. Ceprav js hitro vem da bo M prisla, se mi cca. 1 teden prej pojavijo krci in ti so prvi znanilci, da ni vec upanja. Pa hvala bogu imam samo 25 dni dolge cikle in se hitro obrne. Imava pa z mojim ta teden obletnico, tako da bo vsaj zaradi tega malo veselja v hisi. 😁



Ooo, čestitam! Lepo praznujta!! ❤ 
Pa še Valentinovo bo kmalu. Me je moj spomnil par dni nazaj ... čeprav sva se potem itak začela pogovarjat, da tak ne moreva nikamor it, ker ni nič odprto. 😆 Ampak mogoče bi si pa lahko kaki takeaway naročila. Haha
Anonimna294, jaz sem tudi taki mali shopaholic in kr komaj čakam, da bom enkrat lahko kupovala za bejbija. Ker je tooooliko kjut stvari. 🤣 Ampak moram prvo počakat na nosečnost, potem pa še na tistih nekaj prvih mesecev. Ti si že povedala družini?  Ali zaenkrat samo partnerju? Pa sestro se mi zdi, da si enkrat omenila, ne? :) Jaz glede tega še ne vem ... mislim, da jim ne bi povedala hitro. Vsaj upam, da ne bi zblebetala, haha.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 12:19:46   
JackieO
Hvala rosemarie. ❤ 

Js bi drugace pocakala do nuhalne, je pa tezko, vem. Sicer vem da bi mami in najboljsi kolegici takoj povedala, ostalo pa ce bi se le dalo, da bi bila tiho. 😇 Tudi spola noben od naju ne zeli vedet, ampak ne vem ce sm tolk karakterja, da ne bi vprasala. Nevem ce bi se lahko zadrzala... 😁

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 13:03:13   
Anonimna294
Joj jaz prvic nisem mogla bit tiho in so vedele kolegice pa najini druzini. Zdaj pa ve samo moja druzina. Sestra je itak takoj izvedela, mojim pa sva povedala vceraj. Ampak samo zato, ker trenutno zivimo skupaj, ker sva midva v fazi gradnje hise in bi bilo tezje skrit. Njegovim bova pa povedala po pregledu, ima ravno tasca takrat rd, pa bo to del darila☺️. 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 13:13:00   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294
V katerem tednu si zdaj? 



V sredo bo polnih 12, v cetrtek nuhalna.
Js sm takoj povedala mojim, njegovim in v sluzbi tistim, k se dobr razumemo, ker sm itak ze pol leta napovedovala, da bom sla na porodnisko. 🙈 Zdej sm pa ze tok casa na bolniski, da mi je itak lazje, ker ne rabim lagat, zakaj me ni. 

Tiste k ste kupile Estrolux vam kej pomaga? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 13:32:19   
Anonimna294
O super, drzim pesti za super nuhalno! 😀


Midva sva se nekako strinjala da bova zdaj pac kasneje povedala. Ceprav se zna zgodit da bom tudi v sluzbi ze kmalu povedala, glede na naravo dela. Bomo videli kako bo vse skupaj. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 13:59:41   
Nizile
Čestitke za dopolnjenih 12 tednov. Uspešno nosečnost vse do konca ti želim! Jaz sem si ravno nabavla Estrolux. Moja M je še v izdihljajih, tako da bom danes začela jemati. Sem kolebala med Estrolux in Vitexom, a sem se potem za Estrolux odločila. Itak oboje nekako uravnava hormone. Zraven jem še omega 3 in Novalac prenatalne kapsule ,ki sem jih tudi v prvi nosečnosti jemala in mi čisto odgovarjajo. Edino kar je, se bojim, da ne bi s čim predozirala. A glede na sestavine, mislim, da ne bi smela. Itak je pa vse, kar se tiče prehranskih dopolnil, na rastlinski osnovi. Pa bomo videli, če bo kaj pomagalouser posted image .

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.2.2021 14:05:33   
ljub3zen
Anonimna294, super, da si že v 6. tednu! 🥳 
Joj, jaz sem kupila nekaj oblačilc že en mesec po tem, ko sva začela delati na tem😆 Pa prebrala sem že 4 knjige na temo nosečnosti/novorojenčkov. Pa kupila nosečniški dnevnik. Haha očitno edina tako prehitevam 😬😄 Sem pa res komaj čakala na ta čas, že od najstništva praktično 😊Aja, pa imena imava tudi že izbrana😊
Kar se tiče ovulacije, sem jaz do zdaj trikrat, kadar sem merila še z ovulacijskimi testi "zadela" čas, ker imam kar izrazite simptome. Zadnje čase bolj vem, kdaj je ovulacija kot pa, kdaj bo prišla menstruacija. 


Pri meni se začne z bolečino v spodnjem delu trebuha, pa čustvena sem bolj, pa izcedek postane podoben beljaku, ni več bel, in več ga je, običajno kar naenkrat. Včasih me tudi boli glava, pa zelo sem utrujena. Pri meni je bilo tako, da mi je test pokazal O naslednji dan po takšnih najbolj izrazitih simptomih. In mislim, da je potem ovulacija na tisti dan oz. v roku 24-48 ur. Meni potem popustijo simptomi razen enega. Zadnje dva cikla sem čutila namreč izredno močno bolečino v maternici zvečer na tisti dan, ko mi je test pokazal O. Občutek, kot da mi bo maternica "ven padla", sem se morala kar počasi premikat tisti dan🙂 Tako da se mi zdi, da je to takrat, ko res pride do sprostitve jajčeca. Ne moreš pa zares vedeti. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?