|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 8:47:51   
Anonimna294
Punce jaz moocnoooo stiskam pesti za vse!!! ☺️❤️😀


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 8:59:03   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Dan se je dobro začel, zaenkrat brez krčev, kar je super ... tudi če bo M, me vsaj ne bo ubilo od bolečin. Haha

Razen bolečin v križu, ki jih imam že 14 dni, je vse bp. 🙂 Včerajšnji glavobol sem pregurala brez protibolečinskih, verjetno sem spila premalo vode - moram res začet pazit glede tega, ker se res slabo hidriram - priznam. 😳
Zdaj pa se moram z nečem zamotit za par dni in počakat, da M pride oz. začne občutno zamujat, ker sem v preteklih par ciklusih ene tri teste nosečnosti čist za brezveze pokurla. 🤣



Rosemarie drzim pesti, da se gospa ne prikaze! Porocaj. 🐞 
Mala miska, res je, dokler se ne ulije upanje ostaja. 😁 💪Mi je pa ratala tale moja zanositev prava znanstvena fantastika in si sploh ne predstavljam obcutka, ko ti M zamudi in vidis tako zeljeni +. Res komaj cakam, da dam cez lprs, ker bom potem verjetno v vecjem pricakovanju kot sedaj, ko sem nekako pripravljena, da M pride. Tko kokr na zacetku k si poln pricakovanja vsak mesec a bo al ne bo. 😊 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 13:11:03   
rosemarie
Čakam, da dnevi poletijo mimo. 🤣 Dans je taaaak lepo, pomladno, ne morem verjet, da bo zdaj par dni deža. 😶 Blah!


Jaz se zdaj odlično počutim, nič me ne špika, M me bo totalno presenetla, če pride ... res. Ponavadi me vse zvija kak dan prej, tak da skoraj z zagotovostjo lahko rečem, da je danes ne bo. Ima pa še nekaj maneverskega prostora, haha, kak dan ali dva. 😄 Imam pa nek rumenkast izcedek, kar mi je čudno - tega še res nisem nikoli imela. Če že, potem je bil bel. Tak, da še čakamooo.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 13:53:15   
Nizile
Rosemarie, zaenkrat ti dobro kažeuser posted image . Izcedek je dober znak. Držim pesti, da ne pride!
Pri meni nič novega, zaenkrat sem v čakanju O, ki naj bi bila enkrat v začetku oz. sredini naslednjega tedna!

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 13:57:07   
ljub3zen
Jaz tudi držim pesti zate, rosemarie, zaenkrat dobro kaže! 😊


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 16:22:03   
maca51
Rosemarie, glede na vse naštete znake sem kar precej prepričana, da vama je ta krog uspelo. 😊 Držim pesti, da M ne pride. 😀

Jaz sem ravno v času O. Po izcedku sodeč predvidevam, da je bila O včeraj, samo se mi zdi kar malo zgodaj (17.dan). No bomo videli čez dva tedna. 🙈 Ta cikel sploh nisva bila pridna, tale bližajoča operacija nama je kar vzela nekaj veselja. 😕

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.2.2021 17:07:54   
beba92
Jaz pa v naslednjih dneh pricakujem O, sreca, da obstajajo testi, ker ce ne, nebi vedla kdaj jo imam... Sploh zdaj ko jem femaro, se mi zdi da sploh ne cutim bolecin ne pri O in ne pri M.



(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 10:13:14   
rosemarie
Nič, punce, verjetno bo M prišla danes, ker imam malo krče. Tak da malenkost zamude mi je namenila, glih toliko, da mi je dala upanje.  🥲


Katera je naslednja, ki upa? :) 🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 10:48:56   
beba92
Dokler je ni je se upanje 🍀

Cez 14 dni 😄

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 11:50:57   
rosemarie
Nah, je prišla zdaj. 😢 Prav vedla sem, da bo, ko so se začeli krči. 🥺 Tak, da držim pesti za ostale. 🥰


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 12:37:10   
ljub3zen
Oh, žal mi je user posted image Res sem imela dober občutek zate za ta mesec ...

Jaz naj bi jo dobila čez tri dni. Nimam nobenih znakov, niti običajnih bolečih prsi. Se mi pa zdi, da bo kar lepo prišla.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 12:44:30   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Oh, žal mi je user posted image Res sem imela dober občutek zate za ta mesec ...

Jaz naj bi jo dobila čez tri dni. Nimam nobenih znakov, niti običajnih bolečih prsi. Se mi pa zdi, da bo kar lepo prišla.



Ja, tudi jaz sem potihem upala. Moj me je itak zdaj že dva dni spraševal, če je že M ali še ne ... in bil ful excited, ko sem rekla, da ne. Tako da pomoje bo on bolj razočaran, kot jaz. 🙈🙈
Upam, da je ne dobiš! ❤ Privoščim ti najlepše možno darilo za Valentinovo. 🥰

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 13:26:58   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie



IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Oh, žal mi je user posted image Res sem imela dober občutek zate za ta mesec ...

Jaz naj bi jo dobila čez tri dni. Nimam nobenih znakov, niti običajnih bolečih prsi. Se mi pa zdi, da bo kar lepo prišla.



Ja, tudi jaz sem potihem upala. Moj me je itak zdaj že dva dni spraševal, če je že M ali še ne ... in bil ful excited, ko sem rekla, da ne. Tako da pomoje bo on bolj razočaran, kot jaz. 🙈🙈
Upam, da je ne dobiš! ❤ Privoščim ti najlepše možno darilo za Valentinovo. 🥰



☹️ Ja, saj ne moreš kar odmisliti upanja. Držim pesti že za naslednji mesec. 
Hvala za lepo željo 😊❤️ Poročam... 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.2.2021 17:16:10   
Zarjica1
Joj škoda ker je prišla, rosemarie 🙄 pogumno naprej, mogoče pa rata naslednjič ♥️.  Jaz jo ne pričakujem v pondeljek samo sem že spet vsa v mozoljih 🤬 kot vedno pred M, tako da verjetno pride...


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 9:23:01   
JackieO
Rosemarie zal mi je za M, bo pa naslednji krog vec srece. ❤ 

Tud js mam se "samo" cca. 6 dni, krcev se ni, pomoje se bodo pocas zaceli, ponavadi me 1 teden prej zacne spikat, cakam da pride, potem pa vsaj 1 mesec predaha. 😁 Odkrito povedano bo prav pasalo, po dolgem casu ne bo niti tistega mini upanja, ki skoz ostaja. 😇Kako ste drugac punce? 

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 10:45:57   
rosemarie
Jaz sem malo tečka, priznam. 🥲 Tudi mož, ki je komaj par mesecev nazaj začel govorit o tem, da si želi otroka, je zdej že čist not padu in kar sanjari o malem bebéju. 🥰 Čez kak teden začnem "eksperimentirat" z nekimi eteričnimi oljčki, ki bi naj pomagali pri uravnavanju hormonov, pa bomo videli potem kako bova uspešna. 


Moja M hvala bogu ni pretirano boleča, je pa konkretna, tako da ni sploh dvoma ali je ali ni prava M. 🤣 Tako da si vsaj ne morem metat peska v oči še naprej. 🤣
Upam, da ste ostale dobro! :) Jaz se bom zdaj malo vrgla v interior, si malo renovirava stanovanje, tako da bo to ravno prav prišlo, da se malenkost zamotim in ne bom študirala samo na baby-making. 😆

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 10:56:01   
beba92
Punce, dva dni nazaj sem delala O test in je bil pozitiven... Vceraj so se mi zacele tipicne bolecine v sp. delu trebuha in test je bil tudi pozitiven... Danes me pa spet kar fejst boli test pa negativen... Kdaj pribl. je bila O? Tedaj ko so se zacele te bolecine? 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 11:11:45   
JackieO
Beba kolikor vem od takrat ko je test pozitiven, v roku 24-48 ur nastopi O oz. si najbolj plodna. Vsaj tko mislim da pise na O testih CB. In tud pise, da ko je test enkrat pozitiven ne rabis vec testirat,  nekako se drzis tistega casovnega okvira. Kar naceloma drzi tudi pri tebi, 2 dni + test, potem pa negativen. 


Rosemarie tudi midva sva v tem letu renovirala stanovanje in prav pase, da mas se kak drug cilj kokr pa otroka naredit. 😁 Tak da si dej duska in uzivaj v tem, plusek bo pa prisel sproti, bos videla. 😎

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 11:26:56   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Beba kolikor vem od takrat ko je test pozitiven, v roku 24-48 ur nastopi O oz. si najbolj plodna. Vsaj tko mislim da pise na O testih CB. In tud pise, da ko je test enkrat pozitiven ne rabis vec testirat,  nekako se drzis tistega casovnega okvira. Kar naceloma drzi tudi pri tebi, 2 dni + test, potem pa negativen. 


Rosemarie tudi midva sva v tem letu renovirala stanovanje in prav pase, da mas se kak drug cilj kokr pa otroka naredit. 😁 Tak da si dej duska in uzivaj v tem, plusek bo pa prisel sproti, bos videla. 😎



Jaz bi napisala čisto enako kot JackieO, beba 😊
Jaz imam komaj danes mogoooče malo bolj polne prsi, ampak še vedno niso boleče, čeprav pričakujem M čez dva dni. Verjetno bo tudi pri meni ta mesec manj boleča menstruacija kot sicer. Ampak upanje še vedno ostaja, da je sploh ne bo🤞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 11:34:04   
rosemarie
Držim pesti, da je ne bo ✊🏻

Ali pa da vsaj čimprej mine in da lahko nadaljujemo. 🤣 Jaz sem res upala, da bova imela manj težav z zanositvijo, ampak še dobro, da sem toliko brala o tem, da sem se že malo vnaprej pripravila ... ker drugače bi bila vsakič v solzah. Zaenkrat pa še kar dobro vse skupaj prenašam. 😊 Bo že, ko nama bo namenjeno. ❤
Kar se pa prenove tiče - imava celo kuhinjo za zamenjat, tak da bo kar zabavno in pestro. 🤭

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 12:14:29   
fracek
Zdravo punce.


Rosemarie, zal mi je, da se ni izslo. Nov mesec, novo upanje. Tudi meni je lazje, ce imam vmes kaksen "projekt", da odmislim nacrtovanje dojencka in se lazje prebijam skozi dneve cakanja.
Ta cikel sem super, lahko kar napisem, da M tokrat pricakujem cez 4 dni. Prvic, nisva bila nic pridna, mogoce enkrat par dni pred O, vceraj sem po SO ze obrisala krvavo sluz, kar tudi ze nakazuje na prihod, nazadnje pa greva tako zdaj spet v postopek in bom tja prenesla vso upanje. 
Drzim pesti za vse ostale, ki cakate na rezultat. Vam porocam, kako bo med postopkom.
Lep vikend 🤗

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.2.2021 13:30:22   
Nizile
Živjo punce še z moje strani,


Rosemarie žal mi je, da je M prišla, a enkrat ti bo uspelo. Vse pride ob svojem času. Pri meni nič novega....še par dni do O....upam, da nama bo uspelo kaj pridna bit..  tamali je prehlajen in vs čas išče bližino....tako, da težko najdeva čas samo zase...  enkrat bo že...najprej zdravje, potem pa vse ostalo.....lep vikend še z moje strani😘

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 10:05:10   
rosemarie
Moja M se končuje - nenavadno hitro, ampak sem kar zadovoljna. 😊 Ni bilo pretiranih bolečin in tudi zelo močna ni bila. Glede na vso vrtanje in napihnjenost pred njenim prihodom, sem pričakovala, da se bo vsula kot hudič. 🤣


Razmišljam, če bi si tokrat merila bazalno temperaturo. Kdaj naj sploh začnem? Je katera to počela in kako? 😊
Danes je menda dan D za nekatere od vas? Tetka zamuja? :P 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 10:46:41   
ljub3zen
Super, da se je hitro končala, bo zdaj spet hitro čas poskušanja, ki je prijetnejši😊

Jaz si nikoli nisem merila bazalne temperature. 
Moje M še ni, ampak imam občutek, da bo kmalu, ker imam že močnejše PMS simptome (malo boleče prsi, slabost v želodcu) ... Krčev sicer še ne. 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 11:09:05   
beba92
Jaz pa cakam 😊😊 da vidimo a je bilo sedaj kaj uspeha 😄


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?